Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (3. 7. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.7.2021 - 10:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 11.12
2 58 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 11.27
3 129 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 PB 11.30
4 178 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.41
5 96 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.59
6 92 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.46
MS Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.7.2021 - 10:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 174 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 11.22
2 162 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.27
3 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.30
4 191 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.50
5 196 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.96
6 193 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.07
MS Adam SychraAdam Sychra 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 6 11.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.7.2021 - 10:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 11.03
2 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.13
3 33 Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 11.45
4 131 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 11.54
5 134 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 SB 11.59
6 190 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.90
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 11.03
2 116 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 11.12
3 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.13
4 174 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 11.22
5 58 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 11.27
5 162 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.27
7 129 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 PB 11.30
7 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.30
9 178 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.41
10 33 Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 11.45
11 191 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.50
12 131 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 11.54
13 96 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.59
13 134 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 SB 11.59
15 Adam SychraAdam Sychra 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 6 11.83
16 190 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.90
17 196 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.96
18 193 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.07
19 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.40
20 92 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.46

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 3.7.2021 - 12:10) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 174 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.79 11.00
2 116 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 10.90 9.00
3 103 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 10.94 8.00
4 162 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.98 7.00
5 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.05 6.00
6 58 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11.18 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.7.2021 - 12:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 11.11 4.00
2 129 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 11.31 3.00
3 191 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 SB 11.40 2.00
4 178 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.45 1.00
5 33 Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 11.66
131 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 7 DNF
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.7.2021 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.10
2 136 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 12.77
3 273 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 13.04
4 102 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 13.15
5 19 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.49
6 191 Markéta MrůzkováMarkéta Mrůzková 97 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 14.94
7 192 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.7.2021 - 10:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 11.96
2 116 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 12.48
3 138 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 12.49
4 178 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.63
5 308 Dominika FialováDominika Fialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.84
6 24 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 14.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.7.2021 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 280 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 12.34
2 106 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 12.86
3 315 Klára ToováKlára Toová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.37
4 313 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.99
36 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
MS 75 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.58
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 11.96
2 42 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.10
3 280 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 12.34
4 116 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 12.48
5 138 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 12.49
6 75 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.58
7 178 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.63
8 136 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 12.77
9 308 Dominika FialováDominika Fialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.84
10 106 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 12.86
11 273 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 13.04
12 102 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 13.15
13 315 Klára ToováKlára Toová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.37
14 19 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.49
15 313 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.99
16 24 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 14.13
17 191 Markéta MrůzkováMarkéta Mrůzková 97 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 14.94
18 192 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15.04
36 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 3.7.2021 - 12:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 11.91 11.00
2 133 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 11.93 9.00
3 280 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 12.10 8.00
4 138 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 12.43 7.00
5 116 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 SB 12.45 6.00
6 178 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 12.46 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.7.2021 - 12:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 SB 12.56 4.00
2 273 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 12.63 3.00
3 308 Dominika FialováDominika Fialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 12.67 2.00
4 102 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 SB 13.14 1.00
5 315 Klára ToováKlára Toová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 SB 13.15
136 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 14:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.36 10.00
2 45 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 8 PB 22.36 10.00
3 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.80 7.00
4 191 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.28
Poznámky:
chyba atletické kanceláře - před závodem řádně vyškrtnutý
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 14:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 22.59 8.00
2 340 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 22.85 5.00
3 58 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 22.87 4.00
4 131 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 8 PB 23.00 3.00
5 180 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 23.05 2.00
6 96 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 23.21 1.00
7 162 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 23.39
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 3.7.2021 - 14:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 23.35
2 178 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 23.37
3 134 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 SB 23.64
4 166 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 24.01
5 156 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 24.03
6 179 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 24.16
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 3.7.2021 - 14:40) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.82 6.00
2 51 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.68
3 167 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 24.01
4 196 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 24.35
5 190 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.58
MS 104 Dávid LaboDávid Labo 00 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 22.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.36 10.00
1 45 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 8 PB 22.36 10.00
3 103 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 22.59 8.00
4 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.80 7.00
5 74 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.82 6.00
6 340 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 22.85 5.00
7 58 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 22.87 4.00
8 104 Dávid LaboDávid Labo 00 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 22.89
9 131 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 8 PB 23.00 3.00
10 180 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 23.05 2.00
11 96 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 23.21 1.00
12 191 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.28
13 95 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 23.35
14 178 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 23.37
15 162 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 23.39
16 134 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 SB 23.64
17 51 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.68
18 166 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 24.01
18 167 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 24.01
20 156 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 24.03
21 179 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 24.16
22 196 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 24.35
23 190 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.58

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 280 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 24.24 11.00
2 133 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 24.51 8.00
3 110 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 24.63 7.00
4 37 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.99 6.00
5 1 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 25.26 3.00
6 138 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 25.47 2.00
7 2 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 SB 25.52 1.00
8 273 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 25.76
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 26.10
2 308 Dominika FialováDominika Fialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 26.18
3 106 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 26.43
4 128 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 26.58
5 146 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.71
6 190 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 SB 27.86
7 181 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 28.12
36 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 24.42 9.00
2 38 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 25.15 5.00
3 200 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 25.16 4.00
4 19 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 28.03
5 24 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 29.36
6 171 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 30.64
MS 75 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 25.52
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 280 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 24.24 11.00
2 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 24.42 9.00
3 133 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 24.51 8.00
4 110 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 24.63 7.00
5 37 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.99 6.00
6 38 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 25.15 5.00
7 200 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 25.16 4.00
8 1 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 25.26 3.00
9 138 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 25.47 2.00
10 2 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 SB 25.52 1.00
10 75 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 25.52
12 273 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 25.76
13 172 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 26.10
14 308 Dominika FialováDominika Fialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 26.18
15 106 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 26.43
16 128 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 26.58
17 146 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.71
18 190 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 SB 27.86
19 19 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 28.03
20 181 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 28.12
21 24 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 29.36
22 171 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 30.64
36 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 PB 48.70 11.00
2 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 49.55 9.00
3 74 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 50.26 8.00
4 316 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.57 7.00
5 340 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 50.81 5.00
6 162 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 51.38 3.00
7 331 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 51.64 1.00
31 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 50.63 6.00
2 64 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 51.67
3 312 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 51.77
4 156 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 52.24
5 50 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 PB 52.95
6 179 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 55.05
7 187 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 55.67
8 167 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 56.06
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 3.7.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 PB 51.04 4.00
2 180 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 51.61 2.00
3 35 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 52.37
4 43 Ondřej TesařOndřej Tesař 93 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 53.17
5 51 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 57.39
6 75 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 60.09
104 Dávid LaboDávid Labo 00 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 PB 48.70 11.00
2 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 49.55 9.00
3 74 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 50.26 8.00
4 316 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.57 7.00
5 118 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 50.63 6.00
6 340 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 50.81 5.00
7 129 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 PB 51.04 4.00
8 162 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 51.38 3.00
9 180 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 51.61 2.00
10 331 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 51.64 1.00
11 64 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 51.67
12 312 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 51.77
13 156 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 52.24
14 35 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 52.37
15 50 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 PB 52.95
16 43 Ondřej TesařOndřej Tesař 93 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 53.17
17 179 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 55.05
18 187 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 55.67
19 167 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 56.06
20 51 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 57.39
21 75 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 60.09
31 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 8 DNF
104 Dávid LaboDávid Labo 00 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 DNF

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 280 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 54.51 11.00
2 110 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 55.76 9.00
3 2 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 56.17 8.00
4 172 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 56.97 7.00
5 270 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 57.61 6.00
6 1 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 57.98 5.00
7 304 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 58.56 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 58.04 4.00
2 128 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 58.31 3.00
3 300 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 61.34 1.00
4 146 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 61.43
5 135 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 62.64
6 274 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 62.78
7 276 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 63.24
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 3.7.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 307 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 63.08
2 156 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 64.30
3 88 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 64.83
4 122 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 65.08
MS 78 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 SB 57.64
MS 50 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 60.12
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 280 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 54.51 11.00
2 110 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 55.76 9.00
3 2 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 56.17 8.00
4 172 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 56.97 7.00
5 270 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 57.61 6.00
6 78 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 SB 57.64
7 1 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 57.98 5.00
8 40 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 58.04 4.00
9 128 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 58.31 3.00
10 304 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 58.56 2.00
11 50 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 60.12
12 300 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 61.34 1.00
13 146 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 61.43
14 135 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 62.64
15 274 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 62.78
16 307 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 63.08
17 276 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 63.24
18 156 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 64.30
19 88 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 64.83
20 122 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 65.08

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 1:54.36 11.00
2 31 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 1:55.18 9.00
3 312 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 1:55.19 8.00
4 118 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 SB 1:55.90 7.00
5 35 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 PB 1:57.08 6.00
6 64 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 1:58.17 5.00
7 188 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 SB 1:58.26 4.00
8 331 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 1:58.55 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 187 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 SB 2:00.31 2.00
2 130 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 PB 2:04.69 1.00
3 54 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:05.98
4 155 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:10.11
5 172 Pavel SátoraPavel Sátora 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:10.66
6 143 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 PB 2:11.96
7 75 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:23.32
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 1:54.36 11.00
2 31 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 1:55.18 9.00
3 312 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 1:55.19 8.00
4 118 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 SB 1:55.90 7.00
5 35 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 PB 1:57.08 6.00
6 64 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 1:58.17 5.00
7 188 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 SB 1:58.26 4.00
8 331 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 1:58.55 3.00
9 187 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 SB 2:00.31 2.00
10 130 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 PB 2:04.69 1.00
11 54 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:05.98
12 155 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:10.11
13 172 Pavel SátoraPavel Sátora 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:10.66
14 143 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 PB 2:11.96
15 75 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:23.32

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 40 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:14.80 11.00
2 189 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:18.40 9.00
3 135 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 SB 2:18.42 8.00
4 22 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:19.35 7.00
5 82 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:19.71 6.00
6 143 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:20.35 5.00
7 85 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 2:20.83 3.00
8 51 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:21.91 2.00
9 175 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:25.58
10 177 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:27.43
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 81 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 SB 2:20.55 4.00
2 305 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 SB 2:24.47 1.00
3 151 Aneta ValováAneta Valová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 PB 2:25.37
4 263 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:25.96
5 267 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:30.09
6 41 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:30.99
7 149 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:34.47
8 191 Markéta MrůzkováMarkéta Mrůzková 97 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:38.67
9 192 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 3:04.12
MS Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 SB 2:38.85
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 40 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:14.80 11.00
2 189 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:18.40 9.00
3 135 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 SB 2:18.42 8.00
4 22 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:19.35 7.00
5 82 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:19.71 6.00
6 143 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:20.35 5.00
7 81 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 SB 2:20.55 4.00
8 85 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 2:20.83 3.00
9 51 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:21.91 2.00
10 305 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 SB 2:24.47 1.00
11 151 Aneta ValováAneta Valová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 PB 2:25.37
12 175 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:25.58
13 263 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:25.96
14 177 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:27.43
15 267 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:30.09
16 41 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:30.99
17 149 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:34.47
18 191 Markéta MrůzkováMarkéta Mrůzková 97 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:38.67
19 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 SB 2:38.85
20 192 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 3:04.12

1500 m - Muži

(so, 3.7.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 37 David PelíšekDavid Pelíšek 90 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 PB 4:03.56 11.00
2 86 Marek OndrovičMarek Ondrovič 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 SB 4:03.83 9.00
3 80 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 4:09.54 8.00
4 198 Jonáš HubáčekJonáš Hubáček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 4:11.10 7.00
5 332 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:11.69 6.00
6 60 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 4:11.71 5.00
7 177 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 4:14.70 4.00
8 119 Pavel ŠedíkPavel Šedík 85 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 SB 4:15.74 3.00
9 188 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:16.92 2.00
10 168 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 SB 4:21.75 1.00
11 189 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 4:22.92
12 72 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 4:23.54
13 98 Jakub ŽákJakub Žák 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 4:38.29
MS 200 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16 4:19.27
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 3.7.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 268 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:41.62 11.00
2 34 Eliška SurmováEliška Surmová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 4:42.92 9.00
3 264 Karin SuranováKarin Suranová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:43.60 8.00
4 33 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 4:51.94 7.00
5 82 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 PB 4:52.05 6.00
6 150 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 PB 5:00.44 5.00
7 188 Tereza JagošováTereza Jagošová 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 5:02.42 4.00
8 81 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 5:10.34 3.00
9 303 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 5:13.23 2.00
10 101 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 5:28.83 1.00
Celkem 10 závodníků

5000 m - Muži

(so, 3.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 109 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 15:14.71 11.00
2 37 David PelíšekDavid Pelíšek 90 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 7 PB 15:19.28 9.00
3 80 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 15:23.72 8.00
4 198 Jonáš HubáčekJonáš Hubáček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 15:25.41 7.00
5 119 Pavel ŠedíkPavel Šedík 85 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 9 15:25.78 6.00
6 330 Michal PoledníkMichal Poledník 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 16:03.05 5.00
7 317 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 PB 16:07.48 4.00
8 72 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 16:32.72 3.00
9 128 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 1 17:12.56 2.00
10 73 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 17:31.09 1.00
Celkem 10 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 3.7.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 183 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 18:24.63 11.00
2 188 Tereza JagošováTereza Jagošová 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18:27.16 9.00
3 268 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 18:42.46 8.00
4 83 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 PB 19:03.55 7.00
5 178 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 20:04.91 6.00
6 147 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 20:32.55 5.00
7 179 Hana BurešováHana Burešová 86 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20:54.60 4.00
8 272 Anna HalasováAnna Halasová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23:23.66 3.00
MS 134 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 19:36.37
Celkem 9 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 13.82 11.00
2 271 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 14.25 9.00
3 39 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.35 8.00
4 37 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.70 7.00
5 136 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 14.98 6.00
6 315 Klára ToováKlára Toová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 15.60 2.00
MS 78 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 15.44
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 11:25) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 15.26 5.00
2 310 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 15.44 4.00
3 38 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 15.55 3.00
4 278 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 15.65 1.00
5 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 16.01
6 266 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 17.08
9 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 13.82 11.00
2 271 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 14.25 9.00
3 39 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.35 8.00
4 37 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.70 7.00
5 136 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 14.98 6.00
6 46 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 15.26 5.00
7 78 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 15.44
7 310 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 15.44 4.00
9 38 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 15.55 3.00
10 315 Klára ToováKlára Toová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 15.60 2.00
11 278 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 15.65 1.00
12 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 16.01
13 266 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 17.08
9 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 11:40) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 15.15 11.00
2 49 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 15.24 9.00
3 38 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 15.54 8.00
4 90 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 15.57 7.00
5 328 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.59 6.00
6 39 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 15.66 5.00
7 325 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 19.39
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 11:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 16.74 4.00
2 40 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 16.84 3.00
3 186 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 17.90 2.00
4 93 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 19.08 1.00
5 169 Petr BenešPetr Beneš 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 19.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 15.15 11.00
2 49 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 15.24 9.00
3 38 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 15.54 8.00
4 90 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 15.57 7.00
5 328 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.59 6.00
6 39 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 15.66 5.00
7 71 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 16.74 4.00
8 40 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 16.84 3.00
9 186 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 17.90 2.00
10 93 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 19.08 1.00
11 169 Petr BenešPetr Beneš 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 19.14
12 325 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 19.39

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 PB 56.50 11.00
2 194 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 58.68 8.00
3 338 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.01 7.00
4 49 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 60.81 5.00
5 71 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 65.89
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 61.03 3.00
2 38 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 7 SB 63.89 2.00
3 186 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 64.07 1.00
4 320 Eric TrynkaEric Trynka 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 64.08
5 153 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 65.66
6 325 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 67.28
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 3.7.2021 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 58.52 9.00
2 55 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 60.14 6.00
3 314 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 60.87 4.00
4 169 Petr BenešPetr Beneš 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 72.39
MS Tomáš KutrucTomáš Kutruc 01 SlovenskoSlovensko 2 56.92
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 PB 56.50 11.00
2 Tomáš KutrucTomáš Kutruc 01 SlovenskoSlovensko 2 56.92
3 131 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 58.52 9.00
4 194 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 58.68 8.00
5 338 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.01 7.00
6 55 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 60.14 6.00
7 49 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 60.81 5.00
8 314 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 60.87 4.00
9 53 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 61.03 3.00
10 38 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 7 SB 63.89 2.00
11 186 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 64.07 1.00
12 320 Eric TrynkaEric Trynka 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 64.08
13 153 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 65.66
14 71 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 65.89
15 325 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 67.28
16 169 Petr BenešPetr Beneš 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 72.39

400 m překážek (0.76) - Ženy

(so, 3.7.2021 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 61.94 11.00
2 270 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 61.97 9.00
3 2 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 63.64 8.00
4 310 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 SB 64.54 7.00
5= 277 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 66.03 5.50
5= 21 Michaela PalováMichaela Palová 90 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 66.03 5.50
7 81 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 71.34 4.00
8 306 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 73.55 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Halášek, Petrjanoš, Oberndorfer, Procházka Halášek, Petrjanoš, Oberndorfer, Procházka TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 43.10 11.00
2 174 Benda, Mičke, Sedlář, Štípek Benda, Mičke, Sedlář, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 43.43 9.00
3 328 Holek, Holuscha, Knybel, Záruba Holek, Holuscha, Knybel, Záruba TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 43.64 8.00
4 33 Kellermann, Novotný, Pospíšil, Tesař Kellermann, Novotný, Pospíšil, Tesař Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 7 44.20 7.00
5 179 Dvořák, Dvořák, Klézl, Ondriska Dvořák, Dvořák, Klézl, Ondriska VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 44.28 6.00
6 124 Hanáček, Mezulianik, Pekař, Bachan Hanáček, Mezulianik, Pekař, Bachan AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 45.32 5.00
7 55 Hanek, Marčík, Martečík, Stibal Hanek, Marčík, Martečík, Stibal AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 45.60 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 190 Kadeřábek, Kvasnica, Zeman, Mlečka Kadeřábek, Kvasnica, Zeman, Mlečka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 45.97 3.00
2 311 Bek, Knitl, Vala, Papadimitriu Bek, Knitl, Vala, Papadimitriu TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 46.68 2.00
3 158 Holý, Hamšík, Kozmík, Prokop Holý, Hamšík, Kozmík, Prokop Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 47.83 1.00
4 169 Beneš, Mašláň, Novosad, Wallek Beneš, Mašláň, Novosad, Wallek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 48.36
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Halášek, Petrjanoš, Oberndorfer, Procházka Halášek, Petrjanoš, Oberndorfer, Procházka TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 43.10 11.00
2 174 Benda, Mičke, Sedlář, Štípek Benda, Mičke, Sedlář, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 43.43 9.00
3 328 Holek, Holuscha, Knybel, Záruba Holek, Holuscha, Knybel, Záruba TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 43.64 8.00
4 33 Kellermann, Novotný, Pospíšil, Tesař Kellermann, Novotný, Pospíšil, Tesař Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 7 44.20 7.00
5 179 Dvořák, Dvořák, Klézl, Ondriska Dvořák, Dvořák, Klézl, Ondriska VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 44.28 6.00
6 124 Hanáček, Mezulianik, Pekař, Bachan Hanáček, Mezulianik, Pekař, Bachan AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 45.32 5.00
7 55 Hanek, Marčík, Martečík, Stibal Hanek, Marčík, Martečík, Stibal AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 45.60 4.00
8 190 Kadeřábek, Kvasnica, Zeman, Mlečka Kadeřábek, Kvasnica, Zeman, Mlečka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 45.97 3.00
9 311 Bek, Knitl, Vala, Papadimitriu Bek, Knitl, Vala, Papadimitriu TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 46.68 2.00
10 158 Holý, Hamšík, Kozmík, Prokop Holý, Hamšík, Kozmík, Prokop Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 47.83 1.00
11 169 Beneš, Mašláň, Novosad, Wallek Beneš, Mašláň, Novosad, Wallek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 48.36

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 271 Harasimová, Holoubková, Kovačovicová, Valíková Harasimová, Holoubková, Kovačovicová, Valíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 48.10 11.00
2 39 Zatloukalová, Bušinová, Gieselová, Sásová Zatloukalová, Bušinová, Gieselová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 48.53 9.00
3 106 Juráková, Mitanová, Polášková, Prášilová Juráková, Mitanová, Polášková, Prášilová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 48.90 8.00
4 300 Babiczová, Bučičová, Fialová, Toová Babiczová, Bučičová, Fialová, Toová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 51.24 7.00
5 2 Malatincová, Palová, Tomková, Švachová Malatincová, Palová, Tomková, Švachová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 51.74 6.00
6 190 Hladíková, Baňovičová, Freibergerová, Marčíková Hladíková, Baňovičová, Freibergerová, Marčíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 53.02 4.00
7 81 Krtková, Laciková, Ningerová, Vilčková Krtková, Laciková, Ningerová, Vilčková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 54.27 3.00
138 Hutárková, Křížková, Langerová, Zápotočná Hutárková, Křížková, Langerová, Zápotočná AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 277 Bačinová, Fajkusová, Klapuchová, Šteyerová Bačinová, Fajkusová, Klapuchová, Šteyerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 52.24 5.00
2 276 Bittnerová, Lampová, Přibylová, Šavrdová Bittnerová, Lampová, Přibylová, Šavrdová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 55.33 2.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 271 Harasimová, Holoubková, Kovačovicová, Valíková Harasimová, Holoubková, Kovačovicová, Valíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 48.10 11.00
2 39 Zatloukalová, Bušinová, Gieselová, Sásová Zatloukalová, Bušinová, Gieselová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 48.53 9.00
3 106 Juráková, Mitanová, Polášková, Prášilová Juráková, Mitanová, Polášková, Prášilová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 48.90 8.00
4 300 Babiczová, Bučičová, Fialová, Toová Babiczová, Bučičová, Fialová, Toová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 51.24 7.00
5 2 Malatincová, Palová, Tomková, Švachová Malatincová, Palová, Tomková, Švachová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 51.74 6.00
6 277 Bačinová, Fajkusová, Klapuchová, Šteyerová Bačinová, Fajkusová, Klapuchová, Šteyerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 52.24 5.00
7 190 Hladíková, Baňovičová, Freibergerová, Marčíková Hladíková, Baňovičová, Freibergerová, Marčíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 53.02 4.00
8 81 Krtková, Laciková, Ningerová, Vilčková Krtková, Laciková, Ningerová, Vilčková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 54.27 3.00
9 276 Bittnerová, Lampová, Přibylová, Šavrdová Bittnerová, Lampová, Přibylová, Šavrdová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 55.33 2.00
138 Hutárková, Křížková, Langerová, Zápotočná Hutárková, Křížková, Langerová, Zápotočná AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNF

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 324 Lampa, Holek, Knybel, Knitl Lampa, Holek, Knybel, Knitl TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:26.92 11.00
2 118 Bachan, Habarta, Mezulianik, Hanáček Bachan, Habarta, Mezulianik, Hanáček AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 3:29.80 9.00
3 50 Háp, Künstler, Pospíšil, Tesař Háp, Künstler, Pospíšil, Tesař Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 3:31.10 8.00
4 55 Hanek, Hanek, Stibal, Žižka Hanek, Hanek, Stibal, Žižka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 3:32.03 7.00
5 179 Dvořák, Dvořák, Klézl, Pazourek Dvořák, Dvořák, Klézl, Pazourek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:35.29 6.00
6 96 Halady, Halášek, Ondrovič, Žák Halady, Halášek, Ondrovič, Žák TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 3:49.04 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 338 Vala, Boček, Václavík, Poledník Vala, Boček, Václavík, Poledník TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:36.33 5.00
2 129 Brychta, Coufal, Janák, Kika Brychta, Coufal, Janák, Kika Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 3:44.48 4.00
3 198 Hubáček, Chaloupka, Kosina, Růža Hubáček, Chaloupka, Kosina, Růža VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:47.69 3.00
4 320 Trynka, Moša, Skalička, Wanke Trynka, Moša, Skalička, Wanke TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:50.75 1.00
5 190 Kadeřábek, Kvasnica, Mlečka, Řezníček Kadeřábek, Kvasnica, Mlečka, Řezníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:55.77
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 324 Lampa, Holek, Knybel, Knitl Lampa, Holek, Knybel, Knitl TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:26.92 11.00
2 118 Bachan, Habarta, Mezulianik, Hanáček Bachan, Habarta, Mezulianik, Hanáček AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 3:29.80 9.00
3 50 Háp, Künstler, Pospíšil, Tesař Háp, Künstler, Pospíšil, Tesař Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 3:31.10 8.00
4 55 Hanek, Hanek, Stibal, Žižka Hanek, Hanek, Stibal, Žižka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 3:32.03 7.00
5 179 Dvořák, Dvořák, Klézl, Pazourek Dvořák, Dvořák, Klézl, Pazourek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:35.29 6.00
6 338 Vala, Boček, Václavík, Poledník Vala, Boček, Václavík, Poledník TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:36.33 5.00
7 129 Brychta, Coufal, Janák, Kika Brychta, Coufal, Janák, Kika Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 3:44.48 4.00
8 198 Hubáček, Chaloupka, Kosina, Růža Hubáček, Chaloupka, Kosina, Růža VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:47.69 3.00
9 96 Halady, Halášek, Ondrovič, Žák Halady, Halášek, Ondrovič, Žák TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 3:49.04 2.00
10 320 Trynka, Moša, Skalička, Wanke Trynka, Moša, Skalička, Wanke TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:50.75 1.00
11 190 Kadeřábek, Kvasnica, Mlečka, Řezníček Kadeřábek, Kvasnica, Mlečka, Řezníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:55.77

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Zatloukalová, Bušinová, Gieselová, Sásová Zatloukalová, Bušinová, Gieselová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:53.28 11.00
2 2 Malatincová, Palová, Tomková, Zouharová Malatincová, Palová, Tomková, Zouharová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 4:04.93 9.00
3 277 Bačinová, Holoubková, Fajkusová, Klapuchová Bačinová, Holoubková, Fajkusová, Klapuchová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:04.99 8.00
4 193 Bezdíčková, Freibergerová, Navrátilová, Němcová Bezdíčková, Freibergerová, Navrátilová, Němcová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:05.27 7.00
5 135 Furchová, Pijáková, Svobodová, Valová Furchová, Pijáková, Svobodová, Valová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:11.76 6.00
6 81 Krtková, Laciková, Ningerová, Vilčková Krtková, Laciková, Ningerová, Vilčková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 4:15.54 5.00
7 305 Ernstová, Kiedroń, Sikorová, Teofilová Ernstová, Kiedroń, Sikorová, Teofilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 4:17.48 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 268 Lampová, Petlachová, Suranová, Šavrdová Lampová, Petlachová, Suranová, Šavrdová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:17.75 3.00
2 190 Hladíková, Havlíčková, Alexová, Smejkalová Hladíková, Havlíčková, Alexová, Smejkalová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:39.60 2.00
41 Belaníková, Skácelová, Surmová, Henklová Belaníková, Skácelová, Surmová, Henklová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Zatloukalová, Bušinová, Gieselová, Sásová Zatloukalová, Bušinová, Gieselová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:53.28 11.00
2 2 Malatincová, Palová, Tomková, Zouharová Malatincová, Palová, Tomková, Zouharová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 4:04.93 9.00
3 277 Bačinová, Holoubková, Fajkusová, Klapuchová Bačinová, Holoubková, Fajkusová, Klapuchová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:04.99 8.00
4 193 Bezdíčková, Freibergerová, Navrátilová, Němcová Bezdíčková, Freibergerová, Navrátilová, Němcová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:05.27 7.00
5 135 Furchová, Pijáková, Svobodová, Valová Furchová, Pijáková, Svobodová, Valová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:11.76 6.00
6 81 Krtková, Laciková, Ningerová, Vilčková Krtková, Laciková, Ningerová, Vilčková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 4:15.54 5.00
7 305 Ernstová, Kiedroń, Sikorová, Teofilová Ernstová, Kiedroń, Sikorová, Teofilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 4:17.48 4.00
8 268 Lampová, Petlachová, Suranová, Šavrdová Lampová, Petlachová, Suranová, Šavrdová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:17.75 3.00
9 190 Hladíková, Havlíčková, Alexová, Smejkalová Hladíková, Havlíčková, Alexová, Smejkalová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:39.60 2.00
41 Belaníková, Skácelová, Surmová, Henklová Belaníková, Skácelová, Surmová, Henklová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS

skok vysoký - Muži

(so, 3.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,61 1,66 1,71 1,76 1,81 1,86 1,90 1,94 1,97 2,00 2,03 2,06 2,09 Body
1 182 Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 20 PB 2.10 - - - - - - o o o o o o xo xxx 11.00
2 101 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 18 PB 2.03 - - - o - o - xo o o o xxx 9.00
3 34 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
92 16 SB 2.00 - - - - - o o o o xo xxx 8.00
4 81 Gergely TóthGergely Tóth
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4 SB 1.97 - - - - o o xo o xo xxx 7.00
5 47 David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
89 3 SB 1.94 - - - o o o o xo xxx 6.00
6= 152 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 17 1.90 - - - - o o o xxx 4.50
6= 43 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
93 15 1.90 - - - - o o o xxx 4.50
8 171 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11 PB 1.90 - - o o o o xxo xxx 3.00
9 183 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 12 PB 1.90 - - - - xxo xxo xxo xxx 2.00
10 39 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
01 19 1.86 - - - - - xo xxx 1.00
11= 50 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
04 14 1.81 - - o o o xxx
11= 27 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
97 8 1.81 - - - o o xxx
13 125 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 13 PB 1.81 - - o o xo xxx
14 96 Martin HaladyMartin Halady
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 9 1.81 - o xo o xo xxx
15 193 Radim MlečkaRadim Mlečka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 10 PB 1.76 o o o o xxx
16 153 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 7 1.71 o o o xxx
17 120 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 6 PB 1.71 o o xo xxx
18 169 Petr BenešPetr Beneš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5 SB 1.66 o o xxx
40 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
98 2 NM - - - - - xxx
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 3.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,43 1,48 1,53 1,57 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 Body
1 45 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10 1.71 - - - o o o o xo xxx 11.00
2 266 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 9 PB 1.64 - - - o o o xxx 9.00
3 130 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 SB 1.64 - - o o xo xxo xxx 8.00
4= 181 Barbora AlexováBarbora Alexová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 4 PB 1.61 o o o o o xxx 6.50
4= 46 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 6 1.61 o o o o o xxx 6.50
6 31 Anna GregušováAnna Gregušová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 1.61 - o o o xo xxx 5.00
7 152 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1 PB 1.57 - - o o xxx 4.00
8 104 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 5 1.57 o o xo xo xxx 3.00
9 12 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 1.53 o o xo xxx 2.00
10 127 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 2 1.53 o o xxo xxx 1.00
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 3.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,00 3,20 3,40 3,60 3,75 3,85 3,95 4,05 4,15 4,25 4,35 4,45 4,55 4,65 4,75 4,85 4,95 5,05 5,15 5,25 Body
1 328 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 10 PB 4.85 - - - - - o - - - - o - o - o xxo xxx 11.00
2 65 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 9 4.25 - - - - - xo o xo xo o xxx 9.00
3 96 Martin HaladyMartin Halady
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 7 PB 4.05 - - - - o xo xo o xxx 8.00
4 36 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
03 11 4.05 - - - - - - - xxo - - xxx 7.00
5 142 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
03 8 3.95 - - - - xo - o - xxx 6.00
6 40 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
98 6 3.85 - - - o o xo xxx 5.00
7 335 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 5 SB 3.75 - o o o o xxx 4.00
8 173 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4 3.20 - xo xxx 3.00
9 320 Eric TrynkaEric Trynka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3 3.00 xxo xxx 2.00
MS Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 2 PB 4.75 - - - - - - - - - - - - o - o xxx
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 1 NM - - - - - - - - - xxx
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 3.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,05 2,25 2,45 2,65 2,85 3,05 3,15 3,25 3,35 3,45 3,55 3,65 3,75 3,85 3,95 4,05 Body
1 44 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 3.15 - - - xo o xxo xo xxx 11.00
2 104 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 7 PB 3.15 - - o - o xxo xxo xxx 9.00
3 262 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 5 PB 2.85 - - o o o xxx 8.00
4 118 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 4 2.85 - - o o xo xxx 7.00
5 11 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 6 2.85 - o xo o xo xxx 6.00
6 43 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 2.65 - - xo o xxx 5.00
7 306 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3 PB 2.45 o xo o xxx 4.00
8 5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 1 2.45 o o xo xxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 3.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 101 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 22 PB 7.23 +1.9 m/s 7.23  1,90 5.44  -0,10 5.41  -0,90 7.23 - - - 11.00
2 183 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 21 PB 7.13 -0.6 m/s 6.00  1,50 6.84  0,40 6.84  -0,20 6.84 6.72  -0,70 7.13  -0,60 7.02  0,10 9.00
3 36 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
03 20 6.81 +0.0 m/s 6.72  -0,30 x 6.81  0,00 6.81 6.81  -0,60 x 6.70  0,40 8.00
4 125 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 14 PB 6.80 +0.7 m/s 6.38  -0,70 6.80  0,70 4.86  -1,60 6.80 6.52  -0,40 - - 7.00
5 90 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 15 SB 6.71 -0.7 m/s 6.14  -0,50 x 6.71  -0,70 6.71 6.64  -0,40 - - 6.00
6 59 Patrik MegelaPatrik Megela
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 11 PB 6.71 -0.4 m/s 6.37  -0,50 6.52  1,00 6.71  -0,40 6.71 6.48  -1,10 - 6.60  1,00 5.00
7 314 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 2 SB 6.67 -0.5 m/s 6.48  0,60 6.67  -0,50 6.33  -1,80 6.67 6.27  -0,50 - - 4.00
8 181 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 7 PB 6.64 -0.6 m/s 6.61  1,90 6.39  0,60 6.64  -0,60 6.64 6.42  -0,70 6.58  -1,00 - 3.00
9 165 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 19 6.58 +0.0 m/s 6.35  -0,70 6.56  -0,20 6.58  0,00 6.58 2.00
10 33 Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
00 18 6.55 +0.0 m/s 6.47  0,00 6.54  -0,30 6.55  0,00 6.55 1.00
11 44 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
00 9 SB 6.51 +0.0 m/s 6.51  0,00 6.42  1,10 4.64  -0,40 6.51
12 166 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 6 PB 6.44 -0.6 m/s x x 6.44  -0,60 6.44
13 124 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 10 PB 6.42 +1.4 m/s 6.36  -0,20 6.42  1,40 6.32  0,30 6.42
14 41 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
96 12 6.38 +0.0 m/s x 6.38  0,00 x 6.38
15 107 Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 13 PB 6.29 +0.1 m/s 6.18  -0,70 6.29  0,10 6.16  -1,40 6.29
16 164 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 17 6.29 -0.9 m/s 6.29  -0,90 x x 6.29
17 158 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 16 6.20 -0.4 m/s 5.73  -1,60 5.94  1,50 6.20  -0,40 6.20
18 311 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 8 5.96 +1.6 m/s x 5.96  1,60 x 5.96
19 106 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 5 PB 5.87 -0.6 m/s 5.80  2,40 5.87  -0,60 5.84  -1,20 5.87
20 144 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
05 1 SB 5.82 +0.1 m/s 5.82  0,10 5.55  0,90 5.69  -0,40 5.82
21 93 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 3 SB 5.54 +1.0 m/s 5.54  1,00 5.24  -0,40 x 5.54
22 92 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4 5.54 -0.6 m/s x 5.54  -0,60 x 5.54
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 3.7.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 271 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 19 PB 6.10 +1.5 m/s 5.63  0,50 - - 5.63 x 6.10  1,50 x 11.00
2 39 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 22 PB 6.03 +2.0 m/s 5.57  -1,80 5.59  1,30 x 5.59 5.84  1,90 5.73  1,70 6.03  2,00 9.00
3 37 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 21 PB 6.01 +1.0 m/s x x 5.71  1,90 5.71 x 6.01  1,00 x 8.00
4 115 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 20 PB 5.89 +2.0 m/s 5.59  0,10 4.37  2,10 5.80  2,00 5.80 5.78  2,00 5.88  2,00 5.89  2,00 7.00
5 5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 9 PB 5.43 +0.9 m/s x 4.94  1,10 5.32  0,70 5.32 4.76  1,80 - 5.43  0,90 6.00
6 190 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 14 SB 5.39 +0.1 m/s 5.05  0,10 5.39  0,10 5.24  -0,70 5.39 5.17  0,90 5.27  0,90 5.27  0,50 5.00
7 46 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 12 SB 5.38 +1.2 m/s 5.38  1,20 5.20  0,00 5.20  1,30 5.38 x x - 4.00
8 310 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 7 SB 5.25 +1.3 m/s 5.21  0,40 5.06  0,40 5.25  1,30 5.25 5.12  0,90 5.07  2,00 5.21  1,80 3.00
9 278 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 15 5.24 -0.1 m/s x x 5.24  -0,10 5.24 2.00
10 314 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 13 5.19 +0.4 m/s x 5.16  0,40 5.19  0,40 5.19 1.00
11 193 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 17 5.14 +1.0 m/s 4.96  1,10 4.79  0,60 5.14  1,00 5.14
12 8 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 8 PB 5.12 +0.2 m/s 5.01  0,10 x 5.12  0,20 5.12
13 131 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 11 5.11 +1.6 m/s x 4.96  0,10 5.11  1,60 5.11
14 178 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 18 5.09 +0.8 m/s 4.61  2,00 x 5.09  0,80 5.09
15 11 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 10 5.08 +1.4 m/s 5.08  1,40 4.85  0,10 5.02  -0,10 5.08
16 127 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 16 4.96 +0.7 m/s 4.96  0,70 4.85  2,00 4.93  2,10 4.96
17 154 Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 5 4.56 +1.8 m/s 4.46  -0,60 4.56  1,80 4.24  1,10 4.56
18 312 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 SB 4.56 +0.2 m/s 4.56  0,20 4.24  0,90 4.34  2,20 4.56
19 313 Tereza SojkováTereza Sojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 2 PB 4.46 +0.1 m/s 4.28  1,30 4.46  0,10 4.23  0,80 4.46
20 171 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 3 SB 4.38 +0.9 m/s 4.34  1,20 4.38  0,90 4.29  0,80 4.38
21 155 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 6 3.54 +0.6 m/s x 3.54  0,60 - 3.54
122 Klára KolajováKlára Kolajová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 4 DNS -
Celkem 22 závodníků

trojskok - Muži

(so, 3.7.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 158 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 16 SB 14.79 +2.0 m/s 14.23  -0,70 x 14.79  2,00 14.79 x x x 11.00
2 59 Patrik MegelaPatrik Megela
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 14 PB 14.33 +0.7 m/s 13.67  -0,50 14.02  0,70 13.84  1,40 14.02 14.23  1,80 x 14.33  0,70 9.00
3 90 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 18 14.16 +2.0 m/s 13.57  0,20 x 14.16  2,00 14.16 - - - 8.00
4 34 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
92 3 SB 14.11 +0.8 m/s x 14.11  0,80 - 14.11 14.07  -0,20 13.99  0,30 x 7.00
5 165 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 15 13.92 +2.0 m/s 13.69  0,20 13.72  0,30 x 13.72 13.78  1,80 x 13.92  2,00 6.00
6 181 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 12 PB 13.19 +1.9 m/s x 12.57  1,30 12.91  2,20 12.91 13.10  2,00 - 13.19  1,90 5.00
7 182 Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 5 PB 12.97 +1.5 m/s 12.97  1,50 12.82  1,50 12.68  0,50 12.97 12.27  1,10 - 12.43  2,20 4.00
8 164 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 13 12.78 +0.0 m/s 12.78  0,00 r 12.78 3.00
9 41 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
96 8 SB 12.53 +0.2 m/s 12.52  0,10 x 12.53  0,20 12.53 2.00
10 120 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 11 PB 12.48 +2.0 m/s 12.22  -0,50 11.54  1,60 12.48  2,00 12.48 1.00
11 81 Gergely TóthGergely Tóth
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4 SB 12.45 +0.1 m/s 12.44  1,90 x 12.45  0,10 12.45
12 93 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 6 SB 12.42 +0.1 m/s 12.24  1,40 x 12.42  0,10 12.42
13 171 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 SB 12.25 +0.0 m/s x 11.67  -0,10 12.25  0,00 12.25
14 311 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 10 12.15 +1.7 m/s 11.80  0,00 11.89  1,50 12.15  1,70 12.15
15 92 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 7 12.08 +1.1 m/s 12.08  1,10 11.81  1,50 11.95  0,20 12.08
16 153 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 9 11.93 +0.2 m/s 11.38  -0,50 x 11.93  0,20 11.93
101 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 17 NM x r -
Celkem 17 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 3.7.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 271 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 12 PB 12.86 +1.8 m/s x 12.86  1,80 12.69  1,70 12.86 12.73  0,90 - - 11.00
2 278 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 9 PB 11.96 +1.5 m/s 11.75  1,90 11.96  1,50 11.87  1,60 11.96 11.88  0,90 - - 9.00
3 115 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 10 11.86 +1.4 m/s 11.53  1,80 11.86  1,40 11.76  1,70 11.86 11.65  0,90 11.35  0,70 11.71  0,90 8.00
4 131 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 8 11.66 +1.8 m/s 11.09  1,70 11.52  1,60 11.66  1,80 11.66 11.58  1,10 x 11.10  0,90 7.00
5 314 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5 PB 11.43 +1.7 m/s 11.11  2,00 10.95  1,90 11.43  1,70 11.43 09.93  1,00 10.85  0,90 - 6.00
6 86 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 6 SB 11.06 +2.0 m/s 11.06  2,00 10.37  1,70 09.89  1,30 11.06 10.88  1,00 10.81  0,80 10.95  1,20 5.00
7 11 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 PB 10.66 +1.7 m/s 10.64  1,90 10.51  1,90 10.66  1,70 10.66 10.60  0,90 09.74  0,90 10.50  1,00 4.00
8 266 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4 PB 10.52 +0.9 m/s 10.37  1,80 10.39  2,00 x 10.39 10.52  0,90 10.37  0,50 x 3.00
9 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 2 PB 10.13 +1.7 m/s 10.03  2,00 10.13  1,70 09.82  1,80 10.13 2.00
10 301 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1 PB 10.06 +1.6 m/s x 09.93  1,90 10.06  1,60 10.06 1.00
11 8 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 7 09.59 +1.9 m/s 09.59  1,90 x x 9.59
MS Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 11 PB 11.77 +1.6 m/s x x 11.77  1,60 11.77
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 3.7.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 119 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
00 15 14.12 14.12 14.02 13.67 14.12 x 13.35 x 11.00
2 49 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 14 PB 13.57 12.68 x 12.83 12.83 12.33 13.57 x 9.00
3 152 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 13 12.76 x 12.05 x 12.05 12.76 12.30 12.45 8.00
4 39 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 12 12.35 11.62 11.53 12.35 12.35 11.95 11.32 12.30 7.00
5 265 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10 PB 11.38 10.67 10.41 10.75 10.75 11.13 11.38 11.30 6.00
6 182 Andrea FeďováAndrea Feďová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
98 11 11.14 11.14 x 11.11 11.14 x x x 5.00
7 130 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 SB 10.89 10.57 10.58 x 10.58 10.71 10.61 10.89 4.00
8 117 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 7 PB 10.76 10.02 10.76 08.79 10.76 x 10.41 x 3.00
9 53 Lucie KašparováLucie Kašparová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 5 SB 10.52 09.49 10.52 10.36 10.52 2.00
10 60 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 10.04 09.94 x 10.04 10.04 1.00
11 184 Eliška NěmcováEliška Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 3 PB 09.43 09.43 x x 9.43
12 109 Vendula LapčíkováVendula Lapčíková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
93 6 09.32 x 09.32 x 9.32
13 105 Martina HudákováMartina Hudáková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
93 4 09.20 09.15 09.20 08.84 9.20
121 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 1 DNS -
50 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 2 DNS -
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 3.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
00 17 17.19 16.39 x x 16.39 17.19 x 16.49 11.00
2 184 Samuel KováčSamuel Kováč
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 SB 15.40 15.40 x 14.71 15.40 x x - 9.00
3 192 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 15 PB 14.26 13.44 x x 13.44 13.74 14.26 x 8.00
4 163 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 13 PB 14.24 12.81 13.22 13.62 13.62 13.50 14.24 13.17 7.00
5 99 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 14 13.37 12.87 13.06 13.14 13.14 13.37 x x 6.00
6 161 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 16 13.34 13.34 13.05 - 13.34 - - - 5.00
7 185 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11 13.27 12.67 x 12.94 12.94 x 13.27 12.99 4.00
8 197 Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 2 PB 13.21 11.87 11.73 13.21 13.21 12.69 12.39 11.92 3.00
9 126 Radek AdámekRadek Adámek
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
94 10 12.75 12.75 12.28 12.35 12.75 2.00
10 337 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 12 12.69 10.82 12.69 12.53 12.69 1.00
11 121 Ondrej BartoňOndrej Bartoň
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
93 1 SB 12.33 12.33 x 11.33 12.33
12 326 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 PB 12.27 10.77 11.82 12.27 12.27
13 136 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
03 9 12.07 11.29 11.80 12.07 12.07
14 88 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 4 SB 11.75 11.75 x x 11.75
15 105 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
99 5 SB 11.16 10.52 11.05 11.16 11.16
16 111 Jakub MachálekJakub Machálek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 8 10.78 x 10.30 10.78 10.78
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 3.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 119 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
00 22 SB 45.14 39.81 x x 39.81 41.84 x 45.14 11.00
2 152 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 21 41.00 x x 34.91 34.91 41.00 40.80 x 9.00
3 49 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 18 PB 40.70 26.39 39.95 x 39.95 40.70 38.32 x 8.00
4 60 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 20 40.38 39.54 x 39.07 39.54 x 40.19 40.38 7.00
5 109 Vendula LapčíkováVendula Lapčíková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
93 17 SB 36.57 33.34 36.57 33.64 36.57 32.33 34.32 32.34 6.00
6 265 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 19 PB 36.48 x 34.07 x 34.07 30.08 36.48 x 5.00
7 182 Andrea FeďováAndrea Feďová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
98 16 34.21 33.05 34.21 33.02 34.21 31.50 33.44 x 4.00
8 117 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 11 PB 32.26 28.48 32.26 x 32.26 x x x 3.00
9 184 Eliška NěmcováEliška Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 15 31.80 31.03 31.80 x 31.80 2.00
10 105 Martina HudákováMartina Hudáková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
93 14 31.31 31.31 x x 31.31 1.00
11 108 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
00 13 SB 30.93 x 30.60 30.93 30.93
12 54 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 SB 30.29 29.93 30.29 24.44 30.29
13 129 Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 4 SB 30.25 x 23.44 30.25 30.25
14 23 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
82 12 SB 29.53 29.53 28.22 29.21 29.53
15 50 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 10 25.68 25.68 24.69 - 25.68
16 87 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 9 25.38 23.64 x 25.38 25.38
17 112 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 8 25.23 22.60 22.07 25.23 25.23
18 301 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1 PB 24.33 20.75 22.21 24.33 24.33 <