Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (3. 7. 2021)

skok daleký - Muži

(so, 3.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 101 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 22 PB 7.23 +1.9 m/s 7.23  1,90 5.44  -0,10 5.41  -0,90 7.23 - - - 11.00
2 183 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 21 PB 7.13 -0.6 m/s 6.00  1,50 6.84  0,40 6.84  -0,20 6.84 6.72  -0,70 7.13  -0,60 7.02  0,10 9.00
3 36 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
03 20 6.81 +0.0 m/s 6.72  -0,30 x 6.81  0,00 6.81 6.81  -0,60 x 6.70  0,40 8.00
4 125 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 14 PB 6.80 +0.7 m/s 6.38  -0,70 6.80  0,70 4.86  -1,60 6.80 6.52  -0,40 - - 7.00
5 90 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 15 SB 6.71 -0.7 m/s 6.14  -0,50 x 6.71  -0,70 6.71 6.64  -0,40 - - 6.00
6 59 Patrik MegelaPatrik Megela
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 11 PB 6.71 -0.4 m/s 6.37  -0,50 6.52  1,00 6.71  -0,40 6.71 6.48  -1,10 - 6.60  1,00 5.00
7 314 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 2 SB 6.67 -0.5 m/s 6.48  0,60 6.67  -0,50 6.33  -1,80 6.67 6.27  -0,50 - - 4.00
8 181 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 7 PB 6.64 -0.6 m/s 6.61  1,90 6.39  0,60 6.64  -0,60 6.64 6.42  -0,70 6.58  -1,00 - 3.00
9 165 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 19 6.58 +0.0 m/s 6.35  -0,70 6.56  -0,20 6.58  0,00 6.58 2.00
10 33 Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
00 18 6.55 +0.0 m/s 6.47  0,00 6.54  -0,30 6.55  0,00 6.55 1.00
11 44 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
00 9 SB 6.51 +0.0 m/s 6.51  0,00 6.42  1,10 4.64  -0,40 6.51
12 166 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 6 PB 6.44 -0.6 m/s x x 6.44  -0,60 6.44
13 124 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 10 PB 6.42 +1.4 m/s 6.36  -0,20 6.42  1,40 6.32  0,30 6.42
14 41 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
96 12 6.38 +0.0 m/s x 6.38  0,00 x 6.38
15 107 Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 13 PB 6.29 +0.1 m/s 6.18  -0,70 6.29  0,10 6.16  -1,40 6.29
16 164 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 17 6.29 -0.9 m/s 6.29  -0,90 x x 6.29
17 158 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 16 6.20 -0.4 m/s 5.73  -1,60 5.94  1,50 6.20  -0,40 6.20
18 311 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 8 5.96 +1.6 m/s x 5.96  1,60 x 5.96
19 106 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 5 PB 5.87 -0.6 m/s 5.80  2,40 5.87  -0,60 5.84  -1,20 5.87
20 144 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
05 1 SB 5.82 +0.1 m/s 5.82  0,10 5.55  0,90 5.69  -0,40 5.82
21 93 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 3 SB 5.54 +1.0 m/s 5.54  1,00 5.24  -0,40 x 5.54
22 92 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4 5.54 -0.6 m/s x 5.54  -0,60 x 5.54
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 3.7.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 271 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 19 PB 6.10 +1.5 m/s 5.63  0,50 - - 5.63 x 6.10  1,50 x 11.00
2 39 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 22 PB 6.03 +2.0 m/s 5.57  -1,80 5.59  1,30 x 5.59 5.84  1,90 5.73  1,70 6.03  2,00 9.00
3 37 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 21 PB 6.01 +1.0 m/s x x 5.71  1,90 5.71 x 6.01  1,00 x 8.00
4 115 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 20 PB 5.89 +2.0 m/s 5.59  0,10 4.37  2,10 5.80  2,00 5.80 5.78  2,00 5.88  2,00 5.89  2,00 7.00
5 5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 9 PB 5.43 +0.9 m/s x 4.94  1,10 5.32  0,70 5.32 4.76  1,80 - 5.43  0,90 6.00
6 190 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 14 SB 5.39 +0.1 m/s 5.05  0,10 5.39  0,10 5.24  -0,70 5.39 5.17  0,90 5.27  0,90 5.27  0,50 5.00
7 46 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 12 SB 5.38 +1.2 m/s 5.38  1,20 5.20  0,00 5.20  1,30 5.38 x x - 4.00
8 310 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 7 SB 5.25 +1.3 m/s 5.21  0,40 5.06  0,40 5.25  1,30 5.25 5.12  0,90 5.07  2,00 5.21  1,80 3.00
9 278 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 15 5.24 -0.1 m/s x x 5.24  -0,10 5.24 2.00
10 314 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 13 5.19 +0.4 m/s x 5.16  0,40 5.19  0,40 5.19 1.00
11 193 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 17 5.14 +1.0 m/s 4.96  1,10 4.79  0,60 5.14  1,00 5.14
12 8 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 8 PB 5.12 +0.2 m/s 5.01  0,10 x 5.12  0,20 5.12
13 131 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 11 5.11 +1.6 m/s x 4.96  0,10 5.11  1,60 5.11
14 178 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 18 5.09 +0.8 m/s 4.61  2,00 x 5.09  0,80 5.09
15 11 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 10 5.08 +1.4 m/s 5.08  1,40 4.85  0,10 5.02  -0,10 5.08
16 127 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 16 4.96 +0.7 m/s 4.96  0,70 4.85  2,00 4.93  2,10 4.96
17 154 Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 5 4.56 +1.8 m/s 4.46  -0,60 4.56  1,80 4.24  1,10 4.56
18 312 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 SB 4.56 +0.2 m/s 4.56  0,20 4.24  0,90 4.34  2,20 4.56
19 313 Tereza SojkováTereza Sojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 2 PB 4.46 +0.1 m/s 4.28  1,30 4.46  0,10 4.23  0,80 4.46
20 171 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 3 SB 4.38 +0.9 m/s 4.34  1,20 4.38  0,90 4.29  0,80 4.38
21 155 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 6 3.54 +0.6 m/s x 3.54  0,60 - 3.54
122 Klára KolajováKlára Kolajová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 4 DNS -
Celkem 22 závodníků