Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (3. 7. 2021)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 324 Lampa, Holek, Knybel, Knitl Lampa, Holek, Knybel, Knitl TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 3:26.92 11.00
2 118 Bachan, Habarta, Mezulianik, Hanáček Bachan, Habarta, Mezulianik, Hanáček AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 7 3:29.80 9.00
3 50 Háp, Künstler, Pospíšil, Tesař Háp, Künstler, Pospíšil, Tesař Atletický klub Olomouc z.s. A Atletický klub Olomouc z.s. A 5 3:31.10 8.00
4 55 Hanek, Hanek, Stibal, Žižka Hanek, Hanek, Stibal, Žižka AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 3:32.03 7.00
5 179 Dvořák, Dvořák, Klézl, Pazourek Dvořák, Dvořák, Klézl, Pazourek VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 3:35.29 6.00
6 96 Halady, Halášek, Ondrovič, Žák Halady, Halášek, Ondrovič, Žák TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 3 3:49.04 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 338 Vala, Boček, Václavík, Poledník Vala, Boček, Václavík, Poledník TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 3:36.33 5.00
2 129 Brychta, Coufal, Janák, Kika Brychta, Coufal, Janák, Kika Atletický klub Olomouc z.s. B Atletický klub Olomouc z.s. B 2 3:44.48 4.00
3 198 Hubáček, Chaloupka, Kosina, Růža Hubáček, Chaloupka, Kosina, Růža VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 3:47.69 3.00
4 320 Trynka, Moša, Skalička, Wanke Trynka, Moša, Skalička, Wanke TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 3:50.75 1.00
5 190 Kadeřábek, Kvasnica, Mlečka, Řezníček Kadeřábek, Kvasnica, Mlečka, Řezníček VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 3:55.77
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 324 Lampa, Holek, Knybel, Knitl Lampa, Holek, Knybel, Knitl TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 3:26.92 11.00
2 118 Bachan, Habarta, Mezulianik, Hanáček Bachan, Habarta, Mezulianik, Hanáček AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 7 3:29.80 9.00
3 50 Háp, Künstler, Pospíšil, Tesař Háp, Künstler, Pospíšil, Tesař Atletický klub Olomouc z.s. A Atletický klub Olomouc z.s. A 5 3:31.10 8.00
4 55 Hanek, Hanek, Stibal, Žižka Hanek, Hanek, Stibal, Žižka AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 3:32.03 7.00
5 179 Dvořák, Dvořák, Klézl, Pazourek Dvořák, Dvořák, Klézl, Pazourek VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 3:35.29 6.00
6 338 Vala, Boček, Václavík, Poledník Vala, Boček, Václavík, Poledník TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 3:36.33 5.00
7 129 Brychta, Coufal, Janák, Kika Brychta, Coufal, Janák, Kika Atletický klub Olomouc z.s. B Atletický klub Olomouc z.s. B 2 3:44.48 4.00
8 198 Hubáček, Chaloupka, Kosina, Růža Hubáček, Chaloupka, Kosina, Růža VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 3:47.69 3.00
9 96 Halady, Halášek, Ondrovič, Žák Halady, Halášek, Ondrovič, Žák TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 3 3:49.04 2.00
10 320 Trynka, Moša, Skalička, Wanke Trynka, Moša, Skalička, Wanke TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 3:50.75 1.00
11 190 Kadeřábek, Kvasnica, Mlečka, Řezníček Kadeřábek, Kvasnica, Mlečka, Řezníček VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 3:55.77

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Zatloukalová, Bušinová, Gieselová, Sásová Zatloukalová, Bušinová, Gieselová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:53.28 11.00
2 2 Malatincová, Palová, Tomková, Zouharová Malatincová, Palová, Tomková, Zouharová Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 4:04.93 9.00
3 277 Bačinová, Holoubková, Fajkusová, Klapuchová Bačinová, Holoubková, Fajkusová, Klapuchová TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 4:04.99 8.00
4 193 Bezdíčková, Freibergerová, Navrátilová, Němcová Bezdíčková, Freibergerová, Navrátilová, Němcová AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:05.27 7.00
5 135 Furchová, Pijáková, Svobodová, Valová Furchová, Pijáková, Svobodová, Valová AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 4:11.76 6.00
6 81 Krtková, Laciková, Ningerová, Vilčková Krtková, Laciková, Ningerová, Vilčková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 4:15.54 5.00
7 305 Ernstová, Kiedroń, Sikorová, Teofilová Ernstová, Kiedroń, Sikorová, Teofilová TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 4:17.48 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 268 Lampová, Petlachová, Suranová, Šavrdová Lampová, Petlachová, Suranová, Šavrdová TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 4:17.75 3.00
2 190 Hladíková, Havlíčková, Alexová, Smejkalová Hladíková, Havlíčková, Alexová, Smejkalová AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:39.60 2.00
41 Belaníková, Skácelová, Surmová, Henklová Belaníková, Skácelová, Surmová, Henklová Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Zatloukalová, Bušinová, Gieselová, Sásová Zatloukalová, Bušinová, Gieselová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:53.28 11.00
2 2 Malatincová, Palová, Tomková, Zouharová Malatincová, Palová, Tomková, Zouharová Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 4:04.93 9.00
3 277 Bačinová, Holoubková, Fajkusová, Klapuchová Bačinová, Holoubková, Fajkusová, Klapuchová TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 4:04.99 8.00
4 193 Bezdíčková, Freibergerová, Navrátilová, Němcová Bezdíčková, Freibergerová, Navrátilová, Němcová AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:05.27 7.00
5 135 Furchová, Pijáková, Svobodová, Valová Furchová, Pijáková, Svobodová, Valová AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 4:11.76 6.00
6 81 Krtková, Laciková, Ningerová, Vilčková Krtková, Laciková, Ningerová, Vilčková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 4:15.54 5.00
7 305 Ernstová, Kiedroń, Sikorová, Teofilová Ernstová, Kiedroń, Sikorová, Teofilová TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 4:17.48 4.00
8 268 Lampová, Petlachová, Suranová, Šavrdová Lampová, Petlachová, Suranová, Šavrdová TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 4:17.75 3.00
9 190 Hladíková, Havlíčková, Alexová, Smejkalová Hladíková, Havlíčková, Alexová, Smejkalová AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:39.60 2.00
41 Belaníková, Skácelová, Surmová, Henklová Belaníková, Skácelová, Surmová, Henklová Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS