Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (13. 6. 2021)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:59.78 11.00
2 119 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:00.35 9.00
3 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 2:01.84 8.00
4 14 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 SB 2:01.97 7.00
5 210 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 2:02.64 5.00
6 96 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 6 PB 2:02.69 4.00
7 182 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 PB 2:03.49 3.00
201 Jan ApolenJan Apolen 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 185 Ondřej OlšarOndřej Olšar 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:02.26 6.00
2 192 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 PB 2:04.51 2.00
3 48 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 2:05.24 1.00
MS 1 Martin KopenecMartin Kopenec 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 2:05.61
MS 2 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:10.55
MS 3 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 2:11.72
7 177 Pavel KulíkPavel Kulík 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 2:15.75
8 206 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 PB 2:20.54
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:59.78 11.00
2 119 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:00.35 9.00
3 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 2:01.84 8.00
4 14 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 SB 2:01.97 7.00
5 185 Ondřej OlšarOndřej Olšar 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:02.26 6.00
6 210 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 2:02.64 5.00
7 96 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 6 PB 2:02.69 4.00
8 182 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 PB 2:03.49 3.00
9 192 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 PB 2:04.51 2.00
10 48 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 2:05.24 1.00
11 1 Martin KopenecMartin Kopenec 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 2:05.61
12 2 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:10.55
13 3 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 2:11.72
14 177 Pavel KulíkPavel Kulík 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 2:15.75
15 206 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 PB 2:20.54
201 Jan ApolenJan Apolen 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 DNS

800 m - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 78 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 4 2:20.49 11.00
2 12 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:24.25 9.00
3 198 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:24.42 8.00
4 192 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:25.77 7.00
5 25 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:26.71 6.00
6 199 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:32.52 5.00
7 148 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:33.30 4.00
8 164 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 2:33.58 3.00
9 8 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:38.70 2.00
10 121 Adéla ŠinerováAdéla Šinerová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 2:39.14 1.00
11 103 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 2:40.27
MS Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:41.40
13 120 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:56.57
Celkem 13 závodníků