Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (13. 6. 2021)

skok vysoký - Muži

(ne, 13.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 Body
1 39 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 19 PB 2.00 11.00
2 170 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 18 1.87 9.00
3 36 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 14 PB 1.84 8.00
4 26 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 17 PB 1.84 7.00
5 108 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 SB 1.84 6.00
6 193 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 5 SB 1.81 5.00
7 110 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 16 SB 1.81 4.00
8= 44 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 15 SB 1.75 2.00
8= 24 Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 4 PB 1.75 2.00
8= 56 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 1 SB 1.75 2.00
11 82 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 12 SB 1.70
12 73 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 10 PB 1.70
13= 51 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 11 1.65
13= 136 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6 SB 1.65
15= 211 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 9 SB 1.65
15= 55 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 13 1.65
17= 168 Patrik DytrychPatrik Dytrych
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
03 8 SB 1.60
17= 205 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 2 SB 1.60
103 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 NM
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 Body
1 158 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 12 1.65 11.00
2 150 Petra MelicherováPetra Melicherová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
99 10 SB 1.62 9.00
3= 112 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 11 1.59 7.50
3= 90 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
AK BílinaAK Bílina
03 7 SB 1.59 7.50
5 80 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 9 1.56 6.00
6 140 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 2 SB 1.56 5.00
7 27 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 6 1.53 4.00
8 162 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 5 1.50 3.00
9= 194 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 1.45 1.50
9= 85 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 8 1.45 1.50
11 4 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 1 SB 1.40
73 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 NM
Celkem 12 závodníků