Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (4. 7. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.7.2021 - 11:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.90 QA
2 27 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.38 qB
3 36 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.62 qB
4 163 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.64
5 106 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.80
6 5 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 11.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.7.2021 - 11:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Jan ŠulcJan Šulc 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.21 QA
2 165 Jan KundrátJan Kundrát 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 11.36 qA
3 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 11.58 qB
4 155 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.73
5 109 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.97
6 83 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 6 12.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.7.2021 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 10.99 QA
2 78 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 3 11.08 qA
3 108 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.51 qB
4 134 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.55 qB
5 63 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.02
6 128 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 12.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 4.7.2021 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.25 QA
2 11 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 11.59 qB
3 137 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.02
4 103 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.16
5 100 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 1 12.36
7 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 4.7.2021 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 11.70
MS 12 Jozef KrištofJozef Krištof 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.41
MS 186 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 12.47
MS 206 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 13.09
Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 3 DNS
18 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.90 QA
2 53 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 10.99 QA
3 78 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 3 11.08 qA
4 26 Jan ŠulcJan Šulc 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.21 QA
5 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.25 QA
6 165 Jan KundrátJan Kundrát 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 11.36 qA
7 27 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.38 qB
8 108 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.51 qB
9 134 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.55 qB
10 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 11.58 qB
11 11 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 11.59 qB
12 36 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.62 qB
13 163 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.64
14 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 11.70
15 155 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.73
16 106 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.80
17 5 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 11.81
18 109 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.97
19 63 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.02
19 137 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.02
21 128 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 12.16
21 103 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.16
23 100 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 1 12.36
24 12 Jozef KrištofJozef Krištof 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.41
25 186 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 12.47
26 83 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 6 12.57
27 206 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 13.09
7 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 DNS
Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 3 DNS
18 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 4.7.2021 - 12:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.81 11.00
2 53 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 10.90 9.00
3 26 Jan ŠulcJan Šulc 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.00 8.00
4 78 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 5 11.06 7.00
5 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.10 6.00
6 165 Jan KundrátJan Kundrát 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 11.32 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.7.2021 - 12:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.34 4.00
2 134 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.35 3.00
3 108 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.36 2.00
4 11 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.52 1.00
5 36 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.58
6 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 11.62
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.67 QA
2 55 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.84 qA
3 9 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 12.98 qA
4 12 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.63
5 105 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 14.07
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 12.71 QA
2 153 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 13.20 qB
3 8 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.38 qB
4 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 13.56 qB
5 197 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.58 QA
2 11 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 12.98 qB
3 176 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.32 qB
4 191 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.39 qB
5 35 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.69
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 4 13.12 QA
2 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 5 13.59
3 59 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.14
4 196 Eliška LaštůvkováEliška Laštůvková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.50
5 119 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 14.96
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.58 QA
2 60 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.67 QA
3 156 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 12.71 QA
4 55 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.84 qA
5 9 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 12.98 qA
5 11 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 12.98 qB
7 79 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 4 13.12 QA
8 153 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 13.20 qB
9 176 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.32 qB
10 8 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.38 qB
11 191 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.39 qB
12 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 13.56 qB
13 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 5 13.59
14 12 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.63
15 35 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.69
16 105 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 14.07
17 59 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.14
18 197 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.24
19 196 Eliška LaštůvkováEliška Laštůvková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.50
20 119 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 14.96

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 4.7.2021 - 12:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.10 11.00
2 56 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.50 9.00
3 79 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 1 12.81 8.00
4 156 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 12.85 7.00
5 55 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.90 6.00
6 9 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 12.95 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.7.2021 - 12:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.98 4.00
2 153 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 13.25 3.00
3 8 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.40 2.00
4 191 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.54 1.00
5 176 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.54
6 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 13.65
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Jan ŠulcJan Šulc 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.91 11.00
2 78 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 5 22.20 9.00
3 86 Tomáš MajerTomáš Majer 04 AK BílinaAK Bílina 2 22.20 8.00
4 28 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.26 7.00
5 36 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.31 5.00
6 11 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 23.34 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 165 Jan KundrátJan Kundrát 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 22.98 6.00
MS Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 23.55
3 92 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 2 23.56 3.00
4 112 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.92 2.00
5 44 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.06 1.00
41 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 15:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.18
2 106 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.31
3 166 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 24.62
4 34 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.78
5 186 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 25.03
Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 4.7.2021 - 15:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 24.33
2 103 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.60
3 99 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 6 25.76
4 119 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 26.10
63 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DNS
109 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Jan ŠulcJan Šulc 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.91 11.00
2 78 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 5 22.20 9.00
2 86 Tomáš MajerTomáš Majer 04 AK BílinaAK Bílina 2 22.20 8.00
4 28 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.26 7.00
5 165 Jan KundrátJan Kundrát 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 22.98 6.00
6 36 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.31 5.00
7 11 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 23.34 4.00
8 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 23.55
9 92 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 2 23.56 3.00
10 112 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.92 2.00
11 44 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.06 1.00
12 137 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.18
13 106 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.31
14 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 24.33
15 166 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 24.62
16 34 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.78
17 186 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 25.03
18 103 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.60
19 99 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 6 25.76
20 119 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 26.10
41 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNF
Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 3 DNS
63 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DNS
109 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.26 11.00
2 30 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.45 9.00
3 77 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 AK BílinaAK Bílina 6 25.94 8.00
4 56 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.95 7.00
5 53 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.54 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 26.30 6.00
2 11 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 26.76 4.00
3 79 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 5 26.96 3.00
4 179 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.11 2.00
5 58 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 27.23 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.44
2 8 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 27.45
3 169 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 6 28.22
4 105 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 29.17
170 Adéla NovotnáAdéla Novotná 06 AK MostAK Most 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 27.44
2 35 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 28.11
3 191 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.33
4 59 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.66
5 119 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 31.59
197 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.26 11.00
2 30 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.45 9.00
3 77 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 AK BílinaAK Bílina 6 25.94 8.00
4 56 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.95 7.00
5 156 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 26.30 6.00
6 53 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.54 5.00
7 11 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 26.76 4.00
8 79 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 5 26.96 3.00
9 179 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.11 2.00
10 58 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 27.23 1.00
11 188 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.44
11 153 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 27.44
13 8 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 27.45
14 35 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 28.11
15 169 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 6 28.22
16 191 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.33
17 105 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 29.17
18 59 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.66
19 119 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 31.59
170 Adéla NovotnáAdéla Novotná 06 AK MostAK Most 4 DNS
197 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 48.64 11.00
2 86 Tomáš MajerTomáš Majer 04 AK BílinaAK Bílina 3 49.51 9.00
3 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 52.01 8.00
4 155 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 53.32 5.00
5 112 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.47 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Tomáš PolívkaTomáš Polívka 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 52.52 7.00
2 41 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 52.85 6.00
3 96 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 5 53.42 4.00
4 5 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 53.94 1.00
5 63 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 55.50
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 53.71 2.00
2 44 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 54.21
3 206 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 59.85
214 Aleš PluháčekAleš Pluháček 90 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 48.64 11.00
2 86 Tomáš MajerTomáš Majer 04 AK BílinaAK Bílina 3 49.51 9.00
3 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 52.01 8.00
4 25 Tomáš PolívkaTomáš Polívka 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 52.52 7.00
5 41 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 52.85 6.00
6 155 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 53.32 5.00
7 96 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 5 53.42 4.00
8 112 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.47 3.00
9 27 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 53.71 2.00
10 5 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 53.94 1.00
11 44 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 54.21
12 63 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 55.50
13 206 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 59.85
214 Aleš PluháčekAleš Pluháček 90 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.49 11.00
2 53 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 59.28 9.00
3 26 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 59.67 8.00
4 77 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 AK BílinaAK Bílina 6 60.96 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 60.19 7.00
2 179 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 61.71 4.50
3 176 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 65.19 1.00
4 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 67.04
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 164 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 6 61.71 4.50
2 185 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 61.82 3.00
3 188 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 62.52 2.00
4 119 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 72.23
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.49 11.00
2 53 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 59.28 9.00
3 26 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 59.67 8.00
4 78 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 60.19 7.00
5 77 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 AK BílinaAK Bílina 6 60.96 6.00
6 179 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 61.71 4.50
6 164 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 6 61.71 4.50
8 185 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 61.82 3.00
9 188 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 62.52 2.00
10 176 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 65.19 1.00
11 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 67.04
12 119 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 72.23

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:59.58 11.00
2 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 2:00.70 9.00
3 66 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 2:01.47 8.00
4 210 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 2:01.88 7.00
5 14 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:02.30 6.00
6 182 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:02.30 5.00
7 96 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 6 2:05.24 2.00
8 119 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:06.17 1.00
9 201 Jan ApolenJan Apolen 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 2:11.52
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 101 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:04.12 4.00
2 126 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:04.31 3.00
3 61 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:11.62
4 177 Pavel KulíkPavel Kulík 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:16.18
5 114 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:22.51
140 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS
37 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:59.58 11.00
2 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 2:00.70 9.00
3 66 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 2:01.47 8.00
4 210 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 2:01.88 7.00
5 14 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:02.30 6.00
5 182 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:02.30 5.00
7 101 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:04.12 4.00
8 126 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:04.31 3.00
9 96 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 6 2:05.24 2.00
10 119 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:06.17 1.00
11 201 Jan ApolenJan Apolen 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 2:11.52
12 61 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:11.62
13 177 Pavel KulíkPavel Kulík 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:16.18
14 114 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:22.51
140 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS
37 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS

800 m - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 78 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 1 2:17.17 11.00
2 167 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 7 2:18.66 9.00
3 195 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:20.90 8.00
4 7 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 2:21.34 7.00
5 19 Barbora MatějkováBarbora Matějková 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:21.61 6.00
6 148 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:24.73 5.00
7 193 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:25.33 4.00
8 168 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 2:25.34 3.00
9 13 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:42.28 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 4.7.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Tomáš PolívkaTomáš Polívka 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 18 4:15.63 11.00
2 126 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 4:18.16 9.00
3 138 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 4:21.15 8.00
4 58 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 4:22.49 7.00
5 120 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 4:22.82 6.00
6 52 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 4:24.49 5.00
MS Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20 4:26.83
8 43 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 14 4:31.35 4.00
9 182 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15 4:33.53 3.00
10 21 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 4:42.33 2.00
11 129 Vladimír KolářVladimír Kolář 76 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10 4:45.22 1.00
12 220 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 4:49.27
13 184 Jan VaníčekJan Vaníček 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11 4:53.97
14 20 Jan HušákJan Hušák 78 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 4:56.24
15 183 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19 5:11.48
203 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 DNS
66 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DNS
140 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16 DNS
214 Aleš PluháčekAleš Pluháček 90 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17 DNS
12 Jozef KrištofJozef Krištof 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13 DNF
Celkem 20 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 167 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 2 4:43.38 11.00
2 7 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 4:56.90 9.00
3 190 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 4:58.94 8.00
4 10 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 5:02.38 7.00
5 41 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 5:04.68 6.00
6 20 Denisa KosováDenisa Kosová 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 5:08.76 5.00
7 62 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 5:13.32 4.00
8 21 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 5:14.86 3.00
9 104 Laura MatulováLaura Matulová 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10 5:15.49 2.00
10 177 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 5:32.01 1.00
11 146 Tereza HovorkováTereza Hovorková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 6:26.34
Celkem 11 závodníků

5000 m - Muži

(ne, 4.7.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 16:12.14 11.00
2 220 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 16:51.71 9.00
3 21 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 17:21.75 8.00
4 23 Jakub IhnačinecJakub Ihnačinec 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10 17:41.77 7.00
5 6 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 82 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13 18:09.64 6.00
6 184 Jan VaníčekJan Vaníček 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 18:10.81 5.00
7 4 Cyril SedláčekCyril Sedláček 92 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 18:11.31 4.00
8 20 Jan HušákJan Hušák 78 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 9 18:23.70 3.00
9 105 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 18:53.30 2.00
10 141 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 18:55.65 1.00
11 183 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14 19:54.05
12 19 Tomáš JíraTomáš Jíra 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11 20:08.36
97 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 15 DNS
203 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 DNS
73 Kryštof HájekKryštof Hájek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 DNF
Celkem 15 závodníků

5000 m - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 104 Laura MatulováLaura Matulová 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11 19:10.99 11.00
2 20 Denisa KosováDenisa Kosová 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 19:23.81 9.00
3 19 Barbora MatějkováBarbora Matějková 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 19:25.12 8.00
4 47 Lenka KůsováLenka Kůsová 77 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 20:08.89 7.00
5 143 Daniela CimermanováDaniela Cimermanová 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 21:24.62 6.00
6 146 Tereza HovorkováTereza Hovorková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 21:53.19 5.00
7 126 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 21:58.97 4.00
8 49 Nela KristenováNela Kristenová 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 22:24.02 3.00
9 149 Štěpánka MatouškováŠtěpánka Matoušková 81 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10 24:00.56 2.00
10 2 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 24:09.85 1.00
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 DNS
Celkem 11 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 11:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.19 11.00
2 31 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 15.36 9.00
3 9 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 15.52 8.00
4 82 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 6 15.95 7.00
5 3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 18.36 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 11:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 16.32 6.00
2 88 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 16.64 5.00
3 12 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 17.04 4.00
4 4 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 18.66 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.19 11.00
2 31 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 15.36 9.00
3 9 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 15.52 8.00
4 82 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 6 15.95 7.00
5 27 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 16.32 6.00
6 88 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 16.64 5.00
7 12 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 17.04 4.00
8 3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 18.36 3.00
9 4 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 18.66 2.00

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 3 15.98 11.00
2 9 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 16.08 9.00
3 3 Radek HykešRadek Hykeš 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 17.08 7.00
170 Filip HlídekFilip Hlídek 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 DNS
65 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 12:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 17.01 8.00
2 191 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 17.23 6.00
3 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 18.39 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 12:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 17.80 5.00
2 122 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.13 4.00
3 197 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 18.61 2.00
168 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 3 15.98 11.00
2 9 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 16.08 9.00
3 64 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 17.01 8.00
4 3 Radek HykešRadek Hykeš 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 17.08 7.00
5 191 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 17.23 6.00
6 39 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 17.80 5.00
7 122 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.13 4.00
8 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 18.39 3.00
9 197 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 18.61 2.00
170 Filip HlídekFilip Hlídek 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 DNS
65 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 DNS
168 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 DNS

110 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 12:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 29 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.03
MS Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.60
MS 33 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.49
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 12:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 29 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.08
MS Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.85
MS 33 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.02
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.03
2 29 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.08
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.60
4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.85
5 33 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.49
6 33 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.02

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 57.71 11.00
2 14 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 58.34 9.00
3 33 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 59.67 8.00
4 191 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 62.99 2.00
5 39 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 63.15 1.00
6 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 63.67
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 59.83 7.00
2 64 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 61.48 6.00
3 143 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 61.65 5.00
4 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 61.80 4.00
5 3 Radek HykešRadek Hykeš 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 61.90 3.00
6 168 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 74.66
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
216 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 DNS
150 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 57.71 11.00
2 14 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 58.34 9.00
3 33 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 59.67 8.00
4 147 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 59.83 7.00
5 64 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 61.48 6.00
6 143 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 61.65 5.00
7 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 61.80 4.00
8 3 Radek HykešRadek Hykeš 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 61.90 3.00
9 191 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 62.99 2.00
10 39 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 63.15 1.00
11 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 63.67
12 168 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 74.66
216 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 DNS
150 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS

400 m překážek (0.76) - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 64.76 11.00
2 9 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 66.95 9.00
3 18 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 79.34 8.00
4 196 Eliška LaštůvkováEliška Laštůvková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 84.54 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Vondrák, Slouka, Majer, Janetka Vondrák, Slouka, Majer, Janetka AK BílinaAK Bílina 1 3:28.01 11.00
2 60 Hanyk, Doubek, Žerava, Dressler Hanyk, Doubek, Žerava, Dressler AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 3:30.93 9.00
3 28 Jarolímek, Blatný, Surjomartono, Pavinger Jarolímek, Blatný, Surjomartono, Pavinger SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:32.32 8.00
4 14 Janoušek, Sýkora, Růžička, Hrdoušek Janoušek, Sýkora, Růžička, Hrdoušek SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 3:33.81 7.00
5 147 Omorodion, Wolf, Nguyen Ngoc, Kadlec Omorodion, Wolf, Nguyen Ngoc, Kadlec AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:44.40 5.00
6 112 Mezera, Malec, Všetula, Jonák Mezera, Malec, Všetula, Jonák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:47.53 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Horal, Malý, Horký, Čermák Horal, Malý, Horký, Čermák AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 3:42.41 6.00
2 3 Hykeš, Dubský, Soukup, Polívka Hykeš, Dubský, Soukup, Polívka SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 3:46.61 4.00
3 143 Jech, Mašek, Peterka, Schejbal Jech, Mašek, Peterka, Schejbal AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 3:49.02 2.00
4 12 Krištof, Bradáč, Sedláček, Ihnačinec Krištof, Bradáč, Sedláček, Ihnačinec SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 4:20.27 1.00
130 Zákoucký, Povýšil, Kolář, Kleprlík Zákoucký, Povýšil, Kolář, Kleprlík AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
177 Kulík, Dlouhý, Hofmann, Kypta Kulík, Dlouhý, Hofmann, Kypta AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Vondrák, Slouka, Majer, Janetka Vondrák, Slouka, Majer, Janetka AK BílinaAK Bílina 1 3:28.01 11.00
2 60 Hanyk, Doubek, Žerava, Dressler Hanyk, Doubek, Žerava, Dressler AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 3:30.93 9.00
3 28 Jarolímek, Blatný, Surjomartono, Pavinger Jarolímek, Blatný, Surjomartono, Pavinger SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:32.32 8.00
4 14 Janoušek, Sýkora, Růžička, Hrdoušek Janoušek, Sýkora, Růžička, Hrdoušek SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 3:33.81 7.00
5 63 Horal, Malý, Horký, Čermák Horal, Malý, Horký, Čermák AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 3:42.41 6.00
6 147 Omorodion, Wolf, Nguyen Ngoc, Kadlec Omorodion, Wolf, Nguyen Ngoc, Kadlec AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:44.40 5.00
7 3 Hykeš, Dubský, Soukup, Polívka Hykeš, Dubský, Soukup, Polívka SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 3:46.61 4.00
8 112 Mezera, Malec, Všetula, Jonák Mezera, Malec, Všetula, Jonák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:47.53 3.00
9 143 Jech, Mašek, Peterka, Schejbal Jech, Mašek, Peterka, Schejbal AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 3:49.02 2.00
10 12 Krištof, Bradáč, Sedláček, Ihnačinec Krištof, Bradáč, Sedláček, Ihnačinec SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 4:20.27 1.00
130 Zákoucký, Povýšil, Kolář, Kleprlík Zákoucký, Povýšil, Kolář, Kleprlík AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
177 Kulík, Dlouhý, Hofmann, Kypta Kulík, Dlouhý, Hofmann, Kypta AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 DNS

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Dorazinová, Eibichová, Husáková, Křížová Dorazinová, Eibichová, Husáková, Křížová SK JeseniovaSK Jeseniova 3 4:02.55 11.00
2 77 Černohorská, Dang, Fajfrová, Šilerová Černohorská, Dang, Fajfrová, Šilerová AK BílinaAK Bílina 6 4:04.13 9.00
3 26 Burešová, Markofová, Kučerová, Korbová Burešová, Markofová, Kučerová, Korbová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 4:11.14 8.00
4 179 Bennett, Roubíková, Zaplatílková, Lapáčková Bennett, Roubíková, Zaplatílková, Lapáčková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:11.90 7.00
5 156 Holá, Pavelková, Rýpalová, Mikulková Holá, Pavelková, Rýpalová, Mikulková AK MostAK Most 1 4:17.70 6.00
6 9 Sajdlová, Náhlovská, Pergerová, Pekařová Sajdlová, Náhlovská, Pergerová, Pekařová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 4:21.16 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Vyhlídková, Gaubmannová, Matějovská, Loudová Vyhlídková, Gaubmannová, Matějovská, Loudová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 4:30.22 4.00
2 177 Badinová, Pelová, Kloučková, Fikesová Badinová, Pelová, Kloučková, Fikesová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:30.94 3.00
3 139 Vyskočilová, Balášová, Gläßer, Johanová Vyskočilová, Balášová, Gläßer, Johanová Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 4:33.16 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Dorazinová, Eibichová, Husáková, Křížová Dorazinová, Eibichová, Husáková, Křížová SK JeseniovaSK Jeseniova 3 4:02.55 11.00
2 77 Černohorská, Dang, Fajfrová, Šilerová Černohorská, Dang, Fajfrová, Šilerová AK BílinaAK Bílina 6 4:04.13 9.00
3 26 Burešová, Markofová, Kučerová, Korbová Burešová, Markofová, Kučerová, Korbová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 4:11.14 8.00
4 179 Bennett, Roubíková, Zaplatílková, Lapáčková Bennett, Roubíková, Zaplatílková, Lapáčková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:11.90 7.00
5 156 Holá, Pavelková, Rýpalová, Mikulková Holá, Pavelková, Rýpalová, Mikulková AK MostAK Most 1 4:17.70 6.00
6 9 Sajdlová, Náhlovská, Pergerová, Pekařová Sajdlová, Náhlovská, Pergerová, Pekařová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 4:21.16 5.00
7 8 Vyhlídková, Gaubmannová, Matějovská, Loudová Vyhlídková, Gaubmannová, Matějovská, Loudová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 4:30.22 4.00
8 177 Badinová, Pelová, Kloučková, Fikesová Badinová, Pelová, Kloučková, Fikesová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:30.94 3.00
9 139 Vyskočilová, Balášová, Gläßer, Johanová Vyskočilová, Balášová, Gläßer, Johanová Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 4:33.16 2.00

skok vysoký - Muži

(ne, 4.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,62 1,67 1,72 1,77 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 Body
1 108 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11 1.94 - - - - o o - xxo xo xxx 11.00
2 110 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 10 1.85 - - o o xo o xxx 9.00
3 32 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 12 1.85 o - o o xo xxo xxx 8.00
4 34 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 9 1.77 o xo xo xxo xxx 7.00
5= 56 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 7 1.72 o o o xxx 5.50
5= 30 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 13 1.72 - - o - xxx 5.50
7 123 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 3 1.72 o xxo o x- 4.00
8= 24 Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 8 1.67 xo o xxx 2.00
8= 40 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 1.67 xo o xxx 2.00
8= 211 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 5 1.67 xo o xxx 2.00
11= 142 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 1.62 o xxx
11= 82 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 6 1.62 o xxx
13 205 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 1.62 xo xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 Body
1 158 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 9 1.65 - - - - - o - o o o xxx 11.00
2 140 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 7 1.59 - - - o o xo o o xxx 9.00
3 80 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 8 1.56 - - - - o xo xo xxx 8.00
4 27 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 1.53 o o o o xxo o xxx 7.00
5 82 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 2 1.50 o xxo o xxo o xxx 6.00
6 4 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 3 1.50 - o o o xo xxx 5.00
7 85 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 6 1.50 o o o xxo xo xxx 4.00
8 3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1 1.50 xxo o xo o xo xxx 3.00
9 58 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4 1.45 o o o xo xxx 2.00
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 4.7.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,25 3,45 3,65 3,85 4,05 4,15 4,25 4,35 4,45 4,55 Body
1 53 František DoubekFrantišek Doubek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 13 4.55 - - - - - - xo o xxo o xxx 11.00
2 163 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 12 4.35 - - - o xxo o o o xxx 9.00
3 197 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 9 4.15 - - o o o xo xxx 8.00
4 178 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 5 4.05 - o o xo o xxx 7.00
5= 72 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 11 3.85 - - o xo xxx 5.50
5= 130 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 10 3.85 - - - xo 5.50
7 205 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 6 3.65 xxo xo o xxx 4.00
8 111 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 3.65 xo o xxo xxx 3.00
9 107 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 3.45 o xxo xxx 2.00
10= 204 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 2 3.25 o xxx 0.50
10= 118 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1 3.25 o xxx 0.50
174 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
00 8 DNS
68 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 14 DNS
187 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 7 NM - - xxx
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,15 2,30 2,40 2,50 2,60 2,65 Body
1 189 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 2.60 - o o o o xo xxx 11.00
2 18 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5 2.50 o o xo o o xxx 9.00
3 82 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 3 2.30 o o o xxx 8.00
4 58 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 2.15 o o xxx 7.00
5 80 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 1 2.15 o xo xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 4.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 František DoubekFrantišek Doubek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 26 6.95 -0.4 m/s 6.44  -1,20 6.95  -0,40 - 6.95 - - - 11.00
2 163 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 24 6.59 +0.0 m/s x 6.37  0,50 6.59  0,00 6.59 6.27  0,30 x - 9.00
3 91 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 19 6.41 -1.0 m/s 6.16  0,80 6.05  -2,10 6.41  -1,00 6.41 6.14  -1,50 6.26  0,20 - 8.00
4 123 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6 6.37 +2.3 m/s 6.13 -1.3 m/s 5.77  -1,30 6.13  -1,30 6.08  -1,50 6.13 6.37  2,30 x - 7.00
5 30 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 23 6.34 +0.0 m/s 5.74  -0,90 6.21  -0,60 6.34  0,00 6.34 6.34  -0,70 6.17  -1,20 6.27  0,00 6.00
6 134 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 22 6.27 -1.5 m/s 5.85  -1,20 x 6.27  -1,50 6.27 5.82  -1,90 6.17  -1,60 6.18  -1,60 5.00
7 165 Jan KundrátJan Kundrát
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
03 17 6.15 +1.6 m/s 5.90  -0,70 5.95  -1,00 6.11  -0,10 6.11 6.04  0,20 6.15  1,60 6.12  -1,20 4.00
8 3 Radek HykešRadek Hykeš
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 21 6.12 -1.3 m/s 5.92  -1,50 6.08  -1,50 6.09  -0,30 6.09 5.98  -1,60 6.12  -1,30 5.98  -1,10 3.00
9 170 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 1 6.01 -1.1 m/s 5.61  -1,00 6.01  -1,10 x 6.01 2.00
10 72 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 16 5.91 -1.3 m/s 5.91  -1,30 5.81  -0,10 5.86  -1,00 5.91 1.00
11 178 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 18 5.88 -2.1 m/s 5.79  0,50 5.88  -2,10 5.79  -1,30 5.88
12 95 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 14 5.85 -1.5 m/s 5.69  -1,20 5.70  -0,60 5.85  -1,50 5.85
13 103 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 13 5.82 -1.2 m/s 5.55  -1,80 5.82  -1,20 x 5.82
14 55 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 20 5.71 -1.3 m/s x 5.71  -1,30 x 5.71
15 128 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 15 5.54 -1.7 m/s x x 5.54  -1,70 5.54
16 15 Jakub SýkoraJakub Sýkora
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 9 5.50 +1.0 m/s 5.50  1,00 5.45  -1,30 5.44  -1,40 5.50
17 166 Martin BartošMartin Bartoš
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
05 11 5.28 -0.9 m/s 5.28  -0,90 5.14  -1,50 x 5.28
68 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 25 DNS -
65 Jan LepeškaJan Lepeška
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
00 3 DNS -
67 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 5 DNS -
204 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 7 DNS -
147 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 10 DNS -
118 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 DNS -
82 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 8 DNS -
111 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 DNS -
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 5.40 +0.5 m/s 4.98  1,50 - 5.40  0,50 5.40 x 5.12  0,20 4.96  -1,40 11.00
2 31 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 12 5.30 +0.4 m/s 5.06  -1,50 5.29  1,10 5.30  0,40 5.30 x x 5.23  -2,00 9.00
3 54 Eliška EibichováEliška Eibichová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 7 5.14 -0.6 m/s 5.14  -0,60 5.08  -1,20 5.10  -2,10 5.14 4.97  -1,20 x 5.01  -1,50 8.00
4 169 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 10 4.98 -0.8 m/s 4.98  -0,80 4.97  1,10 4.70  -1,60 4.98 x 4.74  0,50 4.79  -0,90 7.00
5 182 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6 4.97 -1.6 m/s 4.93  0,10 4.97  -1,60 x 4.97 4.83  -1,50 x x 6.00
6 130 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 1 4.96 -0.3 m/s 4.91  1,10 4.89  -1,30 4.92  -1,50 4.92 4.86  -2,50 4.93  -1,30 4.96  -0,30 5.00
7 181 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 4.92 -1.0 m/s 4.92  -1,00 4.79  0,00 4.65  -0,60 4.92 3.97  0,90 4.30  1,20 x 4.00
8 40 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 3 4.87 -1.4 m/s 4.86  -2,40 x 4.87  -1,40 4.87 3.52  -0,50 4.79  -1,40 4.79  0,00 3.00
9 88 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 8 4.86 -1.8 m/s 4.86  -1,80 4.66  -0,90 4.78  -1,50 4.86 2.00
10 166 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5 4.83 -1.2 m/s 4.83  -1,20 4.58  -1,90 4.44  -0,80 4.83 1.00
11 3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 2 4.63 -2.4 m/s 4.56  -1,40 4.61  -1,80 4.63  -2,40 4.63
12 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 11 4.51 -1.5 m/s x x 4.51  -1,50 4.51
170 Adéla NovotnáAdéla Novotná
AK MostAK Most
06 4 DNS -
Celkem 13 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 4.7.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 170 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 16 13.57 +0.8 m/s 13.52  1,00 13.57  0,80 x 13.57 x x 13.51  1,10 11.00
2 91 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 15 13.19 +1.5 m/s 12.65  1,00 12.88  -1,10 13.19  1,50 13.19 13.12  -0,20 12.02  -1,60 - 9.00
3 27 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 14 13.13 -0.8 m/s x 12.88  -0,50 12.99  1,50 12.99 12.36  -0,70 13.13  -0,80 12.46  0,00 8.00
4 134 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 13 12.74 +0.5 m/s 12.35  -0,60 12.53  -1,40 12.72  1,30 12.72 12.53  -0,80 12.61  -0,80 12.74  0,50 7.00
5 123 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6 12.65 +0.0 m/s 12.42  2,20 12.21  0,10 11.32  -1,50 12.42 12.65  0,00 - x 6.00
6 187 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 7 12.61 -1.4 m/s 12.18  1,40 - 12.57  0,70 12.57 12.61  -1,40 12.60  -0,20 12.59  -0,50 5.00
7 178 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 12 12.37 +2.6 m/s 12.07 -1.6 m/s - 11.38  2,00 12.37  2,60 12.37 - 12.07  -1,60 11.93  -0,80 4.00
8 34 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 11 12.30 +0.0 m/s 12.30  0,00 x x 12.30 x 11.80  -1,10 x 3.00
9 102 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 10 12.26 -0.7 m/s 12.26  -0,70 12.23  -0,70 12.08  0,00 12.26 2.00
10 15 Jakub SýkoraJakub Sýkora
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 8 12.17 +0.0 m/s 12.11  -1,00 12.17  0,00 x 12.17 1.00
11 37 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 3 12.11 +1.2 m/s 11.92  0,00 x 12.11  1,20 12.11
12 55 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 1 12.00 +2.2 m/s 11.71 +0.8 m/s 11.67  1,80 11.71  0,80 12.00  2,20 12.00
13 56 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 2 11.92 +2.5 m/s 11.85 +0.5 m/s 11.85  0,50 11.73  1,00 11.92  2,50 11.92
67 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 4 DNS -
93 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 9 DNS -
35 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
84 5 DNS -
Celkem 16 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 181 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11 11.32 +1.1 m/s x 11.16  -0,80 11.23  1,50 11.23 09.31  1,10 11.32  1,10 11.16  1,30 11.00
2 31 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 2 10.90 -1.1 m/s 10.39  -0,80 10.75  1,10 10.34  -0,90 10.75 x 10.72  0,70 10.90  -1,10 9.00
3 182 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 10.73 +1.6 m/s x 10.55  0,40 10.66  -1,30 10.66 10.71  -0,50 10.73  1,60 x 8.00
4 158 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 10 10.71 +1.6 m/s 10.44  -1,10 10.09  -1,00 10.58  2,00 10.58 09.41  -1,90 10.60  1,80 10.71  1,60 7.00
5 88 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 4 10.49 -1.1 m/s 10.33  -0,50 10.49  -1,10 10.36  -1,20 10.49 10.39  -1,30 x 10.02  1,00 6.00
6 40 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 9 10.37 +1.1 m/s x 10.37  1,10 x 10.37 x x x 5.00
7 166 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 7 10.36 +0.5 m/s 09.78  -0,20 10.36  0,50 10.16  -2,40 10.36 09.91  -1,60 - 09.70  -0,20 4.00
8 130 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 1 10.35 +2.1 m/s 10.34 +0.8 m/s 10.11  0,80 10.35  2,10 10.09  -0,60 10.35 10.07  2,00 10.34  0,80 10.24  1,10 3.00
9 4 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 3 10.02 +0.5 m/s 09.54  -1,00 10.02  0,50 09.10  0,80 10.02 2.00
10 102 Markéta MálkováMarkéta Málková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 5 09.87 +1.6 m/s 09.77  -0,10 09.87  1,60 09.64  -0,70 9.87 1.00
11 105 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 6 09.36 +1.6 m/s x 09.36  1,60 09.31  0,00 9.36
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 118 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 20 13.66 12.66 x 12.69 12.69 13.32 13.66 x 11.00
2 91 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 19 12.20 11.13 11.20 11.50 11.50 12.20 11.80 12.02 9.00
3 161 Olga KrejčováOlga Krejčová
AK MostAK Most
85 18 11.31 11.31 x 10.71 11.31 x 11.13 10.83 8.00
4 44 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 17 11.00 10.20 10.54 09.89 10.54 10.70 x 11.00 7.00
5 183 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 15 10.84 09.45 10.84 10.81 10.84 10.43 x 10.51 6.00
6 111 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1 10.58 10.03 10.24 x 10.24 10.08 10.58 x 5.00
7 140 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 14 10.57 10.24 x x 10.24 09.97 09.87 10.57 4.00
8 5 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 10 10.37 10.20 10.21 10.37 10.37 x 09.97 x 3.00
9 172 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 4 10.04 09.85 10.04 09.79 10.04 2.00
10 192 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 3 10.02 10.02 09.98 x 10.02 1.00
11 165 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 16 09.96 x 09.96 x 9.96
12 32 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 12 09.70 x 09.23 09.70 9.70
13 106 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 11 09.52 09.52 09.36 x 9.52
14 154 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 13 08.95 08.88 08.95 x 8.95
15 184 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 08.44 08.30 08.44 08.15 8.44
16 196 Eliška LaštůvkováEliška Laštůvková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 7 08.23 08.23 08.03 08.07 8.23
17 17 Adéla BakešováAdéla Bakešová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5 08.17 08.17 07.89 08.03 8.17
18 34 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 6 08.07 08.07 07.81 08.05 8.07
89 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová
AK BílinaAK Bílina
04 9 DNS -
127 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 2 DNS -
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 4.7.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 160 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 18 17.30 16.49 16.72 16.90 16.90 16.80 x 17.30 11.00
2 158 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 16 14.79 13.81 14.00 13.97 14.00 14.37 x 14.79 9.00
3 89 Josef PapJosef Pap
AK BílinaAK Bílina
00 17 14.49 x 14.00 x 14.00 14.08 14.42 14.49 8.00
4 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 1 13.87 x 13.00 13.45 13.45 13.79 13.87 x 7.00
5 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 15 13.83 12.97 13.51 13.83 13.83 x 12.90 13.03 6.00
6 154 Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 14 13.34 12.77 12.54 x 12.77 13.00 13.34 x 5.00
7 172 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 13 13.23 x 12.76 12.65 12.76 12.88 13.23 x 4.00
8 180 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 9 12.84 12.08 12.84 12.06 12.84 x x x 3.00
9 57 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 12 12.59 12.56 x 12.59 12.59 2.00
10 152 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 11 12.16 12.15 x 12.16 12.16 1.00
11 113 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 11.96 10.45 11.96 x 11.96
12 173 Tomáš SzmitekTomáš Szmitek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 8 11.85 10.97 11.85 x 11.85
13 31 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 3 11.58 x 11.58 11.24 11.58
14 175 Jan SmrčkaJan Smrčka
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 5 10.21 10.13 10.21 x 10.21
15 159 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 10 10.14 x x 10.14 10.14
70 Adam VavřichAdam Vavřich
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
00 6 DNS -
38 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 4 DNS -
116 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 7 NM x x x -
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 20 43.77 11.00
2 106 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 19 40.54 9.00
3 161 Olga KrejčováOlga Krejčová
AK MostAK Most
85 16 34.77 8.00
4 91 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 18 34.75 7.00
5 172 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 14 32.43 6.00
6 165 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 17 32.27 5.00
7 118 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 12 31.65 4.00
8 183 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 15 31.17 3.00
9 66 Denisa SmrčkováDenisa Smrčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 30.14 2.00
10 192 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 2 30.10 1.00
11 154 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 11 27.29
12 Martina ŠimonováMartina Šimonová
AK BílinaAK Bílina
88 10 26.20
13 180 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 9 26.06
14 64 Eliška VeverováEliška Veverová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 5 25.76
15 15 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 4 25.13
16 52 Nicol ČadováNicol Čadová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 25.09
17 65 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 7 23.63
18 163 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 3 23.46
19 83 Beata KaplanováBeata Kaplanová
AK BílinaAK Bílina
03 6 23.19
89 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová
AK BílinaAK Bílina
04 8 DNS
Celkem 20 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 4.7.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 172 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 21 50.12 11.00
2 160 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 20 46.54 9.00
3 154 Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 19 41.94 8.00
4 89 Josef PapJosef Pap
AK BílinaAK Bílina
00 18 40.04 7.00
5 117 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 6 39.86 6.00
6 130 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 16 39.67 5.00
7 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 17 37.20 4.00
8 173 Tomáš SzmitekTomáš Szmitek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 14 37.12 3.00
9 87 Filip NajmanFilip Najman
AK BílinaAK Bílina
99 12 37.05 2.00
10 40 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 36.96 1.00
11 57 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 10 36.90
12 115 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 11 36.07
13 38 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 4 35.97
14 158 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 15 33.38
15 152 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 2 30.98
16 159 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 7 30.92
17 116 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 29.21
18 111 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 29.12
180 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 9 DNS
175 Jan SmrčkaJan Smrčka
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 5 DNS
1 Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 13 DNS
Celkem 21 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 180 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 13 46.16 - 11.00
2 161 Olga KrejčováOlga Krejčová
AK MostAK Most
85 15 46.09 - 9.00
3 109 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 14 44.30 - 8.00
4 178 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3 37.80 - 7.00
5 165 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 12 37.32 - 6.00
6 6 Kamila KolníkováKamila Kolníková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
81 2 35.35 - 5.00
7 155 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 9 35.27 - 4.00
8 118 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 7 34.86 - 3.00
9 17 Adéla BakešováAdéla Bakešová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 10 34.59 - 2.00
10 83 Beata KaplanováBeata Kaplanová
AK BílinaAK Bílina
03 11 33.68 - 1.00
11 5 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 4 33.42 -
12 163 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 8 31.62 -
13 154 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 1 30.66 -
14 63 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 6 27.98 -
15 64 Eliška VeverováEliška Veverová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 5 24.23 -
Celkem 15 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 4.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 57 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 14 52.28 - 11.00
2 113 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 49.58 - 9.00
3 117 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 10 46.28 - 8.00
4 31 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 12 46.16 - 7.00
5 17 Mojmír KlímaMojmír Klíma
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
75 11 43.74 - 6.00
6 42 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 8 43.67 - 5.00
7 38 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 9 41.86 - 4.00
8 40 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 41.34 - 3.00
9 16 Jiří TáborskýJiří Táborský
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
63 13 40.70 - 2.00
10 160 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 5 40.49 - 1.00
11 10 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 6 38.09 -
12 158 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 7 36.71 -
13 175 Jan SmrčkaJan Smrčka
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 3 26.00 -
70 Adam VavřichAdam Vavřich
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
00 4 DNS -
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 18 44.01 - 11.00
2 106 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 17 42.07 - 9.00
3 109 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 16 39.64 - 8.00
4 140 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 14 38.72 - 7.00
5 184 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 15 35.23 - 6.00
6 15 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 9 33.83 - 5.00
7 111 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1 33.73 - 4.00
8 52 Nicol ČadováNicol Čadová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 32.63 - 3.00
9 61 Dominika RybářováDominika Rybářová
SK JeseniovaSK Jeseniova
98 12 30.66 - 2.00
10 127 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 10 30.38 - 1.00
11 34 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 11 30.33 -
12 187 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 29.37 -
13 54 Eliška EibichováEliška Eibichová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 7 29.25 -
14 194 Adéla ČervinkováAdéla Červinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 29.10 -
15 186 Anna KozákováAnna Kozáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 26.89 -
16 5 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 5 25.35 -
17 152 Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK MostAK Most
06 4 24.53 -
89 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová
AK BílinaAK Bílina
04 13 DNS -
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 4.7.2021 - 12:00) official Excel