Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Turnov (21. 8. 2021)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 21.8.2021 - 14:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 4 21.90 11.00
2 26 Jan ŠulcJan Šulc 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.92 9.00
3 86 Tomáš MajerTomáš Majer 04 AK BílinaAK Bílina 5 PB 22.15 8.00
4 27 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.39 7.00
5 44 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 22.59 6.00
12 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.8.2021 - 14:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 165 Jan KundrátJan Kundrát 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.14 5.00
2 208 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 23.34 4.00
3 112 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 23.68
4 155 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 23.69
5 92 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 5 23.90
6 47 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 24.24
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.8.2021 - 14:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 169 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 23.53 2.00
2 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 23.81
3 137 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.38
4 46 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.90
5 166 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 25.08
6 20 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 25.51
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.8.2021 - 14:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.40 3.00
2 14 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 23.60 1.00
3 132 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 24.44
4 67 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 24.68
5 128 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 24.92
6 103 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 25.50
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 21.8.2021 - 14:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 NM
2 109 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NM
3 84 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 5 NM
4 41 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 NM
MS David KarolDavid Karol 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 NM
Poznámky:
Selhání časomíry - ČAS NEZMĚŘEN
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 4 21.90 11.00
2 26 Jan ŠulcJan Šulc 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.92 9.00
3 86 Tomáš MajerTomáš Majer 04 AK BílinaAK Bílina 5 PB 22.15 8.00
4 27 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.39 7.00
5 44 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 22.59 6.00
6 165 Jan KundrátJan Kundrát 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.14 5.00
7 208 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 23.34 4.00
8 144 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.40 3.00
9 169 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 23.53 2.00
10 14 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 23.60 1.00
11 112 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 23.68
12 155 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 23.69
13 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 23.81
14 92 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 5 23.90
15 47 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 24.24
16 137 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.38
17 132 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 24.44
18 67 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 24.68
19 46 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.90
20 128 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 24.92
21 166 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 25.08
22 103 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 25.50
23 20 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 25.51
24 29 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 NM
24 109 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NM
24 84 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 5 NM
24 41 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 NM
24 David KarolDavid Karol 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 NM
12 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 21.8.2021 - 14:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 AK BílinaAK Bílina 4 26.05 11.00
2 156 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 26.58 7.00
3 26 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 26.72 6.00
4 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 26.76 5.00
5 23 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 27.90
64 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.8.2021 - 14:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 27.08 4.00
2 79 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 6 27.17 3.00
3 9 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 27.59 2.00
4 179 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.76
5 108 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 27.99
6 10 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 28.52
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.8.2021 - 14:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 178 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.74 1.00
2 168 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 4 28.39
3 176 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 28.54
4 65 Nicol MelounováNicol Melounová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.59
5 169 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 5 28.74
6 105 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 30.64
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.8.2021 - 14:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 26.22 9.00
2 112 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 26.39 8.00
3 198 Nela HlusičkováNela Hlusičková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.03
4 87 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 3 29.30
5 56 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 30.20
6 67 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 32.66
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 AK BílinaAK Bílina 4 26.05 11.00
2 61 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 26.22 9.00
3 112 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 26.39 8.00
4 156 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 26.58 7.00
5 26 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 26.72 6.00
6 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 26.76 5.00
7 19 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 27.08 4.00
8 79 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 6 27.17 3.00
9 9 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 27.59 2.00
10 178 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.74 1.00
11 179 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.76
12 23 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 27.90
13 108 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 27.99
14 168 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 4 28.39
15 10 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 28.52
16 176 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 28.54
17 65 Nicol MelounováNicol Melounová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.59
18 169 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 5 28.74
19 198 Nela HlusičkováNela Hlusičková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.03
20 87 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 3 29.30
21 56 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 30.20
22 105 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 30.64
23 67 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 32.66
64 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS