Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Plzeň (12. 6. 2021)

800 m - Muži

(so, 12.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 1:57.16 11.00
2 288 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:57.30 9.00
3 66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 1:59.32 8.00
4 5 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 2:00.02 7.00
5 300 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:00.89 6.00
6 105 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 2:01.84 5.00
MS 285 Patrik NovákPatrik Novák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:03.12
8 298 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:04.61 4.00
9 311 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:04.71 3.00
10 132 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 PB 2:05.07 2.00
11 290 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:05.89 1.00
MS 274 Jakub StrnadJakub Strnad 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:10.84
13 161 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 2:17.66
14 76 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:21.89
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 12.6.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 300 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:22.59 11.00
2 323 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 SB 2:22.94 9.00
3 276 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:24.70 8.00
4 80 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:26.35 7.00
5 148 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 PB 2:26.88 6.00
6 36 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:28.05 5.00
7 35 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 SB 2:29.17 3.00
8 282 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:32.22
9 3 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 SB 2:38.79
10 306 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 2:41.40
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 12.6.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 214 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 2:27.80
2 49 Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 2:28.37 4.00
3 287 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:31.43 2.00
4 289 Eliška MichálkováEliška Michálková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 2:31.66 1.00
5 1 Anna ŘezáčováAnna Řezáčová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 2:38.17
6 47 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:40.69
7 288 Tereza BláhováTereza Bláhová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 2:43.41
8 50 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 2:55.84
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 300 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:22.59 11.00
2 323 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 SB 2:22.94 9.00
3 276 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:24.70 8.00
4 80 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:26.35 7.00
5 148 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 PB 2:26.88 6.00
6 214 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 2:27.80
7 36 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:28.05 5.00
8 49 Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 2:28.37 4.00
9 35 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 SB 2:29.17 3.00
10 287 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:31.43 2.00
11 289 Eliška MichálkováEliška Michálková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 2:31.66 1.00
12 282 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:32.22
13 1 Anna ŘezáčováAnna Řezáčová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 2:38.17
14 3 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 SB 2:38.79
15 47 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:40.69
16 306 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 2:41.40
17 288 Tereza BláhováTereza Bláhová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 2:43.41
18 50 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 2:55.84