Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Plzeň (12. 6. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.6.2021 - 12:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.20 QA
2 1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 PB 11.20 qA
3 168 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 11.39 qB
4 160 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 11.64 qB
5 94 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 11.74
6 106 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 11.75
7 77 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 12.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.6.2021 - 12:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 295 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 11.16 QA
2 296 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 11.20 qA
3 98 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 11.55 qB
4 85 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.69
5 146 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 PB 11.91
6 25 Miroslav KučeraMiroslav Kučera 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 12.43
7 71 Lukáš TejnorLukáš Tejnor 91 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 12.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.6.2021 - 12:30) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 281 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.00 QA
2 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.15 qA
3 4 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 11.24 qB
4 122 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 11.51 qB
5 317 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.60 qB
6 318 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.65
7 315 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.74
8 304 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.6.2021 - 12:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 273 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.75
MS 277 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.80
MS 272 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.90
4 289 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.22 qB
5 24 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 12.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.6.2021 - 12:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 305 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 12.17
2 93 Kryštof BínaKryštof Bína 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 12.37
3 97 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 12.75
4 141 Tomáš PolívkaTomáš Polívka 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.92
5 75 Radek NečinaRadek Nečina 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 15.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 273 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.75
2 277 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.80
3 272 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.90
4 281 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.00 QA
5 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.15 qA
6 295 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 11.16 QA
7 279 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.20 QA
7 1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 PB 11.20 qA
7 296 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 11.20 qA
10 289 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.22 qB
11 4 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 11.24 qB
12 168 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 11.39 qB
13 122 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 11.51 qB
14 98 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 11.55 qB
15 317 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.60 qB
16 160 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 11.64 qB
17 318 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.65
18 85 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.69
19 94 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 11.74
19 315 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.74
21 106 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 11.75
22 146 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 PB 11.91
23 77 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 12.17
23 305 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 12.17
25 304 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.30
26 24 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 12.35
27 93 Kryštof BínaKryštof Bína 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 12.37
28 25 Miroslav KučeraMiroslav Kučera 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 12.43
29 97 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 12.75
30 71 Lukáš TejnorLukáš Tejnor 91 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 12.82
31 141 Tomáš PolívkaTomáš Polívka 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.92
32 75 Radek NečinaRadek Nečina 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 15.24

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 12.6.2021 - 14:00) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 11.08 11.00
2= 279 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.08 8.50
2= 295 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.08 8.50
4 296 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.11 7.00
5 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.40 6.00
281 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.6.2021 - 14:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 289 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.34 4.00
2 160 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 SB 11.61 3.00
3 98 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 11.63 2.00
4 122 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 11.68 1.00
5 317 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.90
168 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Finále C (so, 12.6.2021 - 14:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 273 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10.83
MS 277 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 10.84
MS 272 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 11.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.6.2021 - 12:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.18 QA
2 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.68 qB
3 127 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.69 qB
4 210 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.70 qB
5 278 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.91
6 11 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 13.17
7 28 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.6.2021 - 12:15) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.62 QA
2 217 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.70 qB
3 314 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 12.71 qB
4 128 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.79 qB
5 218 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.90
6 137 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 13.18
7 44 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.22
8 279 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.6.2021 - 12:15) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 315 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.19 QA
2 296 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.30 qA
3 130 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.43 qA
4 52 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 12.89
5 27 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.95
6 131 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.20
7 318 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 13.32
8 2 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 13.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.6.2021 - 12:15) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 294 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.37 QA
MS 207 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.90
MS Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 13.05
4 45 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.74
5 281 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.89
6 76 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 14.15
7 77 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 14.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.6.2021 - 12:15) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 12.78
2 79 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 12.98
3 48 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.39
4 299 Karolína KolbekováKarolína Kolbeková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.63
5 15 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 13.69
6 280 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.70
7 30 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 14.53
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.18 QA
2 315 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.19 QA
3 296 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.30 qA
4 294 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.37 QA
5 130 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.43 qA
6 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.62 QA
7 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.68 qB
8 127 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.69 qB
9 210 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.70 qB
9 217 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.70 qB
11 314 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 12.71 qB
12 10 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 12.78
13 128 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.79 qB
14 52 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 12.89
15 218 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.90
15 207 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.90
17 278 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.91
18 27 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.95
19 79 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 12.98
20 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 13.05
21 11 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 13.17
22 137 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 13.18
23 131 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.20
24 44 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.22
25 318 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 13.32
26 28 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.33
27 48 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.39
28 2 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 13.40
29 279 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.59
30 299 Karolína KolbekováKarolína Kolbeková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.63
31 15 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 13.69
32 280 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.70
33 45 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.74
34 281 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.89
35 76 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 14.15
36 77 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 14.27
37 30 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 14.53

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 12.6.2021 - 13:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 SB 12.09 11.00
2 315 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 SB 12.16 9.00
3 296 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.36 8.00
4 130 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 12.47 7.00
5 294 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.54 6.00
6 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.80 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.6.2021 - 13:45) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.62 4.00
2 217 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.71 3.00
3 210 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.72 2.00
4 128 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.73 1.00
5 314 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 12.80
6 127 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.86
Celkem 6 závodníků