Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Čáslav (4. 7. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.7.2021 - 11:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 10.88 QA
2 320 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 11.19 QA
3 188 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 12.14 QB
4 115 Jan UlrichJan Ulrich 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 SB 12.72 QB
112 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.7.2021 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.23 QA
2 94 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 11.40 QA
3 186 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.51 QB
4 128 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 11.84 QB
5 45 David KlusoňDavid Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.94
6 182 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 1 SB 12.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.7.2021 - 11:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 11.46 QA
2 42 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.50 QA
3 134 Jiří SynekJiří Synek 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.54 QB
4 308 Jan BrátJan Brát 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 12.02 QA
5 321 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 12.95
6 114 Šimon HorákŠimon Horák 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 12.98
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 10.88 QA
2 320 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 11.19 QA
3 35 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.23 QA
4 94 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 11.40 QA
5 46 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 11.46 QA
6 42 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.50 QA
7 186 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.51 QB
8 134 Jiří SynekJiří Synek 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.54 QB
9 128 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 11.84 QB
10 45 David KlusoňDavid Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.94
11 308 Jan BrátJan Brát 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 12.02 QA
12 188 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 12.14 QB
13 115 Jan UlrichJan Ulrich 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 SB 12.72 QB
14 182 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 1 SB 12.88
15 321 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 12.95
16 114 Šimon HorákŠimon Horák 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 12.98
112 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 4.7.2021 - 12:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 10.74 11.00
2 35 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.13 9.00
3 320 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 11.19 8.00
4 42 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 11.23 7.00
5 94 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.45 6.00
6 46 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.48 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.7.2021 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.33 4.00
2 134 Jiří SynekJiří Synek 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.40 3.00
3 128 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 11.60 2.00
4 308 Jan BrátJan Brát 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 11.86 1.00
5 188 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.26
6 115 Jan UlrichJan Ulrich 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 12.76
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.49 QA
2 126 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 12.89 QA
3 19 Ester ČernáEster Černá 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 13.22 QB
4 61 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 13.73 QB
5 153 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 13.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.91 QA
2 172 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 13.03 QA
3 116 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.32 QB
4 304 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 13.47 QB
5 295 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 13.98
6 301 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 14.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 211 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.69 QA
2 3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.75 QA
3 117 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.64 QB
4 110 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.87 QB
5 79 Veronika MilatováVeronika Milatová 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 14.83
6 303 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 15.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.49 QA
2 211 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.69 QA
3 3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.75 QA
4 126 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 12.89 QA
5 78 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.91 QA
6 172 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 13.03 QA
7 19 Ester ČernáEster Černá 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 13.22 QB
8 116 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.32 QB
9 304 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 13.47 QB
10 117 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.64 QB
11 61 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 13.73 QB
12 110 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.87 QB
13 153 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 13.92
14 295 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 13.98
15 301 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 14.60
16 79 Veronika MilatováVeronika Milatová 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 14.83
17 303 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 15.45

100 m - Ženy (Běh)

Běh MS (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 12.91
MS Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 13.46
MS Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 14.24
Celkem 3 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 4.7.2021 - 12:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 12.21 11.00
2 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.52 9.00
3 126 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.81 8.00
4 211 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.87 7.00
5 3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.88 6.00
6 172 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 13.15 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.7.2021 - 12:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Ester ČernáEster Černá 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.08 4.00
2 304 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.23 3.00
3 116 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.31 2.00
4 110 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.68 1.00
5 61 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 13.71
6 117 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.79
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 15:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 21.70 11.00
2 35 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.70 9.00
3 186 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 22.91 8.00
4 42 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.26 6.00
5 316 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 SB 23.70 4.00
6 309 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.53
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 15:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 140 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 PB 23.88 3.00
2 95 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 24.39 1.00
3 45 David KlusoňDavid Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.70
4 114 Šimon HorákŠimon Horák 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 25.95
5 321 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 25.96
6 115 Jan UlrichJan Ulrich 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 26.24
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 15:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 320 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 23.16 7.00
2 94 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 23.44 5.00
3 192 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 24.30 2.00
4 188 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 25.05
5 220 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 25.28
6 182 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.49
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 21.70 11.00
2 35 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.70 9.00
3 186 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 22.91 8.00
4 320 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 23.16 7.00
5 42 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.26 6.00
6 94 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 23.44 5.00
7 316 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 SB 23.70 4.00
8 140 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 PB 23.88 3.00
9 192 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 24.30 2.00
10 95 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 24.39 1.00
11 309 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.53
12 45 David KlusoňDavid Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.70
13 188 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 25.05
14 220 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 25.28
15 114 Šimon HorákŠimon Horák 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 25.95
16 321 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 25.96
17 115 Jan UlrichJan Ulrich 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 26.24
18 182 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.49

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 25.17 11.00
2 306 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 25.32 9.00
3 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.34 8.00
4 307 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 25.72 7.00
5 146 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 26.41 6.00
6 211 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 26.49 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Ester ČernáEster Černá 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 27.24 3.00
MS Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 SB 27.60
3 215 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 28.03 1.00
4 110 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 28.52
5 61 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 29.57
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 27.02
2 291 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 27.80 2.00
3 295 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 29.32
4 289 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 29.40
5 303 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 32.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 304 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 27.19 4.00
2 221 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 28.67
3 223 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 29.35
MS Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 29.67
5 79 Veronika MilatováVeronika Milatová 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 30.11
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 25.17 11.00
2 306 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 25.32 9.00
3 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.34 8.00
4 307 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 25.72 7.00
5 146 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 26.41 6.00
6 211 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 26.49 5.00
7 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 27.02
8 304 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 27.19 4.00
9 19 Ester ČernáEster Černá 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 27.24 3.00
10 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 SB 27.60
11 291 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 27.80 2.00
12 215 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 28.03 1.00
13 110 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 28.52
14 221 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 28.67
15 295 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 29.32
16 223 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 29.35
17 289 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 29.40
18 61 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 29.57
19 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 29.67
20 79 Veronika MilatováVeronika Milatová 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 30.11
21 303 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 32.00

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 51.61 11.00
2 316 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 51.91 9.00
3 95 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 52.76 7.00
4 40 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 53.46 6.00
5 309 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 53.86 4.00
6 15 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 56.43 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka 81 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 58.84
1 9 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 51.96 8.00
2 314 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 53.59 5.00
3 231 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 53.96 3.00
4 182 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 57.69 1.00
5 138 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 57.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 51.61 11.00
2 316 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 51.91 9.00
3 9 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 51.96 8.00
4 95 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 52.76 7.00
5 40 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 53.46 6.00
6 314 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 53.59 5.00
7 309 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 53.86 4.00
8 231 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 53.96 3.00
9 15 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 56.43 2.00
10 182 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 57.69 1.00
11 138 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 57.70
12 Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka 81 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 58.84

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 306 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 55.03 11.00
2 307 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 56.55 9.00
3 312 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 62.90 5.00
215 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
223 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 58.82 8.00
2 291 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 62.11 6.00
3 109 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 63.74 4.00
4 289 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 64.00 3.00
5 145 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 64.54 2.00
6 65 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 66.10
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 61.20 7.00
MS Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 61.59
MS Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 SB 62.40
4 85 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 65.34 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 306 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 55.03 11.00
2 307 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 56.55 9.00
3 161 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 58.82 8.00
4 81 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 61.20 7.00
5 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 61.59
6 291 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 62.11 6.00
7 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 SB 62.40
8 312 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 62.90 5.00
9 109 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 63.74 4.00
10 289 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 64.00 3.00
11 145 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 64.54 2.00
12 85 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 65.34 1.00
13 65 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 66.10
215 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
223 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS

800 m - Muži

(ne, 4.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 1:59.88 11.00
2 149 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12 2:00.38 9.00
3 1 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 2:00.78 8.00
4 312 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:01.69 7.00
5 8 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 2:01.92 6.00
6 146 Josef DrbohlavJosef Drbohlav 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11 2:02.17 5.00
7 314 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:04.68 4.00
8 301 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 2:08.50 3.00
9 222 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 2:12.80 2.00
10 220 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:16.60 1.00
11 41 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 2:17.71
12 188 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 10 PB 2:18.28
13 15 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 2:19.50
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 161 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 2:20.59 11.00
2 56 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:21.45 9.00
3 134 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 2:24.26 8.00
4 202 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:24.28 7.00
5 203 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 2:24.84 6.00
6 284 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 2:26.04 5.00
MS Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10 SB 2:26.21
8 152 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 PB 2:30.35 4.00
9 108 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:31.94 3.00
10 1 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 2:36.08 2.00
11 290 Hana ČernáHana Černá 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11 2:48.67 1.00
12 286 Leontýna OravcováLeontýna Oravcová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12 2:55.87
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 4.7.2021 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 149 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 4:10.40 11.00
2 1 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 SB 4:11.11 9.00
MS Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10 4:11.41
4 38 Jan HalberštátJan Halberštát 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 4:12.30 8.00
5 36 Petr PechekPetr Pechek 83 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15 4:14.28 7.00
6 109 Daniel NoahDaniel Noah 84 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 16 4:21.50 6.00
7 101 Tomáš HudecTomáš Hudec 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 4:25.30 5.00
8 8 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 4:26.86 4.00
9 146 Josef DrbohlavJosef Drbohlav 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11 4:30.55 3.00
MS 142 Štěpán SochaŠtěpán Socha 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 4:30.89
11 147 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 SB 4:33.10 2.00
12 4 Lukáš KovářLukáš Kovář 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 4:38.16 1.00
13 12 Jiří KyralJiří Kyral 91 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 4:45.64
14 223 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 4:47.33
3 Josef NovákJosef Novák 97 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 14 DNF
19 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 SB 5:00.30 11.00
2 137 Kateřina JanatováKateřina Janatová 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 5:03.97 9.00
3 76 Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice 10 5:08.30 8.00
4 141 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 SB 5:10.81 7.00
5 139 Aneta KhýrováAneta Khýrová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 5:10.93 6.00
6 312 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 5:15.53 5.00
7 6 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 SB 5:17.84 4.00
8 158 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 SB 5:22.46 3.00
9 142 Markéta ZeiskováMarkéta Zeisková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 PB 5:26.20 2.00
10 83 Michaela PoslušnáMichaela Poslušná 98 AC PardubiceAC Pardubice 14 PB 5:26.94 1.00
11 165 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 5:37.30
12 283 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12 5:37.58
13 136 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 6:03.40
140 Dagmar KynčlováDagmar Kynčlová 72 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 DNF
Celkem 14 závodníků

3000 m - Muži

(ne, 4.7.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Petr PechekPetr Pechek 83 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 08:54.76 11.00
2 38 Jan HalberštátJan Halberštát 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 08:57.36 9.00
3 3 Josef NovákJosef Novák 97 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 PB 09:07.76 8.00
4 165 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14 09:08.79 7.00
5 101 Tomáš HudecTomáš Hudec 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 09:12.97 6.00
6 147 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 09:24.54 5.00
7 13 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 SB 09:33.03 4.00
8 104 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 09:41.46 3.00
9 12 Jiří KyralJiří Kyral 91 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 09:46.16 2.00
10 4 Lukáš KovářLukáš Kovář 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 09:48.55 1.00
11 304 Karel VáňaKarel Váňa 75 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13 10:10.94
12 229 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10:22.33
13 39 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12:00.56
109 Daniel NoahDaniel Noah 84 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 DNF
Celkem 14 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 137 Kateřina JanatováKateřina Janatová 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 10:33.64 11.00
2 8 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 10:42.79 9.00
3 76 Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice 1 SB 10:50.03 8.00
4 140 Dagmar KynčlováDagmar Kynčlová 72 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11:00.39 7.00
5 139 Aneta KhýrováAneta Khýrová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 11:08.97 6.00
6 158 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 11:14.86 5.00
7 142 Markéta ZeiskováMarkéta Zeisková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 11:21.19 4.00
8 141 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 PB 11:25.11 3.00
9 6 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11:30.34 2.00
10 313 Adélka SemrádováAdélka Semrádová 94 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 11:32.12 1.00
11 279 Monika TomanováMonika Tomanová 77 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11 12:34.85
12 136 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 13:39.10
Celkem 12 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 11:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 14.17 11.00
2 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 SB 14.77 9.00
3 3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 15.65 8.00
4 207 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 17.50 6.00
5 14 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 17.99 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 11:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 16.05 7.00
2 75 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 17.68 5.00
3 118 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 18.53 3.00
4 61 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 18.98 2.00
5 16 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 19.53 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 14.17 11.00
2 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 SB 14.77 9.00
3 3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 15.65 8.00
4 59 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 16.05 7.00
5 207 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 17.50 6.00
6 75 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 17.68 5.00
7 14 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 17.99 4.00
8 118 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 18.53 3.00
9 61 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 18.98 2.00
10 16 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 19.53 1.00

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 12:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.89 11.00
2 151 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 15.99 9.00
3 139 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 16.60 7.00
4 302 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 17.11 6.00
5 181 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 1 18.56 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 12:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Adam RybákAdam Rybák 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.32 8.00
2 43 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 17.66 5.00
3 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 18.12 4.00
4 105 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 19.21 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.89 11.00
2 151 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 15.99 9.00
3 33 Adam RybákAdam Rybák 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.32 8.00
4 139 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 16.60 7.00
5 302 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 17.11 6.00
6 43 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 17.66 5.00
7 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 18.12 4.00
8 181 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 1 18.56 3.00
9 105 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 19.21 2.00

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 58.10 9.00
2 139 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 SB 61.33 7.00
3 105 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 62.96 5.00
4 39 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 82.51 3.00
307 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 56.95 11.00
2 318 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 59.40 8.00
3 181 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 5 62.79 6.00
4 19 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 63.86 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 56.95 11.00
2 302 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 58.10 9.00
3 318 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 59.40 8.00
4 139 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 SB 61.33 7.00
5 181 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 5 62.79 6.00
6 105 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 62.96 5.00
7 19 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 63.86 4.00
8 39 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 82.51 3.00
307 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 214 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 66.76 11.00
2 126 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 67.42 8.00
3 105 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 70.77 7.00
4 278 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 SB 71.53 6.00
5 108 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 73.91 5.00
6 165 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 75.99 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 67.34 9.00
2 14 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 73.95 4.00
3 75 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 73.97 3.00
4 284 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 77.01 1.00
5 118 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 81.96
6 117 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 85.53
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 214 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 66.76 11.00
2 3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 67.34 9.00
3 126 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 67.42 8.00
4 105 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 70.77 7.00
5 278 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 SB 71.53 6.00
6 108 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 73.91 5.00
7 14 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 73.95 4.00
8 75 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 73.97 3.00
9 165 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 75.99 2.00
10 284 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 77.01 1.00
11 118 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 81.96
12 117 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 85.53

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 309 Blažek, Perner, Stehno, Kešner Blažek, Perner, Stehno, Kešner AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:34.60 11.00
2 43 Procházka, Rozkydálek, Labuť, Klusoň Procházka, Rozkydálek, Labuť, Klusoň PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 3:37.76 8.00
3 8 Mlynář, Boháč, Vacek, Vebr Mlynář, Boháč, Vacek, Vebr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 3:38.98 7.00
4 166 Budig, Zimola, Jirout, Baar Budig, Zimola, Jirout, Baar TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 3:40.01 6.00
5 185 Franěk, Sádovský, Outrata Franěk, Sádovský, Outrata AC PardubiceAC Pardubice 5 3:40.71 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Kreidl, Valo, Kožina, Červenka Kreidl, Valo, Kožina, Červenka SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 3:37.63 9.00
2 312 Malina, Chyba, Filip, Váňa Malina, Chyba, Filip, Váňa AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 3:44.33 4.00
3 123 Zikmund, Štěpánek, Sajdl, Nauš Zikmund, Štěpánek, Sajdl, Nauš AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 3:45.15 3.00
4 19 Kačerovský, Kovář, Kyral, Winkler Kačerovský, Kovář, Kyral, Winkler TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 4:01.27 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 309 Blažek, Perner, Stehno, Kešner Blažek, Perner, Stehno, Kešner AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:34.60 11.00
2 105 Kreidl, Valo, Kožina, Červenka Kreidl, Valo, Kožina, Červenka SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 3:37.63 9.00
3 43 Procházka, Rozkydálek, Labuť, Klusoň Procházka, Rozkydálek, Labuť, Klusoň PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 3:37.76 8.00
4 8 Mlynář, Boháč, Vacek, Vebr Mlynář, Boháč, Vacek, Vebr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 3:38.98 7.00
5 166 Budig, Zimola, Jirout, Baar Budig, Zimola, Jirout, Baar TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 3:40.01 6.00
6 185 Franěk, Sádovský, Outrata Franěk, Sádovský, Outrata AC PardubiceAC Pardubice 5 3:40.71 5.00
7 312 Malina, Chyba, Filip, Váňa Malina, Chyba, Filip, Váňa AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 3:44.33 4.00
8 123 Zikmund, Štěpánek, Sajdl, Nauš Zikmund, Štěpánek, Sajdl, Nauš AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 3:45.15 3.00
9 19 Kačerovský, Kovář, Kyral, Winkler Kačerovský, Kovář, Kyral, Winkler TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 4:01.27 2.00

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Dalešická, Havlíčková, Špániková, Slavíková Dalešická, Havlíčková, Špániková, Slavíková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 4:07.31 11.00
2 161 Suchardová, Semecká, Brádlerová, Kozlová Suchardová, Semecká, Brádlerová, Kozlová AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 4:08.86 9.00
3 145 Křížková, Macháňová, Prudičová, Janatová Křížková, Macháňová, Prudičová, Janatová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 4:19.92 8.00
4 283 Horákovská, Bušková, Šípková, Šaclová Horákovská, Bušková, Šípková, Šaclová TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 4:25.64 7.00
5 61 Krause, Kapitolová, Mervartová, Vondráčková Krause, Kapitolová, Mervartová, Vondráčková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 4:28.86 5.00
6 85 Zemková, Fenclová, Poslušná, Kubelková Zemková, Fenclová, Poslušná, Kubelková AC PardubiceAC Pardubice 2 4:39.08 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Hájková, Viplerová, Martínková, Tóthová Hájková, Viplerová, Martínková, Tóthová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 4:27.43 6.00
2 105 Machátová, Šrámková, Potůčková, Kavříková Machátová, Šrámková, Potůčková, Kavříková SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 4:37.84 4.00
3 295 Macková, Slámová, Černá, Bojanovská Macková, Slámová, Černá, Bojanovská TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 4:46.47 2.00
4 151 Albrechtová, Havlová, Lenčová, Kesselgruberová Albrechtová, Havlová, Lenčová, Kesselgruberová AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 4:55.25 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Dalešická, Havlíčková, Špániková, Slavíková Dalešická, Havlíčková, Špániková, Slavíková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 4:07.31 11.00
2 161 Suchardová, Semecká, Brádlerová, Kozlová Suchardová, Semecká, Brádlerová, Kozlová AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 4:08.86 9.00
3 145 Křížková, Macháňová, Prudičová, Janatová Křížková, Macháňová, Prudičová, Janatová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 4:19.92 8.00
4 283 Horákovská, Bušková, Šípková, Šaclová Horákovská, Bušková, Šípková, Šaclová TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 4:25.64 7.00
5 3 Hájková, Viplerová, Martínková, Tóthová Hájková, Viplerová, Martínková, Tóthová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 4:27.43 6.00
6 61 Krause, Kapitolová, Mervartová, Vondráčková Krause, Kapitolová, Mervartová, Vondráčková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 4:28.86 5.00
7 105 Machátová, Šrámková, Potůčková, Kavříková Machátová, Šrámková, Potůčková, Kavříková SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 4:37.84 4.00
8 85 Zemková, Fenclová, Poslušná, Kubelková Zemková, Fenclová, Poslušná, Kubelková AC PardubiceAC Pardubice 2 4:39.08 3.00
9 295 Macková, Slámová, Černá, Bojanovská Macková, Slámová, Černá, Bojanovská TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 4:46.47 2.00
10 151 Albrechtová, Havlová, Lenčová, Kesselgruberová Albrechtová, Havlová, Lenčová, Kesselgruberová AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 4:55.25 1.00

skok vysoký - Muži

(ne, 4.7.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,58 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 1,99 2,02 2,05 2,08 2,11 Body
1 33 Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 10 SB 1.96 - - o o o xo o o o o o o xxx 11.00
2 16 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 8 PB 1.90 - o o o o o o o o o xxx 9.00
3 37 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 1 SB 1.84 - - - o xo o o o xxx 8.00
4 230 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 9 1.81 - o o o o xo xxo xxx 7.00
5 186 Matěj KábeleMatěj Kábele
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 PB 1.78 o o o xo xxo o xxx 6.00
6 140 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 7 SB 1.70 - o o xxo xxx 5.00
7 123 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 5 SB 1.65 - o o xxx 4.00
8 183 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 2 SB 1.65 o o xo xxr 3.00
9 117 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4 SB 1.58 o o xxx 2.00
10 308 Jan BrátJan Brát
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 6 SB 1.50 xo xr 1.00
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,39 1,44 1,49 1,53 1,57 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 9 1.70 - - - - xo o xo o xo xxx 11.00
2 81 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 11 1.67 - o xo o o xo o xo xxx 9.00
3 143 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 10 1.64 - - - o o o o xxx 8.00
4 222 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 8 1.57 - o o o o x 7.00
5 58 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 7 SB 1.57 o o o o xo xxx 6.00
6= 314 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5 1.44 o xo xxx 4.50
6= 51 Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1 PB 1.44 o xo xxx 4.50
8 16 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4 1.39 o x 3.00
9= 66 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 6 1.39 xo xxx 1.50
9= 90 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 1.39 xo xxx 1.50
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 4.7.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,93 3,23 3,43 3,53 3,63 3,73 3,83 3,88 3,93 3,98 4,03 4,08 Body
1 185 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 4 SB 3.93 - - - - - - o - o - xxx 11.00
2 116 Petr UrbanPetr Urban
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
89 2 SB 3.83 - x- o - o - o - xxx 9.00
3 192 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 3.83 - - - - xxo - o - xxx 8.00
4 184 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 3.83 - - - - - - xxo - xxx 7.00
5 110 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 1 SB 3.23 xo o r 6.00
6 91 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 5 3.23 - xxo r 5.00
7 164 Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 3 2.93 xxo xxx 4.00
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,30 2,50 2,70 2,85 3,00 3,15 3,25 3,35 Body
1 59 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 8 3.70 - - - - - - - - o o xxx 11.00
2 18 Eva CaldrováEva Caldrová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 7 PB 3.00 - xo o o xxo xxx 9.00
3 51 Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 6 2.70 o xxo o xxx 8.00
4= 314 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 2 PB 2.50 o o xxx 6.00
4= 209 Eliška HezkáEliška Hezká
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 1 SB 2.50 o o xxx 6.00
4= 65 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3 SB 2.50 o o xxx 6.00
7 212 Klára SvobodováKlára Svobodová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 4 SB 2.50 o xo xxx 4.00
315 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 5 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 4.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 1 SB 6.46 +1.1 m/s 6.25  1,60 6.46  1,10 6.29  1,10 6.46 6.35  0,80 6.15  0,70 - 11.00
2 37 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 2 SB 6.45 +0.7 m/s 6.42  0,00 6.19  1,10 6.45  0,70 6.45 x x x 9.00
3 192 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 13 6.36 +1.9 m/s x x 6.36  1,90 6.36 x - - 8.00
4 184 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 10 SB 6.21 +0.0 m/s x x 6.21  0,00 6.21 4.69  2,70 - 6.09  0,00 7.00
5 183 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 3 SB 6.03 +0.7 m/s 5.20  0,00 6.03  0,70 5.66  0,00 6.03 5.73  0,80 5.80  1,20 x 6.00
6 231 Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 9 6.01 +0.5 m/s 6.01  0,50 5.51  -0,40 5.97  0,00 6.01 5.69  0,00 x 5.82  0,00 5.00
7 230 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 6 5.92 +2.1 m/s 5.84 +0.0 m/s 5.92  2,10 5.54  0,00 5.62  0,00 5.92 5.58  0,50 5.73  1,90 5.84  0,00 4.00
8 105 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 8 SB 5.89 +0.1 m/s 5.66  0,20 5.82  0,00 5.88  0,10 5.88 5.89  0,10 x x 3.00
9 46 Petr LabuťPetr Labuť
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 5 PB 5.74 +0.7 m/s 5.16  1,20 5.57  0,00 5.74  0,70 5.74 2.00
10 176 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 4 SB 5.73 +1.0 m/s 5.61  0,00 5.73  1,00 5.57  0,00 5.73 1.00
11 123 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 11 5.72 +0.0 m/s 5.56  0,40 5.72  0,00 5.58  0,30 5.72
12 117 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 7 SB 5.57 +0.0 m/s x x 5.57  0,00 5.57
232 Roman SváčekRoman Sváček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 12 DNS -
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 146 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 17 5.46 +0.9 m/s 5.46  0,90 5.19  0,30 x 5.46 x 5.13  0,00 5.37  0,00 11.00
2 214 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 16 5.43 +1.9 m/s x 5.32  0,30 x 5.32 5.43  1,90 9.00
3 59 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 15 PB 5.22 +1.0 m/s 5.15  1,00 5.22  1,00 x 5.22 5.04  0,00 x x 8.00
4 207 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 6 SB 5.09 +1.3 m/s x 5.09  1,30 4.90  0,00 5.09 x x 5.03  0,00 7.00
5 215 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 12 4.97 +1.2 m/s x 4.72  0,00 4.97  1,20 4.97 - - - 6.00
6 81 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 14 4.92 +1.4 m/s 4.92  1,40 4.68  0,00 4.77  0,20 4.92 4.88  0,80 - - 5.00
7 66 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 11 PB 4.92 +0.3 m/s 4.62  2,10 4.86  1,60 4.60  0,40 4.86 4.76  0,20 4.66  0,00 4.92  0,30 4.00
8 153 Šárka HavlováŠárka Havlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 9 PB 4.89 +0.6 m/s x 4.89  0,60 4.79  0,00 4.89 4.77  0,00 4.75  0,00 x 3.00
9 109 Natálie KavříkováNatálie Kavříková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 7 SB 4.81 +0.4 m/s 4.71  0,20 4.81  0,40 4.58  0,30 4.81 2.00
10 19 Ester ČernáEster Černá
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 13 4.79 +1.1 m/s 4.76  1,30 4.63  1,20 4.79  1,10 4.79 1.00
11 221 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 5 4.69 +0.6 m/s 4.43  0,00 4.69  0,60 4.58  0,00 4.69
12 62 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3 PB 4.67 +1.9 m/s x 4.43 4.67  1,90 4.67
13 212 Klára SvobodováKlára Svobodová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 10 4.66 +2.5 m/s 4.45 +0.0 m/s 4.43  1,60 4.66  2,50 4.45  0,00 4.66
14 55 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 4.60 +1.2 m/s 4.50  -1,70 4.47  0,00 4.60  1,20 4.60
15 90 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 PB 4.50 +0.0 m/s 4.46  0,00 4.39  0,50 4.50  0,00 4.50
16 116 Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 8 4.25 +0.9 m/s x x 4.25  0,90 4.25
70 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 NM x x x -
Celkem 17 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 4.7.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 5 SB 12.78 +0.4 m/s 12.29  0,90 12.39  -0,30 12.64  0,00 12.64 x 12.33  0,00 12.78  0,40 11.00
2 37 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 1 SB 12.78 +0.0 m/s 12.55  0,00 11.47  0,00 12.31  -1,50 12.55 12.78  0,00 x 12.63  0,00 9.00
3 117 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3 SB 12.57 +0.0 m/s 12.37  0,50 12.45  -0,60 12.44  -0,80 12.45 12.57  0,00 x x 8.00
4 33 Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 2 SB 12.41 -1.0 m/s 12.15  0,70 12.26  0,00 12.41  -1,00 12.41 12.09  0,00 x 12.27  0,00 7.00
5 123 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 6 12.22 +0.0 m/s 11.83  -0,30 x x 11.83 11.92  -0,20 12.22  0,00 12.19  0,00 6.00
6 140 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 4 11.62 -0.8 m/s x x 11.58  0,00 11.58 11.62  -0,80 x 11.58  0,00 5.00
Celkem 6 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 172 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 2 PB 11.10 +0.7 m/s x x 10.87  0,70 10.87 11.10  0,70 10.93  0,00 - 11.00
2 70 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3 11.06 +0.2 m/s 10.53  -0,90 10.80  0,10 10.86  0,40 10.86 10.78  0,30 x 11.06  0,20 9.00
3 75 Kristýna NetíkováKristýna Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1 10.20 +0.5 m/s 09.43  -1,30 10.05  0,00 10.20  0,50 10.20 x 09.62  0,00 09.86  0,00 8.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 143 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 15 11.55 x 09.98 10.14 10.14 10.63 11.55 11.15 11.00
2 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 14 11.23 10.87 11.00 x 11.00 11.23 10.61 11.23 9.00
3 171 Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 3 SB 11.05 10.49 11.05 10.60 11.05 10.59 x x 8.00
4 18 Eva CaldrováEva Caldrová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1 PB 11.03 10.07 09.82 09.77 10.07 10.03 10.85 11.03 7.00
5 309 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4 PB 10.78 09.79 09.44 10.33 10.33 10.47 10.78 x 6.00
6 217 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 12 SB 09.95 09.25 09.69 09.95 9.95 09.51 09.65 x 5.00
7 86 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 6 SB 09.82 09.50 09.75 09.05 9.75 09.82 x 09.64 4.00
8 89 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 2 PB 09.40 08.75 08.44 09.40 9.40 08.15 08.95 08.43 3.00
9 144 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 13 09.06 08.75 09.03 09.06 9.06 2.00
10 276 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 9 08.81 08.07 08.81 08.35 8.81 1.00
11 53 Tereza HochmanováTereza Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 8 08.62 x 08.50 08.62 8.62
12 315 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 10 08.56 08.01 08.49 08.56 8.56
13 288 Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 5 PB 08.44 07.94 07.16 08.44 8.44
14 16 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 7 06.98 06.85 06.70 06.98 6.98
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 4.7.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 213 Tomáš GrulichTomáš Grulich
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 10 SB 15.05 13.24 14.38 15.05 15.05 x 14.85 14.80 11.00
2 159 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 11 14.43 13.90 13.84 14.43 14.43 x x x 9.00
3 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 1 PB 13.27 12.10 12.58 11.33 12.58 13.14 13.27 x 8.00
4 218 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 9 12.74 11.83 12.32 12.67 12.67 12.74 x x 7.00
5 110 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 6 SB 12.52 x 11.42 12.52 12.52 x 12.32 12.04 6.00
6 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 8 12.52 x 12.07 11.94 12.07 11.39 12.52 x 5.00
7 152 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 7 12.39 12.22 12.23 12.36 12.36 12.39 12.12 12.29 4.00
8 162 David NovotnýDavid Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
71 2 SB 11.70 10.96 11.70 10.88 11.70 x 11.20 x 3.00
9 91 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 5 SB 11.04 09.63 10.43 11.04 11.04 2.00
10 115 Jan UlrichJan Ulrich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
95 4 SB 09.59 09.24 09.37 09.59 9.59 1.00
116 Petr UrbanPetr Urban
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
89 3 DNS -
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 171 Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 1 SB 37.57 - 11.00
2 276 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 13 33.45 - 9.00
3 57 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 12 27.77 - 8.00
4 309 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 11 27.60 - 7.00
5 280 Amálie PavlíkováAmálie Pavlíková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 8 SB 27.59 - 6.00
6 217 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 9 25.25 - 5.00
7 84 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 6 24.02 - 4.00
8 278 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 10 22.84 - 3.00
9 290 Hana ČernáHana Černá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 4 PB 22.36 - 2.00
10 89 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 5 20.60 - 1.00
11 112 Anna PotůčkováAnna Potůčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
99 2 15.49 -
285 Eliška OravcováEliška Oravcová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 3 DNS -
144 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 7 NM -
Celkem 13 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 4.7.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 214 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 4 PB 41.20 11.00
2 218 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 12 40.79 9.00
3 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 5 SB 39.66 8.00
4 31 Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 10 SB 39.55 7.00
5 159 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 11 SB 39.53 6.00
6 152 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 8 SB 38.73 5.00
7 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 9 SB 38.26 4.00
8 213 Tomáš GrulichTomáš Grulich
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 2 SB 37.16 3.00
9 162 David NovotnýDavid Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
71 6 SB 32.50 2.00
10 221 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 7 31.18 1.00
11 193 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
71 3 PB 30.03
12 91 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 1 SB 24.87
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 276 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 11 49.36 11.00
2 84 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 6 SB 39.25 9.00
3 220 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4 PB 38.81 8.00
4 57 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10 37.77 7.00
5 217 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 9 34.64 6.00
6 288 Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 5 PB 34.46 5.00
7 309 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 8 SB 33.36 4.00
8 151 Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 1 PB 23.72 3.00
9 280 Amálie PavlíkováAmálie Pavlíková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 3 SB 22.48 2.00
10 53 Tereza HochmanováTereza Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 2 PB 17.92 1.00
11 112 Anna PotůčkováAnna Potůčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
99 7 15.19
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 4.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 8 52.17 11.00
2 221 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 7 48.82 9.00
3 213 Tomáš GrulichTomáš Grulich
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 6 PB 47.96 8.00
4 218 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 5 40.57 7.00
5 159 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 4 35.22 6.00
6 152 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 3 SB 31.46 5.00
7 193 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
71 2 SB 24.09 4.00
8 189 Radek ChudomelRadek Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
05 1 PB 23.26 3.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Eva CaldrováEva Caldrová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 9 PB 37.69 - 11.00
2 144 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 8 35.31 - 9.00
3 86 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 3 PB 34.95 - 8.00
4 55 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 6 PB 31.36 - 7.00
5 151 Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 5 PB 30.48 - 6.00
6 143 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 7 SB 30.23 - 5.00
7 65 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1 SB 27.76 - 4.00
8 294 Lucie KlementováLucie Klementová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 4 PB 24.82 - 3.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 4.7.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 3 SB 66.82 11.00
2 7 Michal ŠafářMichal Šafář
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 14 46.20 9.00
3 110 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 13 43.73 8.00
4 212 Jan FreiberkJan Freiberk
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1 SB 43.27 7.00
5 144 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 12 42.70 6.00
6 317 Josef KrálJosef Král
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
68 11 41.14 5.00
7 18 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5 SB 40.67 4.00
8 189 Radek ChudomelRadek Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
05 2 PB 40.24 3.00
9 176 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 9 PB 39.79 2.00
10 184 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 10 39.49 1.00
11 185 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 8 38.05
12 162 David NovotnýDavid Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
71 4 SB 37.31
13 222 Daniel ZemanDaniel Zeman
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 7 25.17
116 Petr UrbanPetr Urban
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
89 6 DNS
David KoutníkDavid Koutník
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 15 DNS
Celkem 15 závodníků

5 km chůze - Muži

(ne, 4.7.2021 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr JindraPetr Jindra 71 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. NM 11.00
2 1 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... NM 9.00
3 226 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. NM 8.00
4 227 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB NM 7.00
5 318 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. NM 6.00
121 Rudolf CoganRudolf Cogan 71 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNS
19 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DQ
Celkem 7 závodníků

5 km chůze - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 136 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 11.00
2 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 9.00
3 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 8.00
4 Michaela LhotováMichaela Lhotová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 7.00
Marcela NovákováMarcela Nováková 79 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 5 závodníků