Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Čáslav (4. 7. 2021)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Kvasničková, Pavla 01 AC Pardubice 33,00
2 Baar, Pavel 84 TJ Jiskra Litomyšl 31,00
3 Bažoutová, Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 29,00
4 Caldrová, Eva 04 SK Aktis Praha z.s. 27,00
5 Kozák, Vojtěch 92 TJ Jiskra Litomyšl 27,00
6 Kešner, Václav 91 AC Čáslav z.s. 26,00
7 Bocharov, Dmitry 99 PSK Olymp Praha, z.s. 26,00
8 Dvořáková, Lucie 03 Atletika Chrudim, z.s. 26,00
9 Boháč, Bonifác 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 26,00
10 Rybák, Adam 01 PSK Olymp Praha, z.s. 26,00
11 Nedvědová, Lucie 01 SK Nové Město nad Metují 24,00
12 Hájková, Tereza 96 SK Aktis Praha z.s. 23,00
13 Semerád, Ondřej 88 Hvězda Pardubice z.s. 23,00
14 Grulich, Tomáš 01 Hvězda Pardubice z.s. 22,00
15 Franěk, Matyáš 00 AC Pardubice 22,00
16 Budig, Matouš 03 TJ Jiskra Litomyšl 22,00
17 Kozák, Tomáš 90 TJ Jiskra Litomyšl 21,00
18 Bojanovská, Gabriela 99 TJ Nové Město na Moravě z.s. 21,00
19 Pezinková, Zdara 04 AC Pardubice 21,00
20 Krabec, Jakub 02 AC TJ Jičín 20,00
21 Martínková, Kateřina 96 SK Aktis Praha z.s. 20,00
22 Slavíková, Jana 97 AC Čáslav z.s. 20,00
23 Janatová, Kateřina 97 SK Nové Město nad Metují 20,00
24 Poděbradský, Jan 74 SK Aktis Praha z.s. 20,00
25 Křivková, Markéta 04 Hvězda Pardubice z.s. 20,00
26 Vilček, Miroslav 00 TJ Jiskra Litomyšl 20,00
27 Vebr, Dominik 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 19,00
28 Jínová, Kateřina 85 AC TJ Jičín 19,00
29 Suchardová, Veronika 04 AC TJ Jičín 19,00
30 Pechek, Petr 83 PSK Olymp Praha, z.s. 18,00
31 Kábele, Matěj 04 AC Pardubice 18,00
32 Šebík, Lukáš 00 PSK Olymp Praha, z.s. 18,00
33 Mareček, Jakub 02 AC Pardubice 18,00
34 Kozlová, Lucie 04 AC TJ Jičín 17,00
35 Halberštát, Jan 98 PSK Olymp Praha, z.s. 17,00
36 Pipková, Adéla 05 AC Čáslav z.s. 17,00
37 Ficencová, Barbora 06 SK Nové Město nad Metují 17,00
38 Fenclová, Marta 76 AC Pardubice 16,00
39 Netíková, Kristýna 03 Atletika Chrudim, z.s. 16,00
40 Macháňová, Markéta 03 SK Nové Město nad Metují 16,00
41 Brádlerová, Adéla 01 AC TJ Jičín 16,00
42 Orlíčková, Kristýna 01 Hvězda Pardubice z.s. 16,00
43 Špániková, Denisa 01 AC Čáslav z.s. 16,00
44 Procházka, Šimon 00 PSK Olymp Praha, z.s. 16,00
45 Tláskal, Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 15,00
46 Sádovský, Matěj 02 AC Pardubice 15,00
47 Sokolová, Bára 04 Atletika Chrudim, z.s. 15,00
48 Nauš, Jaroslav 00 AC TJ Jičín 14,00
49 Bartůněk, David 93 TJ Jiskra Litomyšl 14,00
50 Vojtěchová, Klára 05 AC Pardubice 13,00
51 Klejchová, Lucie 00 Hvězda Pardubice z.s. 13,00
52 Stehno, Roman 02 AC Čáslav z.s. 13,00
53 Bolardt, Sebastian 03 PSK Olymp Praha, z.s. 13,00
54 Štěpánek, Vojtěch 03 AC TJ Jičín 13,00
55 Horníková, Karolína 06 Atletika Chrudim, z.s. 12,50
56 Khýrová, Aneta 93 SK Nové Město nad Metují 12,00
57 Moravcová, Barbora 03 Hvězda Pardubice z.s. 12,00
58 Stoklasová, Lucie 97 AC Pardubice 12,00
59 Hudec, Tomáš 90 SK Aktis Praha z.s. 11,00
60 Racek, Jakub 06 Hvězda Pardubice z.s. 11,00
61 Jindra, Petr 71 PSK Olymp Praha, z.s. 11,00
62 Borovičková, Lenka 73 SK Nové Město nad Metují 11,00
63 Bohman, Šimon 03 SK Aktis Praha z.s. 11,00
64 Prudičová, Pavlína 02 SK Nové Město nad Metují 11,00
65 Kopsa, Matěj 02 Hvězda Pardubice z.s. 11,00
66 Podaná, Kateřina 01 AC Čáslav z.s. 10,50
67 Větvička, Tomáš 00 Hvězda Pardubice z.s. 10,00
68 Svobodová, Kateřina 02 SK Nové Město nad Metují 10,00
69 Kreidl, Tomáš 03 SK Aktis Praha z.s. 10,00
70 Valo, Jakub 03 SK Aktis Praha z.s. 10,00
71 Havlíčková, Tereza 03 AC Čáslav z.s. 10,00
72 Groulíková, Johana 04 Atletika Chrudim, z.s. 10,00
73 Zikmund, Adam 92 AC TJ Jičín 10,00
74 Mlynář, Vojtěch 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 10,00
75 Paďour, Michal 94 AC Pardubice 9,00
76 Fajmon, Dominik 98 AC Pardubice 9,00
77 Urban, Petr 89 SK Aktis Praha z.s. 9,00
78 Šafář, Michal 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 9,00
79 Winkler, Jiří 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 9,00
80 Netíková, Karolína 03 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
81 Mervartová, Tereza 02 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
82 Perner, Michal 02 AC Čáslav z.s. 9,00
83 Šaclová, Patricie 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. 9,00
84 Scholzeová, Veronika 98 SK Nové Město nad Metují 9,00
85 Albrechtová, Zara 05 AC TJ Jičín 9,00
86 Kocandová, Tereza 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. 8,00
87 Dohnalová, Barbora 07 SK Nové Město nad Metují 8,00
88 Červenka, Lukáš 04 SK Aktis Praha z.s. 8,00
89 Novák, Josef 97 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 8,00
90 Drbohlav, Josef 01 AC TJ Jičín 8,00
91 Vejšická, Kristýna 02 SK Nové Město nad Metují 8,00
92 Ambrožová, Aneta 02 SK Kotlářka Praha, z.s. 8,00
93 Tóthová, Tereza 03 SK Aktis Praha z.s. 8,00
94 Černá, Ester 04 SK Aktis Praha z.s. 8,00
95 Rezek, Tomáš 06 Hvězda Pardubice z.s. 8,00
96 Sádovská, Anežka 05 Hvězda Pardubice z.s. 8,00
97 Šimonek, Pavel 66 Hvězda Pardubice z.s. 8,00
98 Chyba, Martin 86 AC Čáslav z.s. 8,00
99 Lenčová, Jana 92 AC TJ Jičín 8,00
100 Pavlíková, Amálie 96 TJ Nové Město na Moravě z.s. 8,00
101 Doležal, Vít 98 AC TJ Jičín 7,00
102 Lhotová, Michaela 92 SK Nové Město nad Metují 7,00
103 Zimola, Petr 90 TJ Jiskra Litomyšl 7,00
104 Zajíc, Jan 53 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
105 Vaňková, Kristýna 07 AC Čáslav z.s. 7,00
106 Bártl, Radek 74 SK Aktis Praha z.s. 7,00
107 Kynčlová, Dagmar 72 SK Nové Město nad Metují 7,00
108 Strazzerová, Michaela 05 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
109 Malina, František 05 AC Čáslav z.s. 7,00
110 Vondráčková, Kamila 05 Atletika Chrudim, z.s. 7,00
111 Labuť, Petr 05 PSK Olymp Praha, z.s. 7,00
112 Sobotová, Anna 05 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
113 Machátová, Martina 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 7,00
114 Jirout, Jakub 03 TJ Jiskra Litomyšl 7,00
115 Freiberk, Jan 01 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
116 Fomenko, Petr 01 PSK Olymp Praha, z.s. 7,00
117 Machová, Kateřina 03 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
118 Šípková, Karolína 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. 6,00
119 Slaninová, Michaela 05 Atletika Chrudim, z.s. 6,00
120 Vavřinová, Aneta 04 Hvězda Pardubice z.s. 6,00
121 Zeisková, Markéta 98 SK Nové Město nad Metují 6,00
122 Hezká, Eliška 02 Hvězda Pardubice z.s. 6,00
123 Podhájský, Jakub 03 AC TJ Jičín 6,00
124 Kavříková, Natálie 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 6,00
125 Rozkydálek, Richard 05 PSK Olymp Praha, z.s. 6,00
126 Chudomel, Radek 05 AC Pardubice 6,00
127 Čerepušťák, Ondřej 48 AC Čáslav z.s. 6,00
128 Kubíčková, Tereza 90 SK Aktis Praha z.s. 6,00
129 Noah, Daniel 84 SK Aktis Praha z.s. 6,00
130 Peřinová, Kateřina 06 Atletika Chrudim, z.s. 5,50
131 Slámová, Karolína 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. 5,00
132 Král, Josef 68 AC Čáslav z.s. 5,00
133 Novotný, David 71 TJ Jiskra Litomyšl 5,00
134 Hanušová, Kateřina 06 AC Pardubice 4,00
135 Strnad, Ivo 51 TJ Jiskra Litomyšl 4,00
136 Kačerovský, Michal 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4,00
137 Svobodová, Klára 03 Hvězda Pardubice z.s. 4,00
138 Bílek, David 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4,00
139 Blažek, Jakub 05 AC Čáslav z.s. 4,00
140 Viplerová, Petra 02 SK Aktis Praha z.s. 4,00
141 Tomáš, Ondřej 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4,00
142 Chudomel, Václav 71 AC Pardubice 4,00
143 Semecká, Natálie 06 AC TJ Jičín 4,00
144 Bušková, Kateřina 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. 3,00
145 Šrámková, Anna 01 SK Kotlářka Praha, z.s. 3,00
146 Synek, Jiří 05 AC TJ Jičín 3,00
147 Filip, Vojtěch Vítězslav 03 AC Čáslav z.s. 3,00
148 Kožina, Štěpán 03 SK Aktis Praha z.s. 3,00
149 Černá, Hana 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. 3,00
150 Klementová, Lucie 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. 3,00
151 Čermák, Lukáš 93 PSK Olymp Praha, z.s. 3,00
152 Havlová, Šárka 05 AC TJ Jičín 3,00
153 Haveldová, Tereza 06 SK Kotlářka Praha, z.s. 2,00
154 Rosenberger, Matěj 05 AC TJ Jičín 2,00
155 Zeman, Daniel 05 Hvězda Pardubice z.s. 2,00
156 Aldrovandi, Claudia 07 SK Aktis Praha z.s. 2,00
157 Krause, Veronika 97 Atletika Chrudim, z.s. 2,00
158 Brát, Jan 03 AC Čáslav z.s. 2,00
159 Kesselgruberová, Klára 03 AC TJ Jičín 2,00
160 Vacek, Michal 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 2,00
161 Křížková, Sára 04 SK Nové Město nad Metují 2,00
162 Kovář, Lukáš 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 2,00
163 Kyral, Jiří 91 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 2,00
164 Kubelková, Pavlína 04 AC Pardubice 1,50
165 Sokolová, Kateřina 04 SK Kotlářka Praha, z.s. 1,00
166 Šulc, Martin 00 Hvězda Pardubice z.s. 1,00
167 Semrádová, Adélka 94 AC Čáslav z.s. 1,00
168 Poslušná, Michaela 98 AC Pardubice 1,00
169 Sedlák, Filip 84 AC Pardubice 1,00
170 Hochmanová, Tereza 05 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
171 Ulrich, Jan 95 SK Aktis Praha z.s. 1,00
172 Zemková, Monika 07 AC Pardubice 1,00