Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Čáslav (4. 7. 2021)

skok daleký - Muži

(ne, 4.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 1 SB 6.46 +1.1 m/s 6.25  1,60 6.46  1,10 6.29  1,10 6.46 6.35  0,80 6.15  0,70 - 11.00
2 37 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 2 SB 6.45 +0.7 m/s 6.42  0,00 6.19  1,10 6.45  0,70 6.45 x x x 9.00
3 192 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 13 6.36 +1.9 m/s x x 6.36  1,90 6.36 x - - 8.00
4 184 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 10 SB 6.21 +0.0 m/s x x 6.21  0,00 6.21 4.69  2,70 - 6.09  0,00 7.00
5 183 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 3 SB 6.03 +0.7 m/s 5.20  0,00 6.03  0,70 5.66  0,00 6.03 5.73  0,80 5.80  1,20 x 6.00
6 231 Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 9 6.01 +0.5 m/s 6.01  0,50 5.51  -0,40 5.97  0,00 6.01 5.69  0,00 x 5.82  0,00 5.00
7 230 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 6 5.92 +2.1 m/s 5.84 +0.0 m/s 5.92  2,10 5.54  0,00 5.62  0,00 5.92 5.58  0,50 5.73  1,90 5.84  0,00 4.00
8 105 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 8 SB 5.89 +0.1 m/s 5.66  0,20 5.82  0,00 5.88  0,10 5.88 5.89  0,10 x x 3.00
9 46 Petr LabuťPetr Labuť
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 5 PB 5.74 +0.7 m/s 5.16  1,20 5.57  0,00 5.74  0,70 5.74 2.00
10 176 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 4 SB 5.73 +1.0 m/s 5.61  0,00 5.73  1,00 5.57  0,00 5.73 1.00
11 123 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 11 5.72 +0.0 m/s 5.56  0,40 5.72  0,00 5.58  0,30 5.72
12 117 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 7 SB 5.57 +0.0 m/s x x 5.57  0,00 5.57
232 Roman SváčekRoman Sváček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 12 DNS
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 146 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 17 5.46 +0.9 m/s 5.46  0,90 5.19  0,30 x 5.46 x 5.13  0,00 5.37  0,00 11.00
2 214 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 16 5.43 +1.9 m/s x 5.32  0,30 x 5.32 5.43  1,90 9.00
3 59 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 15 PB 5.22 +1.0 m/s 5.15  1,00 5.22  1,00 x 5.22 5.04  0,00 x x 8.00
4 207 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 6 SB 5.09 +1.3 m/s x 5.09  1,30 4.90  0,00 5.09 x x 5.03  0,00 7.00
5 215 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 12 4.97 +1.2 m/s x 4.72  0,00 4.97  1,20 4.97 - - - 6.00
6 81 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 14 4.92 +1.4 m/s 4.92  1,40 4.68  0,00 4.77  0,20 4.92 4.88  0,80 - - 5.00
7 66 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 11 PB 4.92 +0.3 m/s 4.62  2,10 4.86  1,60 4.60  0,40 4.86 4.76  0,20 4.66  0,00 4.92  0,30 4.00
8 153 Šárka HavlováŠárka Havlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 9 PB 4.89 +0.6 m/s x 4.89  0,60 4.79  0,00 4.89 4.77  0,00 4.75  0,00 x 3.00
9 109 Natálie KavříkováNatálie Kavříková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 7 SB 4.81 +0.4 m/s 4.71  0,20 4.81  0,40 4.58  0,30 4.81 2.00
10 19 Ester ČernáEster Černá
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 13 4.79 +1.1 m/s 4.76  1,30 4.63  1,20 4.79  1,10 4.79 1.00
11 221 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 5 4.69 +0.6 m/s 4.43  0,00 4.69  0,60 4.58  0,00 4.69
12 62 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3 PB 4.67 +1.9 m/s x 4.43 4.67  1,90 4.67
13 212 Klára SvobodováKlára Svobodová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 10 4.66 +2.5 m/s 4.45 +0.0 m/s 4.43  1,60 4.66  2,50 4.45  0,00 4.66
14 55 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 4.60 +1.2 m/s 4.50  -1,70 4.47  0,00 4.60  1,20 4.60
15 90 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 PB 4.50 +0.0 m/s 4.46  0,00 4.39  0,50 4.50  0,00 4.50
16 116 Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 8 4.25 +0.9 m/s x x 4.25  0,90 4.25
70 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 NM x x x -
Celkem 17 závodníků