Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Čáslav (4. 7. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.7.2021 - 11:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 10.88 QA
2 320 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 11.19 QA
3 188 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 12.14 QB
4 115 Jan UlrichJan Ulrich 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 SB 12.72 QB
112 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.7.2021 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.23 QA
2 94 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 11.40 QA
3 186 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.51 QB
4 128 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 11.84 QB
5 45 David KlusoňDavid Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.94
6 182 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 1 SB 12.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.7.2021 - 11:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 11.46 QA
2 42 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.50 QA
3 134 Jiří SynekJiří Synek 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.54 QB
4 308 Jan BrátJan Brát 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 12.02 QA
5 321 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 12.95
6 114 Šimon HorákŠimon Horák 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 12.98
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 10.88 QA
2 320 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 11.19 QA
3 35 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.23 QA
4 94 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 11.40 QA
5 46 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 11.46 QA
6 42 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.50 QA
7 186 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.51 QB
8 134 Jiří SynekJiří Synek 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.54 QB
9 128 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 11.84 QB
10 45 David KlusoňDavid Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.94
11 308 Jan BrátJan Brát 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 12.02 QA
12 188 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 12.14 QB
13 115 Jan UlrichJan Ulrich 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 SB 12.72 QB
14 182 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 1 SB 12.88
15 321 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 12.95
16 114 Šimon HorákŠimon Horák 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 12.98
112 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 4.7.2021 - 12:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 10.74 11.00
2 35 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.13 9.00
3 320 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 11.19 8.00
4 42 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 11.23 7.00
5 94 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.45 6.00
6 46 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.48 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.7.2021 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.33 4.00
2 134 Jiří SynekJiří Synek 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.40 3.00
3 128 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 11.60 2.00
4 308 Jan BrátJan Brát 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 11.86 1.00
5 188 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.26
6 115 Jan UlrichJan Ulrich 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 12.76
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh MS (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 12.91
MS Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 13.46
MS Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 14.24
Celkem 3 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.49 QA
2 126 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 12.89 QA
3 19 Ester ČernáEster Černá 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 13.22 QB
4 61 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 13.73 QB
5 153 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 13.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.91 QA
2 172 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 13.03 QA
3 116 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.32 QB
4 304 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 13.47 QB
5 295 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 13.98
6 301 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 14.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 211 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.69 QA
2 3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.75 QA
3 117 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.64 QB
4 110 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.87 QB
5 79 Veronika MilatováVeronika Milatová 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 14.83
6 303 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 15.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.49 QA
2 211 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.69 QA
3 3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.75 QA
4 126 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 12.89 QA
5 78 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.91 QA
6 172 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 13.03 QA
7 19 Ester ČernáEster Černá 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 13.22 QB
8 116 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.32 QB
9 304 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 13.47 QB
10 117 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.64 QB
11 61 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 13.73 QB
12 110 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.87 QB
13 153 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 13.92
14 295 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 13.98
15 301 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 14.60
16 79 Veronika MilatováVeronika Milatová 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 14.83
17 303 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 15.45

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 4.7.2021 - 12:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 12.21 11.00
2 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.52 9.00
3 126 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.81 8.00
4 211 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.87 7.00
5 3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.88 6.00
6 172 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 13.15 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.7.2021 - 12:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Ester ČernáEster Černá 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.08 4.00
2 304 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.23 3.00
3 116 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.31 2.00
4 110 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.68 1.00
5 61 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 13.71
6 117 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.79
Celkem 6 závodníků