Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Čáslav (4. 7. 2021)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 15:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 21.70 11.00
2 35 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.70 9.00
3 186 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 22.91 8.00
4 42 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.26 6.00
5 316 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 SB 23.70 4.00
6 309 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.53
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 15:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 140 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 PB 23.88 3.00
2 95 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 24.39 1.00
3 45 David KlusoňDavid Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.70
4 114 Šimon HorákŠimon Horák 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 25.95
5 321 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 25.96
6 115 Jan UlrichJan Ulrich 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 26.24
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 15:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 320 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 23.16 7.00
2 94 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 23.44 5.00
3 192 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 24.30 2.00
4 188 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 25.05
5 220 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 25.28
6 182 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.49
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 21.70 11.00
2 35 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.70 9.00
3 186 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 22.91 8.00
4 320 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 23.16 7.00
5 42 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.26 6.00
6 94 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 23.44 5.00
7 316 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 SB 23.70 4.00
8 140 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 PB 23.88 3.00
9 192 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 24.30 2.00
10 95 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 24.39 1.00
11 309 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.53
12 45 David KlusoňDavid Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.70
13 188 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 25.05
14 220 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 25.28
15 114 Šimon HorákŠimon Horák 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 25.95
16 321 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 25.96
17 115 Jan UlrichJan Ulrich 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 26.24
18 182 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.49

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 25.17 11.00
2 306 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 25.32 9.00
3 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.34 8.00
4 307 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 25.72 7.00
5 146 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 26.41 6.00
6 211 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 26.49 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Ester ČernáEster Černá 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 27.24 3.00
MS Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 SB 27.60
3 215 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 28.03 1.00
4 110 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 28.52
5 61 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 29.57
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 27.02
2 291 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 27.80 2.00
3 295 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 29.32
4 289 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 29.40
5 303 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 32.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 304 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 27.19 4.00
2 221 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 28.67
3 223 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 29.35
MS Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 29.67
5 79 Veronika MilatováVeronika Milatová 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 30.11
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 25.17 11.00
2 306 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 25.32 9.00
3 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.34 8.00
4 307 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 25.72 7.00
5 146 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 26.41 6.00
6 211 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 26.49 5.00
7 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 27.02
8 304 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 27.19 4.00
9 19 Ester ČernáEster Černá 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 27.24 3.00
10 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 SB 27.60
11 291 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 27.80 2.00
12 215 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 28.03 1.00
13 110 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 28.52
14 221 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 28.67
15 295 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 29.32
16 223 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 29.35
17 289 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 29.40
18 61 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 29.57
19 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 29.67
20 79 Veronika MilatováVeronika Milatová 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 30.11
21 303 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 32.00