Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Čáslav (4. 7. 2021)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 51.61 11.00
2 316 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 51.91 9.00
3 95 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 52.76 7.00
4 40 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 53.46 6.00
5 309 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 53.86 4.00
6 15 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 56.43 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka 81 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 58.84
1 9 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 51.96 8.00
2 314 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 53.59 5.00
3 231 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 53.96 3.00
4 182 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 57.69 1.00
5 138 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 57.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 51.61 11.00
2 316 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 51.91 9.00
3 9 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 51.96 8.00
4 95 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 52.76 7.00
5 40 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 53.46 6.00
6 314 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 53.59 5.00
7 309 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 53.86 4.00
8 231 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 53.96 3.00
9 15 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 56.43 2.00
10 182 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 57.69 1.00
11 138 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 57.70
12 Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka 81 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 58.84

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 306 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 55.03 11.00
2 307 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 56.55 9.00
3 312 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 62.90 5.00
215 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
223 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 58.82 8.00
2 291 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 62.11 6.00
3 109 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 63.74 4.00
4 289 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 64.00 3.00
5 145 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 64.54 2.00
6 65 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 66.10
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 61.20 7.00
MS Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 61.59
MS Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 SB 62.40
4 85 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 65.34 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 306 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 55.03 11.00
2 307 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 56.55 9.00
3 161 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 58.82 8.00
4 81 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 61.20 7.00
5 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 61.59
6 291 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 62.11 6.00
7 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 SB 62.40
8 312 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 62.90 5.00
9 109 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 63.74 4.00
10 289 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 64.00 3.00
11 145 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 64.54 2.00
12 85 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 65.34 1.00
13 65 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 66.10
215 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
223 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS