Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Ostrava - Vítkovice (12. 6. 2021)

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 12.6.2021 - 11:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 14.34 11.00
2 79 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 14.84 9.00
3 71 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 15.13 8.00
4 125 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 15.51 7.00
5 241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 PB 16.65 4.00
302 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.6.2021 - 11:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 16.25 6.00
2 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 16.42 5.00
3 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 19.68 3.00
4 Jitka VágnerováJitka Vágnerová 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.21 2.00
153 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS
126 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 14.34 11.00
2 79 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 14.84 9.00
3 71 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 15.13 8.00
4 125 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 15.51 7.00
5 7 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 16.25 6.00
6 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 16.42 5.00
7 241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 PB 16.65 4.00
8 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 19.68 3.00
9 Jitka VágnerováJitka Vágnerová 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.21 2.00
302 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
153 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS
126 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS