Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Třinec (4. 7. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.7.2021 - 11:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 10.89
2 254 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.31
3 306 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.32
4 182 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 11.42
5 314 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.44
6 183 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 11.79
7 80 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 12.12
307 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.7.2021 - 11:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.06
2 245 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 SB 11.13
3 278 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 11.61
4 316 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.78
5 243 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.91
6 9 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 11.93
7 220 Jan CásekJan Cásek 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 12.14
8 218 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 12.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.7.2021 - 11:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Vojtěch WalaVojtěch Wala 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 PB 11.06
2 38 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.33
3 351 Jiří VachJiří Vach 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 11.51
4 217 Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 11.65
5 303 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.87
6 352 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 PB 12.06
7 33 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 12.35
290 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 4.7.2021 - 12:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 10.85 11.00
2 279 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 10.96 9.00
3 245 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 SB 11.04 8.00
4 109 Vojtěch WalaVojtěch Wala 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 11.08 7.00
5 254 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.34 6.00
6 306 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.42 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.7.2021 - 12:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 11.29 4.00
2 351 Jiří VachJiří Vach 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 SB 11.44 3.00
3 314 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.46 2.00
4 182 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 11.47 1.00
5 278 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.73
217 Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 12.79
2 283 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 12.97
3 93 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 13.07
4 241 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 13.48
5 8 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 13.76
6 213 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 13.98
MS Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.86
2 319 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.92
3 279 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 13.19
4 176 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 13.50
5 177 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 13.65
215 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 DNF
MS Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 12.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.7.2021 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 308 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 12.84
2 71 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 12.96
3 214 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 13.03
4 9 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 13.06
5 90 Mona AzzaniMona Azzani 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 PB 13.39
6 251 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 PB 13.55
322 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ - 3. dráha - P 16.7.1.
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 4.7.2021 - 12:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 12.88 11.00
2 283 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 SB 12.90 9.00
3 308 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 12.93 8.00
4 10 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 13.09 7.00
5 71 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 13.09 6.00
6 319 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 13.18 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.7.2021 - 12:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 214 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 13.07 4.00
2 93 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 13.10 3.00
3 9 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 13.14 2.00
4 279 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.24 1.00
5 241 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 13.49
6 176 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 13.74
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 22.12 11.00
2 245 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 22.27 9.00
3 254 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 22.46 8.00
4 279 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.48 7.00
5 306 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 23.16 6.00
6 182 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 23.44 3.00
7 292 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.50 2.00
109 Vojtěch WalaVojtěch Wala 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 23.22 5.00
2 351 Jiří VachJiří Vach 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 23.36 4.00
3 243 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.00
4 314 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 24.14
5 38 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 24.18
6 186 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 24.33
MS 278 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 24.49
183 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 14:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 271 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 23.81 1.00
2 9 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 24.17
3 10 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 24.34
4 220 Jan CásekJan Cásek 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 24.91
5 334 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 PB 24.97
6 73 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 25.42
11 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 14:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 25.35 11.00
2 272 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 25.90 9.00
3 93 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 26.74 6.00
4 11 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 26.89 5.00
5 214 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 26.94 4.00
MS Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 26.51
MS Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.98
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 14:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 SB 26.72 7.00
2 10 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 27.10 3.00
3 241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 PB 27.58 2.00
4 251 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 28.81
5 285 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 30.07
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 14:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.32 8.00
MS Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 27.74
3 100 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 28.78 1.00
4 174 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 29.68
319 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 329 Mário HanicMário Hanic 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 48.85 11.00
2 292 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.75 9.00
3 64 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 50.82 8.00
4 271 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.43 7.00
5 187 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 SB 51.50 6.00
6 317 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 51.85 5.00
7 69 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 52.54 4.00
8 61 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 52.92 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 252 Richard PázmányRichard Pázmány 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 52.73 3.00
2 10 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 53.98 1.00
3 277 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 54.17
4 186 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 54.53
5 11 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 54.67
6 352 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 56.42
305 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
322 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 4.7.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 289 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 54.58
2 326 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 55.64
3 336 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 PB 56.85
4 73 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 57.30
5 247 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 SB 58.01
6 241 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 58.86
7 246 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 67.29
13 Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 58.26 11.00
2 272 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 58.41 9.00
3 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 62.44 8.00
4 91 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 PB 62.92 7.00
5 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 63.70 6.00
MS Nikola VajglováNikola Vajglová 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 65.31
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 64.52 5.00
2 245 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 PB 66.78 4.00
3 285 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 69.58 3.00
MS Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 63.18
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 253 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 1:57.64 11.00
2 317 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 1:58.18 9.00
3 187 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 SB 1:58.56 8.00
4 42 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 1:58.93 7.00
5 64 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:00.27 6.00
6 62 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:00.73 5.00
7 392 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 PB 2:02.30 4.00
8 173 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 2:04.75 1.00
9 326 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 PB 2:06.89
10 322 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:08.05
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 190 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 PB 2:02.72 3.00
2 356 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 SB 2:03.44 2.00
3 247 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 2:05.93
4 41 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 2:07.99
5 105 Filip AusteraFilip Austera 04 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 2:15.56
6 74 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 2:22.24
7 43 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:24.04
8 246 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 PB 2:32.72
9 373 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 SB 2:32.87
250 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNF
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 2:20.45 11.00
2 295 Nina VálkováNina Válková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 2:21.23 9.00
3 291 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 2:26.71 8.00
4 14 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:29.46 7.00
5 161 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 2:33.36 6.00
6 164 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:44.04 5.00
7 98 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 PB 2:45.87 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 4.7.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 253 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 4:16.24 11.00
2 15 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 4:19.46 9.00
3 63 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 4:20.66 8.00
4 276 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:21.44 7.00
5 355 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 4:21.83 6.00
6 357 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 4:22.84 5.00
7 189 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 4:24.79 4.00
8 295 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20 PB 4:29.23 3.00
9 356 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 16 PB 4:30.18 2.00
10 179 Marek TreteraMarek Tretera 80 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 4:32.31 1.00
11 191 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 12 4:38.83
12 14 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 18 PB 4:41.75
13 348 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 17 PB 4:43.57
14 176 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 21 PB 4:45.14
15 213 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 15 4:45.69
16 65 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 14 4:45.90
17 354 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 13 4:53.03
18 212 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 4:56.72
19 176 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 01 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 19 4:57.75
286 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
81 Marek SchusterMarek Schuster 93 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 DNS
Celkem 21 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 133 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:53.17 11.00
2 287 Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 4:53.65 9.00
3 161 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 5:07.52 8.00
4 301 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 5:15.73 7.00
5 169 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 PB 5:22.40 6.00
6 292 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 5:25.52 5.00
7 151 Markéta KašnáMarkéta Kašná 83 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 SB 5:30.82 4.00
8 320 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 PB 5:37.22 3.00
9 156 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 5:43.39 2.00
10 249 Marie TextorisováMarie Textorisová 02 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 5:54.05 1.00
11 146 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 5:58.11
12 311 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 6:02.35
34 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 DNS
Celkem 13 závodníků

5000 m - Muži

(ne, 4.7.2021 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 357 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 12 16:04.16 11.00
2 330 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 16:13.11 9.00
3 276 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16:20.74 8.00
4 291 Jakub VojáčekJakub Vojáček 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 PB 16:30.92 7.00
5 156 Martin ČmelíkMartin Čmelík 01 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 16:53.88 6.00
6 35 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 16:54.48 5.00
7 355 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 19 17:01.84 4.00
8 196 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 SB 17:07.64 3.00
9 176 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 17:11.07 2.00
MS Tomáš VěnsekTomáš Věnsek 93 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 16 PB 17:15.85
11 179 Marek TreteraMarek Tretera 80 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 15 PB 17:21.05 1.00
12 354 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 20 17:59.01
13 325 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18 PB 18:31.79
MS 275 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18:37.88
15 176 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 01 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 13 18:50.03
16 112 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 14 PB 18:52.55
81 Marek SchusterMarek Schuster 93 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 DNS
174 Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 DNS
116 Dominik GawlasDominik Gawlas 82 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 DNS
34 Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 DNF
Celkem 20 závodníků

5000 m - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 96 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 19:14.61 11.00
2 151 Markéta KašnáMarkéta Kašná 83 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 20:17.45 9.00
3 97 Kateřina OndrušíkKateřina Ondrušík 83 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 21:04.15 8.00
4 156 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 21:28.94 7.00
5 282 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 22:11.64 6.00
6 34 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 22:43.62 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 11:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 14.14 11.00
2 69 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 14.86 9.00
3 71 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.89 8.00
4 125 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 15.41 6.00
5 8 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 16.26 5.00
6 241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 16.67 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 11:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.09 7.00
2 126 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.69 3.00
3 32 Jitka VágnerováJitka Vágnerová 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 SB 21.48 2.00
4 247 Kristýna KochováKristýna Kochová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 21.63 1.00
5 248 Kateřina KljučikováKateřina Ključiková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 21.88
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 4.7.2021 - 12:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 294 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 14.66 11.00
2 293 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 14.98 9.00
3 221 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 15.08 8.00
4 171 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 15.96 7.00
5 278 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 17.19 6.00
6 327 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 18.38 5.00
7 173 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 20.48 4.00
Celkem 7 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 363 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 56.07 11.00
2 171 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 58.07 9.00
3 221 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 SB 58.81 8.00
4 173 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 SB 59.59 7.00
5 69 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 60.26 6.00
6 321 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 60.46 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Michal BrodaMichal Broda 88 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 62.12 4.00
2 213 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 63.59 3.00
3 62 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 64.16 2.00
4 348 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 65.83 1.00
5 325 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 70.86
71 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 274 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 63.93 11.00
2 36 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 70.75 9.00
3 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 72.64 8.00
4 241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 74.45 7.00
5 126 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 75.54 6.00
6 125 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 76.22 5.00
7 247 Kristýna KochováKristýna Kochová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 85.99 4.00
8 248 Kateřina KljučikováKateřina Ključiková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 89.53 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 252 Pázmány, Dluhoš, Váverka, Drštička Pázmány, Dluhoš, Váverka, Drštička Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 44.26 11.00
2 329 Hanic, Morcinek, Otruba, Pavelka Hanic, Morcinek, Otruba, Pavelka TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 44.97 9.00
3 293 Vojtek, Vojtáš, Lisák, Lehocký Vojtek, Vojtáš, Lisák, Lehocký SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 45.17 8.00
4 82 Hedrich, Sadil, Sadil, Boček Hedrich, Sadil, Sadil, Boček AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 45.44 7.00
5 351 Vach, Wewiorka, Cholewa, Staś Vach, Wewiorka, Cholewa, Staś Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 46.19 5.00
6 33 Lisník, Dorotík, Prokop, Kotásek Lisník, Dorotík, Prokop, Kotásek TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 47.64 1.00
7 172 Orava, Koutný, Podjukl, Čmelík Orava, Koutný, Podjukl, Čmelík SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 48.54
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 365 Rufer, Hrbáč, Sikora, Charvátek Rufer, Hrbáč, Sikora, Charvátek Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 45.72 6.00
2 217 Dokoupil, Vařeka, Odvářka, Cásek Dokoupil, Vařeka, Odvářka, Cásek Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 46.75 4.00
3 74 Spurný, Hřebíček, Grégr, Tůma Spurný, Hřebíček, Grégr, Tůma AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 47.05 3.00
4 303 Brzuchanski, Lubojacki, Szczerba, Csikán Brzuchanski, Lubojacki, Szczerba, Csikán TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.61 2.00
5 9 Vašák, Vavřík, Jílek, Vajda Vašák, Vavřík, Jílek, Vajda TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 47.70
6 334 Šařec, Toufar, Velička, Waloszek Šařec, Toufar, Velička, Waloszek Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 49.63
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.7.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 272 Březná, Feilhauerová, Huňková, Pešlová Březná, Feilhauerová, Huňková, Pešlová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 49.84 11.00
2 129 Krupicová, Luzarová, Suchánková, Zotyková Krupicová, Luzarová, Suchánková, Zotyková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.99 9.00
3 91 Bundilová, Černocká, Červená, Žáková Bundilová, Černocká, Červená, Žáková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 51.64 8.00
4 15 Čmakalová, Korgerová, Kochwasserová, Kučerová Čmakalová, Korgerová, Kochwasserová, Kučerová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 53.44 7.00
5 162 Bierská, Brozdová, Krestová, Nieciąg Bierská, Brozdová, Krestová, Nieciąg TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 54.84 6.00
6 241 Glučová, Klotková, Kochová, Jarošková Glučová, Klotková, Kochová, Jarošková Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 56.14 4.00
7 251 Díková, Matušková, Pavlisová, Textorisová Díková, Matušková, Pavlisová, Textorisová Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 58.54 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 4.7.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šebestíková, Šenkeříková, Válková, Vlčková Šebestíková, Šenkeříková, Válková, Vlčková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 55.82 5.00
2 285 Popová, Popová, Slívová, Máchová Popová, Popová, Slívová, Máchová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 58.60 2.00
3 151 Kašná, Malinková, Michopulu, Pošvancová Kašná, Malinková, Michopulu, Pošvancová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 60.30 1.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 4.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,58 1,63 1,68 1,73 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 1,99 2,02 2,05 Body
1 293 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 13 SB 2.01 - - - - - o - o o o o xo xxx 11.00
2 350 Martin TrybulaMartin Trybula
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
92 9 SB 1.93 - - - o o o o o o o xxx 9.00
3 323 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 11 SB 1.93 - - - - o o o o xo o xxx 8.00
4 13 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 12 1.90 - - - - o o xo o o x- xx 7.00
5 294 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 SB 1.87 - - - o o o o o xxx 6.00
6 172 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 8 SB 1.84 - - o o o xxo xo xxx 5.00
7 107 Maxmilián OlíkMaxmilián Olík
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
02 7 PB 1.78 o o o xxo xxo xxx 4.00
8 332 David BrabecDavid Brabec
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
92 6 1.73 - o - xxo xxx 3.00
9 16 Pavel HýblPavel Hýbl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 4 1.68 o o o xxx 2.00
10 366 Marek SikoraMarek Sikora
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5 1.68 xo o o xxx 1.00
11 320 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 PB 1.68 o o xo xxx
12 154 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 3 1.63 xo o x- xx
13 113 Marek WitoszekMarek Witoszek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
84 1 1.58 xo xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,34 1,39 1,44 1,49 1,54 1,59 1,62 1,65 1,68 1,70 Body
1 99 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
94 10 SB 1.65 - - - o o o o xo - xxx 11.00
2 92 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 12 1.65 - - - o xo o o xo - xxx 9.00
3 129 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 1.59 - - o o o o xxx 8.00
4= 15 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 2 PB 1.54 - o o o o xxx 6.50
4= 94 Kateřina ČvančarováKateřina Čvančarová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 4 1.54 o o o o o xxx 6.50
6= 144 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 9 1.54 - - - o xo xxx 4.50
6= 245 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
01 8 1.54 - - - o xo xxx 4.50
8 11 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 7 1.54 - - o o xxo xxx 3.00
9= 274 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5 1.44 - o o xxx 1.50
9= 135 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 1.44 - o o xxx 1.50
11 17 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 3 1.44 o xo xo xxx
12 16 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1 SB 1.39 xo o xxx
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 4.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,50 2,70 2,90 3,10 3,30 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 Body
1 359 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
97 4 SB 3.90 - - - - o o - o o xo xx 11.00
2 310 Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 7 PB 3.80 - - - - xxo o o xo xo xxx 9.00
3 17 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 3 SB 3.70 - - o - o o xo xo xx x 8.00
4 364 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 8 3.60 - - - - o xo o xxx 7.00
5 328 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 2 SB 3.50 - - - - xxo xo xxx 6.00
6 324 Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
84 6 SB 3.10 o o o xo xxx 5.00
7 158 Michal KasparMichal Kaspar
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
01 5 2.70 o o xxx 4.00
327 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1 NM - - - - xxx
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,05 2,25 2,35 2,45 2,55 2,65 2,75 2,85 2,95 3,10 3,30 Body
1 246 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 8 3.10 - - - o - o - o o xo xxx 11.00
2 14 Sára SikorováSára Sikorová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 6 PB 2.85 - - o o o o xxo o xxx 9.00
3 308 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 PB 2.75 - o - o o o o xxx 8.00
4 16 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 7 2.65 - - - o o o xxx 7.00
5 249 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 4 PB 2.65 o o o o xo xxo xxx 6.00
6 71 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 1 SB 2.65 - - xo o xo xxo xxx 5.00
7 17 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 5 2.55 - - o xo xo xxx 4.00
8 18 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 2 PB 2.55 - o o xo xxo xxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 4.7.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 294 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 PB 6.66 +1.7 m/s 6.25  3,40 6.44  1,00 6.50  1,90 6.50 6.40  0,80 6.47  2,00 6.66  1,70 11.00
2 344 Ondřej StaśOndřej Staś
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
03 19 6.62 +2.5 m/s 6.60 +0.0 m/s 6.26  1,60 6.28  2,30 6.62  2,50 6.62 6.59  1,10 6.35  1,50 6.60  0,00 9.00
3 293 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 17 SB 6.59 +0.2 m/s 6.34  1,00 x 6.44  0,80 6.44 x 6.17  2,20 6.59  0,20 8.00
4 306 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 13 PB 6.58 +1.1 m/s 4.53  0,90 6.36  1,70 6.58  1,10 6.58 x x x 7.00
5 282 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 18 6.57 +2.5 m/s 6.35 +0.2 m/s 6.35  0,20 6.57  2,50 x 6.57 6.33  0,50 6.47  2,20 x 6.00
6 109 Vojtěch WalaVojtěch Wala
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
99 16 6.37 +2.1 m/s 6.35 +0.3 m/s 6.32  -0,10 6.35  0,30 6.02  0,50 6.35 6.30  1,40 6.34  1,30 6.37  2,10 5.00
7 316 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 14 SB 6.31 +1.1 m/s 6.31  1,10 x - 6.31 x 4.92  0,50 6.23  2,30 4.00
8 82 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
89 12 SB 6.15 +0.6 m/s 6.03  0,70 6.15  0,60 6.08  0,90 6.15 5.99  0,90 - 6.07  6,70 3.00
9 365 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 8 PB 6.13 +0.4 m/s 5.93  0,00 5.85  1,10 6.13  0,40 6.13 2.00
10 303 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 9 PB 6.09 +0.8 m/s x 5.86  0,10 6.09  0,80 6.09 1.00
11 392 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 11 6.04 +2.2 m/s x x 6.04  2,20 6.04
12 172 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 15 5.84 +1.1 m/s 5.78  0,30 5.84  1,10 4.80  0,70 5.84
13 366 Marek SikoraMarek Sikora
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10 5.64 +1.6 m/s 5.43  -0,20 5.64  1,60 3.64  2,80 5.64
14 111 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
89 7 SB 5.59 +1.4 m/s 5.59  1,40 5.43  1,50 5.23  0,40 5.59
15 113 Marek WitoszekMarek Witoszek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
84 6 5.49 +2.1 m/s 5.43 +1.0 m/s 5.31  1,50 5.49  2,10 5.43  1,00 5.49
MS 222 Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 1 SB 5.43 +1.6 m/s 5.40  0,60 5.43  1,60 4.97  1,70 5.43
17 107 Maxmilián OlíkMaxmilián Olík
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
02 2 SB 5.04 +0.5 m/s 4.95  0,90 5.04  0,50 3.15  1,30 5.04
MS Jakub VorelJakub Vorel
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 4 4.18 +1.7 m/s 2.45  1,70 4.18  1,70 x 4.18
19 373 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 5 3.86 +1.3 m/s 3.71  0,90 3.86  1,30 3.55  1,10 3.86
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 130 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 19 5.69 +0.2 m/s 5.59  0,70 5.60  0,60 5.69  0,20 5.69 5.61  0,70 x 5.69  0,60 11.00
2 92 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 16 PB 5.54 +1.3 m/s 5.26  0,80 5.37  1,80 5.15  1,60 5.37 x 5.54  1,30 - 9.00
3 69 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 18 5.37 +0.4 m/s 5.33  1,40 5.32  0,70 5.26  0,90 5.33 5.29  0,70 5.37  0,40 4.07  2,30 8.00
4 99 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
94 2 SB 5.25 +0.7 m/s 4.76  -0,10 x 5.07  1,70 5.07 5.22  1,10 5.25  0,70 - 7.00
5 308 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 17 5.22 +2.1 m/s 5.17 +0.8 m/s 5.07  0,70 5.17  1,40 x 5.17 4.87  1,00 5.17  0,80 5.22  2,10 6.00
6 129 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 14 SB 5.11 +1.3 m/s 4.88  0,20 4.68  0,50 5.11  1,30 5.11 5.00  1,20 x 5.09  1,70 5.00
7 12 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 12 4.86 -0.3 m/s 4.47  -0,80 4.83  1,10 4.67  1,20 4.83 4.79  1,20 4.60  1,10 4.86  -0,30 4.00
8 322 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 8 SB 4.74 +0.2 m/s 4.74  0,20 4.41  0,60 x 4.74 4.40  -0,10 4.33  0,60 3.68  1,20 3.00
9 15 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 10 4.72 +1.7 m/s 4.70  -0,60 4.60  2,40 4.72  1,70 4.72 2.00
10 281 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 13 4.69 +0.5 m/s 4.69  0,50 x x 4.69 1.00
11 94 Kateřina ČvančarováKateřina Čvančarová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 3 PB 4.68 +1.4 m/s 4.54  0,30 4.68  1,40 4.09  0,90 4.68
12 100 Markéta ŽákováMarkéta Žáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 9 4.66 +0.8 m/s 4.52  -0,30 4.66  0,80 4.40  2,00 4.66
13 21 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1 SB 4.49 +0.5 m/s 4.24  0,70 4.49  0,50 x 4.49
14 131 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 SB 4.49 +0.7 m/s 3.34  0,90 4.49  0,70 x 4.49
15 90 Mona AzzaniMona Azzani
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 7 4.39 +0.9 m/s x x 4.39  0,90 4.39
16 284 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 6 PB 4.15 +0.5 m/s 4.15  0,50 3.98  1,30 3.99  1,30 4.15
17 246 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 4 SB 3.98 +1.1 m/s 3.98  1,10 3.81  0,60 3.87  1,20 3.98
271 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 DNS -
MS Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 11 PB 4.93 +0.8 m/s x x 4.93  0,80 4.93
Celkem 19 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 4.7.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 365 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 12 PB 13.10 +0.9 m/s 12.74  -0,30 12.46  -0,20 12.68  0,30 12.74 12.96  1,50 13.10  0,90 12.92  -1,20 11.00
2 344 Ondřej StaśOndřej Staś
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
03 13 12.88 +0.6 m/s x 12.21  -0,50 12.59  0,40 12.59 x 12.88  0,60 12.79  -1,30 9.00
3 327 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1 PB 12.81 +0.9 m/s 12.81  0,90 x 12.37  -1,10 12.81 12.80  1,00 12.60  1,20 11.59  0,80 8.00
4 303 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 11 12.44 +0.2 m/s 12.31  -1,10 12.44  0,20 12.36  -0,60 12.44 x x x 7.00
5 350 Martin TrybulaMartin Trybula
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
92 8 SB 12.34 -0.5 m/s 11.95  1,20 11.92  -0,90 11.93  -1,50 11.95 11.81  -0,70 x 12.34  -0,50 6.00
6 82 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
89 3 SB 12.07 +1.1 m/s 11.97  1,30 11.73  0,00 11.83  -0,30 11.97 12.06  0,70 12.07  1,10 - 5.00
7 107 Maxmilián OlíkMaxmilián Olík
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
02 9 PB 11.96 +1.7 m/s 11.40  -0,40 11.65  -1,00 11.42  -1,70 11.65 11.96  1,70 11.86  1,90 11.80  1,20 4.00
8 172 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 10 11.89 +1.1 m/s 11.67  -0,50 x 11.49  -0,90 11.67 11.89  1,10 11.57  2,80 11.83  -1,00 3.00
9 310 Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4 PB 11.40 +1.4 m/s 11.40  1,40 x x 11.40 2.00
10 113 Marek WitoszekMarek Witoszek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
84 5 SB 11.35 -0.1 m/s x 11.35  -0,10 x 11.35 1.00
154 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 7 DNS -
328 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 2 NM x x - -
332 David BrabecDavid Brabec
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
92 6 NM x x x -
Celkem 13 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 129 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 12.07 +1.7 m/s x 11.80  0,40 12.00  0,80 12.00 x 11.88  1,50 12.07  1,70 11.00
2 130 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 SB 11.81 +1.3 m/s x x x - 11.47  0,30 11.68  0,40 11.81  1,30 9.00
3 99 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
94 4 11.42 -0.3 m/s 11.04  2,80 11.38  0,20 x 11.38 11.42  -0,30 x 11.09  -0,70 8.00
4 144 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 3 11.09 +1.8 m/s 10.92  1,50 10.76  0,60 10.78  0,30 10.92 10.84  -1,40 11.09  1,80 09.67  -0,90 7.00
5 245 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
01 1 SB 10.81 +0.2 m/s 10.45  1,90 10.38  1,00 10.70  2,20 10.70 10.59  0,40 x 10.81  0,20 6.00
MS Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 PB 10.96 +1.0 m/s 10.75  1,10 10.94  1,40 x 10.94 10.32  -0,10 10.82  0,30 10.96  1,00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 122 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
84 11 SB 11.43 10.69 11.43 11.43 11.43 x 11.27 11.09 11.00
2 8 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 4 PB 09.92 09.28 09.63 09.92 9.92 09.26 09.46 09.23 9.00
3 50 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 5 PB 09.60 08.57 08.82 08.51 8.82 08.23 09.19 09.60 8.00
4 64 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 2 SB 09.58 08.69 x 8.69 x 09.58 x 7.00
5 243 Hana HolaňováHana Holaňová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
99 10 SB 09.55 07.76 x 09.11 9.11 08.82 09.27 09.55 6.00
6 148 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 7 PB 09.27 08.61 x 09.27 9.27 08.71 08.66 09.12 5.00
7 163 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 8 PB 08.99 08.92 08.68 x 8.92 08.99 08.65 08.69 4.00
8 19 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 9 08.96 08.31 08.57 08.88 8.88 08.24 08.65 08.96 3.00
9 254 Aneta PavlisováAneta Pavlisová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
01 6 PB 07.74 06.22 07.43 07.74 7.74 2.00
10 299 Kristina ČablováKristina Čablová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
87 3 PB 07.33 07.04 06.50 07.33 7.33 1.00
11 164 Andrea AusterováAndrea Austerová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 1 SB 07.13 06.92 06.49 07.13 7.13
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 4.7.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 298 Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
94 2 PB 13.73 13.73 13.58 13.70 13.73 x x x 11.00
2 338 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
90 20 SB 13.26 12.64 12.51 x 12.64 12.54 13.26 x 9.00
3 79 Dominik KošařDominik Košař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
94 19 SB 13.23 12.71 13.21 13.04 13.21 13.23 x x 8.00
4 296 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 PB 13.17 11.00 11.62 12.87 12.87 12.79 13.17 12.74 7.00
5 339 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
94 18 SB 12.54 12.54 12.46 12.08 12.54 11.37 x 12.32 6.00
6 347 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
75 17 SB 12.32 11.80 11.85 11.62 11.85 11.79 12.04 12.32 5.00
7 17 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 16 SB 12.30 11.72 x x 11.72 12.29 12.30 x 4.00
8 299 Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 1 PB 11.88 11.01 11.88 11.39 11.88 3.00
9 343 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
86 15 11.29 10.89 11.29 x 11.29 2.00
10 278 Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
88 12 SB 11.18 10.48 11.18 10.80 11.18 1.00
11 287 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 11 PB 11.07 10.95 10.09 11.07 11.07
12 309 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 10 SB 10.96 07.79 10.25 10.96 10.96
13 345 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
89 14 10.70 10.42 10.43 10.70 10.70
14 297 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 6 PB 10.37 09.85 09.87 10.37 10.37
15 333 Ladislav KáňaLadislav Káňa
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
78 3 SB 10.21 09.94 09.93 10.21 10.21
16 106 Tomáš MališTomáš Mališ
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
03 5 SB 09.74 09.32 08.90 09.74 9.74
17 152 Rostislav VečerkaRostislav Večerka
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 8 SB 08.89 08.65 08.62 08.89 8.89
18 37 František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 9 SB 08.10 08.10 07.82 x 8.10
342 Daniel SchubertDaniel Schubert
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
87 7 DNS -
192 Pavel KuklaPavel Kukla
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
71 13 NM x x x -
Celkem 20 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 122 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
84 14 SB 34.81 11.00
2 64 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 13 28.61 9.00
3 50 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 12 PB 28.54 8.00
4 16 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 9 PB 26.23 7.00
5 163 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 10 PB 25.10 6.00
6 19 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 11 24.63 5.00
7 176 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 7 PB 23.05 4.00
8 299 Kristina ČablováKristina Čablová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
87 1 PB 20.52 3.00
9 239 Jitka HoppováJitka Hoppová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
74 2 SB 20.20 2.00
10 243 Hana HolaňováHana Holaňová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
99 8 20.14 1.00
11 148 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 5 19.91
12 173 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 4 PB 19.68
13 170 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3 14.80
241 Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 6 NM
Celkem 14 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 4.7.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 343 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
86 20 SB 44.67 11.00
2 296 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 PB 39.51 9.00
3 79 Dominik KošařDominik Košař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
94 19 39.38 8.00
4 338 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
90 17 SB 38.67 7.00
5 339 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
94 6 PB 36.83 6.00
6 309 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 18 36.75 5.00
7 192 Pavel KuklaPavel Kukla
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
71 15 SB 36.31 4.00
8 17 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 16 SB 35.29 3.00
MS 298 Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
94 2 PB 35.26
10 249 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
73 13 SB 35.13 2.00
MS 299 Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 1 PB 34.45
12 284 Martin OlšerMartin Olšer
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
75 12 SB 31.66 1.00
13 301 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3 PB 29.60
14 333 Ladislav KáňaLadislav Káňa
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
78 4 SB 28.95
15 345 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
89 10 SB 28.83
16 248 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 11 25.30
17 106 Tomáš MališTomáš Mališ
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
03 8 24.96
18 37 František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 7 SB 22.85
342 Daniel SchubertDaniel Schubert
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
87 9 DNS
318 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 14 DNS
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 122 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
84 7 51.00 - 11.00
2 19 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 6 35.22 - 9.00
3 163 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 5 PB 32.79 - 8.00
4 64 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 4 26.35 - 7.00
5 148 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 PB 25.69 - 6.00
6 254 Aneta PavlisováAneta Pavlisová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
01 1 PB 25.08 - 5.00
7 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
82 3 20.63 - 4.00
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 4.7.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 309 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 13 44.20 11.00
2 343 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
86 12 SB 41.90 9.00
3 347 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
75 11 SB 39.84 8.00
4 297 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3 PB 37.80 7.00
5 338 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
90 9 PB 37.41 6.00
6 192 Pavel KuklaPavel Kukla
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
71 10 SB 36.56 5.00
7 175 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
62 4 SB 34.62 4.00
8 248 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 7 30.77 3.00
9 249 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
73 8 30.70 2.00
10 296 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 PB 29.12 1.00
11 308 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 2 SB 29.07
12 105 Filip AusteraFilip Austera
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
04 6 23.54
37 František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 5 NM
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 243 Hana HolaňováHana Holaňová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
99 12 SB 34.64 11.00
2 245 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
01 13 34.18 9.00
3 128 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 5 PB 31.95 8.00
4 296 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 PB 31.52 7.00
5 50 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 11 PB 31.29 6.00
6 271 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 PB 29.29 5.00
7 239 Jitka HoppováJitka Hoppová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
74 4 SB 28.12 4.00
8 135 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 27.40 3.00
9 245 Klára StaniekováKlára Stanieková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 8 26.24 2.00
10 299 Kristina ČablováKristina Čablová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
87 3 PB 23.45 1.00
11 32 Jitka VágnerováJitka Vágnerová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
84 7 19.18
12 131 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 PB 18.27
13 164 Andrea AusterováAndrea Austerová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 1 SB 17.30
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 4.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 318 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 16 SB 57.47 - 11.00
2 287 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 14 PB 52.48 - 9.00
3 323 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 13 SB 51.49 - 8.00
4 307 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 15 50.17 - 7.00
5 342 Daniel SchubertDaniel Schubert
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
87 17 48.80 - 6.00
6 339 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
94 10 SB 47.45 - 5.00
7 248 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 12 47.30 - 4.00
8 33 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 11 43.56 - 3.00
9 111 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
89 4 SB 37.78 - 2.00
10 71 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 5 PB 34.43 - 1.00
11 152 Rostislav VečerkaRostislav Večerka
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 7 SB 32.28 -
12 114 Tomáš PeklanskýTomáš Peklanský
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
04 6 SB 24.35 -
13 363 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3 PB 23.41 -
14 106 Tomáš MališTomáš Mališ
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
03 8 21.74 -
305 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 9 DNS -
MS 298 Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
94 2 PB 54.60 -
MS 299 Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 1 PB 46.28 -
Celkem 17 závodníků

5 km chůze - Muži

(ne, 4.7.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 180 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. PB NM 11.00
2 353 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 NM 9.00
3 360 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 PB NM 8.00
4 358 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 NM 7.00
5 31 Jozef NejezchlebaJozef Nejezchleba 57 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. NM 6.00
151 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

5 km chůze - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 248 Tereza MrázkováTereza Mrázková 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 NM 11.00
2 250 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 NM 9.00
269 Edita PiprekováEdita Pipreková 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 DNS
Celkem 3 závodníků