Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen

Praha - Stromovka (9. 2. 2021)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 9.2.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 111 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.73
2 45 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 06.75
3 40 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 06.92
4 79 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 06.94
5 81 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 06.97
6 78 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.09
7 65 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 7 07.12
14 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (út, 9.2.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.81
2 38 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.89
3 48 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 06.98
4 49 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.00
5 22 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.03
6 117 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.04
7 77 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.11
8 93 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.14
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 111 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.73
2 45 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 06.75
3 57 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.81
4 38 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.89
5 40 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 06.92
6 79 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 06.94
7 81 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 06.97
8 48 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 06.98
9 49 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.00
10 22 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.03
11 117 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.04
12 78 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.09
13 77 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.11
14 65 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 7 07.12
15 93 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.14
14 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (út, 9.2.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 111 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.71
2 45 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 06.76
3 38 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 06.91
4 48 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 06.92
5 79 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 06.95
6 81 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 06.96
7 40 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 06.97
57 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 9.2.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 189 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.36
2 164 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.57
3 167 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.66
4 158 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.67
5 157 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.68
6 168 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.78
7 200 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.79
172 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 9.2.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 189 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.52
2 164 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.55
3 158 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.68
4 167 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.69
5 172 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.72
6 224 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 07.82
7 227 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.03
151 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (út, 9.2.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 157 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.68
2 168 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.76
3 200 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.77
4 184 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.78
5 206 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.03
6 140 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.10
132 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
152 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 189 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.52
2 164 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.55
3 158 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.68
3 157 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.68
5 167 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.69
6 172 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.72
7 168 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.76
8 200 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.77
9 184 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.78
10 224 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 07.82
11 227 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.03
11 206 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.03
13 140 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.10
151 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 DNS
132 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
152 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS