Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen

Praha - Stromovka (9. 2. 2021)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 9.2.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 34 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 20.81
2 57 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 20.94
3 80 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.56
36 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 9.2.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 75 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 20.98
2 99 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.62
3 54 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.88
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 9.2.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 48 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.33
2 60 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.53
3 16 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.23
4 78 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.24
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 34 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 20.81
2 57 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 20.94
3 75 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 20.98
4 48 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.33
5 60 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.53
6 99 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.62
7 54 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.88
8 16 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.23
9 78 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.24
10 80 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.56
36 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 9.2.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 189 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.3
2 213 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.7
3 159 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.2
4 168 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.5
Poznámky:
Pro výpadek kamery měřeno ručně
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 9.2.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 152 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.99
2 147 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.03
3 180 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 24.94
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 9.2.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 184 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.77
2 167 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 24.82
3 200 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.85
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 189 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.3
2 213 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.7
3 152 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.99
4 147 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.03
5 159 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.2
6 168 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.5
7 184 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.77
8 167 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 24.82
9 200 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.85
10 180 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 24.94