Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Halové atletické ligy mužů a žen

Praha - Stromovka (23. 1. 2021)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 23.1.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 34 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 06.70
2 31 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 06.78
3 32 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.90
4 30 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.00
5 29 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 07.18
33 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
35 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 23.1.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.71
2 40 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.74
3 43 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 06.91
4 39 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 06.92
5 44 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 06.92
6 42 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.96
7 37 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 1 07.05
8 38 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.06
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 34 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 06.70
2 41 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.71
3 40 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.74
4 31 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 06.78
5 32 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.90
6 43 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 06.91
7 39 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 06.92
7 44 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 06.92
9 42 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.96
10 30 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.00
11 37 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 1 07.05
12 38 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.06
13 29 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 07.18
33 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
35 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.1.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.69
2 34 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.71
3 40 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 06.77
4 31 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 06.82
5 39 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 06.87
6 32 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 06.88
7 43 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 06.99
8 44 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.1.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.39
2 20 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.56
3 25 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.64
4 15 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.66
5 27 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.69
6 26 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.70
7 22 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.74
8 23 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.88
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 23.1.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.47
2 20 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.68
3 22 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.82
4 23 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.85
5 141 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 07.89
6 66 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 08.00
7 19 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 23.1.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 27 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.61
2 15 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.63
3 26 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.65
4 25 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.69
5 24 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 07.88
6 28 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.88
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.47
2 27 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.61
3 15 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.63
4 26 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.65
5 20 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.68
6 25 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.69
7 22 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.82
8 23 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.85
9 24 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 07.88
9 28 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.88
11 141 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 07.89
12 66 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 08.00
13 19 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.03