Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Halové atletické ligy mužů a žen

Praha - Stromovka (23. 1. 2021)

60 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 23.1.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.16
2 58 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.24
3 57 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.34
4 59 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.44
5 54 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.55
53 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNS
56 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 23.1.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.22
2 58 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.25
3 57 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.43
4 59 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.44
5 54 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.49
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.16
2 55 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.22
3 58 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.24
4 58 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.25
5 57 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.34
6 57 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.43
7 59 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.44
7 59 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.44
9 54 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.49
10 54 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.55
53 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNS
56 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS

60 m překážek (0.84) - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 23.1.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 62 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.24
2 63 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.45
3 64 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.67
4 61 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.76
5 60 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.92
6 66 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 08.97
65 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 23.1.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.36
2 68 Lucie Čuda KoudelováLucie Čuda Koudelová 94 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.46
3 71 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.98
4 67 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.00
5 70 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.00
6 72 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.03
69 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 62 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.24
2 25 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.36
3 63 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.45
4 68 Lucie Čuda KoudelováLucie Čuda Koudelová 94 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.46
5 64 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.67
6 61 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.76
7 60 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.92
8 66 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 08.97
9 71 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.98
10 67 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.00
10 70 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.00
12 72 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.03
65 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 DNS
69 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.1.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 62 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.16
2 25 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.28
3 68 Lucie Čuda KoudelováLucie Čuda Koudelová 94 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.50
4 63 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.54
5 61 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.82
6 60 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.83
7 64 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.98
8 66 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.98
Celkem 8 závodníků