Otrokovický halový mítink
Otrokovice (16. 2. 2021)skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (út, 16.2.2021 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3,24 3,44 3,64 3,79 3,94 4,09 4,24 4,34 4,44 4,51 4,56 4,61 4,66 4,71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 2 | 4.24 | ------o-xxx | ||||||||||||||
2 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 1 | 4.24 | ----xooox-xx | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Finále B (út, 16.2.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 4,06 4,16 4,26 4,36 4,46 4,66 4,80 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 1 | SB 4.66 | o-o-xxoxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (út, 16.2.2021 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3,24 3,44 3,64 3,79 3,94 4,09 4,24 4,34 4,44 4,51 4,56 4,61 4,66 4,71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam ŠandoAdam Šando
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 2 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Finále B (út, 16.2.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,34 2,48 2,60 2,72 2,84 2,96 3,06 3,16 3,26 3,36 3,46 3,56 3,66 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam ŠandoAdam Šando
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 2 | PB 3.16 | --xxooxooooxxx | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 16.2.2021 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3,24 3,44 3,64 3,79 3,94 4,09 4,24 4,34 4,44 4,51 4,56 4,61 4,66 4,71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 2 | 4.34 | -----oooxxx | ||||||||||||||
2 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1 | PB 3.44 | ooxxx | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (út, 16.2.2021 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,78 2,93 3,08 3,23 3,38 3,48 3,58 3,68 3,78 3,88 3,98 4,08 4,16 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 2 | SB 4.08 | -------o-ooxxoxxx | ||||||||||||||
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Finále B (út, 16.2.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,34 2,48 2,60 2,72 2,84 2,96 3,06 3,26 3,36 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s. |
03 | 2 | SB 2.84 | xoxooooxxx | ||||||||||||||
2 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1 | SB 2.60 | xooxxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Juniorky (Finále)
Finále (út, 16.2.2021 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,78 2,93 3,08 3,23 3,38 3,48 3,58 3,68 3,78 3,88 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 3 | PB 3.08 | oxxooxxx | ||||||||||||||
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | NM | --xx- | |||||||||||||||
Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s. |
03 | 1 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále B (út, 16.2.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,34 2,48 2,60 2,72 2,84 2,96 3,06 3,16 3,26 3,36 3,46 3,56 3,66 3,76 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | SB 3.26 | ------xoooxxx | ||||||||||||||
2 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 1 | SB 3.06 | --ooxxooxxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 16.2.2021 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,78 2,93 3,08 3,23 3,38 3,48 3,58 3,68 3,78 3,88 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 3 | PB 3.78 | -----o-oxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 2 | PB 3.23 | oooxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 1 | PB 2.78 | xoxx- | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále B (út, 16.2.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,34 2,48 2,60 2,72 2,84 2,96 3,06 3,16 3,26 3,36 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1 | PB 2.96 | --xxoxxoooxxx | ||||||||||||||
2 |
Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 2 | PB 2.84 | --oxoxxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |