Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Otrokovický halový mítink

Otrokovice (16. 2. 2021)

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (út, 16.2.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,24 3,44 3,64 3,79 3,94 4,09 4,24 4,34 4,44 4,51 4,56 4,61 4,66 4,71
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 2 4.24 ------o-xxx
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 4.24 ----xooox-xx
Celkem 2 závodníků
Finále B (út, 16.2.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4,06 4,16 4,26 4,36 4,46 4,66 4,80
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 1 SB 4.66 o-o-xxoxoxxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (út, 16.2.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,24 3,44 3,64 3,79 3,94 4,09 4,24 4,34 4,44 4,51 4,56 4,61 4,66 4,71
Adam ŠandoAdam Šando
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 NM xxx
Celkem 1 závodníků
Finále B (út, 16.2.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,34 2,48 2,60 2,72 2,84 2,96 3,06 3,16 3,26 3,36 3,46 3,56 3,66
1 Adam ŠandoAdam Šando
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 PB 3.16 --xxooxooooxxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 16.2.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,24 3,44 3,64 3,79 3,94 4,09 4,24 4,34 4,44 4,51 4,56 4,61 4,66 4,71
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2 4.34 -----oooxxx
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 PB 3.44 ooxxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (út, 16.2.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,78 2,93 3,08 3,23 3,38 3,48 3,58 3,68 3,78 3,88 3,98 4,08 4,16
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 2 SB 4.08 -------o-ooxxoxxx
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1 NM xxx
Celkem 2 závodníků
Finále B (út, 16.2.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,34 2,48 2,60 2,72 2,84 2,96 3,06 3,26 3,36
1 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 2 SB 2.84 xoxooooxxx
2 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1 SB 2.60 xooxxoxxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (út, 16.2.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,78 2,93 3,08 3,23 3,38 3,48 3,58 3,68 3,78 3,88
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 3 PB 3.08 oxxooxxx
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 NM --xx-
Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 1 NM xxx
Celkem 3 závodníků
Finále B (út, 16.2.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,34 2,48 2,60 2,72 2,84 2,96 3,06 3,16 3,26 3,36 3,46 3,56 3,66 3,76
1 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 SB 3.26 ------xoooxxx
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 1 SB 3.06 --ooxxooxxoxxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 16.2.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,78 2,93 3,08 3,23 3,38 3,48 3,58 3,68 3,78 3,88
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 PB 3.78 -----o-oxoxxx
2 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2 PB 3.23 oooxxoxxx
3 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 PB 2.78 xoxx-
Celkem 3 závodníků
Finále B (út, 16.2.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,34 2,48 2,60 2,72 2,84 2,96 3,06 3,16 3,26 3,36
1 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 PB 2.96 --xxoxxoooxxx
2 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 PB 2.84 --oxoxxoxxx
Celkem 2 závodníků