Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Otrokovický halový mítink

Otrokovice (16. 2. 2021)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (út, 16.2.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,72 1,77 1,82 1,87 1,92 1,96 1,99 2,02 2,05 2,07 2,09
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 1.92 --oooxxx
2 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 2 1.92 --ooxxoxxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (út, 16.2.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,72 1,77 1,82 1,87 1,92 1,96 1,99 2,01 2,05 2,08 2,11 2,13
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 PB 2.11 ---o-o-ooooxxx
2 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 PB 1.92 oooooxxx
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 3 SB 1.87 --xoxxoxxx
4 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 4 1.82 -xooxxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 16.2.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,58 1,64 1,69 1,74 1,78 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 3 SB 1.94 ----ooxxoooxxoxxx
2 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 2 PB 1.78 oooooxxx
3 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1 PB 1.74 oxoxoxxoxxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (út, 16.2.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,46 1,51 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,69 1,71
1 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1 1.64 ----xooxoxxx
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 2 1.61 --oooxxoxxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (út, 16.2.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,46 1,51 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,69 1,71
1 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 PB 1.69 --o-oooxooxxx
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 4 PB 1.67 ooooooxxoxoxxx
3 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 8 1.64 --oxoooxoxxx
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 6 1.61 --ooooxxx
5 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 1.61 ---oxoxxoxxx
6 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3 SB 1.58 oxxoxoooxxx
7 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 SB 1.41 oxxx
8 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 SB 1.41 xoxxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 16.2.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,38 1,43 1,48 1,52 1,56 1,59 1,62 1,65 1,67 1,69 1,71
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 10 1.59 --oooxoxxx
2 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 9 PB 1.59 -ooooxxoxxx
3 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 3 PB 1.56 oooxooxxx
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 SB 1.56 ooooxoxxx
5 Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC BrnoJAC Brno
07 4 SB 1.52 oooxoxxx
6= Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 SB 1.48 oooxxx
6= Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1 PB 1.48 oooxxx
8 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 7 SB 1.48 ooxoxxx
9 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 5 SB 1.43 ooxxx
Celkem 9 závodníků