Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň

Třebíč (29. - 30. 5. 2021)
60 m - Žáci (neděle, 30.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 07.28 785.00
2 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.39 452.00
3 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.47 431.00
100 m - Junioři (sobota, 29.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.75 701.00
200 m - Dorostenky (sobota, 29.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 26.34 768.00
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 27.37 681.00
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov PB 28.48 594.00
400 m - Junioři (sobota, 29.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 54.60 615.00
800 m - Ml. žáci (sobota, 29.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk 08 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 2:29.75 495.00
2 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:39.31 397.00
3 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí PB 2:43.93 353.00
800 m - Dorostenky (neděle, 30.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov PB 2:45.64 510.00
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2:48.11 483.00
800 m - Žákyně (neděle, 30.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov PB 2:40.79 564.00
2 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek PB 2:44.44 523.00
3 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 2:44.79 519.00
1000 m - Žáci (neděle, 30.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. PB 2:50.69 758.00
3 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí PB 3:15.81 518.00
1500 m - Junioři (neděle, 30.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4:48.82 626.00
100 m překážek (0.84) - Žáci (sobota, 29.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13.59 888.00
2 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 17.51 442.00
3 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17.58 435.00
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 29.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14.62 892.00
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.79 620.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (neděle, 30.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí SB 16.08 724.00