Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor staršího a mladšího žactva

Třebíč (29. 8. 2021)

60 m - Žáci

(ne, 29.8.2021 - 11:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 07.53
2 Vítek VodaVítek Voda 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 07.97
3 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 08.42
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 08.54
5 Jiří SedlákJiří Sedlák 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 08.56
6 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 08.57
7 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 PB 09.01
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.8.2021 - 11:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 08.67 Q
2 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 08.76 Q
3 Robin KotačkaRobin Kotačka 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.24 Q
4 Stanislav HorkýStanislav Horký 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.27 q
5 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 09.29 q
6 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 10.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.8.2021 - 11:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 08.51 Q
2 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 08.80 Q
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.36 Q
4 Ladislav VávraLadislav Vávra 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 09.55
5 Ondřej ČechOndřej Čech 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 10.05
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 08.51 Q
2 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 08.67 Q
3 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 08.76 Q
4 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 08.80 Q
5 Robin KotačkaRobin Kotačka 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.24 Q
6 Stanislav HorkýStanislav Horký 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.27 q
7 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 09.29 q
8 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.36 Q
9 Ladislav VávraLadislav Vávra 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 09.55
10 Ondřej ČechOndřej Čech 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 10.05
11 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 10.09

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 29.8.2021 - 12:00) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 08.52
2 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.65
3 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.75
4 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.83
5 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 09.28
6 Robin KotačkaRobin Kotačka 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.32
7 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.37
8 Stanislav HorkýStanislav Horký 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.40
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.8.2021 - 11:55) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.02
2 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.06
3 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.41
4 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.50
5 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.52
6 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 08.58
7 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 08.68
8 Viktorie LoskotováViktorie Loskotová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 08.84
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.8.2021 - 10:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.18 Q
2 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.47 Q
3 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.63 Q
4 Viktorie LoskotováViktorie Loskotová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 09.04 q
5 Adéla KřížováAdéla Křížová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.27
6 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 SB 09.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.8.2021 - 10:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 08.23 Q
2 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.28 Q
3 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 08.61 Q
MS Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 08.64
5 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 08.73 q
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.18 Q
2 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 08.23 Q
3 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.28 Q
4 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.47 Q
5 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 08.61 Q
6 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.63 Q
7 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 08.64
8 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 08.73 q
9 Viktorie LoskotováViktorie Loskotová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 09.04 q
10 Adéla KřížováAdéla Křížová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.27
11 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 SB 09.89

60 m - Ml. žákyně

(ne, 29.8.2021 - 11:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 08.45
2 Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 09.03
MS Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.04
MS Julie KrulováJulie Krulová 08 NěmeckoNěmecko 7 09.18
5 Veronika ZejdováVeronika Zejdová 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.32
6 Dominika MilotováDominika Milotová 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.62
7 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.89
Celkem 7 závodníků