Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor staršího a mladšího žactva

Třebíč (29. 8. 2021)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(ne, 29.8.2021 - 10:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 10.86
2 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 12.13
3 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 12.23
4 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 12.47
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 29.8.2021 - 10:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 09.87
2 Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 11.37
3 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 11.49
4 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 PB 11.77
5 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 12.08
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.8.2021 - 10:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 11.60
2 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 12.43
3 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 12.53
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 09.87
2 Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 11.37
3 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 11.49
4 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 11.60
5 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 PB 11.77
6 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 12.08
7 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 12.43
8 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 12.53