Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrhačský trojboj

Třebíč (23. 9. 2021)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol HorkáNikol Horká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 PB 09.25 08.90 09.25 08.29 9.25 480.00
2 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 PB 09.17 09.17 08.70 07.44 9.17 475.00
3 Markéta JanečkováMarkéta Janečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 PB 07.57 07.18 07.57 07.16 7.57 372.00
4 Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 PB 06.94 06.94 06.82 06.78 6.94 331.00
5 Natálie ProkešováNatálie Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 PB 06.80 06.79 06.80 x 6.80 322.00
6 Sabina DivišováSabina Divišová
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
09 PB 06.37 06.29 05.78 06.37 6.37 295.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 PB 08.84 08.07 08.09 08.84 8.84 416.00
2 Jan HorkýJan Horký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 PB 06.38 05.55 06.38 05.89 6.38 271.00
3 Zeno PospíšilZeno Pospíšil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 PB 06.15 06.01 06.15 06.12 6.15 258.00
4 Jan AufJan Auf
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 PB 04.65 04.65 04.57 x 4.65 171.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 PB 09.62 09.62 06.18 x 9.62 505.00
2 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 PB 08.81 08.29 08.60 08.81 8.81 452.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 9 PB 10.80 10.69 x 10.80 10.80 582.00
2 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 PB 09.77 09.77 09.60 08.87 9.77 514.00
3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 11 PB 09.27 09.27 08.92 08.71 9.27 482.00
4 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 PB 09.23 09.21 09.23 09.00 9.23 479.00
5 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 10 PB 08.23 08.23 x x 8.23 414.00
6 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 PB 07.47 07.47 06.87 07.11 7.47 365.00
7 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 2 PB 06.73 x 05.81 06.73 6.73 318.00
8 Jolana MityskováJolana Mitysková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 5 PB 06.54 06.46 06.28 06.54 6.54 306.00
9 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 7 PB 06.02 06.02 05.82 05.41 6.02 273.00
10 Lucie HoláLucie Holá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 PB 04.10 03.78 04.10 x 4.10 152.00
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 11.58 x 11.58 11.22 11.58 581.00
2 Adam ObršlíkAdam Obršlík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 09.42 08.75 09.42 09.37 9.42 451.00
3 Ondřej LoupalOndřej Loupal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 09.29 09.27 x 09.29 9.29 443.00
4 Martin TenklMartin Tenkl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 08.41 x 08.41 07.34 8.41 391.00
5 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 07.58 07.58 07.53 07.45 7.58 341.00
6 Tomáš ChaloupkaTomáš Chaloupka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 07.48 x 07.48 06.57 7.48 336.00
7 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 06.81 06.05 06.74 06.81 6.81 296.00
8 Ondřej PetrOndřej Petr
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 06.69 05.96 x 06.69 6.69 289.00
9 Samuel ŠtveráčekSamuel Štveráček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 06.53 05.88 06.53 06.20 6.53 280.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 PB 09.04 x 08.80 09.04 9.04 467.00
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 PB 12.19 12.19 x x 12.19 618.00
2 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 PB 09.72 x 09.72 09.48 9.72 469.00
3 Jakub VomelaJakub Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 PB 08.11 08.11 x x 8.11 373.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 PB 11.58 11.58 x x 11.58 581.00
2 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 PB 08.50 08.38 07.69 08.50 8.50 396.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
96 PB 10.54 10.01 10.54 10.43 10.54 518.00
2 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 PB 09.96 09.27 09.83 09.96 9.96 483.00
Celkem 2 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 23.81 23.81 23.81 347.00
2 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 22.26 22.26 22.26 319.00
3 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 21.44 21.44 21.44 304.00
4 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 21.29 21.29 21.29 301.00
5 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 20.24 20.24 20.24 282.00
6 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 19.70 19.70 19.70 272.00
7 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 18.70 18.70 18.70 254.00
8 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 16.34 16.34 16.34 213.00
9 Lucie HoláLucie Holá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 15.22 15.22 15.22 193.00
10 Jolana MityskováJolana Mitysková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 14.36 14.36 14.36 178.00
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 PB 34.01 34.01 34.01 544.00
2 Adam ObršlíkAdam Obršlík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 10 PB 23.88 23.88 23.88 346.00
3 Ondřej LoupalOndřej Loupal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 15 PB 22.04 22.04 22.04 311.00
4 Martin TenklMartin Tenkl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 9 PB 21.02 21.02 21.02 291.00
5 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 14 PB 20.23 20.23 20.23 276.00
6 Tomáš ChaloupkaTomáš Chaloupka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 11 PB 19.94 19.94 19.94 271.00
7 Samuel ŠtveráčekSamuel Štveráček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 8 PB 18.02 18.02 18.02 235.00
8 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 13 PB 17.10 17.10 17.10 218.00
9 Ondřej PetrOndřej Petr
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 14.85 14.85 14.85 177.00
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 PB 22.32 22.32 22.32 320.00
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 PB 17.90 17.90 17.90 240.00
2 Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 PB 13.99 13.99 13.99 172.00
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 PB 32.47 32.47 32.47 513.00
2 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 PB 30.29 30.29 30.29 470.00
3 Jakub VomelaJakub Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 PB 20.47 20.47 20.47 281.00
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 PB 34.66 34.66 34.66 557.00
2 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 PB 18.40 18.40 18.40 242.00
Celkem 2 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 PB 32.52 32.52 32.52 514.00
2 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
96 PB 28.72 28.72 28.72 439.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 8 PB 24.51 24.51 24.51 373.00
2 Nikol HorkáNikol Horká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 9 PB 23.20 23.20 23.20 349.00
3 Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 2 PB 18.60 18.60 18.60 263.00
4 Natálie ProkešováNatálie Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 10 PB 16.24 16.24 16.24 219.00
5 Markéta JanečkováMarkéta Janečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 6 PB 13.14 13.14 13.14 163.00
6 Sabina DivišováSabina Divišová
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
09 4 PB 10.30 10.30 10.30 111.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 PB 22.75 22.75 22.75 199.00
2 Jan HorkýJan Horký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 1 PB 15.78 15.78 15.78 105.00
3 Zeno PospíšilZeno Pospíšil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 PB 13.83 13.83 13.83 80.00
4 Jan AufJan Auf
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 7 PB 10.51 10.51 10.51 39.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 PB 22.63 22.63 22.63 338.00
2 Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 PB 21.41 21.41 21.41 315.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 35.76 35.76 35.76 586.00
2 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 28.22 28.22 28.22 443.00
3 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 24.61 24.61 24.61 375.00
4 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 24.29 24.29 24.29 369.00
5 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 24.19 24.19 24.19 367.00
6 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 24.11 24.11 24.11 366.00
7 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 21.37 21.37 21.37 314.00
8 Jolana MityskováJolana Mitysková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 15.30 15.30 15.30 202.00
9 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 13.76 13.76 13.76 174.00
10 Lucie HoláLucie Holá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 10.56 10.56 10.56 116.00
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 36.35 36.35 36.35 389.00
2 Adam ObršlíkAdam Obršlík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 30.98 30.98 30.98 313.00
3 Ondřej LoupalOndřej Loupal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 26.72 26.72 26.72 253.00
4 Ondřej PetrOndřej Petr
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 24.10 24.10 24.10 217.00
5 Tomáš ChaloupkaTomáš Chaloupka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 24.09 24.09 24.09 217.00
6 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 21.46 21.46 21.46 181.00
7 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 20.69 20.69 20.69 171.00
8 Martin TenklMartin Tenkl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 17.83 17.83 17.83 132.00
9 Samuel ŠtveráčekSamuel Štveráček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 16.00 16.00 16.00 108.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 PB 29.72 29.72 29.72 471.00
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 PB 37.21 37.21 37.21 402.00
2 Jakub VomelaJakub Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 PB 28.82 28.82 28.82 283.00
3 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 PB 25.14 25.14 25.14 231.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 PB 38.98 38.98 38.98 427.00
2 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
96 PB 28.88 28.88 28.88 283.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 PB 48.58 48.58 48.58 568.00
2 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 PB 27.89 27.89 27.89 270.00
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 PB 43.94 43.94 43.94 257.00
2 Jan HorkýJan Horký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 1 PB 35.13 35.13 35.13 184.00
3 Zeno PospíšilZeno Pospíšil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 PB 34.57 34.57 34.57 180.00
4 Jan AufJan Auf
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 4 PB 26.88 26.88 26.88 119.00
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 23.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 8 PB 52.19 52.19 52.19 507.00
2 Nikol HorkáNikol Horká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 9 PB 36.81 36.81 36.81 316.00
3 Natálie ProkešováNatálie Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 10 PB 36.76 36.76 36.76 316.00
4 Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 5 PB 33.93 33.93 33.93 282.00
5 Markéta JanečkováMarkéta Janečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 7 PB 22.08 22.08 22.08 144.00
6 Sabina DivišováSabina Divišová
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
09 6 PB 18.83 18.83 18.83 108.00
Celkem 6 závodníků
vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej TomekOndřej Tomek 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1424
2 Michal NejedlýMichal Nejedlý 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1240
Celkem 2 závodníků
vrhačský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1706
2 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0908
Celkem 2 závodníků
vrhačský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1533
2 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1170
3 Jakub VomelaJakub Vomela 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0937
Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 4 závodníků
vrhačský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1514
2 Adam ObršlíkAdam Obršlík 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1110
3 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1007
4 Tomáš ChaloupkaTomáš Chaloupka 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0824
5 Martin TenklMartin Tenkl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0814
6 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0753
7 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0730
8 Ondřej PetrOndřej Petr 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0683
9 Samuel ŠtveráčekSamuel Štveráček 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0623
Celkem 9 závodníků
vrhačský trojboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0872
2 Jan HorkýJan Horký 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0560
3 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0518
4 Jan AufJan Auf 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0329
Celkem 4 závodníků
vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1258
Celkem 1 závodníků
vrhačský trojboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1030
2 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0992
Celkem 2 závodníků
vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1515
2 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1204
3 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1199
4 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1123
5 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1085
6 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1041
7 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0886
8 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0686
9 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0660
10 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0461
Celkem 10 závodníků
vrhačský trojboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1355
2 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1145
3 Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0876
4 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0857
5 Markéta JanečkováMarkéta Janečková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0679
6 Sabina DivišováSabina Divišová 09 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 0514
Celkem 6 závodníků