Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství kraje Vysočina přípravek ve čtyřboji

Třebíč (19. 9. 2021)
čtyřboj - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan HolemářJan Holemář 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0081
2 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0078
3 Matyáš SmrčkaMatyáš Smrčka 13 SK ŽirovniceSK Žirovnice 0068
4 Šimon KotačkaŠimon Kotačka 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0067
5 Václav OndokVáclav Ondok 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0065
6 David StarkaDavid Starka 12 SK ŽirovniceSK Žirovnice 0061
7 Václav HošekVáclav Hošek 13 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0060
8 Matyáš ČerneckýMatyáš Černecký 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0059
9 Miroslav PíchaMiroslav Pícha 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0058
10 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0056
11 Matouš MeschkaMatouš Meschka 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0054
12 Martin HrudkajMartin Hrudkaj 12 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0050
13= Matyáš KozáčekMatyáš Kozáček 12 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 0042
13= Kryštof TvrdýKryštof Tvrdý 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0042
15 Jan SajnerJan Sajner 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0034
16 Albert AlenkaAlbert Alenka 13 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0033
17 Hynek PlavecHynek Plavec 13 SK ŽirovniceSK Žirovnice 0027
18 Jaroslav CahaJaroslav Caha 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0026
19 Melichar JurekMelichar Jurek 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0021
20 František VajdaFrantišek Vajda 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0012
21= Leoš VrtalLeoš Vrtal 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0011
21= Marek BeranMarek Beran 13 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0011
Celkem 22 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nicolas JankujNicolas Jankuj 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0090
2 Petr PaštykaPetr Paštyka 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0090
3 Ondřej ProkopOndřej Prokop 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0077
4 Adam FikarAdam Fikar 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0076
5 Antonín HošekAntonín Hošek 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0072
6 Benjamin SedlářBenjamin Sedlář 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0067
7= Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0062
7= Václav PaulVáclav Paul 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0062
9= Jakub MachotkaJakub Machotka 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0057
9= Arman BrindaArman Brinda 10 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 0057
11 Martin KapustaMartin Kapusta 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0056
12 Mathias DolníčekMathias Dolníček 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0053
13 Jaromír KloučekJaromír Klouček 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0041
14 Vilém MatějekVilém Matějek 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0038
15 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0033
16 Jakub HodrmentJakub Hodrment 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0032
17 Filip HovorkaFilip Hovorka 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0027
18 Kryštof KotenKryštof Koten 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0027
19 Dominik KalinaDominik Kalina 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0024
20 Lukáš KozojedLukáš Kozojed 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0021
21 Matouš JurekMatouš Jurek 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0019
22 Adam TesařAdam Tesař 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0017
23 Dominik ČerneckýDominik Černecký 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0006
Celkem 23 závodníků
čtyřboj - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára ŠpačkováSára Špačková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0138
2 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0131
3 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0130
4 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0119
5 Zuzana BrigantováZuzana Brigantová 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0116
6 Karolína KozlováKarolína Kozlová 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0112
7 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0110
8 Nikol ŠiljegováNikol Šiljegová 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0106
9 Nikola KubátováNikola Kubátová 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0102
10 Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0098
11 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0095
12 Dora SvobodováDora Svobodová 13 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0093
13 Vendula DobrovolnáVendula Dobrovolná 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0090
14 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0088
15 Nela HodrmentováNela Hodrmentová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0077
16 Samantha SoučkováSamantha Součková 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0070
17 Michaela HalvováMichaela Halvová 13 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 0066
18 Barbora FickováBarbora Ficková 12 SK ŽirovniceSK Žirovnice 0065
19 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0062
20 Magdaléna HustákováMagdaléna Hustáková 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0061
21 Elen BadalíkováElen Badalíková 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0057
22 Barbora CahováBarbora Cahová 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0056
23 Adéla VašíčkováAdéla Vašíčková 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0050
24 Šárka ČutkováŠárka Čutková 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0048
25 Nela VraspírováNela Vraspírová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0047
26 Daniela VinšováDaniela Vinšová 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0046
27 Julie KoubkováJulie Koubková 13 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0044
28 Sára ŠenkýřováSára Šenkýřová 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0037
29 Sofie VotavováSofie Votavová 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0030
30 Nela PipovaNela Pipova 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0030
31 Karolína VasilováKarolína Vasilová 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0028
32 Nela VejmělkováNela Vejmělková 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0021
33 Eliška ZajíčkováEliška Zajíčková 13 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0017
34 Adina KozákováAdina Kozáková 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0012
35 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0010
Valerie HrbatáValerie Hrbatá 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. DNF
Celkem 36 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0188
2 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0187
3 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0182
4 Ema VodrážkováEma Vodrážková 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0180
5 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0180
6 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0168
7 Nela JankováNela Janková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0161
8 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0159
9 Karolína PovolnáKarolína Povolná 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0158
10 Lucie VlčanováLucie Vlčanová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0155
11 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0154
12 Zoe VolfováZoe Volfová 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0151
13 Eliška PlavcováEliška Plavcová 11 SK ŽirovniceSK Žirovnice 0146
14 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0144
15 Barbora FialováBarbora Fialová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0142
16 Karina BradáčováKarina Bradáčová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0141
17 Terezie HouškováTerezie Houšková 11 SK ŽirovniceSK Žirovnice 0136
18 Barbora MrákotováBarbora Mrákotová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0133
19 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0130
20 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0120
21 Kateřina HolubováKateřina Holubová 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0113
22 Tereza BeranováTereza Beranová 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0109
23 Karin ŠteflováKarin Šteflová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0107
24 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0104
25 Ester HamáčkováEster Hamáčková 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0103
26 Nelly PokornáNelly Pokorná 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0096
27 Adéla ŠímováAdéla Šímová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0095
28 Tereza ChovancováTereza Chovancová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0093
29 Ester NěmcováEster Němcová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0093
30 Simona KomínkováSimona Komínková 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0092
31 Žofie VajdováŽofie Vajdová 10 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0078
32 Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0076
33= Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0075
33= Tea SvobodováTea Svobodová 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0075
35 Adéla DerahováAdéla Derahová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0073
36 Jenovéfa JirkůJenovéfa Jirků 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0073
37 Alexandra SalašováAlexandra Salašová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0069
38 Eliška KonečnáEliška Konečná 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0063
39 Vanesa SlováčkováVanesa Slováčková 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0061
40 Anna PožárováAnna Požárová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0058
41= Sára VejmělkováSára Vejmělková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0054
41= Justýna ZábršováJustýna Zábršová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0054
43 Nela FňukalováNela Fňukalová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0050
44 Nela JůdováNela Jůdová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0041
45 Nela SoukupováNela Soukupová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0040
46 Simona KrálováSimona Králová 10 SK ŽirovniceSK Žirovnice 0028
47 Elen KoubkováElen Koubková 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0027
48 Alice VávrováAlice Vávrová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0025
49 Julie DecroixJulie Decroix 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0011
50 Staša VondráškováStaša Vondrášková 11 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0008
Celkem 50 závodníků