Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor v přespolním běhu

Jihlava (23. 10. 2021)

Přespolní běh - Muži

(so, 23.10.2021 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠmídaJan Šmída 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 0:15:42
2 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 0:15:57
3 Slavomír KorečekSlavomír Koreček 80 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:16:24
4 Lukáš ChrástLukáš Chrást 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 0:17:00
5 Petr HornýPetr Horný 69 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 0:19:03
6 Zdeněk KárníkZdeněk Kárník 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 0:28:26
MS Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 0:14:47
MS Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 0:14:50
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 23.10.2021 - 11:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 0:10:25
2 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0:10:51
3 Adam KřenekAdam Křenek 05 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 0:11:47
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 23.10.2021 - 10:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0:07:14
2 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0:08:08
3 Jiří UchytilJiří Uchytil 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 0:08:58
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 23.10.2021 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk 08 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 0:03:35
2 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí SB 0:03:45
3 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí SB 0:03:48
4 Filip KorečekFilip Koreček 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod PB 0:03:57
5 Jaromír ŠtursaJaromír Štursa 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod PB 0:04:07
6 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0:04:14
7 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek PB 0:04:15
8 Daniel NovákDaniel Novák 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod PB 0:04:20
9 David Norbert KocmanDavid Norbert Kocman 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod PB 0:04:22
10 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0:04:24
11 Tomáš RezlerTomáš Rezler 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:34
12 Matěj BauerMatěj Bauer 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... PB 0:05:11
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 23.10.2021 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika TomanováMonika Tomanová 77 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 0:14:33
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 23.10.2021 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0:09:17
2 Leontýna OravcováLeontýna Oravcová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 0:10:09
3 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0:10:21
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 23.10.2021 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šárka DolákováŠárka Doláková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0:03:53
2 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0:03:55
3 Eliška MálkováEliška Málková 06 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř PB 0:04:00
4 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0:04:02
5 Kateřina JuřičkováKateřina Juřičková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0:04:24
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 23.10.2021 - 10:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0:03:48
2 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0:03:49
3 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0:04:14
4 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:04:18
5 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:04:21
6 Hana KvankováHana Kvanková 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:04:52
7 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 0:05:14
8 Amálie BártíkováAmálie Bártíková 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:05:18
MS Natálie JandriskováNatálie Jandrisková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0:05:01
MS Veronika BaštářováVeronika Baštářová 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 0:05:14
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 23.10.2021 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš PodhrázkýLukáš Podhrázký 12 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... NM
2 Martin BednárMartin Bednár 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
3 Jan KarafiátJan Karafiát 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
4 Jaroslav CahaJaroslav Caha 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NM
5 Martin DočekalMartin Dočekal 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
6 Štěpán VyhnanovskýŠtěpán Vyhnanovský 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 23.10.2021 - 09:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít JiříčekVít Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NM
2 Matěj BoudaMatěj Bouda 10 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... NM
3 Jan PodhrázkýJan Podhrázký 11 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... NM
4 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
5 Jan RippelJan Rippel 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
6 Dominik KalinaDominik Kalina 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
7 Ondřej ČopákOndřej Čopák 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 23.10.2021 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nelly BarešováNelly Barešová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. NM
2 Karolína KozlováKarolína Kozlová 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NM
3 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
4 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NM
5 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
6 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NM
7 Amálie BedrníčkováAmálie Bedrníčková 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. NM
8 Karolína VasilováKarolína Vasilová 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NM
9 Emma ŠabartováEmma Šabartová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
10 Nela VejmělkováNela Vejmělková 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NM
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 23.10.2021 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
2 Bára TománkováBára Tománková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
3 Tereza DrahozalováTereza Drahozalová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. NM
4 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod NM
5 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NM
6 Karin ŠteflováKarin Šteflová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NM
7 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NM
8 Adéla ŠímováAdéla Šímová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
9 Sára VejmělkováSára Vejmělková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NM
10 Simona MeidlováSimona Meidlová 10 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... NM
11 Tereza SchwarzováTereza Schwarzová 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Mix

(so, 23.10.2021 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Richard PaštykaRichard Paštyka 14 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
2 Jan CahaJan Caha 15 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NM
3 Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod NM
4 Jaroslav ČinčeraJaroslav Činčera 14 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NM
5 Rozálie BedrníčkováRozálie Bedrníčková 15 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. NM
6 Anastázie NovákováAnastázie Nováková 14 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod NM
7 Magdaléna RezlerováMagdaléna Rezlerová 15 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. NM
8 Sylvie SedmidubskáSylvie Sedmidubská 16 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NM
9 Malvína BedrníčkováMalvína Bedrníčková 17 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. NM
10 Marie KubátováMarie Kubátová 14 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NM
Celkem 10 závodníků