Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň

Pacov (26. 6. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.6.2021 - 11:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 07.56 11.00
MS Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.12
3 Vítek VodaVítek Voda 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 08.20 9.00
4 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 08.22 8.00
5 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 08.26 7.00
6 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 08.44 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.6.2021 - 11:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 08.50 5.00
2 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.74 3.00
3 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.78 2.00
4 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.85 1.00
5 Ladislav JelínekLadislav Jelínek 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 08.97
6 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 09.09
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.6.2021 - 11:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír ŠantrůčekLubomír Šantrůček 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 08.67 4.00
2 Pavel PalánPavel Palán 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 09.20
3 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 09.31
4 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 09.46
5 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 10.12
6 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 10.24
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 07.56 11.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.12
3 Vítek VodaVítek Voda 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 08.20 9.00
4 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 08.22 8.00
5 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 08.26 7.00
6 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 08.44 6.00
7 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 08.50 5.00
8 Lubomír ŠantrůčekLubomír Šantrůček 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 08.67 4.00
9 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.74 3.00
10 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.78 2.00
11 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.85 1.00
12 Ladislav JelínekLadislav Jelínek 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 08.97
13 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 09.09
14 Pavel PalánPavel Palán 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 09.20
15 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 09.31
16 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 09.46
17 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 10.12
18 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 10.24

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.6.2021 - 11:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 08.04 11.00
2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.26 9.00
3 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 08.37 7.50
4 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 08.45 6.00
5 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.64 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.6.2021 - 11:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 08.37 7.50
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 SB 08.47 5.00
3 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 08.50 4.00
4 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 08.54 3.00
5 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 08.65 1.00
6 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.81
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.6.2021 - 11:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 08.90
2 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 08.95
3 Amélie EndrlováAmélie Endrlová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 08.97
4 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.21
5 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 09.57
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.6.2021 - 11:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie LoskotováViktorie Loskotová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 PB 09.03
2 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 09.05
3 Vendulka MolákováVendulka Moláková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 09.33
4 Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.34
5 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 09.43
6 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.90
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 26.6.2021 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.43
2 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 09.63
3 Linda DoležalováLinda Doležalová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 09.72
4 Tereza TenklováTereza Tenklová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 10.02
5 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.09
6 Simona KubátováSimona Kubátová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 10.22
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 26.6.2021 - 11:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠtamberkováAneta Štamberková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 08.97
2 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.00
3 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.78
4 Anna MatoušůAnna Matoušů 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 SB 09.89
5 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 10.12
6 Daniela KubešováDaniela Kubešová 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 PB 10.56
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 08.04 11.00
2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.26 9.00
3 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 08.37 7.50
3 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 08.37 7.50
5 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 08.45 6.00
6 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 SB 08.47 5.00
7 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 08.50 4.00
8 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 08.54 3.00
9 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.64 2.00
10 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 08.65 1.00
11 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.81
12 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 08.90
13 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 08.95
14 Amélie EndrlováAmélie Endrlová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 08.97
14 Aneta ŠtamberkováAneta Štamberková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 08.97
16 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.00
17 Viktorie LoskotováViktorie Loskotová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 PB 09.03
18 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 09.05
19 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.21
20 Vendulka MolákováVendulka Moláková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 09.33
21 Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.34
22 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 09.43
22 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.43
24 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 09.57
25 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 09.63
26 Linda DoležalováLinda Doležalová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 09.72
27 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.78
28 Anna MatoušůAnna Matoušů 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 SB 09.89
29 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.90
30 Tereza TenklováTereza Tenklová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 10.02
31 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.09
32 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 10.12
33 Simona KubátováSimona Kubátová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 10.22
34 Daniela KubešováDaniela Kubešová 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 PB 10.56

100 m - Muži

(so, 26.6.2021 - 12:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 11.69
MS Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.25
3 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 12.57 7.00
4 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 6 13.40 5.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Junioři

(so, 26.6.2021 - 12:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 11.70 7.00
2 Vít KotrbaVít Kotrba 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 12.33 5.00
3 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 12.63 4.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.6.2021 - 12:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.77
2 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 11.99 5.00
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.11 4.00
4 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.26 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.6.2021 - 12:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bořivoj FučíkBořivoj Fučík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.83 7.00
2 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 12.32 2.00
MS Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.39
4 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 12.48 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.77
2 Bořivoj FučíkBořivoj Fučík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.83 7.00
3 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 11.99 5.00
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.11 4.00
5 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.26 3.00
6 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 12.32 2.00
7 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.39
8 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 12.48 1.00

100 m - Ženy

(so, 26.6.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.60
MS Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.72
3 Eliška FixováEliška Fixová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 14.30 7.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Juniorky

(so, 26.6.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 13.16 7.00
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.82 5.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.6.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 12.63 7.00
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.34 4.00
3 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.45 3.00
4 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.96 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.6.2021 - 12:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 13.09 5.00
2 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 13.50 2.00
3 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 14.55
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 12.63 7.00
2 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 13.09 5.00
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.34 4.00
4 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.45 3.00
5 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 13.50 2.00
6 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.96 1.00
7 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 14.55

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.6.2021 - 14:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 17.07 11.00
2 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 17.67 9.00
3 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 17.81 8.00
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 20.68 4.00
5 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 21.26 1.00
6 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 21.59
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.6.2021 - 14:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 19.85 6.00
2 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 20.69 3.00
3 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 22.79
4 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 23.14
5 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 23.26
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.6.2021 - 14:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek VodaVítek Voda 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 19.47 7.00
2 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 21.93
3 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 22.68
4 Pavel PalánPavel Palán 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 23.72
5 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 24.84
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.6.2021 - 14:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 20.27 5.00
2 Lubomír ŠantrůčekLubomír Šantrůček 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 21.22 2.00
3 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 25.49
4 Matěj BauerMatěj Bauer 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 4 28.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 17.07 11.00
2 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 17.67 9.00
3 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 17.81 8.00
4 Vítek VodaVítek Voda 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 19.47 7.00
5 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 19.85 6.00
6 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 20.27 5.00
7 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 20.68 4.00
8 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 20.69 3.00
9 Lubomír ŠantrůčekLubomír Šantrůček 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 21.22 2.00
10 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 21.26 1.00
11 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 21.59
12 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 21.93
13 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 22.68
14 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 22.79
15 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 23.14
16 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 23.26
17 Pavel PalánPavel Palán 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 23.72
18 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 24.84
19 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 25.49
20 Matěj BauerMatěj Bauer 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 4 28.39

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.6.2021 - 14:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 19.70 11.00
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 20.34 8.00
3 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 20.71 6.00
4 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 21.09 4.00
5 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 21.45
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.6.2021 - 14:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hedvika CempírkováHedvika Cempírková 06 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 PB 20.74 5.00
2 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 21.17 3.00
3 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 21.25 2.00
4 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 21.31 1.00
5 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 21.64
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.6.2021 - 14:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 21.77
2 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 22.31
3 Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 22.32
4 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 22.67
5 Tereza TenklováTereza Tenklová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 24.49
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.6.2021 - 14:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 20.52 7.00
2 Amélie EndrlováAmélie Endrlová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 21.84
3 Viktorie LoskotováViktorie Loskotová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 22.22
4 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.29
5 Anna MatoušůAnna Matoušů 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 24.06
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 26.6.2021 - 14:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 19.94 9.00
2 Sofie BártováSofie Bártová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 22.27
3 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 22.98
4 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 23.71
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 19.70 11.00
2 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 19.94 9.00
3 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 20.34 8.00
4 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 20.52 7.00
5 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 20.71 6.00
6 Hedvika CempírkováHedvika Cempírková 06 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 PB 20.74 5.00
7 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 21.09 4.00
8 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 21.17 3.00
9 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 21.25 2.00
10 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 21.31 1.00
11 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 21.45
12 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 21.64
13 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 21.77
14 Amélie EndrlováAmélie Endrlová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 21.84
15 Viktorie LoskotováViktorie Loskotová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 22.22
16 Sofie BártováSofie Bártová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 22.27
17 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.29
18 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 22.31
19 Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 22.32
20 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 22.67
21 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 22.98
22 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 23.71
23 Anna MatoušůAnna Matoušů 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 24.06
24 Tereza TenklováTereza Tenklová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 24.49

200 m - Muži

(so, 26.6.2021 - 13:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 23.48
MS Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 23.57
MS Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 24.76
4 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 26.79 7.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři

(so, 26.6.2021 - 13:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 24.19 7.00
2 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník 03 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 24.69 5.00
3 Lukáš ChrástLukáš Chrást 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 25.83 4.00
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci

(so, 26.6.2021 - 13:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 23.66 7.00
MS Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 23.96
3 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 24.08 5.00
4 Bořivoj FučíkBořivoj Fučík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 24.40 4.00
MS Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 25.52
6 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 25.83 3.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy

(so, 26.6.2021 - 13:40) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.86
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.06
3 Eliška FixováEliška Fixová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 29.43 7.00
Celkem 3 závodníků

200 m - Juniorky

(so, 26.6.2021 - 13:40) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 26.02 7.00
2 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 27.80 5.00
3 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 28.32 4.00
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 26.6.2021 - 13:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 26.85 7.00
2 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 27.82 5.00
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 28.02 4.00
4 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 28.49 3.00
5 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 29.38 2.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži

(so, 26.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 2 2:08.75
Pavel PoduškaPavel Poduška 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 DNF
Celkem 2 závodníků

800 m - Junioři

(so, 26.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník 03 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 2:08.47 7.00
2 Lukáš ChrástLukáš Chrást 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 2:08.93 5.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 26.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 PB 1:59.79 7.00
2 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 2:03.44 5.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.6.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 2:05.03 11.00
2 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 2:15.06 9.00
3 Vítek VodaVítek Voda 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 2:15.48 8.00
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 2:16.21 7.00
5 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:18.78 6.00
6 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 2:26.65 5.00
7 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 PB 2:30.53 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.6.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Daniel KoleňákDaniel Koleňák 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 2:32.74
2 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 2:34.02 3.00
3 Jiří SedlákJiří Sedlák 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 2:35.21 2.00
4 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 2:54.82 1.00
5 Matěj BauerMatěj Bauer 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 3:41.39
Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 2:05.03 11.00
2 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 2:15.06 9.00
3 Vítek VodaVítek Voda 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 2:15.48 8.00
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 2:16.21 7.00
5 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:18.78 6.00
6 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 2:26.65 5.00
7 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 PB 2:30.53 4.00
8 Daniel KoleňákDaniel Koleňák 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 2:32.74
9 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 2:34.02 3.00
10 Jiří SedlákJiří Sedlák 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 2:35.21 2.00
11 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 2:54.82 1.00
12 Matěj BauerMatěj Bauer 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 3:41.39
Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DNF

800 m - Juniorky

(so, 26.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alexandra LhotskáAlexandra Lhotská 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 2:43.00 7.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 26.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 2:36.92
2 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:39.26 7.00
3 Hana ČernáHana Černá 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 2:44.12 5.00
4 Leontýna OravcováLeontýna Oravcová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:58.14 4.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 26.6.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 2:32.99 11.00
2 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 2:35.76 9.00
3 Šárka DolákováŠárka Doláková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 2:38.95 8.00
4 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 2:40.02 7.00
5 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 2:42.65 6.00
6 Hedvika CempírkováHedvika Cempírková 06 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 PB 2:43.97 5.00
7 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 PB 2:48.68 4.00
8 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 2:53.64 3.00
Celkem 8 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci

(so, 26.6.2021 - 10:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 30.97
2 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 32.25 11.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 33.77 9.00
4 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 38.07 8.00
Celkem 4 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně

(so, 26.6.2021 - 10:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 32.00 11.00
2 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 32.30 9.00
3 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 32.49 8.00
4 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 32.74 7.00
5 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 33.36 6.00
6 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 35.97 5.00
Celkem 6 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(so, 26.6.2021 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 43.10 7.00
2 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 44.39 5.00
Celkem 2 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky

(so, 26.6.2021 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 46.85 7.00
2 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 47.03 5.00
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 48.15 4.00
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 49.74 3.00
5 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 49.79 2.00
6 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 53.67 1.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži

(so, 26.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 SB 55.20
Celkem 1 závodníků

400 m překážek (0.91) - Junioři

(so, 26.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 61.35 7.00
Celkem 1 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy

(so, 26.6.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 76.44 7.00
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dobrovolný, Vančura, Zásměta, Loupal Dobrovolný, Vančura, Zásměta, Loupal TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 31.93 9.00
2 Zmrhal, Doležal, Červinka, Absolon Zmrhal, Doležal, Červinka, Absolon TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 32.05 8.00
3 Buřič, Machotka, Machotka, Koucký Buřič, Machotka, Machotka, Koucký TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 32.46 7.00
4 Hubáček, Sedlák, Němec, Uchytil Hubáček, Sedlák, Němec, Uchytil TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 32.69 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vorálek, Růžička, Kocmánek, Dreisig Vorálek, Růžička, Kocmánek, Dreisig Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 30.52 11.00
2 Mareš, Beran, Zápařka, Voda Mareš, Beran, Zápařka, Voda TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 33.83 5.00
3 Vostal, Čaněk, Doležal, Doležal Vostal, Čaněk, Doležal, Doležal TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 37.19 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vorálek, Růžička, Kocmánek, Dreisig Vorálek, Růžička, Kocmánek, Dreisig Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 30.52 11.00
2 Dobrovolný, Vančura, Zásměta, Loupal Dobrovolný, Vančura, Zásměta, Loupal TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 31.93 9.00
3 Zmrhal, Doležal, Červinka, Absolon Zmrhal, Doležal, Červinka, Absolon TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 32.05 8.00
4 Buřič, Machotka, Machotka, Koucký Buřič, Machotka, Machotka, Koucký TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 32.46 7.00
5 Hubáček, Sedlák, Němec, Uchytil Hubáček, Sedlák, Němec, Uchytil TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 32.69 6.00
6 Mareš, Beran, Zápařka, Voda Mareš, Beran, Zápařka, Voda TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 33.83 5.00
7 Vostal, Čaněk, Doležal, Doležal Vostal, Čaněk, Doležal, Doležal TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 37.19 4.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.6.2021 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dobešová, Láníková, Fialová, Papoušková Dobešová, Láníková, Fialová, Papoušková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 31.54 11.00
2 Dolejšová, Hájková, Štamberková, Zajícová Dolejšová, Hájková, Štamberková, Zajícová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 31.75 9.00
3 Čížková, Dreisigová, Honzová, Kocmánková Čížková, Dreisigová, Honzová, Kocmánková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 31.81 8.00
4 Horká, Chaloupková, Trojanová, Meschková Horká, Chaloupková, Trojanová, Meschková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 33.43 7.00
5 Loskotová, Hrodková, Jankujová, Krejčí Loskotová, Hrodková, Jankujová, Krejčí TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 33.81 5.00
6 Doležalová, Matoušů, Chmelová, Endrlová Doležalová, Matoušů, Chmelová, Endrlová TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 36.90
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.6.2021 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Turková, Bednářová, Heřmánková, Křenková Turková, Bednářová, Heřmánková, Křenková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 33.46 6.00
2 Marešová, Moláková, Mezlíková, Mikulášová Marešová, Moláková, Mezlíková, Mikulášová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 34.54 4.00
3 Melicharová, Juřičková, Holá, Staňková Melicharová, Juřičková, Holá, Staňková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 35.44 3.00
4 Kyrianová, Podhorská, Pravečková, Tenklová Kyrianová, Podhorská, Pravečková, Tenklová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 35.87 2.00
5 Žáčková, Kubátová, Holubová, Bártová Žáčková, Kubátová, Holubová, Bártová TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 36.13 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dobešová, Láníková, Fialová, Papoušková Dobešová, Láníková, Fialová, Papoušková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 31.54 11.00
2 Dolejšová, Hájková, Štamberková, Zajícová Dolejšová, Hájková, Štamberková, Zajícová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 31.75 9.00
3 Čížková, Dreisigová, Honzová, Kocmánková Čížková, Dreisigová, Honzová, Kocmánková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 31.81 8.00
4 Horká, Chaloupková, Trojanová, Meschková Horká, Chaloupková, Trojanová, Meschková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 33.43 7.00
5 Turková, Bednářová, Heřmánková, Křenková Turková, Bednářová, Heřmánková, Křenková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 33.46 6.00
6 Loskotová, Hrodková, Jankujová, Krejčí Loskotová, Hrodková, Jankujová, Krejčí TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 33.81 5.00
7 Marešová, Moláková, Mezlíková, Mikulášová Marešová, Moláková, Mezlíková, Mikulášová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 34.54 4.00
8 Melicharová, Juřičková, Holá, Staňková Melicharová, Juřičková, Holá, Staňková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 35.44 3.00
9 Kyrianová, Podhorská, Pravečková, Tenklová Kyrianová, Podhorská, Pravečková, Tenklová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 35.87 2.00
10 Žáčková, Kubátová, Holubová, Bártová Žáčková, Kubátová, Holubová, Bártová TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 36.13 1.00
11 Doležalová, Matoušů, Chmelová, Endrlová Doležalová, Matoušů, Chmelová, Endrlová TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 36.90

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 26.6.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Fučík, Bulíček, Tuček, Kincl Fučík, Bulíček, Tuček, Kincl TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNF
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 26.6.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machovcová, Vrzalová, Sobotková, Vodičková Machovcová, Vrzalová, Sobotková, Vodičková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 51.99 7.00
2 Szkanderová, Kocandová, Šinclová, Dvořáčková Szkanderová, Kocandová, Šinclová, Dvořáčková TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 53.50 5.00
3 Divišová, Krištofová, Keliarová, Remešová Divišová, Krištofová, Keliarová, Remešová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 57.47 4.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 26.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,56 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 Body
1 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 SB 1.76 - o o - o xo o xxx 7.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 26.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,56 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 Body
1 Zbyněk PechaZbyněk Pecha
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 1.70 - xxo o xo o xxx 7.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 26.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,21 1,26 1,31 1,36 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,85 Body
1 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 5 PB 1.83 - - - - - - - xxo o xo o - - - o - - - xo xxx 11.00
2 Filip ZápařkaFilip Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 4 PB 1.56 - - - o o o - o xo xo xxx 9.00
3 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 1.41 o o o xxo o xxx 8.00
4 Pavel BuřičPavel Buřič
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 2 1.36 o o xxo xxo xxx 7.00
5 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 1 1.21 xo xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 26.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,24 1,29 1,34 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 2 1.42 - - - - o xxx 7.00
2 Eliška OravcováEliška Oravcová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 1 1.29 - o xxx 5.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 26.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,24 1,29 1,34 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 2 SB 1.54 - o - o o o o xxo o xxx 7.00
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 4 1.51 - - o o xo o o o xxx 5.00
3 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1 1.34 - xo o xxx 4.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 26.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,16 1,21 1,26 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 15 1.61 - - - - - - - o o o - o o o xxx 11.00
2 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 13 1.46 - - o o o o xo o xxo xxx 9.00
3 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 12 1.43 - - o o o o - xo xxx 8.00
4 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 8 PB 1.43 - - o o o xo xo xo xxx 7.00
5 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 14 1.40 - o o o xo o o xxx 6.00
6 Agáta NovákováAgáta Nováková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 5 PB 1.40 o o xo o xxo o o xxx 5.00
7 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 10 SB 1.40 - o o o o o xo xxx 4.00
8 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 9 PB 1.40 o - o o xo xo xo xxx 3.00
9 Sofie BártováSofie Bártová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 11 1.34 o o o o o xxx 2.00
10 Natálie KřenkováNatálie Křenková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 4 PB 1.31 o o o xo xxx 1.00
11 Aneta ŠtamberkováAneta Štamberková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 2 PB 1.31 o o xo xo xxx
12 Karolína HrodkováKarolína Hrodková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 6 PB 1.31 o xxo xo xo xxx
13= Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 1 PB 1.26 o o xo xxx
13= Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 PB 1.26 o o xo xxx
Erika PaštykováErika Paštyková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 7 NM xxx
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 26.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,40 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 Body
MS Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 2 SB 3.50 - - - - - - - - o - o xxx
MS Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 PB 3.40 xo o o o xo xo xo xxo xo o xxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 26.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 Body
1 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2.40 xo xo o o x- - xxx 7.00
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 26.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 Body
1 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 3.10 - o o o o o xo o o o o xxx 11.00
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 26.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 Body
MS Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 2.80 - - - - - - xo o xxo xxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 26.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 Body
1 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 SB 2.20 o o o xxx 7.00
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 26.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 Body
1 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 2 PB 2.50 - - - xxo xo xxo xxx 11.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 26.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 2 6.19 +1.0 m/s 6.19  1,00 x 4.65  0,00 6.19
2 Šimon KovářŠimon Kovář
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
00 1 5.57 +0.3 m/s 5.57  0,30 5.50  0,00 5.55  0,10 5.57 5.36  -0,40 5.32  0,70 - 7.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 26.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3 PB 6.14 +0.3 m/s 6.14  0,30 6.10  -0,60 5.98  0,80 6.14 x 5.96  0,10 4.79  0,40 7.00
2 Patrik VlasákPatrik Vlasák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1 PB 5.49 +1.1 m/s 5.12  0,10 4.82  -0,40 4.90  0,40 5.12 x 5.41  0,60 5.49  1,10 5.00
3 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 2 5.33 +0.5 m/s 5.02  0,10 5.13  -0,70 2.97  -0,60 5.13 5.12  -0,50 5.24  0,20 5.33  0,50 4.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 26.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 3 PB 6.02 -0.5 m/s 5.93  0,40 5.82  0,10 5.92  0,20 5.93 6.02  -0,50 5.89  1,20 -
2 Zbyněk PechaZbyněk Pecha
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 2 PB 5.56 +0.3 m/s 5.53  0,50 5.56  0,30 x 5.56 5.23  -0,50 3.93  1,20 2.74  0,80 7.00
MS Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 1 PB 5.30 -1.0 m/s x 5.23  -0,10 5.30  -1,00 5.30
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 26.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 11 PB 6.23 +0.2 m/s 5.87  1,30 x 4.84  0,40 5.87 6.15  0,30 x 6.23  0,20 11.00
2 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 10 5.99 +0.0 m/s x 5.98  1,40 5.74  -0,40 5.98 5.82  0,50 5.99  0,00 x 9.00
3 Prokop RůžičkaProkop Růžička
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 9 PB 5.18 +1.1 m/s 4.73  1,10 5.18  1,10 4.55  0,40 5.18 5.06  0,80 4.73  0,00 4.87  -0,10 8.00
4 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 8 PB 5.02 +1.1 m/s 5.02  1,10 4.83  1,20 4.61  0,70 5.02 4.73  1,40 4.64  -0,10 4.73  -0,20 7.00
5 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 5 PB 4.84 +1.3 m/s 4.84  1,30 3.93  1,20 3.83  1,10 4.84 4.08  1,20 3.83  1,20 3.97  -0,30 6.00
6 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 7 4.69 +0.7 m/s x x 4.65  1,10 4.65 4.69  0,70 x 5.00
7 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 4 PB 4.56 +1.5 m/s 4.56  1,50 3.62  1,20 3.64  1,20 4.56 3.38  2,60 3.76  0,40 3.66  0,30 4.00
8 Lubomír ŠantrůčekLubomír Šantrůček
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 1 PB 4.53 +0.5 m/s 4.49  1,10 4.47  1,60 4.53  0,50 4.53 4.27  1,30 x x 3.00
9 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 PB 4.45 +1.1 m/s 4.45  1,10 4.13  1,40 4.13  1,40 4.45 2.00
10 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 6 4.43 +0.6 m/s 4.43  0,60 x 4.00  0,60 4.43 1.00
11 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 2 PB 3.79 +2.0 m/s 3.29  1,40 3.79  2,00 3.64  0,20 3.79
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 26.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška FixováEliška Fixová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 1 SB 4.72 -0.6 m/s x 4.53  1,50 x 4.53 4.72  -0,60 4.48  0,10 4.40  0,90 7.00
2 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 2 4.69 +1.1 m/s 4.51  0,90 x 4.69  1,10 4.69 x x 4.64  0,50 5.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 26.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1 SB 5.29 +0.8 m/s x 5.28  1,20 5.09  1,30 5.28 5.22  -1,60 x 5.29  0,80 7.00
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 2 5.22 +0.5 m/s 5.07  0,20 5.22  0,50 x 5.22 4.95  -1,00 5.10  1,40 5.18  0,90 5.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 26.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 6 5.41 +0.3 m/s x 5.41  0,30 5.38  -2,00 5.41 2.89  0,20 3.10  1,10 2.68  0,00 7.00
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 5 5.16 -2.2 m/s 5.12  1,30 x 5.16  -2,20 5.16 5.10  0,40 x 3.97  0,50 5.00
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 SB 4.94 +0.1 m/s 4.81  0,70 4.69  0,90 4.74  0,00 4.81 4.19  -1,10 4.94  0,10 4.92  0,80 4.00
4 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1 PB 4.78 +0.6 m/s 4.53  0,70 4.78  0,60 x 4.78 4.05  -1,40 4.62  2,10 4.62  1,60 3.00
5 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 2 SB 4.60 -1.4 m/s 3.67  0,60 x 4.54  0,50 4.54 4.60  -1,40 4.49  0,50 4.39  1,70 2.00
6 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 4 4.49 +0.0 m/s 4.10  0,30 3.03  0,60 4.03  -1,10 4.10 4.24  -0,20 4.49  0,00 4.43  0,50 1.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 26.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 33 5.05 +2.1 m/s 4.79 +0.0 m/s x 4.38  0,80 4.53  0,30 4.53 4.79  0,00 5.05  2,10 11.00
2 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 30 PB 5.00 +0.7 m/s 4.72  -0,60 4.89  0,00 5.00  0,70 5.00 x 4.99  0,40 9.00
3 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 31 4.97 +0.2 m/s 4.60  -1,30 4.86  0,70 4.97  0,20 4.97 4.71  0,90 8.00
4 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 29 PB 4.88 +0.5 m/s 4.41  -1,10 4.68  0,20 4.88  0,50 4.88 4.76  1,90 4.75  1,00 7.00
5 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 28 PB 4.82 +1.4 m/s 4.57  -0,70 x 4.82  1,40 4.82 x 4.77  0,70 6.00
6 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 32 4.73 -1.1 m/s 4.73  -1,10 4.44  0,70 - 4.73 5.00
7 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 26 SB 4.67 +0.4 m/s 4.33  -0,20 4.67  0,40 4.44  0,80 4.67 4.63  1,10 4.00
8 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 22 PB 4.63 +0.3 m/s 4.43  0,00 4.32  0,10 4.63  0,30 4.63 4.51  1,40 3.00
9 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 27 4.48 +1.0 m/s 4.04  -0,40 4.31  1,00 4.48  1,00 4.48 2.00
10 Natálie KřenkováNatálie Křenková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 24 4.45 +1.0 m/s 4.20  -0,60 4.45  1,00 4.33  1,10 4.45 1.00
11 Viktorie LoskotováViktorie Loskotová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 11 PB 4.42 -0.6 m/s 4.05  -0,10 4.42  -0,60 4.36  0,00 4.42
12 Lenka KrejčíLenka Krejčí
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 25 4.39 +1.2 m/s 4.29  -0,40 4.27  0,80 4.39  1,20 4.39
13 Tereza HolubováTereza Holubová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 16 PB 4.28 -0.2 m/s 4.28  -0,20 4.03  -0,20 x 4.28
14 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 20 4.24 -0.8 m/s 4.24  -0,80 4.24  -0,70 x 4.24
15 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 19 PB 4.21 +1.3 m/s x 3.74  -0,90 4.21  1,30 4.21
16 Aneta ŠtamberkováAneta Štamberková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 2 PB 4.20 -0.7 m/s x 3.10  0,00 4.20  -0,70 4.20
17 Amélie EndrlováAmélie Endrlová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 23 4.15 +1.3 m/s 3.91  -0,10 4.15  1,30 4.12  1,00 4.15
18 Anna ČížkováAnna Čížková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 14 PB 4.15 +0.2 m/s 3.87  0,00 4.07  -0,30 4.15  0,20 4.15
19 Vendulka MolákováVendulka Moláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 15 SB 4.12 -0.3 m/s 4.04  0,40 4.12  -0,30 3.93  0,20 4.12
20 Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 18 4.10 -0.6 m/s 4.10  -0,60 3.99  -0,20 3.95  1,40 4.10
21 Vanda ZávodskáVanda Závodská
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 10 PB 4.06 -1.0 m/s 4.06  -1,00 3.84  -1,80 x 4.06
22 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 4 PB 3.93 -0.7 m/s 3.93  -0,70 x 3.09  -0,10 3.93
23 Ela KyrianováEla Kyrianová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 8 PB 3.90 +0.0 m/s 3.90  0,00 3.90  -2,40 x 3.90
24 Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 7 PB 3.89 -0.4 m/s 3.67  -1,00 3.60  -2,20 3.89  -0,40 3.89
25 Lucie HoláLucie Holá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 34 PB 3.88 -0.2 m/s 3.88  -0,20 3.88  0,30 x 3.88
26 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 9 PB 3.86 -0.2 m/s 3.77  -0,90 3.78  -1,30 3.86  -0,20 3.86
27 Erika PaštykováErika Paštyková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 17 3.76 -0.3 m/s 3.76  -0,30 x x 3.76
28 Veronika MarešováVeronika Marešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 3.70 -0.6 m/s 3.64  0,00 3.70  -0,60 x 3.70
29 Simona KubátováSimona Kubátová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 1 PB 3.51 +0.8 m/s 3.51  0,80 x 3.50  -0,20 3.51
30 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 6 3.44 -2.1 m/s 3.44  -2,10 x 3.42  -0,50 3.44
31 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
09 5 2.84 -1.3 m/s 2.67  -2,10 2.71  -0,70 2.84  -1,30 2.84
32 Daniela KubešováDaniela Kubešová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
09 3 2.58 -1.3 m/s 2.47  0,10 x 2.58  -1,30 2.58
Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 21 NM x x x -
Celkem 33 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 26.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 14 40.10 40.10 40.10 11.00
2 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 13 27.22 27.22 27.22 9.00
3 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 PB 26.52 26.52 26.52 8.00
4 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 7 PB 24.48 24.48 24.48 7.00
5 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 11 PB 24.04 24.04 24.04 6.00
6 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 10 PB 23.92 23.92 23.92 5.00
7 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 8 PB 21.78 21.78 21.78 4.00
8 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 PB 21.60 21.60 21.60 3.00
9 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 9 19.40 19.40 19.40 2.00
10 Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 6 PB 19.20 19.20 19.20 1.00
11 Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 17.34 17.34 17.34
12 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 5 15.36 15.36 15.36
13 Markéta JanečkováMarkéta Janečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 PB 14.84 14.84 14.84
14 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 1 PB 14.20 14.20 14.20
15 Lucie HoláLucie Holá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 15 PB 12.96 12.96 12.96
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 26.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš NěmecMatouš Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 12 PB 50.82 50.82 50.82 11.00
2 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 10 PB 33.38 33.38 33.38 9.00
3 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 11 29.82 29.82 29.82 8.00
4 Petr HubáčekPetr Hubáček
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 9 PB 26.66 26.66 26.66 7.00
5 Matěj DivišMatěj Diviš
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 3 PB 19.40 19.40 19.40 6.00
6 Adam ČervinkaAdam Červinka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 2 PB 19.28 19.28 19.28 5.00
7 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 6 PB 18.98 18.98 18.98 4.00
8 Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
07 8 18.60 18.60 18.60 3.00
9 Vít ČečákVít Čečák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 7 16.52 16.52 16.52 2.00
10 Michal ToufarMichal Toufar
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 5 PB 16.44 16.44 16.44 1.00
11 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 4 14.56 14.56 14.56
12 Matěj BauerMatěj Bauer
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
09 1 PB 10.66 10.66 10.66
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 26.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 SB 34.78 34.78 34.78 7.00
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 26.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 34.56 34.56 34.56 7.00
2 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 6 PB 33.56 33.56 33.56 5.00
3 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 5 27.20 27.20 27.20 4.00
4 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 2 PB 24.12 24.12 24.12 3.00
5 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 4 22.36 22.36 22.36 2.00
6 Hana ČernáHana Černá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 3 PB 22.16 22.16 22.16 1.00
7 Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1 PB 16.52 16.52 16.52
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 26.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 PB 44.28 44.28 44.28 7.00
2 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4 PB 35.10 35.10 35.10 5.00
3 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 2 26.96 26.96 26.96 4.00
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 26.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 1 43.48 43.48 43.48 7.00
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 26.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 2 41.24 41.24 41.24
MS Jan SirotekJan Sirotek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 3 39.70 39.70 39.70
3 Josef NovákJosef Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
58 1 18.45 18.45 18.45 7.00
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 26.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 4 43.87 43.87 43.87 7.00
2 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 SB 37.43 37.43 37.43 5.00
3 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 33.37 33.37 33.37 4.00
4 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 1 25.10 25.10 25.10 3.00
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 26.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 6 29.31 29.31 29.31 11.00
2 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 5 24.34 24.34 24.34 9.00
3 Markéta JanečkováMarkéta Janečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 4 22.32 22.32 22.32 8.00
4 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3 PB 20.13 20.13 20.13 7.00
5 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 2 PB 20.01 20.01 20.01 6.00
6 Linda DoležalováLinda Doležalová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 1 PB 19.35 19.35 19.35 5.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 26.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš NěmecMatouš Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 6 PB 44.45 44.45 44.45 11.00
2 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 5 26.59 26.59 26.59 9.00
3 Michal ToufarMichal Toufar
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3 PB 17.68 17.68 17.68 8.00
4 Vít ČečákVít Čečák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 4 PB 17.42 17.42 17.42 7.00
5 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 2 PB 17.18 17.18 17.18 6.00
6 Ladislav JelínekLadislav Jelínek
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 1 PB 10.76 10.76 10.76 5.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 26.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 2 PB 25.30 25.30 25.30 7.00
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 1 PB 24.96 24.96 24.96 5.00
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 26.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4 47.43 47.43 47.43 7.00
2 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 31.65 31.65 31.65 5.00
3 Martin KinclMartin Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 27.41 27.41 27.41 4.00
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 26.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 48.23 48.23 48.23 7.00
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 26.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 2 42.27 42.27 42.27
2 Josef NovákJosef Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
58 1 18.58 18.58 18.58 7.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 26.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 9 41.30 41.30 41.30 7.00
2 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 8 38.32 38.32 38.32 5.00
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 6 36.20 36.20 36.20 4.00
4 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 31.26 31.26 31.26 3.00
5 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 3 SB 29.67 29.67 29.67 2.00
6 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 4 29.05 29.05 29.05 1.00
7 Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1 PB 22.87 22.87 22.87
8 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 2 22.07 22.07 22.07
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 26.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 22 PB 36.87 36.87 36.87 11.00
2 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 21 SB 28.75 28.75 28.75 9.00
3 Natálie JankujováNatálie Jankujová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 13 PB 27.74 27.74 27.74 8.00
4 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 16 PB 27.41 27.41 27.41 7.00
5 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 20 25.12 25.12 25.12 6.00
6 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 15 PB 23.40 23.40 23.40 5.00
7 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 19 22.77 22.77 22.77 4.00
8 Sofie BártováSofie Bártová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 1 PB 22.70 22.70 22.70 3.00
9 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 18 22.56 22.56 22.56 2.00
10 Vendulka MolákováVendulka Moláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 11 PB 21.66 21.66 21.66 1.00
11 Lenka KrejčíLenka Krejčí
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 17 21.15 21.15 21.15
12 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 14 20.86 20.86 20.86
13 Karolína HrodkováKarolína Hrodková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 12 PB 19.69 19.69 19.69
14 Vanda ZávodskáVanda Závodská
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 7 PB 19.35 19.35 19.35
15 Veronika MarešováVeronika Marešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 9 PB 18.47 18.47 18.47
16 Agáta NovákováAgáta Nováková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 6 PB 16.27 16.27 16.27
17 Tereza HolubováTereza Holubová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 10 16.07 16.07 16.07
18 Linda DoležalováLinda Doležalová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 2 PB 15.65 15.65 15.65
19 Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 5 PB 14.57 14.57 14.57
20 Markéta JanečkováMarkéta Janečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 8 PB 10.25 10.25 10.25
Nikol HorkáNikol Horká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 4 NM -
Celkem 21 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 26.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš NěmecMatouš Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 12 42.08 42.08 42.08 11.00
2 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 11 PB 40.94 40.94 40.94 9.00
3 Petr HubáčekPetr Hubáček
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 10 PB 36.35 36.35 36.35 8.00
4 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 9 31.04 31.04 31.04 7.00
5 Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
07 3 PB 27.74 27.74 27.74 6.00
6 Ondřej LoupalOndřej Loupal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 7 PB 27.35 27.35 27.35 5.00
7 Matěj DivišMatěj Diviš
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 1 PB 25.92 25.92 25.92 4.00
8 Ladislav JelínekLadislav Jelínek
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 2 PB 22.88 22.88 22.88 3.00
9 Jan MachotkaJan Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 8 22.26 22.26 22.26 2.00
10 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 PB 18.55 18.55 18.55 1.00
11 Vít ČečákVít Čečák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 6 17.97 17.97 17.97
12 Michal ToufarMichal Toufar
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 4 PB 12.35 12.35 12.35
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 26.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 2 39.91 39.91 39.91 7.00
2 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 1 37.83 37.83 37.83 5.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 26.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VincencTomáš Vincenc
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 4 50.28 50.28 50.28 7.00
2 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 3 48.05 48.05 48.05 5.00
3 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 PB 40.32 40.32 40.32 4.00
4 Jonáš ValentaJonáš Valenta
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 1 PB 30.49 30.49 30.49 3.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 26.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 3 45.47 45.47 45.47
2 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 2 SB 39.55 39.55 39.55 7.00
3 Josef NovákJosef Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
58 1 20.03 20.03 20.03 5.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 26.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David KoutníkDavid Koutník
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 3 50.95 50.95 50.95 7.00
2 Tomáš KaválekTomáš Kaválek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 2 PB 41.84 41.84 41.84 5.00
3 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1 PB 27.21 27.21 27.21 4.00
Celkem 3 závodníků