Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň

Pacov (26. 6. 2021)

skok daleký - Muži

(so, 26.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 2 6.19 +1.0 m/s 6.19  1,00 x 4.65  0,00 6.19
2 Šimon KovářŠimon Kovář
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
00 1 5.57 +0.3 m/s 5.57  0,30 5.50  0,00 5.55  0,10 5.57 5.36  -0,40 5.32  0,70 - 7.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 26.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3 PB 6.14 +0.3 m/s 6.14  0,30 6.10  -0,60 5.98  0,80 6.14 x 5.96  0,10 4.79  0,40 7.00
2 Patrik VlasákPatrik Vlasák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1 PB 5.49 +1.1 m/s 5.12  0,10 4.82  -0,40 4.90  0,40 5.12 x 5.41  0,60 5.49  1,10 5.00
3 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 2 5.33 +0.5 m/s 5.02  0,10 5.13  -0,70 2.97  -0,60 5.13 5.12  -0,50 5.24  0,20 5.33  0,50 4.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 26.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 3 PB 6.02 -0.5 m/s 5.93  0,40 5.82  0,10 5.92  0,20 5.93 6.02  -0,50 5.89  1,20 -
2 Zbyněk PechaZbyněk Pecha
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 2 PB 5.56 +0.3 m/s 5.53  0,50 5.56  0,30 x 5.56 5.23  -0,50 3.93  1,20 2.74  0,80 7.00
MS Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 1 PB 5.30 -1.0 m/s x 5.23  -0,10 5.30  -1,00 5.30
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 26.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 11 PB 6.23 +0.2 m/s 5.87  1,30 x 4.84  0,40 5.87 6.15  0,30 x 6.23  0,20 11.00
2 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 10 5.99 +0.0 m/s x 5.98  1,40 5.74  -0,40 5.98 5.82  0,50 5.99  0,00 x 9.00
3 Prokop RůžičkaProkop Růžička
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 9 PB 5.18 +1.1 m/s 4.73  1,10 5.18  1,10 4.55  0,40 5.18 5.06  0,80 4.73  0,00 4.87  -0,10 8.00
4 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 8 PB 5.02 +1.1 m/s 5.02  1,10 4.83  1,20 4.61  0,70 5.02 4.73  1,40 4.64  -0,10 4.73  -0,20 7.00
5 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 5 PB 4.84 +1.3 m/s 4.84  1,30 3.93  1,20 3.83  1,10 4.84 4.08  1,20 3.83  1,20 3.97  -0,30 6.00
6 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 7 4.69 +0.7 m/s x x 4.65  1,10 4.65 4.69  0,70 x 5.00
7 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 4 PB 4.56 +1.5 m/s 4.56  1,50 3.62  1,20 3.64  1,20 4.56 3.38  2,60 3.76  0,40 3.66  0,30 4.00
8 Lubomír ŠantrůčekLubomír Šantrůček
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 1 PB 4.53 +0.5 m/s 4.49  1,10 4.47  1,60 4.53  0,50 4.53 4.27  1,30 x x 3.00
9 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 PB 4.45 +1.1 m/s 4.45  1,10 4.13  1,40 4.13  1,40 4.45 2.00
10 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 6 4.43 +0.6 m/s 4.43  0,60 x 4.00  0,60 4.43 1.00
11 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 2 PB 3.79 +2.0 m/s 3.29  1,40 3.79  2,00 3.64  0,20 3.79
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 26.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška FixováEliška Fixová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 1 SB 4.72 -0.6 m/s x 4.53  1,50 x 4.53 4.72  -0,60 4.48  0,10 4.40  0,90 7.00
2 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 2 4.69 +1.1 m/s 4.51  0,90 x 4.69  1,10 4.69 x x 4.64  0,50 5.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 26.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1 SB 5.29 +0.8 m/s x 5.28  1,20 5.09  1,30 5.28 5.22  -1,60 x 5.29  0,80 7.00
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 2 5.22 +0.5 m/s 5.07  0,20 5.22  0,50 x 5.22 4.95  -1,00 5.10  1,40 5.18  0,90 5.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 26.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 6 5.41 +0.3 m/s x 5.41  0,30 5.38  -2,00 5.41 2.89  0,20 3.10  1,10 2.68  0,00 7.00
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 5 5.16 -2.2 m/s 5.12  1,30 x 5.16  -2,20 5.16 5.10  0,40 x 3.97  0,50 5.00
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 SB 4.94 +0.1 m/s 4.81  0,70 4.69  0,90 4.74  0,00 4.81 4.19  -1,10 4.94  0,10 4.92  0,80 4.00
4 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1 PB 4.78 +0.6 m/s 4.53  0,70 4.78  0,60 x 4.78 4.05  -1,40 4.62  2,10 4.62  1,60 3.00
5 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 2 SB 4.60 -1.4 m/s 3.67  0,60 x 4.54  0,50 4.54 4.60  -1,40 4.49  0,50 4.39  1,70 2.00
6 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 4 4.49 +0.0 m/s 4.10  0,30 3.03  0,60 4.03  -1,10 4.10 4.24  -0,20 4.49  0,00 4.43  0,50 1.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 26.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 33 5.05 +2.1 m/s 4.79 +0.0 m/s x 4.38  0,80 4.53  0,30 4.53 4.79  0,00 5.05  2,10 11.00
2 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 30 PB 5.00 +0.7 m/s 4.72  -0,60 4.89  0,00 5.00  0,70 5.00 x 4.99  0,40 9.00
3 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 31 4.97 +0.2 m/s 4.60  -1,30 4.86  0,70 4.97  0,20 4.97 4.71  0,90 8.00
4 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 29 PB 4.88 +0.5 m/s 4.41  -1,10 4.68  0,20 4.88  0,50 4.88 4.76  1,90 4.75  1,00 7.00
5 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 28 PB 4.82 +1.4 m/s 4.57  -0,70 x 4.82  1,40 4.82 x 4.77  0,70 6.00
6 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 32 4.73 -1.1 m/s 4.73  -1,10 4.44  0,70 - 4.73 5.00
7 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 26 SB 4.67 +0.4 m/s 4.33  -0,20 4.67  0,40 4.44  0,80 4.67 4.63  1,10 4.00
8 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 22 PB 4.63 +0.3 m/s 4.43  0,00 4.32  0,10 4.63  0,30 4.63 4.51  1,40 3.00
9 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 27 4.48 +1.0 m/s 4.04  -0,40 4.31  1,00 4.48  1,00 4.48 2.00
10 Natálie KřenkováNatálie Křenková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 24 4.45 +1.0 m/s 4.20  -0,60 4.45  1,00 4.33  1,10 4.45 1.00
11 Viktorie LoskotováViktorie Loskotová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 11 PB 4.42 -0.6 m/s 4.05  -0,10 4.42  -0,60 4.36  0,00 4.42
12 Lenka KrejčíLenka Krejčí
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 25 4.39 +1.2 m/s 4.29  -0,40 4.27  0,80 4.39  1,20 4.39
13 Tereza HolubováTereza Holubová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 16 PB 4.28 -0.2 m/s 4.28  -0,20 4.03  -0,20 x 4.28
14 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 20 4.24 -0.8 m/s 4.24  -0,80 4.24  -0,70 x 4.24
15 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 19 PB 4.21 +1.3 m/s x 3.74  -0,90 4.21  1,30 4.21
16 Aneta ŠtamberkováAneta Štamberková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 2 PB 4.20 -0.7 m/s x 3.10  0,00 4.20  -0,70 4.20
17 Amélie EndrlováAmélie Endrlová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 23 4.15 +1.3 m/s 3.91  -0,10 4.15  1,30 4.12  1,00 4.15
18 Anna ČížkováAnna Čížková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 14 PB 4.15 +0.2 m/s 3.87  0,00 4.07  -0,30 4.15  0,20 4.15
19 Vendulka MolákováVendulka Moláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 15 SB 4.12 -0.3 m/s 4.04  0,40 4.12  -0,30 3.93  0,20 4.12
20 Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 18 4.10 -0.6 m/s 4.10  -0,60 3.99  -0,20 3.95  1,40 4.10
21 Vanda ZávodskáVanda Závodská
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 10 PB 4.06 -1.0 m/s 4.06  -1,00 3.84  -1,80 x 4.06
22 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 4 PB 3.93 -0.7 m/s 3.93  -0,70 x 3.09  -0,10 3.93
23 Ela KyrianováEla Kyrianová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 8 PB 3.90 +0.0 m/s 3.90  0,00 3.90  -2,40 x 3.90
24 Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 7 PB 3.89 -0.4 m/s 3.67  -1,00 3.60  -2,20 3.89  -0,40 3.89
25 Lucie HoláLucie Holá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 34 PB 3.88 -0.2 m/s 3.88  -0,20 3.88  0,30 x 3.88
26 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 9 PB 3.86 -0.2 m/s 3.77  -0,90 3.78  -1,30 3.86  -0,20 3.86
27 Erika PaštykováErika Paštyková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 17 3.76 -0.3 m/s 3.76  -0,30 x x 3.76
28 Veronika MarešováVeronika Marešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 3.70 -0.6 m/s 3.64  0,00 3.70  -0,60 x 3.70
29 Simona KubátováSimona Kubátová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 1 PB 3.51 +0.8 m/s 3.51  0,80 x 3.50  -0,20 3.51
30 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 6 3.44 -2.1 m/s 3.44  -2,10 x 3.42  -0,50 3.44
31 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
09 5 2.84 -1.3 m/s 2.67  -2,10 2.71  -0,70 2.84  -1,30 2.84
32 Daniela KubešováDaniela Kubešová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
09 3 2.58 -1.3 m/s 2.47  0,10 x 2.58  -1,30 2.58
Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 21 NM x x x -
Celkem 33 závodníků