Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladších žáků a žákyň

Humpolec (12. 9. 2021)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 12:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 21.63 8.00
2 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 22.06 6.00
3 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 22.21 4.00
4 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 22.42 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PaštykaPetr Paštyka 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 21.72 7.00
2 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 22.45 1.00
3 Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 23.54
4 David Norbert KocmanDavid Norbert Kocman 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 PB 24.11
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.9.2021 - 12:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 21.39 9.00
2 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 24.53
3 Jakub MachotkaJakub Machotka 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 25.12
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 PB 25.34
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.9.2021 - 12:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 22.36 3.00
2 Kevin VollebregtKevin Vollebregt 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 23.02
3 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 24.76
4 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 PB 25.70
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.9.2021 - 12:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 21.13 11.00
2 Nicolas JankujNicolas Jankuj 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 22.13 5.00
3 Michal HobzaMichal Hobza 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.24
4 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 25.16
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 21.13 11.00
2 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 21.39 9.00
3 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 21.63 8.00
4 Petr PaštykaPetr Paštyka 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 21.72 7.00
5 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 22.06 6.00
6 Nicolas JankujNicolas Jankuj 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 22.13 5.00
7 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 22.21 4.00
8 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 22.36 3.00
9 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 22.42 2.00
10 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 22.45 1.00
11 Kevin VollebregtKevin Vollebregt 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 23.02
12 Michal HobzaMichal Hobza 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.24
13 Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 23.54
14 David Norbert KocmanDavid Norbert Kocman 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 PB 24.11
15 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 24.53
16 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 24.76
17 Jakub MachotkaJakub Machotka 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 25.12
18 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 25.16
19 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 PB 25.34
20 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 PB 25.70

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.72 11.00
2 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 20.78 9.00
3 Linda KubováLinda Kubová 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 PB 21.58 7.00
4 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.32 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 21.52 8.00
2 Sofie BártováSofie Bártová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 22.08 6.00
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 22.28 5.00
4 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.53 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.9.2021 - 12:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 22.84 2.00
2 Eliška ČurdováEliška Čurdová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 23.91
3 Simona KubátováSimona Kubátová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 PB 24.11
4 Natálie HoudkováNatálie Houdková 09 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 25.05
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HálováTereza Hálová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 25.14
2 Hana KvankováHana Kvanková 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 25.27
3 Alexandra VojtováAlexandra Vojtová 09 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 25.98
4 Alexandra SalašováAlexandra Salašová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 28.73
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 23.00 1.00
2 Kateřina KrálováKateřina Králová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 23.11
3 Eliška RambouskováEliška Rambousková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 25.11
4 Monika HájkováMonika Hájková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 28.42
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ČurdováAnežka Čurdová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 23.23
2 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 23.61
3 Nela JůdováNela Jůdová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 27.26
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.72 11.00
2 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 20.78 9.00
3 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 21.52 8.00
4 Linda KubováLinda Kubová 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 PB 21.58 7.00
5 Sofie BártováSofie Bártová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 22.08 6.00
6 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 22.28 5.00
7 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.32 4.00
8 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.53 3.00
9 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 22.84 2.00
10 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 23.00 1.00
11 Kateřina KrálováKateřina Králová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 23.11
12 Anežka ČurdováAnežka Čurdová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 23.23
13 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 23.61
14 Eliška ČurdováEliška Čurdová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 23.91
15 Simona KubátováSimona Kubátová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 PB 24.11
16 Natálie HoudkováNatálie Houdková 09 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 25.05
17 Eliška RambouskováEliška Rambousková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 25.11
18 Tereza HálováTereza Hálová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 25.14
19 Hana KvankováHana Kvanková 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 25.27
20 Alexandra VojtováAlexandra Vojtová 09 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 25.98
21 Nela JůdováNela Jůdová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 27.26
22 Monika HájkováMonika Hájková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 28.42
23 Alexandra SalašováAlexandra Salašová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 28.73