Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladších žáků a žákyň

Havlíčkův Brod (13. 6. 2021)
150 m - Ml. žáci (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 6 Dominik KrálDominik Král 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 21.43 314.00
2 1 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.04 263.00
3 3 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.13 256.00
150 m - Ml. žáci (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 21.65 295.00
2 Ondřej VlasákOndřej Vlasák 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 22.83 203.00
3 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.20 116.00
150 m - Ml. žáci (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 20.15 434.00
2 Ondřej MartínekOndřej Martínek 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 23.72 144.00
3 Marek KachlířMarek Kachlíř 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.75 143.00
150 m - Ml. žáci (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Josef HolemářJosef Holemář 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 21.73 289.00
2 David Norbert KocmanDavid Norbert Kocman 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.88 135.00
3 Filip KorečekFilip Koreček 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 24.02 127.00
150 m - Ml. žáci (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.12 121.00
2 Tomáš FetterleTomáš Fetterle 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 24.40 105.00
3 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 24.92 79.00
150 m - Ml. žákyně (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.60 599.00
2 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.80 578.00
3 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.73 486.00
150 m - Ml. žákyně (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nela ŠvandováNela Švandová 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 22.47 511.00
2 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.19 444.00
3 Sofie BrychtováSofie Brychtová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 24.19 357.00
150 m - Ml. žákyně (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Mia ŠpačkováMia Špačková 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 23.05 456.00
2 Eliška ČurdováEliška Čurdová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 24.34 344.00
3 Zoe VolfováZoe Volfová 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 25.54 253.00
150 m - Ml. žákyně (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.31 433.00
2 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 23.74 395.00
3 Sabina DivišováSabina Divišová 09 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 24.36 343.00
150 m - Ml. žákyně (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 20.90 674.00
2 Linda KubováLinda Kubová 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 21.44 616.00
3 Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.12 546.00
150 m - Ml. žákyně (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.83 575.00
2 Anežka ČurdováAnežka Čurdová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 22.86 474.00
3 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 22.95 466.00
150 m - Ml. žákyně (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 19.62 821.00
2 2 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.47 722.00
3 5 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.79 686.00
150 m - Ml. žákyně (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 22.94 467.00
2 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.25 438.00
3 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 23.29 434.00
150 m - Ml. žákyně (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 4 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 20.97 666.00
2 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 21.97 561.00
3 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.86 474.00
4 x 60 m - Ml. žáci (neděle, 13.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 2 Pipek, Pipek, Hroch, Doležal Pipek, Pipek, Hroch, Doležal TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 37.07 11.00
2 3 Buřič, Čečák, Machotka, Machotka Buřič, Čečák, Machotka, Machotka TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 37.95 9.00
3 Vostal, Doležal, Doležal, Hájek Vostal, Doležal, Doležal, Hájek TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 38.19 8.00