Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Liga Vysočiny přípravek – západ

Havlíčkův Brod (5. 9. 2021)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš SmrčkaMatyáš Smrčka 13 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 08.8 11.00
2 Albert AlenkaAlbert Alenka 13 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 09.5 4.50
3 Richard PaštykaRichard Paštyka 14 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.1 2.00
4 Marek HiršlMarek Hiršl 14 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 11.0 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SajnerJan Sajner 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.9 8.50
2 Hynek PlavecHynek Plavec 13 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 09.4 6.00
3 Jakub KřivánekJakub Křivánek 13 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 09.5 4.50
4 František VajdaFrantišek Vajda 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 10.0 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 5.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 08.0 16.00
2 Matyáš ČerneckýMatyáš Černecký 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.7 13.50
3 Dominik NekovářDominik Nekovář 12 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.8 11.00
4 Jakub FízelJakub Fízel 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 08.9 8.50
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 5.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon TýmaŠimon Týma 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.6 15.00
2 Václav OndokVáclav Ondok 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.7 13.50
3 Michal HubáčekMichal Hubáček 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 08.8 11.00
4 David StarkaDavid Starka 12 SK ŽirovniceSK Žirovnice 2 09.0 7.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 08.0 16.00
2 Šimon TýmaŠimon Týma 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.6 15.00
3 Matyáš ČerneckýMatyáš Černecký 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.7 13.50
3 Václav OndokVáclav Ondok 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.7 13.50
5 Matyáš SmrčkaMatyáš Smrčka 13 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 08.8 11.00
5 Dominik NekovářDominik Nekovář 12 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.8 11.00
5 Michal HubáčekMichal Hubáček 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 08.8 11.00
8 Jan SajnerJan Sajner 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.9 8.50
8 Jakub FízelJakub Fízel 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 08.9 8.50
10 David StarkaDavid Starka 12 SK ŽirovniceSK Žirovnice 2 09.0 7.00
11 Hynek PlavecHynek Plavec 13 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 09.4 6.00
12 Albert AlenkaAlbert Alenka 13 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 09.5 4.50
12 Jakub KřivánekJakub Křivánek 13 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 09.5 4.50
14 František VajdaFrantišek Vajda 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 10.0 3.00
15 Richard PaštykaRichard Paštyka 14 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.1 2.00
16 Marek HiršlMarek Hiršl 14 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 11.0 1.00

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FikarAdam Fikar 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.7 5.50
2 Jaromír KloučekJaromír Klouček 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.8 4.00
3 Lukáš KozojedLukáš Kozojed 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 09.0 3.00
4 Dominik ČerneckýDominik Černecký 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.5 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 07.6 11.00
2 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.1 10.00
3 Václav PaulVáclav Paul 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 08.2 9.00
4 Filip HovorkaFilip Hovorka 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 09.4 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 5.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PaštykaPetr Paštyka 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 07.5 12.00
2 Jakub MachotkaJakub Machotka 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.3 8.00
3 Jindřich NousekJindřich Nousek 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 08.4 7.00
4 Michal KřehlíkMichal Křehlík 10 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 08.7 5.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PaštykaPetr Paštyka 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 07.5 12.00
2 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 07.6 11.00
3 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.1 10.00
4 Václav PaulVáclav Paul 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 08.2 9.00
5 Jakub MachotkaJakub Machotka 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.3 8.00
6 Jindřich NousekJindřich Nousek 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 08.4 7.00
7 Adam FikarAdam Fikar 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.7 5.50
7 Michal KřehlíkMichal Křehlík 10 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 08.7 5.50
9 Jaromír KloučekJaromír Klouček 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.8 4.00
10 Lukáš KozojedLukáš Kozojed 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 09.0 3.00
11 Filip HovorkaFilip Hovorka 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 09.4 2.00
12 Dominik ČerneckýDominik Černecký 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.5 1.00

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.3 11.50
1= Anna RytnauerováAnna Rytnauerová 14 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.3 11.50
3 Anastázie NovákováAnastázie Nováková 14 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.3 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Veronika HubáčkováVeronika Hubáčková 14 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.9 16.00
1= Dora SvobodováDora Svobodová 13 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.9 16.00
3 Sára ŠenkýřováSára Šenkýřová 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.8 5.50
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KoubkováJulie Koubková 13 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.6 8.50
2 Adina KozákováAdina Kozáková 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.9 4.00
3 Stela LeitkepováStela Leitkepová 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11.5 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08.1 21.00
2 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.2 20.00
3 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08.6 18.00
4 Melánie GombálováMelánie Gombálová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10.1 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana BrigantováZuzana Brigantová 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.5 19.00
2 Stela MachováStela Machová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.6 8.50
3 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.7 7.00
4 Daniela VinšováDaniela Vinšová 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.8 5.50
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KubátováNikola Kubátová 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.9 16.00
2 Ellen ČechováEllen Čechová 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.0 14.00
3 Barbora FickováBarbora Ficková 12 SK ŽirovniceSK Žirovnice 09.1 13.00
4 Nela KyršováNela Kyršová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.5 10.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08.1 21.00
2 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.2 20.00
3 Zuzana BrigantováZuzana Brigantová 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.5 19.00
4 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08.6 18.00
5 Veronika HubáčkováVeronika Hubáčková 14 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.9 16.00
5 Dora SvobodováDora Svobodová 13 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.9 16.00
5 Nikola KubátováNikola Kubátová 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.9 16.00
8 Ellen ČechováEllen Čechová 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.0 14.00
9 Barbora FickováBarbora Ficková 12 SK ŽirovniceSK Žirovnice 09.1 13.00
10 Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.3 11.50
10 Anna RytnauerováAnna Rytnauerová 14 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.3 11.50
12 Nela KyršováNela Kyršová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.5 10.00
13 Julie KoubkováJulie Koubková 13 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.6 8.50
13 Stela MachováStela Machová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.6 8.50
15 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.7 7.00
16 Sára ŠenkýřováSára Šenkýřová 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.8 5.50
16 Daniela VinšováDaniela Vinšová 12 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.8 5.50
18 Adina KozákováAdina Kozáková 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.9 4.00
19 Melánie GombálováMelánie Gombálová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10.1 3.00
20 Anastázie NovákováAnastázie Nováková 14 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.3 2.00
21 Stela LeitkepováStela Leitkepová 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11.5 1.00

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubováKateřina Holubová 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.4 16.00
2 Karolína MusilováKarolína Musilová 11 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 08.5 14.00
3 Elen KoubkováElen Koubková 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 09.5 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PlavcováEliška Plavcová 11 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 08.4 16.00
2 Tereza BeranováTereza Beranová 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 09.1 7.50
3 Tea SvobodováTea Svobodová 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 09.3 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 5.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PovolnáKarolína Povolná 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.3 18.00
2 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 09.8 3.00
3 Julie DecroixJulie Decroix 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 10.0 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 5.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 08.0 21.00
2 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 08.1 20.00
3 Terezie HouškováTerezie Houšková 11 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 08.4 16.00
4 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 08.7 11.50
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 5.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 08.2 19.00
2 Simona KalnáSimona Kalná 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.8 10.00
3 Vendula ŠustrováVendula Šustrová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 09.0 9.00
4 Žofie VajdováŽofie Vajdová 10 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 09.1 7.50
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 5.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta BenešováAgáta Benešová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.6 13.00
2 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová 10 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.7 11.50
3 Simona KrálováSimona Králová 10 SK ŽirovniceSK Žirovnice 2 09.4 5.00
4 Adéla ŠímováAdéla Šímová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.5 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 08.0 21.00
2 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 08.1 20.00
3 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 08.2 19.00
4 Karolína PovolnáKarolína Povolná 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.3 18.00
5 Kateřina HolubováKateřina Holubová 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.4 16.00
5 Eliška PlavcováEliška Plavcová 11 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 08.4 16.00
5 Terezie HouškováTerezie Houšková 11 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 08.4 16.00
8 Karolína MusilováKarolína Musilová 11 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 08.5 14.00
9 Agáta BenešováAgáta Benešová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.6 13.00
10 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 08.7 11.50
10 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová 10 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.7 11.50
12 Simona KalnáSimona Kalná 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.8 10.00
13 Vendula ŠustrováVendula Šustrová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 09.0 9.00
14 Tereza BeranováTereza Beranová 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 09.1 7.50
14 Žofie VajdováŽofie Vajdová 10 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 09.1 7.50
16 Tea SvobodováTea Svobodová 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 09.3 6.00
17 Simona KrálováSimona Králová 10 SK ŽirovniceSK Žirovnice 2 09.4 5.00
18 Elen KoubkováElen Koubková 11 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 09.5 4.00
19 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 09.8 3.00
20 Julie DecroixJulie Decroix 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 10.0 2.00
21 Adéla ŠímováAdéla Šímová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.5 1.00