Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Liga Vysočiny přípravek – západ

Havlíčkův Brod (5. 9. 2021)

hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (ne, 5.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FízelJakub Fízel
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
12 PB 18.38 18.38 18.38 13.00
2 Jakub KřivánekJakub Křivánek
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
13 PB 17.46 17.46 17.46 11.00
3 Prokop FridrichProkop Fridrich
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 PB 16.68 16.68 16.68 10.00
4 Dominik NekovářDominik Nekovář
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
12 PB 16.04 16.04 16.04 7.00
5 Albert AlenkaAlbert Alenka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
13 PB 13.07 13.07 13.07 5.00
6 Matyáš ČerneckýMatyáš Černecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
13 PB 12.21 12.21 12.21 4.00
7 Michal HubáčekMichal Hubáček
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 PB 10.74 10.74 10.74 2.00
8 Marek HiršlMarek Hiršl
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
14 PB 09.94 09.94 9.94 1.00
Celkem 8 závodníků
Skupina 02 (ne, 5.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon TýmaŠimon Týma
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
13 PB 23.20 23.20 23.20 16.00
2 David StarkaDavid Starka
SK ŽirovniceSK Žirovnice
12 PB 22.02 22.02 22.02 15.00
3 Hynek PlavecHynek Plavec
SK ŽirovniceSK Žirovnice
13 PB 20.93 20.93 20.93 14.00
4 Matyáš SmrčkaMatyáš Smrčka
SK ŽirovniceSK Žirovnice
13 PB 18.23 18.23 18.23 12.00
5 Václav OndokVáclav Ondok
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
12 PB 16.62 16.62 16.62 9.00
6 Jan SajnerJan Sajner
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
12 PB 16.29 16.29 16.29 8.00
7 Richard PaštykaRichard Paštyka
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
14 PB 13.44 13.44 13.44 6.00
8 František VajdaFrantišek Vajda
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 PB 11.96 11.96 11.96 3.00
Celkem 8 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (ne, 5.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FikarAdam Fikar
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
11 PB 30.12 12.00
2 Filip HovorkaFilip Hovorka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 PB 24.61 9.00
3 Jaromír KloučekJaromír Klouček
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 PB 23.62 8.00
4 Dominik ČerneckýDominik Černecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 PB 16.10 3.00
5 Martin HonzaMartin Honza
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 PB 12.64 2.00
6 Lukáš KozojedLukáš Kozojed
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
11 PB 12.30 1.00
Celkem 6 závodníků
Skupina 02 (ne, 5.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MachotkaJakub Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 PB 29.46 11.00
2 Petr PaštykaPetr Paštyka
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 PB 25.97 10.00
3 Jan ZajíčekJan Zajíček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 PB 22.96 7.00
4 Václav PaulVáclav Paul
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 PB 22.92 6.00
5 Jindřich NousekJindřich Nousek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 PB 19.17 5.00
6 Michal KřehlíkMichal Křehlík
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
10 PB 18.47 4.00
Celkem 6 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (ne, 5.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ellen ČechováEllen Čechová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 PB 18.72 21.00
2 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
12 PB 15.78 18.00
3 Zuzana BrigantováZuzana Brigantová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 PB 13.82 14.00
4 Nela KyršováNela Kyršová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 PB 13.35 13.00
5 Melánie GombálováMelánie Gombálová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 PB 12.12 12.00
6 Adina KozákováAdina Kozáková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
13 PB 09.99 9.00
7 Nikola KubátováNikola Kubátová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
12 PB 09.75 8.00
8 Julie KoubkováJulie Koubková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
13 PB 09.40 7.00
9 Stela LeitkepováStela Leitkepová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
13 PB 09.32 6.00
10 Barbora FickováBarbora Ficková
SK ŽirovniceSK Žirovnice
12 PB 08.55 5.00
11 Veronika HubáčkováVeronika Hubáčková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 PB 08.38 4.00
Celkem 11 závodníků
Skupina 02 (ne, 5.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dora SvobodováDora Svobodová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
13 PB 17.57 20.00
2 Sára ŠlapalováSára Šlapalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 PB 16.71 19.00
3 Stela MachováStela Machová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 PB 14.67 17.00
4 Daniela VinšováDaniela Vinšová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
12 PB 14.44 16.00
5 Kristýna ŠímováKristýna Šímová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 PB 14.01 15.00
6 Lucie StaňkováLucie Staňková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 PB 11.55 11.00
7 Sára ŠenkýřováSára Šenkýřová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
13 PB 10.73 10.00
8 Anna RytnauerováAnna Rytnauerová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
14 PB 07.97 3.00
9 Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 PB 06.97 2.00
10 Anastázie NovákováAnastázie Nováková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 PB 03.57 1.00
Celkem 10 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BeranováTereza Beranová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
11 PB 21.38 20.00
2 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
10 PB 21.08 19.00
3 Agáta BenešováAgáta Benešová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 PB 20.96 18.00
4 Terezie HouškováTerezie Houšková
SK ŽirovniceSK Žirovnice
11 PB 17.71 14.00
5 Adéla ŠímováAdéla Šímová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 PB 17.05 12.00
6 Karolína PovolnáKarolína Povolná
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 PB 16.92 10.00
7 Elen KoubkováElen Koubková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
11 PB 15.09 9.00
8 Vendula ŠustrováVendula Šustrová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 PB 14.52 8.00
9 Viktorie NovákováViktorie Nováková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 PB 13.93 6.50
10 Kateřina HolubováKateřina Holubová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
11 PB 12.70 4.00
11 Julie DecroixJulie Decroix
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 PB 08.66 1.00
Celkem 11 závodníků
Skupina 02 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol VinšováNikol Vinšová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 PB 25.31 21.00
2 Eliška PlavcováEliška Plavcová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
11 PB 19.51 17.00
3 Tea SvobodováTea Svobodová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
11 PB 18.10 16.00
4 Šárka SvobodováŠárka Svobodová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 PB 17.94 15.00
5 Karolína MusilováKarolína Musilová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
11 PB 17.33 13.00
6 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 PB 16.98 11.00
7 Tereza PekařováTereza Pekařová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 PB 13.93 6.50
8 Simona KrálováSimona Králová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
10 PB 13.61 5.00
9 Žofie VajdováŽofie Vajdová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
10 PB 10.57 3.00
10 Simona KalnáSimona Kalná
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 PB 10.34 2.00
Celkem 10 závodníků