Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Liga Vysočiny přípravek – východ

Velké Meziříčí (6. 6. 2021)

50 m překážek - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Jan HolemařJan Holemař 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 09.9 12.00
2 12 Václav HošekVáclav Hošek 13 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 10.6 11.00
3 7 Šimon KotačkaŠimon Kotačka 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 11.0 10.00
4 9 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 11.1 9.00
5 8 Matouš MeschkaMatouš Meschka 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.7 8.00
6 5 Marek HorkýMarek Horký 14 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.4 7.00
7 6 Melichar JurekMelichar Jurek 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 12.5 6.00
8 11 Kryštof TvrdýKryštof Tvrdý 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 12.8 5.00
9 2 Jaroslav CahaJaroslav Caha 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.8 4.00
10 1 Mikuláš BradáčMikuláš Bradáč 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 15.0 3.00
11 3 Jan CahaJan Caha 15 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 16.0 2.00
12 10 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 18.7 1.00
Celkem 12 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Stanislav HorkýStanislav Horký 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.8 14.00
2 13 Ondřej ProkopOndřej Prokop 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 13 09.8 13.00
3 5 Antonín HošekAntonín Hošek 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.4 12.00
4 8 Vít JiříčekVít Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 10.7 11.00
5 14 Benjamin SedlářBenjamin Sedlář 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 11.3 10.00
6 12 Vilém MatějekVilém Matějek 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 11.6 9.00
7 7 Jakub JanoušekJakub Janoušek 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 11.8 8.00
8 2 Mathias DolníčekMathias Dolníček 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.0 7.00
9 3 Jakub HodrmentJakub Hodrment 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 12.0 6.00
10 10 Kryštof KotenKryštof Koten 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 12.8 5.00
11 16 Adam TesařAdam Tesař 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 16 12.8 4.00
12 11 Miroslav KubišMiroslav Kubiš 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 13.1 3.00
13 15 David ŠulaDavid Šula 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 15 13.5 2.00
14 9 Matouš JurekMatouš Jurek 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 16.0 1.00
Celkem 14 závodníků

50 m překážek - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Sára ŠpačkováSára Špačková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 16 10.8 21.00
2 19 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19 11.1 20.00
3 8 Karolína KozlováKarolína Kozlová 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 11.5 19.00
4 9 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 11.6 18.00
5 20 Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 20 11.7 17.00
6 6 Nela HodrmentováNela Hodrmentová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 11.8 16.00
7 18 Adéla VašíčkováAdéla Vašíčková 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 18 12.1 15.00
8 14 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14 12.3 14.00
9 1 Elen BadalíkováElen Badalíková 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 12.6 13.00
10 10 Liliana KubišováLiliana Kubišová 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 12.7 12.00
11 15 Karin SovákováKarin Sováková 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 15 12.7 11.00
12 2 Sára BulíčkováSára Bulíčková 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.0 10.00
13 3 Viktorie Ela DvořákováViktorie Ela Dvořáková 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 13.2 9.00
14 5 Michaela HalvováMichaela Halvová 13 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 13.5 8.00
15 13 Nela MejzlíkováNela Mejzlíková 14 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13 13.9 7.00
16 11 Silvia MatušíkováSilvia Matušíková 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 14.0 6.00
17 12 Daria MatušíkováDaria Matušíková 14 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12 14.3 5.00
18 21 Sofie VotavováSofie Votavová 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21 14.5 4.00
19 17 Kristýna ŠulováKristýna Šulová 14 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 17 14.9 3.00
20 7 Anna KozlováAnna Kozlová 14 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 15.6 2.00
21 4 Alena FejtováAlena Fejtová 13 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 19.9 1.00
Celkem 21 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 7 09.8 25.00
2 24 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24 10.0 24.00
3 9 Nikol KicováNikol Kicová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 10.3 23.00
4 1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 10.3 22.00
5 14 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 10.7 21.00
6 21 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21 10.8 20.00
7 5 Barbora FialováBarbora Fialová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.9 19.00
8 13 Barbora MrákotováBarbora Mrákotová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 10.9 18.00
9 3 Barbora DavídkováBarbora Davídková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.1 17.00
10 10 Eliška KonečnáEliška Konečná 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 11.3 16.00
11 2 Karina BradáčováKarina Bradáčová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 11.3 15.00
12 8 Ela GotthardováEla Gotthardová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.4 14.00
13 16 Alexandra SalašováAlexandra Salašová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 16 11.4 13.00
14 19 Karin ŠteflováKarin Šteflová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 19 11.5 12.00
15 12 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12 11.5 11.00
16 6 Nela FňukalováNela Fňukalová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 12.0 10.00
17 15 Tereza RouskováTereza Rousková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 12.0 9.00
18 17 Vanesa SlováčkováVanesa Slováčková 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 17 12.5 8.00
19 4 Adéla DerahováAdéla Derahová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 12.9 7.00
20 20 Valentýna UhlířováValentýna Uhlířová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20 13.0 6.00
21 25 Justýna ZábršováJustýna Zábršová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 25 13.2 5.00
22 23 Sára VejmělkováSára Vejmělková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23 13.4 4.00
23 22 Alice VávrováAlice Vávrová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22 14.1 3.00
24 11 Nela MafkováNela Mafková 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 14.3 2.00
25 18 Radka ŠanderováRadka Šanderová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 18 14.4 1.00
Celkem 25 závodníků

4 x 100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Kotačka, Horký, Sobotka, Tvrdý Kotačka, Horký, Sobotka, Tvrdý TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 72.7
2 1 Bradáč, Caha, Jurek, Šmíd Bradáč, Caha, Jurek, Šmíd TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 83.1
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Dolníček, Horký, Hošek, Sedlář Dolníček, Horký, Hošek, Sedlář TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 64.1
MS 13 Prokop, Hodrment, Tesař, Holemař Prokop, Hodrment, Tesař, Holemař Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 67.6
2 11 Kubiš, Koten, Jiříček, Janoušek Kubiš, Koten, Jiříček, Janoušek TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 68.3
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 5 Halvová, Špačková, Hodrmentová, Volkmannová Halvová, Špačková, Hodrmentová, Volkmannová Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 4 70.4
1 10 Kubišová, Badalíková, Kozlová, Krejčí Kubišová, Badalíková, Kozlová, Krejčí TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 72.3
2 19 Velebová, Bulíčková, Votavová, Fejtová Velebová, Bulíčková, Votavová, Fejtová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 79.7
3 11 Matušíková, Kozlová, Sedmidubská, Vašíčková Matušíková, Kozlová, Sedmidubská, Vašíčková TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 84.5
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Kicová, Vacková, Fialová, Velebová Kicová, Vacková, Fialová, Velebová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 62.6
2 14 Mrákotová, Gotthardová, Mrákotová, Davídková Mrákotová, Gotthardová, Mrákotová, Davídková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 63.7
3 17 Slováčková, Blaťáková, Bradáčová, Šteflová Slováčková, Blaťáková, Bradáčová, Šteflová TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 68.0
4 6 Fňukalová, Konečná, Matějíčková, Vejmělková Fňukalová, Konečná, Matějíčková, Vejmělková TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 71.3
MS 11 Mafková, Formanová, Derahová, Salašová Mafková, Formanová, Derahová, Salašová TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 71.9
5 25 Zábršová, Šanderová, Rousková, Uhlířová Zábršová, Šanderová, Rousková, Uhlířová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 72.2
Celkem 6 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Jan HolemařJan Holemař
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 4 1.83 12.00
2 8 Matouš MeschkaMatouš Meschka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
12 8 1.83 11.00
3 12 Václav HošekVáclav Hošek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
13 12 1.81 10.00
4 7 Šimon KotačkaŠimon Kotačka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
12 7 1.74 9.00
5 9 Daniel SobotkaDaniel Sobotka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
12 9 1.70 8.00
6 2 Jaroslav CahaJaroslav Caha
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 2 1.68 7.00
7 5 Marek HorkýMarek Horký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
14 5 1.67 6.00
8 10 Šimon ŠmídŠimon Šmíd
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 10 1.67 5.00
9 1 Mikuláš BradáčMikuláš Bradáč
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 1 1.53 4.00
10 11 Kryštof TvrdýKryštof Tvrdý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
12 11 1.52 3.00
11 3 Jan CahaJan Caha
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
15 3 1.39 2.00
12 6 Melichar JurekMelichar Jurek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 6 1.38 1.00
Celkem 12 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Antonín HošekAntonín Hošek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 5 1.96 14.00
2 13 Ondřej ProkopOndřej Prokop
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
11 13 1.93 13.00
3 14 Benjamin SedlářBenjamin Sedlář
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 14 1.93 12.00
4 16 Adam TesařAdam Tesař
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 16 1.92 11.00
5 4 Stanislav HorkýStanislav Horký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 4 1.89 10.00
6 8 Vít JiříčekVít Jiříček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 8 1.88 9.00
7 12 Vilém MatějekVilém Matějek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 12 1.83 8.00
8 2 Mathias DolníčekMathias Dolníček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 2 1.68 7.00
9 3 Jakub HodrmentJakub Hodrment
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
11 3 1.68 6.00
10 10 Kryštof KotenKryštof Koten
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 10 1.67 5.00
11 7 Jakub JanoušekJakub Janoušek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 7 1.66 4.00
12 9 Matouš JurekMatouš Jurek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 9 1.63 3.00
13 15 David ŠulaDavid Šula
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 15 1.59 2.00
14 11 Miroslav KubišMiroslav Kubiš
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 11 1.51 1.00
Celkem 14 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
12 9 1.95 21.00
2 19 Lucie VelebováLucie Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
12 19 1.77 20.00
3 8 Karolína KozlováKarolína Kozlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
12 8 1.76 19.00
4 16 Sára ŠpačkováSára Špačková
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 16 1.74 18.00
5 14 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 14 1.70 17.00
6 20 Elena VolkmannováElena Volkmannová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 20 1.68 16.00
7 1 Elen BadalíkováElen Badalíková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
12 1 1.66 15.00
8 5 Michaela HalvováMichaela Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
13 5 1.63 14.00
9= 3 Viktorie Ela DvořákováViktorie Ela Dvořáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 3 1.59 12.50
9= 6 Nela HodrmentováNela Hodrmentová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 6 1.59 12.50
11 15 Karin SovákováKarin Sováková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
12 15 1.58 11.00
12 18 Adéla VašíčkováAdéla Vašíčková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 18 1.49 10.00
13 10 Liliana KubišováLiliana Kubišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
12 10 1.48 9.00
14 2 Sára BulíčkováSára Bulíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
12 2 1.48 8.00
15 13 Nela MejzlíkováNela Mejzlíková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
14 13 1.44 7.00
16 17 Kristýna ŠulováKristýna Šulová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
14 17 1.41 6.00
17 21 Sofie VotavováSofie Votavová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
12 21 1.39 5.00
18 12 Daria MatušíkováDaria Matušíková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
14 12 1.36 4.00
19 11 Silvia MatušíkováSilvia Matušíková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 11 1.36 3.00
20 7 Anna KozlováAnna Kozlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
14 7 1.26 2.00
21 4 Alena FejtováAlena Fejtová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
13 4 1.05 1.00
Celkem 21 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Veronika FormanováVeronika Formanová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
10 7 2.20 25.00
2 24 Michaela VelebováMichaela Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 24 2.14 24.00
3 13 Barbora MrákotováBarbora Mrákotová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 13 2.12 23.00
4= 5 Barbora FialováBarbora Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 5 2.08 21.50
4= 3 Barbora DavídkováBarbora Davídková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 3 2.08 21.50
6= 14 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 14 2.01 19.50
6= 2 Karina BradáčováKarina Bradáčová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 2 2.01 19.50
8 1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 1 2.01 18.00
9 9 Nikol KicováNikol Kicová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 9 1.94 17.00
10 21 Ema VackováEma Vacková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 21 1.85 16.00
11 4 Adéla DerahováAdéla Derahová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 4 1.84 15.00
12 25 Justýna ZábršováJustýna Zábršová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 25 1.82 14.00
13 19 Karin ŠteflováKarin Šteflová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 19 1.77 13.00
14 8 Ela GotthardováEla Gotthardová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 8 1.76 12.00
15 18 Radka ŠanderováRadka Šanderová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 18 1.74 11.00
16 23 Sára VejmělkováSára Vejmělková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 23 1.68 10.00
17 20 Valentýna UhlířováValentýna Uhlířová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 20 1.67 9.00
18 22 Alice VávrováAlice Vávrová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 22 1.65 8.00
19 6 Nela FňukalováNela Fňukalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 6 1.64 7.00
20 17 Vanesa SlováčkováVanesa Slováčková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 17 1.61 6.00
21 16 Alexandra SalašováAlexandra Salašová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 16 1.59 5.00
22 10 Eliška KonečnáEliška Konečná
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 10 1.57 4.00
23 15 Tereza RouskováTereza Rousková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 15 1.53 3.00
24 12 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 12 1.52 2.00
25 11 Nela MafkováNela Mafková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 11 1.35 1.00
Celkem 25 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Kryštof TvrdýKryštof Tvrdý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
12 11 06.10 12.00
2 8 Matouš MeschkaMatouš Meschka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
12 8 05.50 11.00
3 12 Václav HošekVáclav Hošek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
13 12 05.40 10.00
4 9 Daniel SobotkaDaniel Sobotka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
12 9 05.40 9.00
5 2 Jaroslav CahaJaroslav Caha
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 2 05.30 8.00
6 4 Jan HolemařJan Holemař
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 4 05.20 7.00
7 5 Marek HorkýMarek Horký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
14 5 04.10 6.00
8 10 Šimon ŠmídŠimon Šmíd
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 10 04.00 5.00
9 7 Šimon KotačkaŠimon Kotačka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
12 7 04.00 4.00
10 1 Mikuláš BradáčMikuláš Bradáč
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 1 03.30 3.00
11 6 Melichar JurekMelichar Jurek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 6 03.00 2.00
12 3 Jan CahaJan Caha
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
15 3 02.90 1.00
Celkem 12 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Adam TesařAdam Tesař
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 16 09.00 14.00
2 13 Ondřej ProkopOndřej Prokop
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
11 13 07.70 13.00
3 14 Benjamin SedlářBenjamin Sedlář
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 14 07.20 12.00
4 7 Jakub JanoušekJakub Janoušek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 7 07.20 11.00
5 4 Stanislav HorkýStanislav Horký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 4 06.60 10.00
6 5 Antonín HošekAntonín Hošek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 5 06.50 9.00
7 12 Vilém MatějekVilém Matějek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 12 06.20 8.00
8 2 Mathias DolníčekMathias Dolníček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 2 06.00 7.00
9 15 David ŠulaDavid Šula
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 15 05.70 6.00
10 8 Vít JiříčekVít Jiříček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 8 05.60 5.00
11 3 Jakub HodrmentJakub Hodrment
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
11 3 05.40 4.00
12 11 Miroslav KubišMiroslav Kubiš
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 11 05.00 3.00
13 10 Kryštof KotenKryštof Koten
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 10 04.80 2.00
14 9 Matouš JurekMatouš Jurek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 9 03.80 1.00
Celkem 14 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Karolína KozlováKarolína Kozlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
12 8 06.40 21.00
2 16 Sára ŠpačkováSára Špačková
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 16 06.10 20.00
3 19 Lucie VelebováLucie Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
12 19 05.60 19.00
4 20 Elena VolkmannováElena Volkmannová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 20 05.30 18.00
5 14 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 14 05.10 17.00
6 18 Adéla VašíčkováAdéla Vašíčková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 18 05.00 16.00
7 21 Sofie VotavováSofie Votavová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
12 21 04.90 15.00
8 5 Michaela HalvováMichaela Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
13 5 04.90 14.00
9 2 Sára BulíčkováSára Bulíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
12 2 04.60 13.00
10 9 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
12 9 04.60 12.00
11 15 Karin SovákováKarin Sováková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
12 15 04.20 11.00
12 1 Elen BadalíkováElen Badalíková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
12 1 04.20 10.00
13 7 Anna KozlováAnna Kozlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
14 7 04.00 9.00
14 3 Viktorie Ela DvořákováViktorie Ela Dvořáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 3 04.00 8.00
15 6 Nela HodrmentováNela Hodrmentová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 6 03.90 7.00
16 10 Liliana KubišováLiliana Kubišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
12 10 03.80 6.00
17 11 Silvia MatušíkováSilvia Matušíková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
13 11 03.50 5.00
18 13 Nela MejzlíkováNela Mejzlíková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
14 13 03.00 4.00
19 17 Kristýna ŠulováKristýna Šulová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
14 17 03.00 3.00
20 12 Daria MatušíkováDaria Matušíková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
14 12 02.60 2.00
21 4 Alena FejtováAlena Fejtová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
13 4 02.50 1.00
Celkem 21 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Barbora DavídkováBarbora Davídková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 3 08.50 25.00
2 24 Michaela VelebováMichaela Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 24 08.00 24.00
3 1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 1 07.60 23.00
4 17 Vanesa SlováčkováVanesa Slováčková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 17 07.00 22.00
5 21 Ema VackováEma Vacková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 21 06.60 21.00
6 12 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 12 06.50 20.00
7 19 Karin ŠteflováKarin Šteflová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 19 06.20 19.00
8 16 Alexandra SalašováAlexandra Salašová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 16 06.20 18.00
9 5 Barbora FialováBarbora Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 5 06.10 17.00
10 7 Veronika FormanováVeronika Formanová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
10 7 06.00 16.00
11 15 Tereza RouskováTereza Rousková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 15 06.00 15.00
12 13 Barbora MrákotováBarbora Mrákotová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 13 06.00 14.00
13 18 Radka ŠanderováRadka Šanderová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 18 06.00 13.00
14 4 Adéla DerahováAdéla Derahová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 4 05.70 12.00
15 9 Nikol KicováNikol Kicová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 9 05.60 11.00
16 8 Ela GotthardováEla Gotthardová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 8 05.50 10.00
17 14 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 14 05.30 9.00
18 25 Justýna ZábršováJustýna Zábršová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 25 05.30 8.00
19 2 Karina BradáčováKarina Bradáčová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 2 05.10 7.00
20 11 Nela MafkováNela Mafková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 11 05.00 6.00
21 22 Alice VávrováAlice Vávrová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 22 04.90 5.00
22 20 Valentýna UhlířováValentýna Uhlířová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 20 04.80 4.00
23 23 Sára VejmělkováSára Vejmělková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 23 04.70 3.00
24 10 Eliška KonečnáEliška Konečná
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 10 04.70 2.00
25 6 Nela FňukalováNela Fňukalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
11 6 04.50 1.00
Celkem 25 závodníků
čtyřboj - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan HolemařJan Holemař 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0043
2 Václav HošekVáclav Hošek 13 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0042
3 Matouš MeschkaMatouš Meschka 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0038
4 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0035
5 Šimon KotačkaŠimon Kotačka 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0033
6 Kryštof TvrdýKryštof Tvrdý 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0027
7 Marek HorkýMarek Horký 14 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0025
8 Jaroslav CahaJaroslav Caha 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0024
9 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0015
10 Melichar JurekMelichar Jurek 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0011
11 Mikuláš BradáčMikuláš Bradáč 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0011
12 Jan CahaJan Caha 15 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0008
Celkem 12 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej ProkopOndřej Prokop 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0050
2 Stanislav HorkýStanislav Horký 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0048
3 Antonín HošekAntonín Hošek 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0047
4 Benjamin SedlářBenjamin Sedlář 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0040
5 Vít JiříčekVít Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0034
6 Vilém MatějekVilém Matějek 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0033
7 Adam TesařAdam Tesař 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0030
8 Mathias DolníčekMathias Dolníček 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0028
9 Jakub JanoušekJakub Janoušek 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0027
10 David ŠulaDavid Šula 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0023
11 Kryštof KotenKryštof Koten 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0022
12 Jakub HodrmentJakub Hodrment 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0019
13 Miroslav KubišMiroslav Kubiš 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0012
14 Matouš JurekMatouš Jurek 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0007
Celkem 14 závodníků
čtyřboj - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára ŠpačkováSára Špačková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0080
2 Karolína KozlováKarolína Kozlová 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0079
3 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0075
4 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0070
5 Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0066
6 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0059
7 Nela HodrmentováNela Hodrmentová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0053
8 Elen BadalíkováElen Badalíková 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0050
9 Karin SovákováKarin Sováková 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0047
10 Adéla VašíčkováAdéla Vašíčková 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0045
11 Michaela HalvováMichaela Halvová 13 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 0045
12 Sára BulíčkováSára Bulíčková 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0041
13 Liliana KubišováLiliana Kubišová 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0040
14 Viktorie Ela DvořákováViktorie Ela Dvořáková 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0035
15 Sofie VotavováSofie Votavová 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0032
16 Nela MejzlíkováNela Mejzlíková 14 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0024
17 Silvia MatušíkováSilvia Matušíková 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0021
18 Anna KozlováAnna Kozlová 14 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0021
19 Daria MatušíkováDaria Matušíková 14 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0014
20 Kristýna ŠulováKristýna Šulová 14 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0014
21 Alena FejtováAlena Fejtová 13 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0004
Celkem 21 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0092
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0089
3 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 0088
4 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0084
5 Nikol KicováNikol Kicová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0074
6 Barbora FialováBarbora Fialová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0074
7 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0074
8 Barbora MrákotováBarbora Mrákotová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0073
9 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0067
10 Karina BradáčováKarina Bradáčová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0061
11 Karin ŠteflováKarin Šteflová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0056
12= Adéla DerahováAdéla Derahová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0051
12= Ela GotthardováEla Gotthardová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0051
14 Alexandra SalašováAlexandra Salašová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0047
15 Vanesa SlováčkováVanesa Slováčková 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0044
16 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0042
17 Justýna ZábršováJustýna Zábršová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0041
18 Tereza RouskováTereza Rousková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0032
19 Nela FňukalováNela Fňukalová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0031
20 Eliška KonečnáEliška Konečná 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0028
21 Radka ŠanderováRadka Šanderová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0027
22= Alice VávrováAlice Vávrová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0023
22= Valentýna UhlířováValentýna Uhlířová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0023
24 Sára VejmělkováSára Vejmělková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0020
25 Nela MafkováNela Mafková 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0010
Celkem 25 závodníků

běh přes žebřík - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Jan HolemařJan Holemař 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 0:07.5 12.00
2 12 Václav HošekVáclav Hošek 13 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 0:07.6 11.00
3 7 Šimon KotačkaŠimon Kotačka 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 0:07.6 10.00
4 9 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 0:07.7 9.00
5 8 Matouš MeschkaMatouš Meschka 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 0:08.0 8.00
6 11 Kryštof TvrdýKryštof Tvrdý 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 0:08.1 7.00
7 5 Marek HorkýMarek Horký 14 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 0:08.4 6.00
8 2 Jaroslav CahaJaroslav Caha 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 0:08.6 5.00
9 10 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 0:08.6 4.00
10 3 Jan CahaJan Caha 15 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 0:08.9 3.00
11 6 Melichar JurekMelichar Jurek 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 0:09.4 2.00
12 1 Mikuláš BradáčMikuláš Bradáč 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 0:09.7 1.00
Celkem 12 závodníků

běh přes žebřík - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Stanislav HorkýStanislav Horký 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 0:07.0 14.00
2 15 David ŠulaDavid Šula 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 15 0:07.1 13.00
3 5 Antonín HošekAntonín Hošek 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 0:07.2 12.00
4 13 Ondřej ProkopOndřej Prokop 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 13 0:07.3 11.00
5 10 Kryštof KotenKryštof Koten 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 0:07.5 10.00
6 8 Vít JiříčekVít Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 0:07.6 9.00
7 12 Vilém MatějekVilém Matějek 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 0:07.7 8.00
8 2 Mathias DolníčekMathias Dolníček 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 0:07.7 7.00
9 14 Benjamin SedlářBenjamin Sedlář 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 0:07.8 6.00
10 11 Miroslav KubišMiroslav Kubiš 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 0:07.9 5.00
11 7 Jakub JanoušekJakub Janoušek 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 0:07.9 4.00
12 3 Jakub HodrmentJakub Hodrment 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 0:08.0 3.00
13 9 Matouš JurekMatouš Jurek 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 0:08.3 2.00
14 16 Adam TesařAdam Tesař 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 16 0:08.4 1.00
Celkem 14 závodníků

běh přes žebřík - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Sára ŠpačkováSára Špačková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 16 0:07.6 21.00
2 8 Karolína KozlováKarolína Kozlová 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 0:07.6 20.00
3 9 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 0:07.9 19.00
4 7 Anna KozlováAnna Kozlová 14 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 0:07.9 8.00
5 6 Nela HodrmentováNela Hodrmentová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 0:08.0 17.00
6 19 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19 0:08.0 16.00
7 20 Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 20 0:08.1 15.00
8 15 Karin SovákováKarin Sováková 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 15 0:08.1 14.00
9 10 Liliana KubišováLiliana Kubišová 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 0:08.1 13.00
10 1 Elen BadalíkováElen Badalíková 12 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 0:08.1 12.00
11 14 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14 0:08.1 11.00
12 2 Sára BulíčkováSára Bulíčková 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 0:08.3 10.00
13 5 Michaela HalvováMichaela Halvová 13 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 0:08.4 9.00
14 21 Sofie VotavováSofie Votavová 12 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21 0:08.6 8.00
15 11 Silvia MatušíkováSilvia Matušíková 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 0:08.6 7.00
16 13 Nela MejzlíkováNela Mejzlíková 14 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13 0:08.7 6.00
17 3 Viktorie Ela DvořákováViktorie Ela Dvořáková 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 0:08.7 5.00
18 18 Adéla VašíčkováAdéla Vašíčková 13 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 18 0:08.7 4.00
19 12 Daria MatušíkováDaria Matušíková 14 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12 0:08.7 3.00
20 17 Kristýna ŠulováKristýna Šulová 14 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 17 0:08.9 2.00
21 4 Alena FejtováAlena Fejtová 13 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 0:10.9 1.00
Celkem 21 závodníků

běh přes žebřík - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 6.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Barbora DavídkováBarbora Davídková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 0:07.0 25.00
2 14 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 0:07.1 24.00
3 9 Nikol KicováNikol Kicová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 0:07.1 23.00
4 7 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 7 0:07.1 22.00
5 1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 0:07.2 21.00
6 24 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24 0:07.2 20.00
7 2 Karina BradáčováKarina Bradáčová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 0:07.3 19.00
8 13 Barbora MrákotováBarbora Mrákotová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 0:07.4 18.00
9 4 Adéla DerahováAdéla Derahová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 0:07.5 17.00
10 5 Barbora FialováBarbora Fialová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 0:07.6 16.00
11 8 Ela GotthardováEla Gotthardová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 0:07.6 15.00
12 25 Justýna ZábršováJustýna Zábršová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 25 0:07.6 14.00
13 6 Nela FňukalováNela Fňukalová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 0:07.7 13.00
14 19 Karin ŠteflováKarin Šteflová 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 19 0:07.8 12.00
15 16 Alexandra SalašováAlexandra Salašová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 16 0:07.8 11.00
16 21 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21 0:07.8 10.00
17 12 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12 0:07.9 9.00
18 17 Vanesa SlováčkováVanesa Slováčková 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 17 0:07.9 8.00
19 22 Alice VávrováAlice Vávrová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22 0:08.1 7.00
20 10 Eliška KonečnáEliška Konečná 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 0:08.1 6.00
21 15 Tereza RouskováTereza Rousková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 0:08.1 5.00
22 20 Valentýna UhlířováValentýna Uhlířová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20 0:08.4 4.00
23 23 Sára VejmělkováSára Vejmělková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23 0:08.5 3.00
24 18 Radka ŠanderováRadka Šanderová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 18 0:08.7 2.00
25 11 Nela MafkováNela Mafková 11 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 0:08.9 1.00
Celkem 25 závodníků