Liga Vysočiny přípravek – východ
Žďár nad Sázavou (27. 6. 2021)hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši
(ne, 27.6.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav HošekVáclav Hošek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
13 | 3 | PB 27.68 | 27.68 | 27.68 | 9.00 | ||||||||||||
2 |
Daniel SobotkaDaniel Sobotka
TJ Spartak Třebíč, spolek |
12 | 7 | PB 23.07 | 23.07 | 23.07 | 8.00 | ||||||||||||
3 |
Matouš MeschkaMatouš Meschka
TJ Spartak Třebíč, spolek |
12 | 6 | PB 23.00 | 23.00 | 23.00 | 7.00 | ||||||||||||
4 |
Kryštof TvrdýKryštof Tvrdý
TJ Spartak Třebíč, spolek |
12 | 9 | PB 22.67 | 22.67 | 22.67 | 6.00 | ||||||||||||
5 |
Jan HolemářJan Holemář
Atletický oddíl TJ Žďár nad... |
12 | 1 | PB 22.02 | 22.02 | 22.02 | 5.00 | ||||||||||||
6 |
Šimon KotačkaŠimon Kotačka
TJ Spartak Třebíč, spolek |
12 | 4 | PB 21.49 | 21.49 | 21.49 | 4.00 | ||||||||||||
7 |
Patrik StarýPatrik Starý
Sportovní klub Bystřice n.P. |
12 | 8 | PB 19.69 | 19.69 | 19.69 | 3.00 | ||||||||||||
8 |
Marek HorkýMarek Horký
TJ Spartak Třebíč, spolek |
14 | 2 | PB 18.76 | 18.76 | 18.76 | 2.00 | ||||||||||||
9 |
Matyáš KozáčekMatyáš Kozáček
Sportovní klub Bystřice n.P. |
12 | 5 | PB 16.25 | 16.25 | 16.25 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(ne, 27.6.2021 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Benjamin SedlářBenjamin Sedlář
TJ Spartak Třebíč, spolek |
11 | 12 | PB 38.49 | 13.00 | ||||||||||||||
2 |
Kryštof JiříčekKryštof Jiříček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
10 | 7 | PB 36.67 | 12.00 | ||||||||||||||
3 |
Arman BrindaArman Brinda
Sportovní klub Bystřice n.P. |
10 | 1 | PB 36.47 | 11.00 | ||||||||||||||
4 |
Ondřej ProkopOndřej Prokop
Atletický oddíl TJ Žďár nad... |
11 | 11 | PB 35.27 | 10.00 | ||||||||||||||
5 |
Antonín HošekAntonín Hošek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
11 | 5 | PB 31.45 | 9.00 | ||||||||||||||
6 |
Adam TesařAdam Tesař
TJ Sokol Velké Meziříčí |
10 | 13 | PB 26.92 | 8.00 | ||||||||||||||
7 |
Mathias DolníčekMathias Dolníček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
10 | 3 | PB 26.79 | 7.00 | ||||||||||||||
8 |
Vilém MatějekVilém Matějek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
11 | 10 | PB 24.96 | 6.00 | ||||||||||||||
9 |
Kryštof KotenKryštof Koten
TJ Sokol Velké Meziříčí |
10 | 8 | PB 24.17 | 5.00 | ||||||||||||||
10 |
Jakub JanoušekJakub Janoušek
TJ Sokol Velké Meziříčí |
11 | 6 | PB 21.48 | 4.00 | ||||||||||||||
11 |
Denny ConcepciónDenny Concepción
TJ Spartak Třebíč, spolek |
10 | 2 | PB 21.10 | 3.00 | ||||||||||||||
12 |
Jakub HodrmentJakub Hodrment
Atletický oddíl TJ Žďár nad... |
11 | 4 | PB 20.78 | 2.00 | ||||||||||||||
13 |
Miroslav KubišMiroslav Kubiš
TJ Sokol Velké Meziříčí |
11 | 9 | PB 19.02 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky
(ne, 27.6.2021 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára ŠpačkováSára Špačková
Atletický oddíl TJ Žďár nad... |
13 | 15 | PB 28.58 | 20.00 | ||||||||||||||
2 |
Karolína KozlováKarolína Kozlová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
12 | 6 | PB 19.90 | 19.00 | ||||||||||||||
3 |
Silvia MatušíkováSilvia Matušíková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
13 | 10 | PB 17.87 | 18.00 | ||||||||||||||
4 |
Lucie VelebováLucie Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
12 | 16 | PB 17.13 | 17.00 | ||||||||||||||
5 |
Sofie VotavováSofie Votavová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
12 | 19 | PB 14.90 | 16.00 | ||||||||||||||
6 |
Alžběta MichalováAlžběta Michalová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
12 | 11 | PB 14.68 | 15.00 | ||||||||||||||
7 |
Michaela HalvováMichaela Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P. |
13 | 4 | PB 14.02 | 14.00 | ||||||||||||||
8 |
Nela VraspírováNela Vraspírová
Atletický oddíl TJ Žďár nad... |
12 | 20 | PB 13.89 | 13.00 | ||||||||||||||
9 |
Elen BadalíkováElen Badalíková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
12 | 1 | PB 13.48 | 12.00 | ||||||||||||||
10 |
Dominika VeseláDominika Veselá
Atletický oddíl TJ Žďár nad... |
12 | 17 | PB 12.67 | 11.00 | ||||||||||||||
11 |
Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí
TJ Sokol Velké Meziříčí |
12 | 7 | PB 12.64 | 10.00 | ||||||||||||||
12 |
Liliana KubišováLiliana Kubišová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
12 | 8 | PB 12.02 | 9.00 | ||||||||||||||
13 |
Sára BulíčkováSára Bulíčková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
12 | 2 | PB 11.70 | 8.00 | ||||||||||||||
14 |
Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská
TJ Sokol Velké Meziříčí |
13 | 14 | PB 11.46 | 7.00 | ||||||||||||||
15 |
Vendula DobrovolnáVendula Dobrovolná
TJ Spartak Třebíč, spolek |
12 | 3 | PB 11.26 | 6.00 | ||||||||||||||
16 |
Nela HodrmentováNela Hodrmentová
Atletický oddíl TJ Žďár nad... |
13 | 5 | PB 10.06 | 5.00 | ||||||||||||||
17 |
Lucie PapouškováLucie Papoušková
Atletický oddíl TJ Žďár nad... |
14 | 13 | PB 09.84 | 4.00 | ||||||||||||||
18 |
Daria MatušíkováDaria Matušíková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
14 | 9 | PB 07.30 | 3.00 | ||||||||||||||
19 |
Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletický oddíl TJ Žďár nad... |
14 | 18 | PB 06.93 | 2.00 | ||||||||||||||
20 |
Apolena MichalováApolena Michalová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
14 | 12 | PB 05.33 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(ne, 27.6.2021 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
10 | 1 | PB 31.49 | 31.49 | 31.49 | 25.00 | ||||||||||||
2 |
Lucie VlčanováLucie Vlčanová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
11 | 24 | PB 27.58 | 27.58 | 27.58 | 24.00 | ||||||||||||
3 |
Barbora DavídkováBarbora Davídková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
10 | 4 | PB 27.52 | 27.52 | 27.52 | 23.00 | ||||||||||||
4 |
Vanesa SlováčkováVanesa Slováčková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
11 | 18 | PB 25.47 | 25.47 | 25.47 | 22.00 | ||||||||||||
5 |
Barbora FialováBarbora Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
10 | 6 | PB 24.71 | 24.71 | 24.71 | 21.00 | ||||||||||||
6 |
Simona KomínkováSimona Komínková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
11 | 11 | PB 23.40 | 23.40 | 23.40 | 20.00 | ||||||||||||
7 |
Alexandra SalašováAlexandra Salašová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
10 | 17 | PB 23.23 | 23.23 | 23.23 | 19.00 | ||||||||||||
8 |
Michaela VelebováMichaela Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
10 | 23 | PB 22.92 | 22.92 | 22.92 | 18.00 | ||||||||||||
9 |
Barbora MrákotováBarbora Mrákotová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
11 | 14 | PB 22.59 | 22.59 | 22.59 | 17.00 | ||||||||||||
10 |
Ema VackováEma Vacková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
11 | 21 | PB 22.02 | 22.02 | 22.02 | 16.00 | ||||||||||||
11 |
Karin ŠteflováKarin Šteflová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
11 | 19 | PB 21.49 | 21.49 | 21.49 | 15.00 | ||||||||||||
12 |
Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
10 | 13 | PB 21.08 | 21.08 | 21.08 | 14.00 | ||||||||||||
13 |
Veronika FormanováVeronika Formanová
Atletický oddíl TJ Žďár nad... |
10 | 9 | PB 20.61 | 20.61 | 20.61 | 13.00 | ||||||||||||
14 |
Adéla DerahováAdéla Derahová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
11 | 5 | PB 20.08 | 20.08 | 20.08 | 12.00 | ||||||||||||
15 |
Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
11 | 15 | PB 18.90 | 18.90 | 18.90 | 11.00 | ||||||||||||
16 |
Ela GotthardováEla Gotthardová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
11 | 10 | PB 18.14 | 18.14 | 18.14 | 10.00 | ||||||||||||
17 |
Karina BradáčováKarina Bradáčová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
11 | 3 | PB 18.07 | 18.07 | 18.07 | 9.00 | ||||||||||||
18 |
Mariana FoltinováMariana Foltinová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
10 | 8 | PB 17.34 | 17.34 | 17.34 | 8.00 | ||||||||||||
19 |
Tereza RouskováTereza Rousková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
10 | 16 | PB 16.95 | 16.95 | 16.95 | 7.00 | ||||||||||||
20 |
Sára VejmělkováSára Vejmělková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
10 | 22 | PB 16.80 | 16.80 | 16.80 | 6.00 | ||||||||||||
21 |
Eliška KonečnáEliška Konečná
TJ Sokol Velké Meziříčí |
11 | 12 | PB 15.66 | 15.66 | 15.66 | 5.00 | ||||||||||||
22 |
Justýna ZábršováJustýna Zábršová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
11 | 25 | PB 12.29 | 12.29 | 12.29 | 4.00 | ||||||||||||
23 |
Nela BrabencováNela Brabencová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
11 | 2 | PB 11.66 | 11.66 | 11.66 | 3.00 | ||||||||||||
24 |
Valentýna UhlířováValentýna Uhlířová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
11 | 20 | PB 11.65 | 11.65 | 11.65 | 2.00 | ||||||||||||
25 |
Nela FňukalováNela Fňukalová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
11 | 7 | PB 10.33 | 10.33 | 10.33 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 25 závodníků |