Čtyřboj přípravek
Rudná (22. 6. 2021)60 m - Atletická minipřípravka-hoši
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexander GalbaAlexander Galba | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 10.2 | |||||||||||||||
2 | Daniel ŘíhaDaniel Říha | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 10.4 | |||||||||||||||
3 | Vítek WimmerVítek Wimmer | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 10.6 | |||||||||||||||
4 | David VodsloňDavid Vodsloň | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 12.4 | |||||||||||||||
5 | David HeisigDavid Heisig | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 13.0 | |||||||||||||||
6 | Karel ŠedinaKarel Šedina | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 13.9 | |||||||||||||||
7 | Jakub JasanskýJakub Jasanský | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 14.0 | |||||||||||||||
8 | Tomáš MasákTomáš Masák | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 14.4 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský | 11 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.9 | |||||||||||||||
2 | Matyáš MilitkýMatyáš Militký | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 09.3 | |||||||||||||||
3 | Dominik HnátekDominik Hnátek | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 09.6 | |||||||||||||||
4 | Adam VodsloňAdam Vodsloň | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.7 | |||||||||||||||
5 | Filip Miroslav BenešFilip Miroslav Beneš | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 10.2 | |||||||||||||||
6 | Marek HraběMarek Hrabě | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 11.5 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie RadováNatálie Radová | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 11.1 | |||||||||||||||
2 | Ema DobešováEma Dobešová | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 11.6 | |||||||||||||||
3 | Sofie KrupařováSofie Krupařová | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 11.8 | |||||||||||||||
4 | Johanka PetříkováJohanka Petříková | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 12.1 | |||||||||||||||
5 | Anna ŠimončíkováAnna Šimončíková | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 12.3 | |||||||||||||||
6 | Karolína TelkováKarolína Telková | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 12.5 | |||||||||||||||
7 | Klára ČížkováKlára Čížková | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 13.2 | |||||||||||||||
8 | Kristýna HronováKristýna Hronová | 15 | ATLETIK RUDNÁ | 13.7 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MachcinikováLucie Machciniková | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.1 | |||||||||||||||
2 | Natálie KokrdováNatálie Kokrdová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.3 | |||||||||||||||
3 | Lucie GeletiováLucie Geletiová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.6 | |||||||||||||||
3 | Krauzová LucieKrauzová Lucie | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.6 | |||||||||||||||
5 | Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.8 | |||||||||||||||
5 | Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 09.8 | |||||||||||||||
7 | Agáta HronováAgáta Hronová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.9 | |||||||||||||||
8 | Kateřina SvobodováKateřina Svobodová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.2 | |||||||||||||||
9 | Lucie BenešováLucie Benešová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.2 | |||||||||||||||
10 | Dora KotajnáDora Kotajná | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 10.3 | |||||||||||||||
11 | Adéla ElznicováAdéla Elznicová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.7 | |||||||||||||||
12 | Natálie ŠochováNatálie Šochová | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 10.8 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Atletická minipřípravka-hoši
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ŘíhaDaniel Říha | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 3:19.3 | |||||||||||||||
2 | Vítek WimmerVítek Wimmer | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 3:19.4 | |||||||||||||||
3 | David VodsloňDavid Vodsloň | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 3:26.2 | |||||||||||||||
4 | Alexander GalbaAlexander Galba | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 3:42.1 | |||||||||||||||
5 | David HeisigDavid Heisig | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 3:55.0 | |||||||||||||||
6 | Jakub JasanskýJakub Jasanský | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 4:10.7 | |||||||||||||||
7 | Tomáš MasákTomáš Masák | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 4:16.5 | |||||||||||||||
8 | Karel ŠedinaKarel Šedina | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 4:32.7 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Atletická přípravka-hoši
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský | 11 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:48.2 | |||||||||||||||
2 | Filip Miroslav BenešFilip Miroslav Beneš | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 3:04.1 | |||||||||||||||
3 | Dominik HnátekDominik Hnátek | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 3:22.1 | |||||||||||||||
4 | Matyáš MilitkýMatyáš Militký | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 3:22.7 | |||||||||||||||
5 | Marek HraběMarek Hrabě | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 3:31.7 | |||||||||||||||
6 | Adam VodsloňAdam Vodsloň | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 3:40.3 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Atletická minipřípravka-dívky
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka PetříkováJohanka Petříková | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 3:30.2 | |||||||||||||||
2 | Ema DobešováEma Dobešová | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 3:32.6 | |||||||||||||||
3 | Karolína TelkováKarolína Telková | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 3:38.9 | |||||||||||||||
4 | Klára ČížkováKlára Čížková | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 3:47.9 | |||||||||||||||
5 | Sofie KrupařováSofie Krupařová | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 3:58.0 | |||||||||||||||
6 | Natálie RadováNatálie Radová | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 4:06.5 | |||||||||||||||
7 | Anna ŠimončíkováAnna Šimončíková | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 4:20.9 | |||||||||||||||
8 | Kristýna HronováKristýna Hronová | 15 | ATLETIK RUDNÁ | 4:27.0 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Atletická přípravka-dívky
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KokrdováNatálie Kokrdová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 3:01.4 | |||||||||||||||
2 | Krauzová LucieKrauzová Lucie | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 3:06.3 | |||||||||||||||
3 | Agáta HronováAgáta Hronová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 3:13.2 | |||||||||||||||
4 | Lucie GeletiováLucie Geletiová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 3:14.6 | |||||||||||||||
5 | Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 3:15.3 | |||||||||||||||
6 | Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 3:16.5 | |||||||||||||||
7 | Dora KotajnáDora Kotajná | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 3:19.6 | |||||||||||||||
8 | Lucie MachcinikováLucie Machciniková | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 3:20.4 | |||||||||||||||
9 | Adéla ElznicováAdéla Elznicová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 3:26.3 | |||||||||||||||
10 | Lucie BenešováLucie Benešová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 3:30.9 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alexander GalbaAlexander Galba
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 3.23 | ||||||||||||||||
2 |
Vítek WimmerVítek Wimmer
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 3.04 | ||||||||||||||||
3 |
David VodsloňDavid Vodsloň
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 2.50 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub JasanskýJakub Jasanský
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 2.43 | ||||||||||||||||
5 |
David HeisigDavid Heisig
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 2.17 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš MasákTomáš Masák
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 2.06 | ||||||||||||||||
7 |
Karel ŠedinaKarel Šedina
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 1.82 | ||||||||||||||||
8 |
Daniel ŘíhaDaniel Říha
ATLETIK RUDNÁ |
12 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
11 | 4.22 | ||||||||||||||||
2 |
Dominik HnátekDominik Hnátek
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 3.37 | ||||||||||||||||
3 |
Filip Miroslav BenešFilip Miroslav Beneš
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 3.29 | ||||||||||||||||
4 |
Matyáš MilitkýMatyáš Militký
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 3.09 | ||||||||||||||||
5 |
Adam VodsloňAdam Vodsloň
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.03 | ||||||||||||||||
6 |
Marek HraběMarek Hrabě
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.78 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema DobešováEma Dobešová
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 2.67 | ||||||||||||||||
2 |
Johanka PetříkováJohanka Petříková
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 2.62 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie RadováNatálie Radová
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 2.58 | ||||||||||||||||
4 |
Klára ČížkováKlára Čížková
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 2.13 | ||||||||||||||||
5 |
Karolína TelkováKarolína Telková
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 2.06 | ||||||||||||||||
6 |
Sofie KrupařováSofie Krupařová
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 2.03 | ||||||||||||||||
7 |
Kristýna HronováKristýna Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
15 | 1.94 | ||||||||||||||||
8 |
Anna ŠimončíkováAnna Šimončíková
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 1.75 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Agáta HronováAgáta Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.86 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie MachcinikováLucie Machciniková
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.68 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie KokrdováNatálie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.64 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie GeletiováLucie Geletiová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.49 | ||||||||||||||||
5 |
Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.37 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie BenešováLucie Benešová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.23 | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.15 | ||||||||||||||||
8 |
Dora KotajnáDora Kotajná
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 3.13 | ||||||||||||||||
9 |
Natálie ŠochováNatálie Šochová
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 3.10 | ||||||||||||||||
10 |
Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 3.02 | ||||||||||||||||
11 |
Krauzová LucieKrauzová Lucie
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.96 | ||||||||||||||||
12 |
Adéla ElznicováAdéla Elznicová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.55 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel ŘíhaDaniel Říha
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 32.46 | ||||||||||||||||
2 |
Vítek WimmerVítek Wimmer
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 26.93 | ||||||||||||||||
3 |
Alexander GalbaAlexander Galba
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 21.70 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub JasanskýJakub Jasanský
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 18.91 | ||||||||||||||||
5 |
David HeisigDavid Heisig
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 16.59 | ||||||||||||||||
6 |
David VodsloňDavid Vodsloň
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 16.22 | ||||||||||||||||
7 |
Tomáš MasákTomáš Masák
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 12.40 | ||||||||||||||||
8 |
Karel ŠedinaKarel Šedina
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 08.38 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
11 | 41.55 | ||||||||||||||||
2 |
Marek HraběMarek Hrabě
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 34.40 | ||||||||||||||||
3 |
Matyáš MilitkýMatyáš Militký
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 26.51 | ||||||||||||||||
4 |
Adam VodsloňAdam Vodsloň
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 21.07 | ||||||||||||||||
5 |
Filip Miroslav BenešFilip Miroslav Beneš
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 21.02 | ||||||||||||||||
6 |
Dominik HnátekDominik Hnátek
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 15.76 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie RadováNatálie Radová
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 17.63 | ||||||||||||||||
2 |
Klára ČížkováKlára Čížková
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 14.34 | ||||||||||||||||
3 |
Karolína TelkováKarolína Telková
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 13.08 | ||||||||||||||||
4 |
Kristýna HronováKristýna Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
15 | 11.15 | ||||||||||||||||
5 |
Ema DobešováEma Dobešová
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 11.08 | ||||||||||||||||
6 |
Johanka PetříkováJohanka Petříková
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 10.88 | ||||||||||||||||
7 |
Sofie KrupařováSofie Krupařová
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 09.38 | ||||||||||||||||
8 |
Anna ŠimončíkováAnna Šimončíková
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 06.06 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(út, 22.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Agáta HronováAgáta Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 32.26 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie MachcinikováLucie Machciniková
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 30.58 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie KokrdováNatálie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 26.53 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie BenešováLucie Benešová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 24.40 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 23.02 | ||||||||||||||||
6 |
Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 21.73 | ||||||||||||||||
7 |
Krauzová LucieKrauzová Lucie
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 21.57 | ||||||||||||||||
8 |
Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 21.39 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie GeletiováLucie Geletiová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 19.52 | ||||||||||||||||
10 |
Adéla ElznicováAdéla Elznicová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 17.76 | ||||||||||||||||
11 |
Dora KotajnáDora Kotajná
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 17.04 | ||||||||||||||||
12 |
Natálie ŠochováNatálie Šochová
ATLETIK RUDNÁ |
11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |