Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. Den sprintu a překážek

Rudná (5. 6. 2021)

150 m - Žáci

(so, 5.6.2021 - 12:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 20.85
2 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 22.10
3 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 22.52
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.6.2021 - 13:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 20.03
2 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 20.61
3 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 20.72
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 5.6.2021 - 13:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 22.69
2 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 24.03
3 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 25.39
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 5.6.2021 - 13:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří HlaváčekJiří Hlaváček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 23.66
2 Marek ŠuchaMarek Šucha 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 23.72
3 Alexander Samuel RydloAlexander Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 24.66
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 20.03
2 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 20.61
3 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 20.72
4 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 22.69
5 Jiří HlaváčekJiří Hlaváček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 23.66
6 Marek ŠuchaMarek Šucha 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 23.72
7 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 24.03
8 Alexander Samuel RydloAlexander Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 24.66
9 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 25.39

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.6.2021 - 13:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 20.92
2 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 21.71
3 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 21.73
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 5.6.2021 - 13:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KaňkováBarbora Kaňková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 21.98
2 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 23.00
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (so, 5.6.2021 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona KrausováSimona Krausová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 22.42
2 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 23.90
3 Nikola LevencováNikola Levencová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 26.32
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 20.92
2 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 21.71
3 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 21.73
4 Barbora KaňkováBarbora Kaňková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 21.98
5 Simona KrausováSimona Krausová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 22.42
6 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 23.00
7 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 23.90
8 Nikola LevencováNikola Levencová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 26.32

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.6.2021 - 13:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 20.01
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 20.44
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.78
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 5.6.2021 - 13:10) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 21.66
2 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 21.74
3 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 22.03
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 5.6.2021 - 13:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana JirkováDiana Jirková 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 21.75
2 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 22.57
3 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 22.70
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 5.6.2021 - 13:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 22.73
2 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 23.67
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (so, 5.6.2021 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna SpoustováMagdaléna Spoustová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 23.99
2 Simona SvobodováSimona Svobodová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 25.88
3 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 28.00
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 5.6.2021 - 13:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 24.25
2 Adriana KřížováAdriana Křížová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.30
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 20.01
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 20.44
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.78
4 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 21.66
5 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 21.74
6 Diana JirkováDiana Jirková 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 21.75
7 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 22.03
8 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 22.57
9 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 22.70
10 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 22.73
11 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 23.67
12 Magdaléna SpoustováMagdaléna Spoustová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 23.99
13 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 24.25
14 Adriana KřížováAdriana Křížová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.30
15 Simona SvobodováSimona Svobodová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 25.88
16 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 28.00