Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. Skoky OPEN v Rudné

Rudná (7. 9. 2021)

skok vysoký - Žáci

(út, 7.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,45 1,49 1,53 1,57 1,61 1,65 1,69 1,73 1,77
1 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 1.57 - - - o xxo - xxx
2 Tobias AjibTobias Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 PB 1.45 xo o xxx
3 Jakub BraunJakub Braun
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 PB 1.45 o xxo xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 7.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,13 1,17 1,21 1,25 1,29 1,33 1,37 1,41 1,45 1,49 1,53 1,57
1 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 PB 1.45 - - - o o o o o o xxx
2 Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 PB 1.29 - - - o o xxx
3 Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 1.17 o o xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(út, 7.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54
1 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 PB 1.42 o o xo o o xxx
2 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 PB 1.42 o o xxo xo xo xxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 7.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62
Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 NM xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 7.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 15 PB 1.58 - - - - - o o o o o o xo xxo xxx
2 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 13 PB 1.34 - o o o o o o xxx
3 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 14 1.30 - - o o o o xxx
4 Eliška VávrováEliška Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 9 PB 1.26 o o xo o o xxx
5 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 12 1.26 - o xo o xxo xxx
6 Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 2 SB 1.22 o o o xo xxx
7 Lucie GeletiováLucie Geletiová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 6 PB 1.22 o o o xxo xxx
8 Leona VoldánováLeona Voldánová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4 PB 1.18 o o xo xxx
9 Eva TrollerováEva Trollerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 3 PB 1.18 xo o xo xxx
10 Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 5 PB 1.06 xxo xxx
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 7.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 5.80 +2.1 m/s 5.66 +1.7 m/s x 5.66  1,70 5.33  0,40 5.66 5.64  -0,70 x 5.80  2,10
2 Tobias AjibTobias Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 5.18 +3.0 m/s 5.15 +0.8 m/s 4.76  0,60 4.95  2,00 5.15  0,80 5.15 4.82  -1,20 5.02  2,30 5.18  3,00
3 Jakub BraunJakub Braun
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 4.38 -0.7 m/s 4.33  1,60 4.23  1,20 4.32  0,00 4.33 4.38  -0,70 4.37  2,00 4.21  2,40
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 7.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 7 4.77 -0.1 m/s 4.29  0,90 x 4.71  0,50 4.71 4.77  -0,10 4.66  -1,00
2 Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 6 PB 3.86 +1.1 m/s 3.84  0,80 3.86  1,10 3.81  0,60 3.86 x 3.85  0,70 3.64  2,00
Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 2 NM x x x - x x x
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(út, 7.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 4.84 +2.6 m/s 4.76 +1.3 m/s 4.56  1,70 x x 4.56 4.84  2,60 x 4.76  1,30
2 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 4.53 +2.5 m/s 4.39 +1.9 m/s 4.30  0,90 4.53  2,50 4.42  2,10 4.53 4.37  2,00 4.27  1,70 4.39  1,90
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 7.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 PB 4.15 +1.3 m/s 4.01  1,00 4.06  0,30 3.99  0,90 4.06 4.08  1,00 4.15  1,30 4.09  2,30
2 Johana CoufalováJohana Coufalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 PB 3.91 +1.3 m/s 3.16  1,20 2.19  0,50 3.18  1,10 3.18 3.90  1,20 3.91  1,30 3.90  2,10
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 7.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 16 PB 5.08 +1.0 m/s - 4.73  2,00 4.88  2,10 4.88 x 5.08  1,00 4.87  1,00
2 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 15 PB 4.65 +1.4 m/s x 4.09  1,20 4.42  1,50 4.42 4.29  1,80 4.35  2,40 4.65  1,40
3 Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 13 PB 4.21 +1.3 m/s x x 4.15  1,60 4.15 2.85  1,60 x 4.21  1,30
4 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 12 PB 4.18 +0.9 m/s 4.04  1,60 3.04  1,40 4.18  0,90 4.18 3.57  1,00 3.98  1,70 4.03  1,40
5 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 7 PB 3.86 +1.8 m/s 3.68  1,30 3.70  1,00 3.72  0,70 3.72 3.71  1,20 3.86  1,80 3.58  1,50
6 Eva TrollerováEva Trollerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 14 3.80 +0.9 m/s 3.68  0,90 x 3.76  0,20 3.76 3.80  0,90 3.66  0,90 3.36  1,30
7 Leona VoldánováLeona Voldánová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 6 PB 3.62 +1.6 m/s 3.62  1,60 3.39  0,70 x 3.62 3.62  1,60 3.54  2,10 3.28  1,40
8 Eliška VávrováEliška Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 PB 3.54 +1.1 m/s x x 3.54  1,10 3.54 3.51  0,10 3.13  2,40 x
9 Lucie GeletiováLucie Geletiová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 2 PB 3.31 +1.3 m/s 3.31  1,30 x x 3.31
10 Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 5 3.18 +1.2 m/s 3.07  1,30 3.18  1,20 3.03  1,30 3.18
Celkem 10 závodníků