Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra 2021

Vyškov (1. 6. 2021)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 1.6.2021 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 247 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 38.42
2 248 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 38.47
3 184 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 38.62
4 246 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 39.99
5 249 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 1 PB 40.55
6 172 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 41.11
7 197 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 42.70
8 188 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 42.90
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 1.6.2021 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 239 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 46.56
2 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 47.37
3 245 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 47.98
4 200 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 48.59
5 Thomas KorolkovThomas Korolkov 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 50.61
6 187 Jan JašíčekJan Jašíček 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 51.00
7 199 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 6 52.33
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 1.6.2021 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 44.20
2 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 45.94
3 189 Patrik PukowietzPatrik Pukowietz 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 58.13
4 198 Adam UlrichAdam Ulrich 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 60.83
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 1.6.2021 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 171 Maxim SpisarMaxim Spisar 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 50.69
2 193 Sebastian TaušSebastian Tauš 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 55.87
3 242 Samuel SedláčekSamuel Sedláček 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 61.80
4 243 Filip MarischlerFilip Marischler 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 76.06
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 1.6.2021 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 244 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 38.97
2 Šimon BajerŠimon Bajer 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 45.72
3 Daniel BrablíkDaniel Brablík 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 54.20
4 191 Daniel ČechDaniel Čech 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 65.41
5 241 Michal RubertoMichal Ruberto 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 67.98
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 1.6.2021 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 190 Matyáš KopřivaMatyáš Kopřiva 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 54.07
2 192 Ondřej ChrástOndřej Chrást 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 69.28
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 247 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 38.42
2 248 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 38.47
3 184 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 38.62
4 244 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 38.97
5 246 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 39.99
6 249 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 1 PB 40.55
7 172 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 41.11
8 197 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 42.70
9 188 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 42.90
10 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 44.20
11 Šimon BajerŠimon Bajer 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 45.72
12 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 45.94
13 239 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 46.56
14 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 47.37
15 245 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 47.98
16 200 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 48.59
17 Thomas KorolkovThomas Korolkov 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 50.61
18 171 Maxim SpisarMaxim Spisar 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 50.69
19 187 Jan JašíčekJan Jašíček 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 51.00
20 199 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 6 52.33
21 190 Matyáš KopřivaMatyáš Kopřiva 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 54.07
22 Daniel BrablíkDaniel Brablík 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 54.20
23 193 Sebastian TaušSebastian Tauš 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 55.87
24 189 Patrik PukowietzPatrik Pukowietz 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 58.13
25 198 Adam UlrichAdam Ulrich 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 60.83
26 242 Samuel SedláčekSamuel Sedláček 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 61.80
27 191 Daniel ČechDaniel Čech 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 65.41
28 241 Michal RubertoMichal Ruberto 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 67.98
29 192 Ondřej ChrástOndřej Chrást 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 69.28
30 243 Filip MarischlerFilip Marischler 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 76.06

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 1.6.2021 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 43.68
2 224 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 43.86
3 219 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 PB 45.18
4 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 45.82
5 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 46.24
6 Anna MičánkováAnna Mičánková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 PB 46.50
7 96 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 47.17
8 215 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 47.66
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 1.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 45.79
2 204 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 47.44
3 Marie MatejováMarie Matejová 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 48.38
4 220 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 7 PB 49.92
5 218 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 51.65
6 217 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 51.84
7 214 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 52.75
8 203 Jolana MazlováJolana Mazlová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 56.32
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 1.6.2021 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 221 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 47.71
2 208 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 47.86
3 223 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 4 PB 47.90
4 206 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 13 Atletika Slavkov u Brna, z. s.Atletika Slavkov u Brna, z. s. 1 58.46
5 210 Barbora JanochováBarbora Janochová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 59.31
6 212 Zuzana OrálkováZuzana Orálková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 59.52
7 216 Michaela PavlíkováMichaela Pavlíková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 65.65
8 98 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 5 73.89
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 1.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dita KobylkováDita Kobylková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 48.83
2 205 Michaela VylamováMichaela Vylamová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 48.84
3 209 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 49.37
4 225 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 51.18
5 97 Veronika PlevováVeronika Plevová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 54.34
6 80 Emilly HolkováEmilly Holková 12 ZŠ Bučovice 710/ Atletika Slavkov u BrnaZŠ Bučovice 710/ Atletika S... 5 60.38
7 Anna VašíčkováAnna Vašíčková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 65.63
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 43.68
2 224 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 43.86
3 219 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 PB 45.18
4 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 45.79
5 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 45.82
6 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 46.24
7 Anna MičánkováAnna Mičánková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 PB 46.50
8 96 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 47.17
9 204 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 47.44
10 215 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 47.66
11 221 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 47.71
12 208 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 47.86
13 223 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 4 PB 47.90
14 Marie MatejováMarie Matejová 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 48.38
15 Dita KobylkováDita Kobylková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 48.83
16 205 Michaela VylamováMichaela Vylamová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 48.84
17 209 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 49.37
18 220 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 7 PB 49.92
19 225 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 51.18
20 218 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 51.65
21 217 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 51.84
22 214 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 52.75
23 97 Veronika PlevováVeronika Plevová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 54.34
24 203 Jolana MazlováJolana Mazlová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 56.32
25 206 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 13 Atletika Slavkov u Brna, z. s.Atletika Slavkov u Brna, z. s. 1 58.46
26 210 Barbora JanochováBarbora Janochová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 59.31
27 212 Zuzana OrálkováZuzana Orálková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 59.52
28 80 Emilly HolkováEmilly Holková 12 ZŠ Bučovice 710/ Atletika Slavkov u BrnaZŠ Bučovice 710/ Atletika S... 5 60.38
29 Anna VašíčkováAnna Vašíčková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 65.63
30 216 Michaela PavlíkováMichaela Pavlíková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 65.65
31 98 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 5 73.89

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 1.6.2021 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 135 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 45.25
2 104 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 51.12
3 127 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňk... 8 52.10
4 139 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 2 55.47
5 116 Sami Al MudhafarSami Al Mudhafar 11 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 7 56.47
6 142 Tadeáš KopřivaTadeáš Kopřiva 10 ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole - NemojanyZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ... 6 57.12
7 115 Adam ČernobilaAdam Černobila 11 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 5 57.15
8 138 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 4 PB 61.91
9 137 Šimon OtáhalŠimon Otáhal 10 ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, P.O.ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole,... 9 68.40
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 1.6.2021 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 114 Marek ZimmermannMarek Zimmermann 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 8 49.73
2 133 Jakub LasovskýJakub Lasovský 10 AHA VyškovAHA Vyškov 6 55.58
3 117 Jan JánošíkJan Jánošík 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 5 58.28
4 145 Lukáš ZouharLukáš Zouhar 10 ZŠ a MŠ Podomí, AHA VyškovZŠ a MŠ Podomí, AHA Vyškov 9 58.59
5 113 Josef GrecJosef Grec 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3 58.59
6 143 David JabůrekDavid Jabůrek 11 Orel VyškovOrel Vyškov 4 61.67
7 126 Jozef BloščičákJozef Bloščičák 10 Tyršova-Vyškov-OrelTyršova-Vyškov-Orel 1 62.82
8 141 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel VyškovOrel Vyškov 2 64.62
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 1.6.2021 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 147 Viktor VinteraViktor Vintera 10 AHA VyškovAHA Vyškov 50.01
2 125 Adam NaxeraAdam Naxera 10 DUKLA PrahaDUKLA Praha 8 50.92
3 140 Matěj MrázMatěj Mráz 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 51.23
4 150 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 6 51.36
5 132 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní městoAtletika Jižní město 7 53.00
6 111 Kryštof KrejčíkKryštof Krejčík 11 AHA VyškovAHA Vyškov 2 53.01
7 148 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 11 AHA VyškovAHA Vyškov 3 58.87
8 149 Jonáš HolzerJonáš Holzer 10 Orlík VyškovOrlík Vyškov 5 61.10
9 146 Adam ČižmárAdam Čižmár 11 ZŠ Komenského-Slavkov u Brna-Atletika Slavkov u BrZŠ Komenského-Slavkov u Brn... 4 69.93
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 135 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 45.25
2 114 Marek ZimmermannMarek Zimmermann 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 8 49.73
3 147 Viktor VinteraViktor Vintera 10 AHA VyškovAHA Vyškov 50.01
4 125 Adam NaxeraAdam Naxera 10 DUKLA PrahaDUKLA Praha 8 50.92
5 104 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 51.12
6 140 Matěj MrázMatěj Mráz 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 51.23
7 150 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 6 51.36
8 127 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňk... 8 52.10
9 132 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní městoAtletika Jižní město 7 53.00
10 111 Kryštof KrejčíkKryštof Krejčík 11 AHA VyškovAHA Vyškov 2 53.01
11 139 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 2 55.47
12 133 Jakub LasovskýJakub Lasovský 10 AHA VyškovAHA Vyškov 6 55.58
13 116 Sami Al MudhafarSami Al Mudhafar 11 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 7 56.47
14 142 Tadeáš KopřivaTadeáš Kopřiva 10 ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole - NemojanyZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ... 6 57.12
15 115 Adam ČernobilaAdam Černobila 11 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 5 57.15
16 117 Jan JánošíkJan Jánošík 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 5 58.28
17 145 Lukáš ZouharLukáš Zouhar 10 ZŠ a MŠ Podomí, AHA VyškovZŠ a MŠ Podomí, AHA Vyškov 9 58.59
17 113 Josef GrecJosef Grec 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3 58.59
19 148 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 11 AHA VyškovAHA Vyškov 3 58.87
20 149 Jonáš HolzerJonáš Holzer 10 Orlík VyškovOrlík Vyškov 5 61.10
21 143 David JabůrekDavid Jabůrek 11 Orel VyškovOrel Vyškov 4 61.67
22 138 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 4 PB 61.91
23 126 Jozef BloščičákJozef Bloščičák 10 Tyršova-Vyškov-OrelTyršova-Vyškov-Orel 1 62.82
24 141 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel VyškovOrel Vyškov 2 64.62
25 137 Šimon OtáhalŠimon Otáhal 10 ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, P.O.ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole,... 9 68.40
26 146 Adam ČižmárAdam Čižmár 11 ZŠ Komenského-Slavkov u Brna-Atletika Slavkov u BrZŠ Komenského-Slavkov u Brn... 4 69.93

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 1.6.2021 - 13:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 46.82
2 29 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 48.40
3 66 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 53.71
4 24 Michaela PytelováMichaela Pytelová 10 ZŠ Drnovice, okres VyškovZŠ Drnovice, okres Vyškov 6 53.80
5 10 Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková 10 AK HodonínAK Hodonín 5 54.60
6 35 Vanda LebruškováVanda Lebrušková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 56.21
7 74 Tereza SochorovaTereza Sochorova 11 Orel VyškovOrel Vyškov 8 66.13
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 1.6.2021 - 13:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 60 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK DipoliASK Dipoli 3 48.34
2 47 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 48.35
3 55 Elena NovákováElena Nováková 10 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 7 51.61
4 63 Dominika ŘezníčkováDominika Řezníčková 10 SK Žlutava z.s.SK Žlutava z.s. 9 52.46
5 32 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 52.99
6 40 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 ZŠ T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres BrZŠ T. G. Masaryka Ivančice,... 8 54.86
7 31 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 56.17
8 38 Klára MückováKlára Mücková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 58.31
9 72 Natálie AdamcováNatálie Adamcová 11 ZŠ Letní pole, AHA VyškovZŠ Letní pole, AHA Vyškov 1 60.71
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (út, 1.6.2021 - 13:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Nela KrojidlováNela Krojidlová 10 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 6 50.82
2 34 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 52.84
3 39 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2 53.52
4 33 Iva SmíškováIva Smíšková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 56.56
5 25 Emma ŠpaňhelováEmma Špaňhelová 10 AHA VyškovAHA Vyškov 8 56.95
6 26 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 5 57.60
7 62 Izabela SekáčováIzabela Sekáčová 10 AHA VyškovAHA Vyškov 7 61.20
8 68 Aneta KalouskováAneta Kalousková 10 ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, P.O.ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole,... 3 68.24
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 1.6.2021 - 13:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 Atletika Stará BoleslavAtletika Stará Boleslav 6 50.95
2 54 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 2 52.77
3 14 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 1 55.58
4 48 Veronika BučováVeronika Bučová 11 AHA VyškovAHA Vyškov 5 56.16
5 37 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 59.78
6 64 Anna ŘihákováAnna Řiháková 11 AHA VyškovAHA Vyškov 7 61.06
7 69 Veronika AlánováVeronika Alánová 11 AHA VyškovAHA Vyškov 4 66.10
8 71 Adéla KrajčíkováAdéla Krajčíková 11 ZŠ a MŠ Letní pole, Vyškov, AHA VyškovZŠ a MŠ Letní pole, Vyškov,... 3 77.05
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 1.6.2021 - 13:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Idsabela NevrláIdsabela Nevrlá 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 50.20
2 12 Ester VlachováEster Vlachová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 2 52.08
3 78 Nkol KavalováNkol Kavalová 11 ZŠ Heršpice- Atletika Slavkov u BrnaZŠ Heršpice- Atletika Slavk... 5 56.53
4 65 Nikol SmejkalováNikol Smejkalová 10 AHA VyškovAHA Vyškov 6 59.52
5 36 Nina DvorskáNina Dvorská 11 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 62.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 46.82
2 60 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK DipoliASK Dipoli 3 48.34
3 47 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 48.35
4 29 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 48.40
5 30 Idsabela NevrláIdsabela Nevrlá 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 50.20
6 15 Nela KrojidlováNela Krojidlová 10 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 6 50.82
7 41 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 Atletika Stará BoleslavAtletika Stará Boleslav 6 50.95
8 55 Elena NovákováElena Nováková 10 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 7 51.61
9 12 Ester VlachováEster Vlachová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 2 52.08
10 63 Dominika ŘezníčkováDominika Řezníčková 10 SK Žlutava z.s.SK Žlutava z.s. 9 52.46
11 54 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 2 52.77
12 34 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 52.84
13 32 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 52.99
14 39 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2 53.52
15 66 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 53.71
16 24 Michaela PytelováMichaela Pytelová 10 ZŠ Drnovice, okres VyškovZŠ Drnovice, okres Vyškov 6 53.80
17 10 Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková 10 AK HodonínAK Hodonín 5 54.60
18 40 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 ZŠ T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres BrZŠ T. G. Masaryka Ivančice,... 8 54.86
19 14 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 1 55.58
20 48 Veronika BučováVeronika Bučová 11 AHA VyškovAHA Vyškov 5 56.16
21 31 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 56.17
22 35 Vanda LebruškováVanda Lebrušková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 56.21
23 78 Nkol KavalováNkol Kavalová 11 ZŠ Heršpice- Atletika Slavkov u BrnaZŠ Heršpice- Atletika Slavk... 5 56.53
24 33 Iva SmíškováIva Smíšková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 56.56
25 25 Emma ŠpaňhelováEmma Špaňhelová 10 AHA VyškovAHA Vyškov 8 56.95
26 26 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 5 57.60
27 38 Klára MückováKlára Mücková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 58.31
28 65 Nikol SmejkalováNikol Smejkalová 10 AHA VyškovAHA Vyškov 6 59.52
29 37 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 59.78
30 72 Natálie AdamcováNatálie Adamcová 11 ZŠ Letní pole, AHA VyškovZŠ Letní pole, AHA Vyškov 1 60.71
31 64 Anna ŘihákováAnna Řiháková 11 AHA VyškovAHA Vyškov 7 61.06
32 62 Izabela SekáčováIzabela Sekáčová 10 AHA VyškovAHA Vyškov 7 61.20
33 36 Nina DvorskáNina Dvorská 11 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 62.75
34 69 Veronika AlánováVeronika Alánová 11 AHA VyškovAHA Vyškov 4 66.10
35 74 Tereza SochorovaTereza Sochorova 11 Orel VyškovOrel Vyškov 8 66.13
36 68 Aneta KalouskováAneta Kalousková 10 ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, P.O.ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole,... 3 68.24
37 71 Adéla KrajčíkováAdéla Krajčíková 11 ZŠ a MŠ Letní pole, Vyškov, AHA VyškovZŠ a MŠ Letní pole, Vyškov,... 3 77.05