Čokoládová tretra 2021
Břeclav (14. 7. 2021)100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (st, 14.7.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 434 | Finnley HarveyFinnley Harvey | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 18.72 | |||||||||||||
2 | 518 | Martin JanoušekMartin Janoušek | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 18.77 | |||||||||||||
3 | 509 | Ondřej KlepáčekOndřej Klepáček | 14 | ZŠ Valtice, okres Břeclav, ... | 6 | 19.37 | |||||||||||||
4 | 475 | Milan ZoubekMilan Zoubek | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 20.42 | |||||||||||||
5 | 482 | Denis BernardDenis Bernard | 15 | Elite Sport Boskovice | 4 | 20.50 | |||||||||||||
6 | 463 | Matěj ProrokMatěj Prorok | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 23.51 | |||||||||||||
7 | 504 | Jakub UherJakub Uher | 15 | Břeclav | 1 | 25.55 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (st, 14.7.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 435 | Henry Chibundu DvořákHenry Chibundu Dvořák | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 17.41 | |||||||||||||
2 | 498 | Jaroslav TrechaJaroslav Trecha | 14 | Atletika Břeclav | 2 | 18.21 | |||||||||||||
3 | 536 | Radek ZajícRadek Zajíc | 14 | Atletika 4All Valtice z.s. | 7 | 18.43 | |||||||||||||
4 | 441 | Aleš ImrichAleš Imrich | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 20.57 | |||||||||||||
5 | 411 | David ZonygaDavid Zonyga | 14 | Lanžhot | 3 | 21.31 | |||||||||||||
6 | 506 | Alex GajdošAlex Gajdoš | 15 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 21.93 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 14.7.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 494 | Oliver JaníkOliver Janík | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 16.35 | |||||||||||||
2 | 507 | Filip RežňákFilip Režňák | 14 | ZŠ Břeclav, Slovácká 40, P.O. | 2 | 19.09 | |||||||||||||
3 | 456 | Ivo MikulecIvo Mikulec | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 20.58 | |||||||||||||
4 | 452 | Mikuláš KošuličMikuláš Košulič | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 20.61 | |||||||||||||
5 | 517 | Fabian ČechFabian Čech | 14 | Lokomotiva, Břeclav | 4 | 25.86 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 494 | Oliver JaníkOliver Janík | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 16.35 | ||
2 | 435 | Henry Chibundu DvořákHenry Chibundu Dvořák | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 17.41 | ||
3 | 498 | Jaroslav TrechaJaroslav Trecha | 14 | Atletika Břeclav | 2 | 18.21 | ||
4 | 536 | Radek ZajícRadek Zajíc | 14 | Atletika 4All Valtice z.s. | 7 | 18.43 | ||
5 | 434 | Finnley HarveyFinnley Harvey | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 18.72 | ||
6 | 518 | Martin JanoušekMartin Janoušek | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 18.77 | ||
7 | 507 | Filip RežňákFilip Režňák | 14 | ZŠ Břeclav, Slovácká 40, P.O. | 2 | 19.09 | ||
8 | 509 | Ondřej KlepáčekOndřej Klepáček | 14 | ZŠ Valtice, okres Břeclav, ... | 6 | 19.37 | ||
9 | 475 | Milan ZoubekMilan Zoubek | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 20.42 | ||
10 | 482 | Denis BernardDenis Bernard | 15 | Elite Sport Boskovice | 4 | 20.50 | ||
11 | 441 | Aleš ImrichAleš Imrich | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 20.57 | ||
12 | 456 | Ivo MikulecIvo Mikulec | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 20.58 | ||
13 | 452 | Mikuláš KošuličMikuláš Košulič | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 20.61 | ||
14 | 411 | David ZonygaDavid Zonyga | 14 | Lanžhot | 3 | 21.31 | ||
15 | 506 | Alex GajdošAlex Gajdoš | 15 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 21.93 | ||
16 | 463 | Matěj ProrokMatěj Prorok | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 23.51 | ||
17 | 504 | Jakub UherJakub Uher | 15 | Břeclav | 1 | 25.55 | ||
18 | 517 | Fabian ČechFabian Čech | 14 | Lokomotiva, Břeclav | 4 | 25.86 |
100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (st, 14.7.2021 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 413 | Viktória HudecováViktória Hudecová | 14 | AO TJ SPARTAK MYJAVA | 3 | 18.07 | |||||||||||||
2 | 439 | Laura ChrtianskáLaura Chrtianská | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 20.04 | |||||||||||||
3 | 527 | Jana JindrováJana Jindrová | 15 | Lokomotiva, Břeclav | 2 | 20.73 | |||||||||||||
4 | 421 | Barbora ČechováBarbora Čechová | 15 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 23.00 | |||||||||||||
5 | 438 | Tereza HromkováTereza Hromková | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 23.03 | |||||||||||||
6 | 523 | Alžběta MálkováAlžběta Málková | 15 | Lokomotiva, Břeclav | 7 | 24.02 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 14.7.2021 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 502 | Klaudie SmolíkováKlaudie Smolíková | 14 | ZŠ Břeclav, Komenského 2, P.O. | 6 | 19.32 | |||||||||||||
2 | 448 | Marika KepertováMarika Kepertová | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 19.97 | |||||||||||||
3 | 534 | Tereza NěmcováTereza Němcová | 15 | Lanžhot | 5 | 20.79 | |||||||||||||
4 | 508 | Aneta RežňákováAneta Režňáková | 15 | MŠ Jabloňová, Valtice | 3 | 24.15 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 413 | Viktória HudecováViktória Hudecová | 14 | AO TJ SPARTAK MYJAVA | 3 | 18.07 | ||
2 | 502 | Klaudie SmolíkováKlaudie Smolíková | 14 | ZŠ Břeclav, Komenského 2, P.O. | 6 | 19.32 | ||
3 | 448 | Marika KepertováMarika Kepertová | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 19.97 | ||
4 | 439 | Laura ChrtianskáLaura Chrtianská | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 20.04 | ||
5 | 527 | Jana JindrováJana Jindrová | 15 | Lokomotiva, Břeclav | 2 | 20.73 | ||
6 | 534 | Tereza NěmcováTereza Němcová | 15 | Lanžhot | 5 | 20.79 | ||
7 | 421 | Barbora ČechováBarbora Čechová | 15 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 23.00 | ||
8 | 438 | Tereza HromkováTereza Hromková | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 23.03 | ||
9 | 523 | Alžběta MálkováAlžběta Málková | 15 | Lokomotiva, Břeclav | 7 | 24.02 | ||
10 | 508 | Aneta RežňákováAneta Režňáková | 15 | MŠ Jabloňová, Valtice | 3 | 24.15 |