Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra 2021

Ostrava (8. 9. 2021)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1430 Alex SzűcsAlex Szűcs 18 OstravaOstrava 2 16.76
2 1264 Mateo SzmekMateo Szmek 19 ZŠ a MŠ Písek U JablunkovaZŠ a MŠ Písek U Jablunkova 8 17.44
3 1310 Alfréd PešatAlfréd Pešat 18 OstravaOstrava 7 17.97
4 1300 Jakub HřebačkaJakub Hřebačka 18 VratimovVratimov 4 21.27
5 1426 Jakub VčelnýJakub Včelný 18 MŠ Harmonie,Zlepšovatelů,OstravaMŠ Harmonie,Zlepšovatelů,Os... 1 24.17
6 1238 Max LyčkaMax Lyčka 19 OstravaOstrava 5 33.44
7 1250 Erik OndrušErik Ondruš 19 OstravaOstrava 6 33.55
8 1233 Štěpán MuchaŠtěpán Mucha 19 OstravaOstrava 3 34.90
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1265 Oliver SzmekOliver Szmek 16 ZŠ a MŠ Písek U JablunkovaZŠ a MŠ Písek U Jablunkova 7 12.39
2 1307 Vít KochánekVít Kochánek 16 BrušperkBrušperk 5 13.31
3 1322 Václav SmutekVáclav Smutek 16 MŠ Za školouMŠ Za školou 6 15.31
4 1241 Jan BělicaJan Bělica 17 OstravaOstrava 4 15.55
5 1317 Martin MaschkeMartin Maschke 16 OstravaOstrava 3 15.58
6 1244 Richard VránaRichard Vrána 16 OstravaOstrava 8 16.61
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.9.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1308 Mikoláš PřibylaMikoláš Přibyla 17 MŠ Frýdlant nad OstravicíMŠ Frýdlant nad Ostravicí 7 13.81
2 1449 Mikuláš FlíborMikuláš Flíbor 16 ZŠ a MŠ, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 19, P.O.ZŠ a MŠ, Ostrava-Poruba, Uk... 5 13.86
3 1429 Viktor HorsinkaViktor Horsinka 16 BK OlbramiceBK Olbramice 3 15.54
4 1245 Kristián VojkovskýKristián Vojkovský 17 OstravaOstrava 2 17.10
5 1321 Matěj PudaMatěj Puda 17 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 8 17.29
1273 Mikuláš PoložanyMikuláš Položany 17 ZŠ a MŠ Petřvald okres Nový JičínZŠ a MŠ Petřvald okres Nový... 6 DNS
1329 Vojtěch BoumaVojtěch Bouma 17 RychvaldRychvald 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 8.9.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1434 Antonín PejznochAntonín Pejznoch 16 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.90
2 1324 Ondřej MráčekOndřej Mráček 16 ZŠ a MŠ Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Výškovice, ... 3 13.37
3 1266 Tobiáš TrombíkTobiáš Trombík 16 ZŠ a MŠ Písek U JablunkovaZŠ a MŠ Písek U Jablunkova 8 13.50
4 1326 Filip BogárFilip Bogár 16 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 16.52
5 1311 Vincent PorzerVincent Porzer 17 Waldorfská ZŠ a MŠ Ostrava, P.O.Waldorfská ZŠ a MŠ Ostrava,... 7 20.19
6 1237 Matyáš MatulaMatyáš Matula 17 OstravaOstrava 5 22.02
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1265 Oliver SzmekOliver Szmek 16 ZŠ a MŠ Písek U JablunkovaZŠ a MŠ Písek U Jablunkova 7 12.39
2 1434 Antonín PejznochAntonín Pejznoch 16 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.90
3 1307 Vít KochánekVít Kochánek 16 BrušperkBrušperk 5 13.31
4 1324 Ondřej MráčekOndřej Mráček 16 ZŠ a MŠ Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Výškovice, ... 3 13.37
5 1266 Tobiáš TrombíkTobiáš Trombík 16 ZŠ a MŠ Písek U JablunkovaZŠ a MŠ Písek U Jablunkova 8 13.50
6 1308 Mikoláš PřibylaMikoláš Přibyla 17 MŠ Frýdlant nad OstravicíMŠ Frýdlant nad Ostravicí 7 13.81
7 1449 Mikuláš FlíborMikuláš Flíbor 16 ZŠ a MŠ, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 19, P.O.ZŠ a MŠ, Ostrava-Poruba, Uk... 5 13.86
8 1322 Václav SmutekVáclav Smutek 16 MŠ Za školouMŠ Za školou 6 15.31
9 1429 Viktor HorsinkaViktor Horsinka 16 BK OlbramiceBK Olbramice 3 15.54
10 1241 Jan BělicaJan Bělica 17 OstravaOstrava 4 15.55
11 1317 Martin MaschkeMartin Maschke 16 OstravaOstrava 3 15.58
12 1326 Filip BogárFilip Bogár 16 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 16.52
13 1244 Richard VránaRichard Vrána 16 OstravaOstrava 8 16.61
14 1430 Alex SzűcsAlex Szűcs 18 OstravaOstrava 2 16.76
15 1245 Kristián VojkovskýKristián Vojkovský 17 OstravaOstrava 2 17.10
16 1321 Matěj PudaMatěj Puda 17 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 8 17.29
17 1264 Mateo SzmekMateo Szmek 19 ZŠ a MŠ Písek U JablunkovaZŠ a MŠ Písek U Jablunkova 8 17.44
18 1310 Alfréd PešatAlfréd Pešat 18 OstravaOstrava 7 17.97
19 1311 Vincent PorzerVincent Porzer 17 Waldorfská ZŠ a MŠ Ostrava, P.O.Waldorfská ZŠ a MŠ Ostrava,... 7 20.19
20 1300 Jakub HřebačkaJakub Hřebačka 18 VratimovVratimov 4 21.27
21 1237 Matyáš MatulaMatyáš Matula 17 OstravaOstrava 5 22.02
22 1426 Jakub VčelnýJakub Včelný 18 MŠ Harmonie,Zlepšovatelů,OstravaMŠ Harmonie,Zlepšovatelů,Os... 1 24.17
23 1238 Max LyčkaMax Lyčka 19 OstravaOstrava 5 33.44
24 1250 Erik OndrušErik Ondruš 19 OstravaOstrava 6 33.55
25 1233 Štěpán MuchaŠtěpán Mucha 19 OstravaOstrava 3 34.90
1273 Mikuláš PoložanyMikuláš Položany 17 ZŠ a MŠ Petřvald okres Nový JičínZŠ a MŠ Petřvald okres Nový... 6 DNS
1329 Vojtěch BoumaVojtěch Bouma 17 RychvaldRychvald 4 DNF

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1240 Ema SaidiEma Saidi 19 Jump Team OstravaJump Team Ostrava 8 18.13
2 1239 Ema ValoškováEma Valošková 18 OstravaOstrava 2 18.24
3 1249 Kristýna OndrušováKristýna Ondrušová 18 OstravaOstrava 7 18.91
4 1232 Anna OlbertováAnna Olbertová 19 VšetatyVšetaty 6 21.84
5 1243 Mia MorcinkováMia Morcinková 18 PetřvaldPetřvald 3 23.04
6 1242 Bára BělicováBára Bělicová 19 OstravaOstrava 4 23.54
7 1248 Karolína MacháčkováKarolína Macháčková 19 OstravaOstrava 5 24.04
8 1235 Ema VrzgulováEma Vrzgulová 18 ApréSki pro TeamApréSki pro Team 1 28.76
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1319 Tina NovotnaTina Novotna 18 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 8 19.38
2 1318 Mariana MaschkeMariana Maschke 19 OstravaOstrava 7 19.52
3 1315 Barbora JankůBarbora Janků 18 Velké HošticeVelké Hoštice 3 19.86
4 1251 Anna GalajdováAnna Galajdová 18 SSK VitkoviceSSK Vitkovice 4 20.66
5 1303 Barbora KohútováBarbora Kohútová 19 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.48
6 1252 Sofie ValoškováSofie Valošková 19 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 26.77
7 1428 Ela HorsinkováEla Horsinková 19 BK OlbramiceBK Olbramice 5 27.99
8 1258 Josefína StruhalováJosefína Struhalová 19 OstravaOstrava 2 33.83
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 8.9.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1443 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 16 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 13.31
2 1436 Tereza ChrobočkováTereza Chrobočková 16 Ostrava zábřeh mš za školouOstrava zábřeh mš za školou 3 13.93
3 1375 Lucie TomanováLucie Tomanová 16 MŠ Radniční, HavířovMŠ Radniční, Havířov 8 14.27
4 1448 Marie BrůnováMarie Brůnová 16 MŠ Jana ŠoupalaMŠ Jana Šoupala 4 14.80
5 1230 Sára NovákováSára Nováková 17 Dukla PrahaDukla Praha 6 16.94
6 1378 Rozárka HolcováRozárka Holcová 17 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 16.95
7 1313 Sofie RévayováSofie Révayová 17 MS Sponarova-ostrava- ?MS Sponarova-ostrava- ? 7 17.39
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 8.9.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1260 Beáta SchmidováBeáta Schmidová 16 OstravaOstrava 2 13.26
2 1255 Beáta FormánkováBeáta Formánková 16 OstravaOstrava 4 13.33
3 1256 Judita KaválkováJudita Kaválková 16 MŠ J.Skupy-Ostrava-SSK VítkoviceMŠ J.Skupy-Ostrava-SSK Vítk... 5 15.94
4 1246 Tereza MacurováTereza Macurová 16 MŠ Rychvald, okres Karviná, P.O.MŠ Rychvald, okres Karviná,... 3 16.06
5 1234 Amálie MuchováAmálie Muchová 17 OstravaOstrava 6 16.55
6 1253 Ester NavrátilováEster Navrátilová 17 ZŠ a MŠ Nový Malín, P.O.ZŠ a MŠ Nový Malín, P.O. 7 16.84
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1260 Beáta SchmidováBeáta Schmidová 16 OstravaOstrava 2 13.26
2 1443 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 16 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 13.31
3 1255 Beáta FormánkováBeáta Formánková 16 OstravaOstrava 4 13.33
4 1436 Tereza ChrobočkováTereza Chrobočková 16 Ostrava zábřeh mš za školouOstrava zábřeh mš za školou 3 13.93
5 1375 Lucie TomanováLucie Tomanová 16 MŠ Radniční, HavířovMŠ Radniční, Havířov 8 14.27
6 1448 Marie BrůnováMarie Brůnová 16 MŠ Jana ŠoupalaMŠ Jana Šoupala 4 14.80
7 1256 Judita KaválkováJudita Kaválková 16 MŠ J.Skupy-Ostrava-SSK VítkoviceMŠ J.Skupy-Ostrava-SSK Vítk... 5 15.94
8 1246 Tereza MacurováTereza Macurová 16 MŠ Rychvald, okres Karviná, P.O.MŠ Rychvald, okres Karviná,... 3 16.06
9 1234 Amálie MuchováAmálie Muchová 17 OstravaOstrava 6 16.55
10 1253 Ester NavrátilováEster Navrátilová 17 ZŠ a MŠ Nový Malín, P.O.ZŠ a MŠ Nový Malín, P.O. 7 16.84
11 1230 Sára NovákováSára Nováková 17 Dukla PrahaDukla Praha 6 16.94
12 1378 Rozárka HolcováRozárka Holcová 17 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 16.95
13 1313 Sofie RévayováSofie Révayová 17 MS Sponarova-ostrava- ?MS Sponarova-ostrava- ? 7 17.39
14 1240 Ema SaidiEma Saidi 19 Jump Team OstravaJump Team Ostrava 8 18.13
15 1239 Ema ValoškováEma Valošková 18 OstravaOstrava 2 18.24
16 1249 Kristýna OndrušováKristýna Ondrušová 18 OstravaOstrava 7 18.91
17 1319 Tina NovotnaTina Novotna 18 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 8 19.38
18 1318 Mariana MaschkeMariana Maschke 19 OstravaOstrava 7 19.52
19 1315 Barbora JankůBarbora Janků 18 Velké HošticeVelké Hoštice 3 19.86
20 1251 Anna GalajdováAnna Galajdová 18 SSK VitkoviceSSK Vitkovice 4 20.66
21 1232 Anna OlbertováAnna Olbertová 19 VšetatyVšetaty 6 21.84
22 1303 Barbora KohútováBarbora Kohútová 19 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.48
23 1243 Mia MorcinkováMia Morcinková 18 PetřvaldPetřvald 3 23.04
24 1242 Bára BělicováBára Bělicová 19 OstravaOstrava 4 23.54
25 1248 Karolína MacháčkováKarolína Macháčková 19 OstravaOstrava 5 24.04
26 1252 Sofie ValoškováSofie Valošková 19 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 26.77
27 1428 Ela HorsinkováEla Horsinková 19 BK OlbramiceBK Olbramice 5 27.99
28 1235 Ema VrzgulováEma Vrzgulová 18 ApréSki pro TeamApréSki pro Team 1 28.76
29 1258 Josefína StruhalováJosefína Struhalová 19 OstravaOstrava 2 33.83

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1278 Filip LinhartFilip Linhart 14 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 19.13
2 1269 Mikuláš PětvaldskýMikuláš Pětvaldský 14 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 19.15
3 1379 Michal ŠmídMichal Šmíd 14 OstravaOstrava 8 20.21
4 1459 Filip ŘehákFilip Řehák 14 SSK VitkoviceSSK Vitkovice 7 20.75
5 1427 Jiří VčelnýJiří Včelný 14 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Bře... 2 22.54
6 1284 Daniel MrkvaDaniel Mrkva 15 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 22.60
1312 Viktor PorzerViktor Porzer 15 Waldorfská ZŠ a MŠ Ostrava, P.O.Waldorfská ZŠ a MŠ Ostrava,... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1403 Matěj HrdinaMatěj Hrdina 14 Střední škola, ZŠ a MŠ Monty School, Ostrava, AtleStřední škola, ZŠ a MŠ Mont... 3 18.88
2 1274 Theodor SokolovskýTheodor Sokolovský 14 ZŠ Ostrava, Gen. Píky 13A, P.O., SSK VÍTKOVICE AtlZŠ Ostrava, Gen. Píky 13A, ... 2 18.91
3 1309 Tobiáš PřibylaTobiáš Přibyla 14 ZŠ Frýdlant nad Ostravicí, náměstí T. G. Masaryka ZŠ Frýdlant nad Ostravicí, ... 8 19.51
4 1393 Šimon PešlŠimon Pešl 15 MŠ Havlíčková, OpavaMŠ Havlíčková, Opava 7 19.72
5 1400 Tobiáš BabjakTobiáš Babjak 14 SSK Vítkovice Atletická přípravkaSSK Vítkovice Atletická pří... 4 20.05
6 1453 Štěpán PergerŠtěpán Perger 14 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 20.06
7 1328 Filip BoumaFilip Bouma 14 RychvaldRychvald 5 22.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 8.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1259 Maxim ZemanMaxim Zeman 14 ZŠ, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, P.O.ZŠ, Ostrava - Hrabová, Pask... 2 18.47
2 1390 Matyáš PotockýMatyáš Potocký 14 HC Vítkovice RideraHC Vítkovice Ridera 7 20.09
3 1399 Matěj FejfárekMatěj Fejfárek 14 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 4 20.91
4 1385 Martin NovakMartin Novak 15 Frydlant nad OstraviciFrydlant nad Ostravici 6 21.01
5 1247 Matěj MacuraMatěj Macura 14 ZŠ Rychvald, okres Karviná, P.O.ZŠ Rychvald, okres Karviná,... 3 22.28
6 1292 Štěpán JadrníčekŠtěpán Jadrníček 15 ZŠ a MŠ Ostrava - Proskovice, Staroveská 62, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava - Proskovic... 5 22.53
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 8.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1455 Jan KociňákJan Kociňák 14 ZŠ Ostrava-Stará BěláZŠ Ostrava-Stará Bělá 7 18.69
2 1398 Vojtěch BluchaVojtěch Blucha 15 ZŠ, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533, P.O.ZŠ, Ostrava-Poruba, Ukrajin... 5 19.10
3 1275 Patrik HejnešPatrik Hejneš 14 ZŠ Ostrava-Stará BěláZŠ Ostrava-Stará Bělá 3 19.66
4 1263 Honza BittalaHonza Bittala 14 OstravaOstrava 4 21.21
5 1286 David KubečkaDavid Kubečka 15 ZŠ Ostrava, Gen. Píky 13A, P.O.ZŠ Ostrava, Gen. Píky 13A, ... 2 24.72
1377 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 13 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1259 Maxim ZemanMaxim Zeman 14 ZŠ, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, P.O.ZŠ, Ostrava - Hrabová, Pask... 2 18.47
2 1455 Jan KociňákJan Kociňák 14 ZŠ Ostrava-Stará BěláZŠ Ostrava-Stará Bělá 7 18.69
3 1403 Matěj HrdinaMatěj Hrdina 14 Střední škola, ZŠ a MŠ Monty School, Ostrava, AtleStřední škola, ZŠ a MŠ Mont... 3 18.88
4 1274 Theodor SokolovskýTheodor Sokolovský 14 ZŠ Ostrava, Gen. Píky 13A, P.O., SSK VÍTKOVICE AtlZŠ Ostrava, Gen. Píky 13A, ... 2 18.91
5 1398 Vojtěch BluchaVojtěch Blucha 15 ZŠ, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533, P.O.ZŠ, Ostrava-Poruba, Ukrajin... 5 19.10
6 1278 Filip LinhartFilip Linhart 14 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 19.13
7 1269 Mikuláš PětvaldskýMikuláš Pětvaldský 14 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 19.15
8 1309 Tobiáš PřibylaTobiáš Přibyla 14 ZŠ Frýdlant nad Ostravicí, náměstí T. G. Masaryka ZŠ Frýdlant nad Ostravicí, ... 8 19.51
9 1275 Patrik HejnešPatrik Hejneš 14 ZŠ Ostrava-Stará BěláZŠ Ostrava-Stará Bělá 3 19.66
10 1393 Šimon PešlŠimon Pešl 15 MŠ Havlíčková, OpavaMŠ Havlíčková, Opava 7 19.72
11 1400 Tobiáš BabjakTobiáš Babjak 14 SSK Vítkovice Atletická přípravkaSSK Vítkovice Atletická pří... 4 20.05
12 1453 Štěpán PergerŠtěpán Perger 14 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 20.06
13 1390 Matyáš PotockýMatyáš Potocký 14 HC Vítkovice RideraHC Vítkovice Ridera 7 20.09
14 1379 Michal ŠmídMichal Šmíd 14 OstravaOstrava 8 20.21
15 1459 Filip ŘehákFilip Řehák 14 SSK VitkoviceSSK Vitkovice 7 20.75
16 1399 Matěj FejfárekMatěj Fejfárek 14 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 4 20.91
17 1385 Martin NovakMartin Novak 15 Frydlant nad OstraviciFrydlant nad Ostravici 6 21.01
18 1263 Honza BittalaHonza Bittala 14 OstravaOstrava 4 21.21
19 1328 Filip BoumaFilip Bouma 14 RychvaldRychvald 5 22.00
20 1247 Matěj MacuraMatěj Macura 14 ZŠ Rychvald, okres Karviná, P.O.ZŠ Rychvald, okres Karviná,... 3 22.28
21 1292 Štěpán JadrníčekŠtěpán Jadrníček 15 ZŠ a MŠ Ostrava - Proskovice, Staroveská 62, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava - Proskovic... 5 22.53
22 1427 Jiří VčelnýJiří Včelný 14 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Bře... 2 22.54
23 1284 Daniel MrkvaDaniel Mrkva 15 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 22.60
24 1286 David KubečkaDavid Kubečka 15 ZŠ Ostrava, Gen. Píky 13A, P.O.ZŠ Ostrava, Gen. Píky 13A, ... 2 24.72
1312 Viktor PorzerViktor Porzer 15 Waldorfská ZŠ a MŠ Ostrava, P.O.Waldorfská ZŠ a MŠ Ostrava,... 6 DNS
1377 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 13 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 6 DNS

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1423 Emma SKLENOVSKÁEmma SKLENOVSKÁ 14 SSK VitkoviceSSK Vitkovice 7 20.72
2 1384 Tereza VítečkováTereza Vítečková 14 Air Dance club butterfly OstravaAir Dance club butterfly Os... 8 21.18
3 1382 Vendula VláčilováVendula Vláčilová 15 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 13, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kos... 2 21.56
4 1460 Natalie HorylovaNatalie Horylova 14 AK SSK VitkoviceAK SSK Vitkovice 4 21.84
5 1270 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 15 MŠ Tylova, Ostrava-ZábřehMŠ Tylova, Ostrava-Zábřeh 6 22.43
6 1254 Isabella ChříbkováIsabella Chříbková 14 Střední škola, ZŠ a MŠ Monty SchoolStřední škola, ZŠ a MŠ Mont... 5 22.67
MS 1392 Eveline PavlišováEveline Pavlišová 14 Ostrava PetřkoviceOstrava Petřkovice 3 17.37
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1279 Anastázie AujezdskáAnastázie Aujezdská 14 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 4 18.04
2 1257 Štěpánka HolcováŠtěpánka Holcová 15 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.81
3 1314 Vanesa RévayováVanesa Révayová 15 MS SPONAROVA-Ostrava-?MS SPONAROVA-Ostrava-? 6 20.95
4 1452 Viola ŠtěpánkováViola Štěpánková 15 ZŠ Junácká OstravaZŠ Junácká Ostrava 2 21.55
5 1272 Valérie PoložanyValérie Položany 15 ZŠ a MŠ Petřvald okres Nový JičínZŠ a MŠ Petřvald okres Nový... 3 22.27
6 1464 Laura GajdošováLaura Gajdošová 14 OstravaOstrava 8 22.37
7 1271 Markéta RůžičkováMarkéta Růžičková 15 MŠ Tylova, Ostrava-ZábřehMŠ Tylova, Ostrava-Zábřeh 7 26.32
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 8.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1282 Nela OndováNela Ondová 14 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 19.66
2 1306 Martina KochánkováMartina Kochánková 15 BrušperkBrušperk 6 21.35
3 1442 Eliška GrygarováEliška Grygarová 14 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 4 21.75
4 1441 Timea NováčkováTimea Nováčková 15 ZŠ a MŠ, Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16, P.O.ZŠ a MŠ, Ostrava-Hrabůvka, ... 7 22.57
5 1396 Elen JurčíkováElen Jurčíková 14 ZŠ a MŠ Dětmarovice, P.O.ZŠ a MŠ Dětmarovice, P.O. 3 22.91
6 1435 Emma HekelováEmma Hekelová 14 ZŠ a MŠ Petřvald okres Nový Jičín, P.O.ZŠ a MŠ Petřvald okres Nový... 5 28.09
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1392 Eveline PavlišováEveline Pavlišová 14 Ostrava PetřkoviceOstrava Petřkovice 3 17.37
2 1279 Anastázie AujezdskáAnastázie Aujezdská 14 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 4 18.04
3 1282 Nela OndováNela Ondová 14 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 19.66
4 1423 Emma SKLENOVSKÁEmma SKLENOVSKÁ 14 SSK VitkoviceSSK Vitkovice 7 20.72
5 1257 Štěpánka HolcováŠtěpánka Holcová 15 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.81
6 1314 Vanesa RévayováVanesa Révayová 15 MS SPONAROVA-Ostrava-?MS SPONAROVA-Ostrava-? 6 20.95
7 1384 Tereza VítečkováTereza Vítečková 14 Air Dance club butterfly OstravaAir Dance club butterfly Os... 8 21.18
8 1306 Martina KochánkováMartina Kochánková 15 BrušperkBrušperk 6 21.35
9 1452 Viola ŠtěpánkováViola Štěpánková 15 ZŠ Junácká OstravaZŠ Junácká Ostrava 2 21.55
10 1382 Vendula VláčilováVendula Vláčilová 15 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 13, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kos... 2 21.56
11 1442 Eliška GrygarováEliška Grygarová 14 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 4 21.75
12 1460 Natalie HorylovaNatalie Horylova 14 AK SSK VitkoviceAK SSK Vitkovice 4 21.84
13 1272 Valérie PoložanyValérie Položany 15 ZŠ a MŠ Petřvald okres Nový JičínZŠ a MŠ Petřvald okres Nový... 3 22.27
14 1464 Laura GajdošováLaura Gajdošová 14 OstravaOstrava 8 22.37
15 1270 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 15 MŠ Tylova, Ostrava-ZábřehMŠ Tylova, Ostrava-Zábřeh 6 22.43
16 1441 Timea NováčkováTimea Nováčková 15 ZŠ a MŠ, Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16, P.O.ZŠ a MŠ, Ostrava-Hrabůvka, ... 7 22.57
17 1254 Isabella ChříbkováIsabella Chříbková 14 Střední škola, ZŠ a MŠ Monty SchoolStřední škola, ZŠ a MŠ Mont... 5 22.67
18 1396 Elen JurčíkováElen Jurčíková 14 ZŠ a MŠ Dětmarovice, P.O.ZŠ a MŠ Dětmarovice, P.O. 3 22.91
19 1271 Markéta RůžičkováMarkéta Růžičková 15 MŠ Tylova, Ostrava-ZábřehMŠ Tylova, Ostrava-Zábřeh 7 26.32
20 1435 Emma HekelováEmma Hekelová 14 ZŠ a MŠ Petřvald okres Nový Jičín, P.O.ZŠ a MŠ Petřvald okres Nový... 5 28.09

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1458 Albert RákosAlbert Rákos 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 33.01
2 1407 Kristián KučeraKristián Kučera 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 36.01
3 1391 Mikuláš PotockýMikuláš Potocký 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 36.90
4 1301 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 12 VratimovVratimov 2 37.77
5 1383 Vojtěch VláčilVojtěch Vláčil 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 38.34
6 1280 Matyáš NábělekMatyáš Nábělek 13 Atletika PorubaAtletika Poruba 4 38.51
7 1450 Metoděj FlíborMetoděj Flíbor 12 ZŠ, Ostrava-Poruba, Bulharská 1532, P.O.ZŠ, Ostrava-Poruba, Bulhars... 1 39.92
8 1323 Adam SmutekAdam Smutek 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 40.64
9 1401 Max ŠirokýMax Široký 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 42.10
10 1469 Milan ProskeMilan Proske 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 42.94
11 1424 Antonín PolášekAntonín Polášek 13 SSK-VítkoviceSSK-Vítkovice 6 44.32
12 1439 Michael RýchlikMichael Rýchlik 12 SDH Ostrava - HeřmaniceSDH Ostrava - Heřmanice 10 44.81
13 1408 Vojtěch NovákVojtěch Novák 13 ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O.ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. 5 44.93
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1377 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 13 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 33.92
2 1325 Matyáš KlaputMatyáš Klaput 13 ZŠ a MŠ Borovského-Karviná-Atletika BenjamínciZŠ a MŠ Borovského-Karviná-... 6 34.31
3 1419 Matyáš TabášekMatyáš Tabášek 12 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 12 34.79
4 1465 Jan KrausJan Kraus 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 34.89
5 1406 Marek KrumpolcMarek Krumpolc 13 ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka, KlZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášo... 9 35.04
6 1463 Benjamin KoutnýBenjamin Koutný 13 SSK Vítkovice, ZŠ BřezinovaSSK Vítkovice, ZŠ Březinova 7 35.91
7 1462 Jakub PernickýJakub Pernický 12 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kos... 10 37.96
8 1290 Martin BulavaMartin Bulava 12 OstravaOstrava 4 38.11
9 1410 Ondřej BolekOndřej Bolek 12 Velká PolomVelká Polom 3 39.80
10 1409 Artur PtáčekArtur Ptáček 13 Lukášova-Ostrava-atletika. SSK VítkoviceLukášova-Ostrava-atletika. ... 11 40.64
11 1295 Daniel HrdlickaDaniel Hrdlicka 12 ŽŠ KLEGOVAŽŠ KLEGOVA 5 40.71
12 1288 Maxmilián BártekMaxmilián Bártek 13 ZŠ Junácká, Stará BěláZŠ Junácká, Stará Bělá 2 42.22
13 1472 Bastian BajgarBastian Bajgar 12 OstravaOstrava 1 54.38
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1458 Albert RákosAlbert Rákos 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 33.01
2 1377 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 13 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 33.92
3 1325 Matyáš KlaputMatyáš Klaput 13 ZŠ a MŠ Borovského-Karviná-Atletika BenjamínciZŠ a MŠ Borovského-Karviná-... 6 34.31
4 1419 Matyáš TabášekMatyáš Tabášek 12 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 12 34.79
5 1465 Jan KrausJan Kraus 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 34.89
6 1406 Marek KrumpolcMarek Krumpolc 13 ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka, KlZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášo... 9 35.04
7 1463 Benjamin KoutnýBenjamin Koutný 13 SSK Vítkovice, ZŠ BřezinovaSSK Vítkovice, ZŠ Březinova 7 35.91
8 1407 Kristián KučeraKristián Kučera 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 36.01
9 1391 Mikuláš PotockýMikuláš Potocký 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 36.90
10 1301 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 12 VratimovVratimov 2 37.77
11 1462 Jakub PernickýJakub Pernický 12 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kos... 10 37.96
12 1290 Martin BulavaMartin Bulava 12 OstravaOstrava 4 38.11
13 1383 Vojtěch VláčilVojtěch Vláčil 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 38.34
14 1280 Matyáš NábělekMatyáš Nábělek 13 Atletika PorubaAtletika Poruba 4 38.51
15 1410 Ondřej BolekOndřej Bolek 12 Velká PolomVelká Polom 3 39.80
16 1450 Metoděj FlíborMetoděj Flíbor 12 ZŠ, Ostrava-Poruba, Bulharská 1532, P.O.ZŠ, Ostrava-Poruba, Bulhars... 1 39.92
17 1323 Adam SmutekAdam Smutek 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 40.64
17 1409 Artur PtáčekArtur Ptáček 13 Lukášova-Ostrava-atletika. SSK VítkoviceLukášova-Ostrava-atletika. ... 11 40.64
19 1295 Daniel HrdlickaDaniel Hrdlicka 12 ŽŠ KLEGOVAŽŠ KLEGOVA 5 40.71
20 1401 Max ŠirokýMax Široký 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 42.10
21 1288 Maxmilián BártekMaxmilián Bártek 13 ZŠ Junácká, Stará BěláZŠ Junácká, Stará Bělá 2 42.22
22 1469 Milan ProskeMilan Proske 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 42.94
23 1424 Antonín PolášekAntonín Polášek 13 SSK-VítkoviceSSK-Vítkovice 6 44.32
24 1439 Michael RýchlikMichael Rýchlik 12 SDH Ostrava - HeřmaniceSDH Ostrava - Heřmanice 10 44.81
25 1408 Vojtěch NovákVojtěch Novák 13 ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O.ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. 5 44.93
26 1472 Bastian BajgarBastian Bajgar 12 OstravaOstrava 1 54.38

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (st, 8.9.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1305 Iveta KochánkováIveta Kochánková 12 SSK Vítkovice - BrušperkSSK Vítkovice - Brušperk 7 34.95
2 1376 Amalie BockovaAmalie Bockova 12 ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O.. SSKZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho... 1 36.20
3 1381 Ema ŽmolíkováEma Žmolíková 12 SDH Ostrava HeřmaniceSDH Ostrava Heřmanice 15 39.12
4 1294 Michaela KodrlováMichaela Kodrlová 13 ŽŠ Generála JankaŽŠ Generála Janka 6 39.35
5 1433 Karla PejznochováKarla Pejznochová 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 39.56
6 1404 Anna KachútováAnna Kachútová 13 SSK VitkoviceSSK Vitkovice 5 40.11
7 1467 Rozálie FlašarováRozálie Flašarová 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.65
8 1388 Karin PruskováKarin Prusková 13 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6BZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Vol... 12 40.88
9 1394 Adéla HandlováAdéla Handlová 13 Atletika PorubaAtletika Poruba 4 41.92
10 1299 Julie DřevínkováJulie Dřevínková 13 Dukla PrahaDukla Praha 2 42.09
11 1397 Barbora PoláškováBarbora Polášková 13 MošnovMošnov 11 42.28
12 1444 Bára ŠimkováBára Šimková 13 Základní škola Bohumín - Záblatí, Bezručova 170Základní škola Bohumín - Zá... 13 44.82
13 1285 Sofie Ellen MrkvováSofie Ellen Mrkvová 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 45.51
14 1451 Stella ŠtěpánkováStella Štěpánková 13 SSK Vítkovice OstravaSSK Vítkovice Ostrava 14 46.02
MS 1277 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 33.71
Celkem 15 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1405 Ondřej HlatkýOndřej Hlatký 10 OstravaOstrava 1 55.06
2 1466 Vít ŽižkaVít Žižka 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 55.13
3 1418 Oliver WeczerekOliver Weczerek 11 ZŠ Kravaře, P.O.ZŠ Kravaře, P.O. 7 55.56
4 1457 Prokop RákosProkop Rákos 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 55.88
5 1473 Kryštof ŽidekKryštof Židek 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 56.82
6 1437 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 57.96
7 1438 Martin RýchlikMartin Rýchlik 11 SDH Ostrava - HeřmaniceSDH Ostrava - Heřmanice 4 71.29
8 1402 Metoděj StrachoňMetoděj Strachoň 10 ZŠ Ostrava, Zelená 42, P.O.ZŠ Ostrava, Zelená 42, P.O. 5 75.58
1461 Jakub ValekJakub Valek 11 Montessori OstravaMontessori Ostrava 6 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1298 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 Dukla PrahaDukla Praha 1 45.22
2 1268 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 6 46.40
3 1227 Šimon NovákŠimon Novák 10 Dukla PrahaDukla Praha 5 49.57
4 1296 Kristian JiricnyKristian Jiricny 10 Zs B.Dvorskeho 1Zs B.Dvorskeho 1 3 51.26
5 1380 Adam RusekAdam Rusek 10 Sportovní gymnázium Ostrava, SSK VítkoviceSportovní gymnázium Ostrava... 7 51.31
6 1261 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek 10 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 9 54.73
7 1229 Alex NovákAlex Novák 11 Dukla PrahaDukla Praha 4 54.81
8 1262 Petr GajdušekPetr Gajdušek 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 57.17
9 1387 Marián MáchaMarián Mácha 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 57.98
10 1293 Ondřej StrejčekOndřej Strejček 11 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6B, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Vol... 8 67.57
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1298 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 Dukla PrahaDukla Praha 1 45.22
2 1268 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 6 46.40
3 1227 Šimon NovákŠimon Novák 10 Dukla PrahaDukla Praha 5 49.57
4 1296 Kristian JiricnyKristian Jiricny 10 Zs B.Dvorskeho 1Zs B.Dvorskeho 1 3 51.26
5 1380 Adam RusekAdam Rusek 10 Sportovní gymnázium Ostrava, SSK VítkoviceSportovní gymnázium Ostrava... 7 51.31
6 1261 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek 10 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 9 54.73
7 1229 Alex NovákAlex Novák 11 Dukla PrahaDukla Praha 4 54.81
8 1405 Ondřej HlatkýOndřej Hlatký 10 OstravaOstrava 1 55.06
9 1466 Vít ŽižkaVít Žižka 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 55.13
10 1418 Oliver WeczerekOliver Weczerek 11 ZŠ Kravaře, P.O.ZŠ Kravaře, P.O. 7 55.56
11 1457 Prokop RákosProkop Rákos 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 55.88
12 1473 Kryštof ŽidekKryštof Židek 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 56.82
13 1262 Petr GajdušekPetr Gajdušek 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 57.17
14 1437 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 57.96
15 1387 Marián MáchaMarián Mácha 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 57.98
16 1293 Ondřej StrejčekOndřej Strejček 11 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6B, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Vol... 8 67.57
17 1438 Martin RýchlikMartin Rýchlik 11 SDH Ostrava - HeřmaniceSDH Ostrava - Heřmanice 4 71.29
18 1402 Metoděj StrachoňMetoděj Strachoň 10 ZŠ Ostrava, Zelená 42, P.O.ZŠ Ostrava, Zelená 42, P.O. 5 75.58
1461 Jakub ValekJakub Valek 11 Montessori OstravaMontessori Ostrava 6 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1327 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 9 49.07
2 1283 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 5 53.62
3 1456 Valérie LaníkováValérie Laníková 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 54.09
4 1287 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 54.73
5 1417 Hana KaletováHana Kaletová 11 atletika Porubatletika Porub 8 54.98
6 1446 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O. SSK ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho... 3 56.57
7 1291 Tereza JakobovskáTereza Jakobovská 11 OstravaOstrava 6 57.80
8 1281 Megan MikulíkováMegan Mikulíková 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 61.60
9 1267 Eliška PětvaldskáEliška Pětvaldská 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 12 62.00
10 1289 Barbora BulavováBarbora Bulavová 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 64.93
11 1416 Barbora JankůjováBarbora Jankůjová 11 ZŠ Bohumíra Dvorského, OstravaZŠ Bohumíra Dvorského, Ostrava 7 68.48
1471 Rozarie GoranovovaRozarie Goranovova 10 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 4 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1470 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 7 52.24
2 1468 Zuzana ZachodilováZuzana Zachodilová 10 OstravaOstrava 10 56.61
3 1445 Dominika ŠimkováDominika Šimková 11 Základní škola Bohumín - Záblatí, Bezručova 170Základní škola Bohumín - Zá... 6 57.23
4 1447 Laura SokolovskáLaura Sokolovská 11 SSK Vítkovice, OstravaSSK Vítkovice, Ostrava 4 57.63
5 1454 Patricie VaskáPatricie Vaská 10 ZŠ Ostrčilova 10, Ostrava, SSK VítkoviceZŠ Ostrčilova 10, Ostrava, ... 8 60.34
6 1276 Karolína WankeKarolína Wanke 10 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. 9 60.57
7 1431 Adél SzűcsAdél Szűcs 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 60.93
8 1297 Sofie RáblováSofie Ráblová 11 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 3 63.41
9 1440 Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 65.83
10 1411 Lucie PřivřelováLucie Přivřelová 11 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 2 68.84
11 1389 Kristýna PruskováKristýna Prusková 11 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6BZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Vol... 1 70.82
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1327 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 9 49.07
2 1470 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 7 52.24
3 1283 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 5 53.62
4 1456 Valérie LaníkováValérie Laníková 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 54.09
5 1287 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 54.73
6 1417 Hana KaletováHana Kaletová 11 atletika Porubatletika Porub 8 54.98
7 1446 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O. SSK ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho... 3 56.57
8 1468 Zuzana ZachodilováZuzana Zachodilová 10 OstravaOstrava 10 56.61
9 1445 Dominika ŠimkováDominika Šimková 11 Základní škola Bohumín - Záblatí, Bezručova 170Základní škola Bohumín - Zá... 6 57.23
10 1447 Laura SokolovskáLaura Sokolovská 11 SSK Vítkovice, OstravaSSK Vítkovice, Ostrava 4 57.63
11 1291 Tereza JakobovskáTereza Jakobovská 11 OstravaOstrava 6 57.80
12 1454 Patricie VaskáPatricie Vaská 10 ZŠ Ostrčilova 10, Ostrava, SSK VítkoviceZŠ Ostrčilova 10, Ostrava, ... 8 60.34
13 1276 Karolína WankeKarolína Wanke 10 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. 9 60.57
14 1431 Adél SzűcsAdél Szűcs 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 60.93
15 1281 Megan MikulíkováMegan Mikulíková 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 61.60
16 1267 Eliška PětvaldskáEliška Pětvaldská 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 12 62.00
17 1297 Sofie RáblováSofie Ráblová 11 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 3 63.41
18 1289 Barbora BulavováBarbora Bulavová 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 64.93
19 1440 Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 65.83
20 1416 Barbora JankůjováBarbora Jankůjová 11 ZŠ Bohumíra Dvorského, OstravaZŠ Bohumíra Dvorského, Ostrava 7 68.48
21 1411 Lucie PřivřelováLucie Přivřelová 11 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 2 68.84
22 1389 Kristýna PruskováKristýna Prusková 11 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6BZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Vol... 1 70.82
1471 Rozarie GoranovovaRozarie Goranovova 10 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 4 DNS

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(st, 8.9.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1298 Filip DřevínekFilip Dřevínek
Dukla PrahaDukla Praha
10 2 39.63
2 1227 Šimon NovákŠimon Novák
Dukla PrahaDukla Praha
10 8 39.05
3 1268 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský
Atletika PorubaAtletika Poruba
10 9 36.87
4 1387 Marián MáchaMarián Mácha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 31.65
5 1380 Adam RusekAdam Rusek
Sportovní gymnázium Ostrava, SSK VítkoviceSportovní gymnázium Ostrava...
10 11 29.33
6 1405 Ondřej HlatkýOndřej Hlatký
OstravaOstrava
10 4 27.17
7 1461 Jakub ValekJakub Valek
Montessori OstravaMontessori Ostrava
11 17 25.96
8 1262 Petr GajdušekPetr Gajdušek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
11 3 25.88
9 1437 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
11 6 25.46
10 1473 Kryštof ŽidekKryštof Židek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
10 19 24.43
11 1466 Vít ŽižkaVít Žižka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
11 21 24.11
12 1261 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek
Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice
10 16 23.20
13 1229 Alex NovákAlex Novák
Dukla PrahaDukla Praha
11 7 21.63
14 1293 Ondřej StrejčekOndřej Strejček
ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6B, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Vol...
11 14 15.50
15 1457 Prokop RákosProkop Rákos
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
10 10 14.90
16 1418 Oliver WeczerekOliver Weczerek
ZŠ Kravaře, P.O.ZŠ Kravaře, P.O.
11 18 12.38
17 1438 Martin RýchlikMartin Rýchlik
SDH Ostrava - HeřmaniceSDH Ostrava - Heřmanice
11 12 09.55
18 1402 Metoděj StrachoňMetoděj Strachoň
ZŠ Ostrava, Zelená 42, P.O.ZŠ Ostrava, Zelená 42, P.O.
10 13 08.80
1296 Kristian JiricnyKristian Jiricny
Zs B.Dvorskeho 1Zs B.Dvorskeho 1
10 5 DNS
Celkem 19 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(st, 8.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1327 Valérie KrálováValérie Králová
Atletika PorubaAtletika Poruba
10 32.40
2 1276 Karolína WankeKarolína Wanke
ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.
10 32.14
3 1440 Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
11 29.17
4 1447 Laura SokolovskáLaura Sokolovská
SSK Vítkovice, OstravaSSK Vítkovice, Ostrava
11 22.94
5 1446 Adéla DemlováAdéla Demlová
ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O. SSK ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho...
10 21.54
6 1431 Adél SzűcsAdél Szűcs
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
10 19.77
7 1468 Zuzana ZachodilováZuzana Zachodilová
OstravaOstrava
10 18.82
8 1283 Klára HandlováKlára Handlová
Atletika PorubaAtletika Poruba
11 18.47
9 1471 Rozarie GoranovovaRozarie Goranovova
ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,...
10 17.63
10 1456 Valérie LaníkováValérie Laníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
10 17.52
11 1291 Tereza JakobovskáTereza Jakobovská
OstravaOstrava
11 17.21
12 1287 Elen BártkováElen Bártková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
10 16.38
13 1297 Sofie RáblováSofie Ráblová
ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,...
11 16.05
14 1411 Lucie PřivřelováLucie Přivřelová
ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,...
11 15.57
15 1289 Barbora BulavováBarbora Bulavová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
11 14.90
16 1281 Megan MikulíkováMegan Mikulíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
10 14.63
17 1454 Patricie VaskáPatricie Vaská
ZŠ Ostrčilova 10, Ostrava, SSK VítkoviceZŠ Ostrčilova 10, Ostrava, ...
10 14.11
18 1445 Dominika ŠimkováDominika Šimková
Základní škola Bohumín - Záblatí, Bezručova 170Základní škola Bohumín - Zá...
11 12.70
19 1470 Adriana VaradiAdriana Varadi
ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,...
11 12.58
20 1267 Eliška PětvaldskáEliška Pětvaldská
Atletika PorubaAtletika Poruba
11 11.44
21 1389 Kristýna PruskováKristýna Prusková
ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6BZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Vol...
11 10.98
22 1416 Barbora JankůjováBarbora Jankůjová
ZŠ Bohumíra Dvorského, OstravaZŠ Bohumíra Dvorského, Ostrava
11 08.10
1417 Hana KaletováHana Kaletová
atletika Porubatletika Porub
11 DNS
Celkem 23 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 8.9.2021 - 15:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1432 ADAM WronaADAM Wrona 20 OstravaOstrava 1 07.04
2 1320 Adrian NovotnyAdrian Novotny 20 OstravaOstrava 8 27.31
Celkem 2 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 8.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1425 Eliška JavůrkováEliška Javůrková 20 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 06.16
2 1302 Julie KratochvílováJulie Kratochvílová 21 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 06.65
3 1316 Zuzana JankůZuzana Janků 21 Velké HošticeVelké Hoštice 4 07.03
4 1304 Eliška NovobilskáEliška Novobilská 21 OstravaOstrava 2 08.02
5 1236 Karolína MatulováKarolína Matulová 20 OstravaOstrava 7 23.85
6 1231 Magdaléna KubíkováMagdaléna Kubíková 20 OstravaOstrava 6 27.81
Celkem 6 závodníků