Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

55. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi, Mistrovství ČR mužů a žen v chůzi na 20 km

Olomouc (10. 4. 2021)

20 km chůze - Muži

(so, 10.4.2021 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Eider ArevaloEider Arevalo 93 ColombiaColombia 1:21:04
2 19 César Augusto RodríguezCésar Augusto Rodríguez 97 PeruPeru PB 1:22:11
3 5 Ricardo OrtizRicardo Ortiz 95 MexicoMexico 1:23:12
4 4 Esteban SotoEsteban Soto 94 ColombiaColombia 1:24:05
5 3 José Oswaldo CalelJosé Oswaldo Calel 98 GuatemalaGuatemala 1:24:20
6 20 Jesus CalderonJesus Calderon 97 MexicoMexico PB 1:25:00
7 10 Luis Henry CamposLuis Henry Campos 95 PeruPeru 1:25:33
8 23 Jakub JelonekJakub Jelonek 85 PolandPoland 1:25:37
9 13 Jose María RaymundoJose María Raymundo 93 GuatemalaGuatemala 1:26:42
10 9 José Alejandro BarrondoJosé Alejandro Barrondo 96 GuatemalaGuatemala 1:27:54
11 21 Luis Angel SanchezLuis Angel Sanchez 93 GuatemalaGuatemala 1:28:54
12 8 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 1:29:12
13 27 Thomas SilveiraThomas Silveira 90 VenezuelaVenezuela 1:34:10
14 29 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:35:14
15 31 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1:35:57
16 30 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. SB 1:36:53
17 28 Daniel KováčDaniel Kováč 01 SlovakiaSlovakia 1:41:55
18 33 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1:41:57
19 40 Štěpán KrupkaŠtěpán Krupka 03 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1:55:02
2 José OrtizJosé Ortiz 00 GuatemalaGuatemala DNF
16 Jhon Alexander CastanedaJhon Alexander Castaneda 92 ColombiaColombia DNF
32 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
7 Michal MorvayMichal Morvay 96 SlovakiaSlovakia DNF
14 Alex WrightAlex Wright 90 IrelandIreland DNF
15 Bernardo Uriel BarrondoBernardo Uriel Barrondo 93 GuatemalaGuatemala DQ
12 Łukasz NiedziałekŁukasz Niedziałek 00 PolandPoland DQ
36 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha DQ
34 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DQ
35 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
37 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
38 Marek BlažekMarek Blažek 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
39 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha DNS
24 Milan RizekMilan Rizek 78 SlovakiaSlovakia DNS
26 Ľubomír KubišĽubomír Kubiš 01 SlovakiaSlovakia DNS
17 Damian BlockiDamian Blocki 89 PolandPoland DNS
22 Yerenman SalazarYerenman Salazar 78 VenezuelaVenezuela DNS
25 Rafał FedaczyńskiRafał Fedaczyński 80 PolandPoland DNS
11 José Luis DoctorJosé Luis Doctor 96 MexicoMexico DNS
6 Brandon SeguraBrandon Segura 96 MexicoMexico DNS
18 Jefferson SeguraJefferson Segura 98 MexicoMexico DNS
Poznámky:
sč. 34: DQ TP TP 54.7.1.
sč. 36: DQ TP 54.7.1.
sč. 12: DQ TP 54.7.1.
sč. 15: DQ TP 54.7.1.
Celkem 40 závodníků

20 km chůze - Ženy

(so, 10.4.2021 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 51 Mayra PérezMayra Pérez 88 GuatemalaGuatemala 1:34:03
2 53 Mary Luz AndiaMary Luz Andia 00 PeruPeru 1:34:38
3 63 Evelyn IngaEvelyn Inga 98 PeruPeru 1:35:43
4 59 Mária CzakováMária Czaková 88 SlovakiaSlovakia 1:36:54
5 52 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:38:00
6 65 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. PB 1:39:13
7 61 Vivian CastilloVivian Castillo 98 MexicoMexico 1:41:41
8 66 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:48:26
9 67 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:49:38
10 69 Natalie MyersNatalie Myers 91 Great BritainGreat Britain PB 1:51:09
11 68 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:55:16
12 70 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:07:41
13 74 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:11:52
14 73 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:15:20
15 72 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:20:39
55 Johana OrdóňezJohana Ordóňez 87 EquadorEquador DNF
64 Agnieszka EllwardAgnieszka Ellward 89 PolandPoland DNF
57 Mirna OrtizMirna Ortiz 87 GuatemalaGuatemala DNF
54 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
71 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
58 Yeseida CarrilloYeseida Carrillo 93 ColombiaColombia DQ
56 Maritza Rafaela PoncioMaritza Rafaela Poncio 94 GuatemalaGuatemala DQ
76 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DQ
60 Alana BarberAlana Barber 87 New ZealandNew Zealand DNS
62 Zelda SchultzZelda Schultz 92 South AfricaSouth Africa DNS
Poznámky:
sč. 58: DQ TP TP 54.7.1.
sč. 76: DQ TP 54.7.1.
sč. 56: DQ TP TP 54.7.1.
Celkem 25 závodníků