Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo chůze do extraligy, I. a II. ligy mužů a žen

Rumburk (5. 6. 2021)

chůze dráha 10000 m - Muži (Skupina)

Skupina A (so, 5.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 43:13.71
2 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 43:51.42
3 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45:27.91
4 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45:48.93
5 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 48:47.92
6 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 49:19.07
7 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50:23.07
8 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 50:42.25
9 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50:50.22
10 Štěpán KrupkaŠtěpán Krupka 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 52:29.27
11 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 52:33.65
12 Filip VeseloušFilip Veselouš 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 55:26.94
13 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 58:13.65
14 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 59:54.25
15 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 60:23.31
16 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60:44.35
17 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 61:22.41
18 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 61:42.05
19 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 64:36.29
20 Petr JindraPetr Jindra 71 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 67:22.45
21 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 68:53.82
22 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 72:08.94
23 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 73:06.95
24 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 73:35.81
Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... NM
Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DQ
Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DQ
Celkem 27 závodníků
Skupina B (so, 5.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 48:24.17
2 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 49:48.35
3 Josef SmolaJosef Smola 64 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 58:21.36
4 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 63:22.75
5 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 65:21.24
6 Rudolf CoganRudolf Cogan 71 AC TJ JičínAC TJ Jičín 65:33.29
7 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 66:29.74
8 Schaeffer UdoSchaeffer Udo 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 68:00.15
9 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 68:08.92
10 Horst KiepertHorst Kiepert 51 MBB-SG AugsburgMBB-SG Augsburg 71:49.45
11 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 73:00.40
12 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 73:48.42
13 Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 75:54.21
14 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 92 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 76:08.65
15 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 83:18.85
Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 DNS
Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina DNS
Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DQ
Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DQ
Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DQ
Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DQ
Marek BlažekMarek Blažek 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DQ
Celkem 22 závodníků

chůze dráha 10000 m - Ženy

(so, 5.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 50:27.17
2 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 52:08.63
3 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 52:24.75
4 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 54:53.12
5 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 56:36.42
6 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 60:54.42
7 Jana VildováJana Vildová 79 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 61:06.40
8 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61:40.70
9 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 61:48.36
10 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 62:29.15
11 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 63:52.12
12 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 65:37.02
13 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 67:09.44
14 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 67:15.81
15 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 67:37.07
16 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 67:48.40
17 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 68:20.65
18 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 69:05.20
19 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 69:45.12
20 Hana RůžičkováHana Růžičková 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 73:12.92
21 Michaela LhotováMichaela Lhotová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 73:33.31
22 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 75:09.27
Ivana VránkováIvana Vránková 74 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Anna MálkováAnna Málková 63 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa DQ
Celkem 27 závodníků