Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích

Praha - Stromovka (11. - 13. 2. 2022)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Sýkora, Jiří 95 PSK Olymp Praha, z.s. 6020,00
2 Doubek, František 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5621,00
3 Jára, Michal 04 Spartak Praha 4 5385,00
4 Svoboda, Petr 04 TJ VS Tábor, z. s. 5357,00
5 Schubert, Štěpán 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5125,00
6 Pulíček, Tomáš 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5125,00
7 Pospíšil, Jonáš 01 Atletický klub Olomouc z.s. 5020,00
8 Baše, Roman 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5015,00
9 Franěk, Matyáš 00 AC Pardubice 4952,00
10 Molva, Vít 95 SK Jeseniova 4931,00
11 Šafář, Jakub 04 AC Turnov, z. s. 4880,00
12 Kadavý, Roman 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4877,00
13 Lepeška, Jan 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4863,00
14 Stránský, Petr 03 AC Česká Lípa 4842,00
15 Rykl, Radoš 95 TJ Sokol Hradec Králové 4772,00
16 Starý, Adam 02 Spartak Praha 4 4741,00
17 Hanzelka, Daniel 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4696,00
18 Dallal, Mike 03 Spartak Praha 4 4689,00
19 Stráský, Vilém 99 VSK Univerzita Brno 4689,00
20 Skřivanová, Dorota 98 TJ Slavoj BANES Pacov 4560,00
21 Štancl, Jáchym 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4531,00
22 Zajíc, Vojtěch 05 AK ŠKODA Plzeň 4491,00
23 Jaroš, Adam 03 Spartak Praha 4 4488,00
24 Rada, Michal 07 T. J. Sokol České Budějovice 4449,00
25 Berný, Tadeáš 07 AC TJ Jičín 4433,00
26 Vojáček, Filip 07 Univerzitní sportovní klub Praha 4428,00
27 Šínová, Tereza Elena 01 Atletika Jižní Město z.s. 4397,00
28 Skala, Kryštof 05 AK ŠKODA Plzeň 4393,00
29 Žerava, Cyril 03 AC Turnov, z. s. 4347,00
30 Juliš, Adam 07 Atletika Chrudim, z.s. 4155,00
31 Zatloukalová, Barbora 97 Atletický klub Olomouc z.s. 4154,00
32 Plachý, Antonín 05 ASK Slavia Praha 4148,00
33 Majerová, Denisa 97 AK ŠKODA Plzeň 4130,00
34 Sup, Michal 04 TJ Dukla Praha 4096,00
35 Lukáš, Marek 91 TJ Dukla Praha 4071,00
36 Mutinský, Mikuláš 05 ASK Dipoli z.s. 4064,00
37 Baxa, Kryštof 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4013,00
38 Kopecký, Ondřej 98 TJ Dukla Praha 3954,00
39 Olivová, Natálie 03 TJ Sokol Kolín-atletika 3945,00
40 Koptík, Lukáš 07 Univerzitní sportovní klub Praha 3930,00
41 Šinkovský, Samuel 06 TJ Sokol Hradec Králové 3914,00
42 Vích, Milan 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 3860,00
43 Bednář, Štěpán 07 TJ Sokol Opava 3812,00
44 Pícha, Štěpán 05 AC Česká Lípa 3812,00
45 Hanáková, Adéla 06 AK ŠKODA Plzeň 3777,00
46 Gieselová, Michaela 99 Atletický klub Olomouc z.s. 3722,00
47 Bažoutová, Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 3693,00
48 Kukla, Vendelín 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3691,00
49 Beneš, Václav 07 A. C. TEPO Kladno 3680,00
50 Šulc, Adam 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3679,00
51 Tkáčová, Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3676,00
52 Nedvědová, Veronika 01 AK Olymp Brno, spolek 3654,00
53 Červená, Eliška 04 TJ Svitavy, z. s. 3652,00
54 Machalický, Jan 07 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3651,00
55 Ručová, Simona 04 Hvězda Pardubice z.s. 3608,00
56 Feilhauerová, Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3604,00
57 Pezinková, Zdara 04 AC Pardubice 3581,00
58 Vavřinová, Klára 07 Atletika Jihlava z.s. 3580,00
59 Peffek, Matěj 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3566,00
60 Navrátilová, Barbora 02 ASK Slavia Praha 3554,00
61 Kumstátová, Pavla 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3542,00
62 Čermáková, Kateřina 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3541,00
63 Zbožínková, Klára 06 ASK Dipoli z.s. 3530,00
64 Škopová, Marie 06 TJ Šumperk, z.s. 3512,00
65 Nechanická, Jessica 04 Univerzitní sportovní klub Praha 3509,00
66 Pindorová, Zina 04 TJ TŽ Třinec 3487,00
67 Kotroušová, Michaela 90 ASK Slavia Praha 3460,00
68 Kubajurová, Tereza 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3453,00
69 Vomela, Matěj 07 TJ Spartak Třebíč, spolek 3419,00
70 Chrastinová, Emílie 04 SK Sporting Příbram, Z.S. 3416,00
71 Lacková, Karolína 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3362,00
72 Černocká, Kateřina 05 Atletický klub Šternberk z.s. 3357,00
73 Dyrynková, Nikola 99 ASK Slavia Praha 3340,00
74 Lieblová, Tereza 06 Atletika Poruba z.s. 3334,00
75 Dobešová, Klára 04 TJ Šumperk, z.s. 3304,00
76 Kličková, Barbora 07 Spartak Praha 4 3303,00
77 Kollár, Marina 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3295,00
78 Láníková, Renata 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 3287,00
79 Havlíčková, Anna 05 TJ Sokol Hradec Králové 3283,00
80 Kadavá, Kateřina 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3261,00
81 Poštulková, Petra 07 Atletika Poruba z.s. 3197,00
82 Mandíková, Daniela 07 Atletika Jižní Město z.s. 3188,00
83 Kalendová, Teodora 06 AK Sokol Nehvizdy 3172,00
84 Migová, Kristýna 04 ASK Slavia Praha 3156,00
85 Šmeralová, Viktorie 04 Spartak Praha 4 3129,00
86 Křížová, Viktorie 05 AK Rosice z.s. 3127,00
87 Bradová, Lea 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3122,00
88 Wydrová, Sofia Katerina 06 Atletika Chrudim, z.s. 3113,00
89 Kuchyňková, Karolína 08 AK Olymp Brno, spolek 3098,00
90 Miková, Vendula 07 Atletika Holešov, z.s. 3097,00
91 Polanská, Kateřina 05 ATLETIK RUDNÁ 3070,00
92 Bělunková, Michaela 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3066,00
93 Kovářová, Zuzana 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3062,00
94 Lacková, Eliška 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3056,00
95 Udvarosová, Barbora 08 Atletika Poruba z.s. 3041,00
96 Bébrová, Sofie 07 TJ Sokol Kolín-atletika 3034,00
97 Rumlová, Karolína 07 AK ŠKODA Plzeň 3008,00
98 Teplá, Hana 07 Atletika Jižní Město z.s. 3000,00
99 Chalupová, Anna Marie 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2998,00
100 Šnajdrová, Kristýna 07 AK ŠKODA Plzeň 2989,00
101 Vondráčková, Kamila 05 Atletika Chrudim, z.s. 2915,00
102 Kamarytová, Karin 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 2914,00
103 Kramosilová, Aneta 07 Univerzitní sportovní klub Praha 2888,00
104 Johnová, Amálie 07 Spartak Praha 4 2827,00
105 Babická, Tereza 03 T. J. Sokol České Budějovice 2720,00
106 Bíman, David 07 AK ŠKODA Plzeň 2648,00
107 Dorňáková, Nikita Gabriela 01 Univerzitní sportovní klub Praha 2639,00
108 Černá, Ester 04 ASK Slavia Praha 2428,00
109 Schederová, Amálie 07 TJ Sokol Kolín-atletika 2335,00
110 Zimmermannová, Eliška 05 AK Sokol Nehvizdy 2254,00
111 Vyšná, Karolína 07 SC Radotín Praha 2253,00
112 Huňková, Alexandra 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2251,00
113 Janků, Valerie 02 ASK Slavia Praha 2179,00
114 Svoboda, Filip 05 TJ Nová Včelnice, z.s. 2058,00
115 Filipec, Jan 06 AC Mladá Boleslav z.s. 1144,00
116 Radová, Nina 07 T. J. Sokol České Budějovice 883,00