Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích

Praha - Stromovka (11. - 13. 2. 2022)

skok vysoký - Muži

(so, 12.2.2022 - 17:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01 2,04 Body
1 Vít MolvaVít Molva
SK JeseniovaSK Jeseniova
95 13 2.01 - - - - - - O - O - O XO O XXO XXX 813
2 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 9 PB 1.98 - - - - - - O - O O O XO O XXX 785
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 10 SB 1.95 - - - - - - - - O O O O XXX 758
4 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 7 =PB 1.95 - - - - - - - XO - O - O r 758
5 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 11 1.95 - - - - - - - O O XO XXO XO XXX 758
6 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5 1.86 - - - - - - - - O - XXX 679
7 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 12 SB 1.86 - - - - - O O O XXO XXX 679
8 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 3 SB 1.86 - - - - - XO O XXO XXO XXX 679
9 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6 1.83 - - - - O - XO O XXX 653
10= Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 4 1.83 - - - - - O XXO O XXX 653
10= Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 8 1.83 - - - - - - XXO O XXX 653
12 Jan LepeškaJan Lepeška
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
00 1 PB 1.77 O - O O XXO XO XXX 602
13 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 2 1.74 O O O O XXO XXX 577
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 12.2.2022 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 12 PB 1.95 - - - - - - O - O O XO O O XO XXX 758
2 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 10 PB 1.86 - - - - O O O O O O O XXX 679
3 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11 =PB 1.83 - - - - O - O O XXO XXO XXX 653
4 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 SB 1.77 O O O XO XO XO O O XXX 602
5 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 9 PB 1.77 - - - O XO XO XO XO XXX 602
6 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 SB 1.77 - - - O O O O XXO XXX 602
7 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 5 1.71 - O XXO XO XXO XXO XXX 552
8 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 PB 1.65 O O O XO XXX 504
9 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 PB 1.65 O XO XXO XO XXX 504
10 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4 1.65 - O - XXO XXX 504
11 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 2 1.62 XO O XO XXX 480
12 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 7 1.59 - XXO - XXX 457
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 12.2.2022 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 Body
1 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 10 PB 1.80 - - - - O O XO O XO XXO XXO XXX 627
2 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 9 PB 1.77 - - - - O O - XO O XO XXX 602
3 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 11 1.74 - - - - O - O O XO XXX 577
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 6 1.68 - O - O - O XO XXX 528
5= Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 4 =PB 1.65 O O O O O O XXX 504
5= Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 PB 1.65 O - O O O O XXX 504
7 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 5 1.62 O - O O O XXX 480
8 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 7 1.62 - - O XO XO XXX 480
9 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3 1.62 O O XO XXO XXO XXX 480
10 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2 1.53 O O XXX 411
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žáci

(pá, 11.2.2022 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 Body
1 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 1 =NL 1.80 - - - - O - O O O O O XO XO XXX 627
2 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 10 PB 1.71 - - O - O O O XO O XO XXX 552
3 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 12 1.65 - - O O O O O O XXX 504
4 Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 8 =PB 1.65 - O O O O O O XXO XXX 504
5 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 PB 1.62 - - O O O O O XXX 480
6 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 7 1.62 - - - - O XXO O XXX 480
7 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 5 =SB 1.62 O - - O XO XO XXO XXX 480
8 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 11 1.59 - - O - O O XXX 457
9 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 2 1.56 O O O O O XXX 434
9 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 9 1.56 O - O - O XXX 434
11 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3 1.56 O - XO O O XXX 434
12 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 6 1.47 - O XXX 367
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 12.2.2022 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 12 =PB 1.80 - - - - - O O O O O O XXO XXX 978
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 11 PB 1.80 - - - - O O O O O XO O XXO XXX 978
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10 =SB 1.74 - - - - O - O - O O XXX 903
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 9 PB 1.71 - - - O O O O O O XXX 867
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 8 SB 1.68 - - - O O O O XO XXX 830
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 SB 1.65 - - O O O O O XXX 795
7 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 1.62 - - - O XO XO XXX 759
8 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 1.59 XO O O XO O XXX 724
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 =PB 1.59 O O O XO XO XXX 724
10 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 2 SB 1.59 O O O XO XXO XXX 724
11 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 =SB 1.56 O O O XXO XXX 689
12 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 1 1.50 XO O XXX 621
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 12.2.2022 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 Body
1 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 14 =PB 1.71 - - - - O O O O O XO XXX 867
2 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 15 1.68 O O O O O XO XO O XO XXX 830
3 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 1.65 - - O - O XO O O XXX 795
4 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 12 PB 1.65 - - O O XO O XO O XXX 795
5 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 9 SB 1.65 - - - O O O XXO XXO XXX 795
6= Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 11 SB 1.56 - O - XO O XXX 689
6= Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 8 1.56 O O XO O O XXX 689
8 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4 =PB 1.56 XO XO O XO O XXX 689
9 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 PB 1.56 O O XXO XXO O XXX 689
10 Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 7 1.53 O XO O O XXX 655
11 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 10 1.53 O O XO XO XXX 655
12 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 5 1.50 O O O XXX 621
13 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 1.50 O O XXO XXX 621
14 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2 =SB 1.47 XO O XXX 588
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 NM XXX
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(pá, 11.2.2022 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 Body
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 19 PB 1.74 - - - - O O O O O O O XO XXX 903
2 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 16 PB 1.71 - O - O O O XXO O O XXO O XXX 867
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 18 1.65 - - O - O O O O O XXX 795
4 Tereza LieblováTereza Lieblová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 15 PB 1.65 O - O O O O O O XXO XXX 795
5= Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 13 SB 1.62 - O O O O XO O XXO XXX 759
5= Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 14 =PB 1.62 - O - O O XO O XXO XXX 759
7 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 17 1.59 - - O - O O O XXX 724
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 9 PB 1.59 - O O O O O XXO XXX 724
9 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 PB 1.59 O - O O O XO XXO XXX 724
10 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 12 1.56 - O O O XO XO XXX 689
11= Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 6 PB 1.53 O O XXO O XO XXX 655
11= Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
05 10 1.53 O O XXO O XO XXX 655
13 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 7 1.50 O O O O XXX 621
14 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 5 =PB 1.50 O XO O O XXX 621
15 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
06 3 1.47 O XO XO XXX 588
16 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 8 1.44 O O XXX 555
17 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 PB 1.44 XO O XXX 555
18 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4 1.41 O XXX 523
19 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 2 1.41 XXO XXX 523
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 11.2.2022 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 22 PB 1.59 O - O O XO XO O XXO O XXX 724
2 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 20 PB 1.56 O O O XO O XXO O O XXX 689
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 17 PB 1.53 - O O O O O O XXX 655
4= Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 12 PB 1.53 O O O O XO O O XXX 655
4= Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 14 PB 1.53 - O O O O XO O XXX 655
6= Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 19 1.53 - - O - XO XO XO XXX 655
6= Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 21 1.53 - O - XO O XO XO XXX 655
8 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 18 1.50 O O O O O XO XXX 621
9 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 11 PB 1.50 O O O O XO XO XXX 621
10 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 10 PB 1.50 O O XO XO O XXO XXX 621
11 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 16 1.47 O O O O O XXX 588
12 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
08 5 PB 1.44 O O O O XXX 555
13 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 6 PB 1.44 O O XO O XXX 555
14= Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 13 1.44 O O O XO XXX 555
14= Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 1.44 O O O XO XXX 555
16 Karin KamarytováKarin Kamarytová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 8 1.44 O O O XXO XXX 555
17 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
08 9 1.44 XXO XO XO XXO XXX 555
18 Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3 PB 1.41 O O O XXX 523
19 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 2 PB 1.41 XXO XXO O XXX 523
20 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 4 1.38 O O XXX 491
21 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 1.35 XO XXX 460
Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 15 DNS
Celkem 22 závodníků