Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích
Praha - Stromovka (11. - 13. 2. 2022)chůze dráha 3000 m - Žáci
(ne, 13.2.2022 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 212 | Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček | 08 | AC Turnov, z. s. | 1 | NL 16:40.49 | |||||||||||||
2 | 245 | Šimon VáclavíkŠimon Václavík | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | SB 16:46.95 | |||||||||||||
3 | 225 | Čeněk ToporČeněk Topor | 07 | Orel Vyškov | 2 | PB 17:51.17 | |||||||||||||
4 | 205 | Štěpán HladíkŠtěpán Hladík | 07 | AC Pardubice | 5 | PB 18:57.32 | |||||||||||||
5 | 243 | Miroslav MyškaMiroslav Myška | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 19:34.78 | |||||||||||||
6 | 258 | Filip HodačFilip Hodač | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | PB 19:51.97 | |||||||||||||
7 | 207 | Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický | 08 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 20:22.16 | |||||||||||||
8 | 203 | Marek RöslerMarek Rösler | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | PB 20:40.20 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Ženy
(ne, 13.2.2022 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 214 | Jana ZikmundováJana Zikmundová | 02 | AC Turnov, z. s. | 5 | 15:58.56 | |||||||||||||
2 | 238 | Johana PetříkováJohana Petříková | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | PB 16:10.71 | |||||||||||||
3 | 216 | Michaela BaklikováMichaela Bakliková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | SB 16:20.76 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Juniorky
(ne, 13.2.2022 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 201 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | NL 14:39.85 | |||||||||||||
2 | 209 | Katka NedvídkováKatka Nedvídková | 04 | AC Rumburk, z.s. | 2 | SB 16:17.67 | |||||||||||||
3 | 256 | Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | PB 17:29.19 | |||||||||||||
4 | 235 | Tereza PittnerováTereza Pittnerová | 04 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 4 | SB 18:51.86 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Dorostenky
(ne, 13.2.2022 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 217 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | Atletický klub Šternberk z.s. | 1 | NL 14:34.84 | |||||||||||||
2 | 236 | Adéla PittnerováAdéla Pittnerová | 06 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 7 | PB 14:56.22 | |||||||||||||
3 | 239 | Adéla VeselkováAdéla Veselková | 06 | Sportovní atletický klub (S... | 2 | SB 16:01.49 | |||||||||||||
4 | 204 | Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | SB 16:21.22 | |||||||||||||
5 | 241 | Michaela PlešákováMichaela Plešáková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | PB 16:31.89 | |||||||||||||
6 | 232 | Eliška BuďárkováEliška Buďárková | 05 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 5 | SB 17:59.57 | |||||||||||||
7 | 254 | Anna VýmolováAnna Výmolová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | PB 18:24.12 | |||||||||||||
8 | 247 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 18:34.81 | |||||||||||||
9 | 221 | Ema KyselicováEma Kyselicová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | PB 18:36.15 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně
(ne, 13.2.2022 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 246 | Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | NL 16:01.39 | |||||||||||||
2 | 250 | Eliška KokořováEliška Kokořová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | PB 16:01.65 | |||||||||||||
3 | 233 | Kateřina HromádkováKateřina Hromádková | 08 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 4 | PB 17:06.32 | |||||||||||||
4 | 248 | Michaela BobokováMichaela Boboková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | SB 17:30.21 | |||||||||||||
5 | 253 | Viktorie VaňkováViktorie Vaňková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | PB 17:44.69 | |||||||||||||
6 | 252 | Hana PetruškováHana Petrušková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | PB 17:56.47 | |||||||||||||
7 | 234 | Ema KoudelkováEma Koudelková | 08 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 6 | PB 19:04.08 | |||||||||||||
8 | 237 | Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová | 07 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | PB 19:24.37 | |||||||||||||
9 | 218 | Nela SkupieńováNela Skupieńová | 07 | Atletický klub Šternberk z.s. | 8 | SB 19:25.20 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |