Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale

Praha - Stromovka (26. - 27. 2. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 26.2.2022 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 402 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.20 Q
2 308 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 PB 07.45 Q
3 393 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 07.46 q
4 189 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 7 SB 07.59
5 113 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.67
6 116 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 07.71
7 126 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 PB 07.74
8 244 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 07.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2022 - 15:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 49 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 7 PB 07.52 Q
2 139 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 07.53 Q
3 6 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.56 q
4 312 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 07.58
5 248 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.59
6 4 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 PB 07.60
7 241 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 07.81
8 397 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.84
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2022 - 15:12) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 325 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 =PB 07.45 Q
2 268 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 07.49 Q
3 123 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.60
4 270 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 07.66
5 333 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 07.67
6 289 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 07.79
7 72 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 07 ASK DěčínASK Děčín 7 07.86
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 402 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.20 Q
2 308 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 PB 07.45 Q
3 325 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 =PB 07.45 Q
4 393 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 07.46 q
5 268 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 07.49 Q
6 49 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 7 PB 07.52 Q
7 139 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 07.53 Q
8 6 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.56 q
9 312 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 07.58
10 189 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 7 SB 07.59
11 248 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.59
12 123 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.60
12 4 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 PB 07.60
14 270 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 07.66
15 333 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 07.67
16 113 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.67
17 116 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 07.71
18 126 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 PB 07.74
19 244 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 07.75
20 289 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 07.79
21 241 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 07.81
22 397 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.84
23 72 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 07 ASK DěčínASK Děčín 7 07.86

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.2.2022 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 402 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 07.10
2 268 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 PB 07.39
3 393 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 07.39
4 325 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 07.40
5 308 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 PB 07.40
6 49 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 3 07.54
7 139 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 07.61
8 6 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.62
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 26.2.2022 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 292 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.81 Q
2 46 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.98 Q
3 395 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 08.00 q
4 143 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.01
5 266 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 08.04
6 170 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.05
7 376 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.16
8 305 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2022 - 14:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 165 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 NL 07.78 Q
2 403 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.98 Q
3 135 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 07.99 q
4 355 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.01
5 58 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 =PB 08.06
6 176 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.13
7 204 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.21
8 405 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2022 - 14:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 38 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 =NL 07.78 Q
2 141 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 SB 07.96 Q
3 265 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.05
4 324 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.06
5 378 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 08.08
6 286 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 5 08.17
7 227 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 8 08.23
181 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 DQ 16.8
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 38 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 =NL 07.78 Q
2 165 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 NL 07.78 Q
3 292 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.81 Q
4 141 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 SB 07.96 Q
5 46 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.98 Q
6 403 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.98 Q
7 135 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 07.99 q
8 395 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 08.00 q
9 143 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.01
10 355 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.01
11 266 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 08.04
12 170 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.05
13 265 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.05
14 324 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.06
15 58 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 =PB 08.06
16 378 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 08.08
17 176 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.13
18 376 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.16
19 286 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 5 08.17
20 305 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.19
21 204 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.21
21 405 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.21
23 227 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 8 08.23
181 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 DQ 16.8

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.2.2022 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 38 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 =NL 07.78
2 292 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 07.81
3 165 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 07.87
4 395 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 07.93
5 403 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.93
6 46 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 07.96
7 141 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 08.00
8 135 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.02
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 27.2.2022 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 402 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 NL 16.90 Q
2 6 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 17.92 q
3 196 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 18.15
4 254 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 18.43
5 354 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 18.50
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.2.2022 - 10:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 268 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 PB 17.62 Q
2 191 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 17.71 q
3 352 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 18.01
4 9 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 18.52
5 397 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 18.59
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 27.2.2022 - 10:12) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 393 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 17.90 Q
2 189 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 PB 18.01
3 113 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 18.08
4 14 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 19.14
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 27.2.2022 - 10:18) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 17.93 Q
2 97 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 18.19
3 139 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 18.34
4 382 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 18.70
5 200 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 19.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 402 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 NL 16.90 Q
2 268 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 PB 17.62 Q
3 191 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 17.71 q
4 393 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 17.90 Q
5 6 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 17.92 q
6 4 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 17.93 Q
7 189 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 PB 18.01
7 352 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 18.01
9 113 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 18.08
10 196 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 18.15
11 97 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 18.19
12 139 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 18.34
13 254 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 18.43
14 354 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 18.50
15 9 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 18.52
16 397 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 18.59
17 382 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 18.70
18 200 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 19.00
19 14 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 19.14

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 27.2.2022 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 402 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 =MR 16.80
2 268 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 PB 17.45
3 393 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 17.60
4 191 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 17.62
5 4 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 17.86
6 6 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.02
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 27.2.2022 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 38 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 NL 18.81 Q
2 355 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 19.22 q
3 378 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 19.50
4 305 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 19.61
5 171 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 19.66
6 290 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 20.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.2.2022 - 09:36) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 292 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 NL 18.80 Q
2 335 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 19.36
3 272 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 19.36
4 286 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 19.44
5 135 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 19.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 27.2.2022 - 09:42) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 403 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 19.11 Q
2 395 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 19.32 q
3 64 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 19.47
4 376 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 19.53
5 58 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 19.99
6 18 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 SB 20.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 27.2.2022 - 09:48) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 165 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 18.82 Q
2 181 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 PB 19.43
3 51 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 2 PB 19.84
4 223 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 20.03
5 98 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 20.14
303 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 292 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 NL 18.80 Q
2 38 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 NL 18.81 Q
3 165 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 18.82 Q
4 403 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 19.11 Q
5 355 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 19.22 q
6 395 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 19.32 q
7 335 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 19.36
8 272 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 19.36
9 181 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 PB 19.43
10 286 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 19.44
11 64 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 19.47
12 378 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 19.50
13 376 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 19.53
14 135 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 19.55
15 305 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 19.61
16 171 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 19.66
17 51 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 2 PB 19.84
18 58 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 19.99
19 223 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 20.03
20 18 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 SB 20.04
21 98 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 20.14
22 290 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 20.22
303 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.2.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 165 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 NL 18.63
2 38 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 18.65
3 292 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 18.67
4 403 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 18.92
5 355 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.23
6 395 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 19.43
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 27.2.2022 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 202 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 NL 35.97
2 371 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 37.20
3 36 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 37.28
4 359 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 37.42
5 15 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 37.56
6 45 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 38.74
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 26.2.2022 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 202 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 NL 36.62 Q
2 45 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 38.32 q
3 96 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 39.15
4 11 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 39.56
5 82 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 39.66
6 128 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 41.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2022 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 37.61 Q
2 15 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 37.65 q
3 9 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 39.34
4 208 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 39.81
5 130 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 40.21
26 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2022 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 371 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 37.86 Q
2 196 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 38.67
3 3 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 39.05
4 28 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 39.37
5 164 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 40.15
6 285 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 1 40.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 26.2.2022 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 359 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 37.93 Q
2 333 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 38.47
3 90 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 39.19
4 53 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 PB 40.16
5 228 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 40.17
248 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 202 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 NL 36.62 Q
2 36 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 37.61 Q
3 15 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 37.65 q
4 371 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 37.86 Q
5 359 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 37.93 Q
6 45 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 38.32 q
7 333 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 38.47
8 196 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 38.67
9 3 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 39.05
10 96 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 39.15
11 90 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 39.19
12 9 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 39.34
13 28 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 39.37
14 11 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 39.56
15 82 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 39.66
16 208 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 39.81
17 164 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 40.15
18 53 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 PB 40.16
19 228 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 40.17
20 130 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 40.21
21 285 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 1 40.74
22 128 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 41.92
26 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
248 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNF

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.2.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 NL 40.41
2 344 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 40.74
3 121 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 40.75
4 176 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 42.12
5 161 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 42.37
6 157 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 43.44
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 26.2.2022 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 121 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 41.52 Q
2 157 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 42.43 q
3 311 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 42.63
4 75 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 43.20
5 108 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 45.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2022 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 344 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 42.04 Q
2 176 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 42.42 q
3 93 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 PB 42.44
4 357 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.26
5 337 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 44.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2022 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 41.64 Q
2 405 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 42.60
3 91 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 43.28
4 132 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 43.41
5 64 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 43.41
6 299 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 43.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 26.2.2022 - 17:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 161 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 42.32 Q
2 168 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 42.98
3 133 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 43.15
4 238 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 43.40
5 287 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 43.66
6 332 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 44.40
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 121 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 41.52 Q
2 46 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 41.64 Q
3 344 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 42.04 Q
4 161 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 42.32 Q
5 176 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 42.42 q
6 157 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 42.43 q
7 93 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 PB 42.44
8 405 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 42.60
9 311 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 42.63
10 168 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 42.98
11 133 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 43.15
12 75 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 43.20
13 357 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.26
14 91 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 43.28
15 238 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 43.40
16 132 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 43.41
17 64 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 43.41
18 299 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 43.62
19 287 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 43.66
20 337 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 44.00
21 332 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 44.40
22 108 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 45.82

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 26.2.2022 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 317 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:08.83 Q
2 334 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 2:09.72 Q
3 188 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 2:10.19 q
4 173 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 PB 2:12.50
5 254 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:12.70
6 360 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 2:16.02
7 288 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 PB 2:16.16
23 Jakub ZderadičkaJakub Zderadička 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400317Hübner Richard (LIAZJ)1:04.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2022 - 17:26) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 351 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 2:08.05 Q
2 10 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:08.76 Q
3 27 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:08.78 q
4 21 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 2:15.33
5 125 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 2:15.37
6 381 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 2:17.53
7 146 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 2:23.43
184 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40010Šašek Matěj (TEKLA)1:01.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2022 - 17:32) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 314 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 2:09.47 Q
2 104 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 PB 2:10.77 Q
3 22 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 2:11.77
4 220 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:12.34
5 319 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 2:13.16
6 138 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 2:15.98
7 107 Radovan KumpoštRadovan Kumpošt 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 2:19.89
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400314Vacek Jiří (USORL)1:04.47
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 351 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 2:08.05 Q
2 10 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:08.76 Q
3 27 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:08.78 q
4 317 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:08.83 Q
5 314 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 2:09.47 Q
6 334 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 2:09.72 Q
7 188 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 2:10.19 q
8 104 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 PB 2:10.77 Q
9 22 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 2:11.77
10 220 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:12.34
11 173 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 PB 2:12.50
12 254 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:12.70
13 319 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 2:13.16
14 21 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 2:15.33
15 125 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 2:15.37
16 138 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 2:15.98
17 360 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 2:16.02
18 288 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 PB 2:16.16
19 381 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 2:17.53
20 107 Radovan KumpoštRadovan Kumpošt 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 2:19.89
21 146 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 2:23.43
23 Jakub ZderadičkaJakub Zderadička 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DNS
184 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 27.2.2022 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 317 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 NL 2:06.39
2 351 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 2:06.48
3 188 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 PB 2:08.85
4 27 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:09.01
5 314 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 2:10.42
6 104 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 PB 2:10.52
7 334 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 2:11.04
8 10 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:11.09
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200351Horák Lukáš (JAROM)30.79
400351Horák Lukáš (JAROM)1:05.53
600317Hübner Richard (LIAZJ)1:38.14
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 26.2.2022 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 385 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 2:23.77 Q
2 345 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:23.84 Q
3 74 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 2:24.24 q
4 52 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:27.80
5 250 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 2:28.38
6 245 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 2:29.02
7 33 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:29.25
8 63 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 2:29.97
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400345Václavíková Anna (FMIST)1:09.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2022 - 17:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 394 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 2:21.68 Q
2 239 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 2:22.13 Q
3 16 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:22.14 q
4 69 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:24.54
5 273 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 2:26.33
6 42 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 2:28.61
7 283 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:30.16
8 383 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 2:35.91
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40016Lapáčková Tereza (CASLA)1:09.23
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2022 - 17:12) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 409 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:26.19 Q
2 231 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:26.20 Q
3 137 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:28.13
4 225 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:28.41
5 221 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:29.84
6 364 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:30.84
7 172 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 2:33.21
8 119 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:33.23
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400231Petrošová Tereza (SKMVM)1:11.17
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 394 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 2:21.68 Q
2 239 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 2:22.13 Q
3 16 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:22.14 q
4 385 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 2:23.77 Q
5 345 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:23.84 Q
6 74 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 2:24.24 q
7 69 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:24.54
8 409 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:26.19 Q
9 231 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:26.20 Q
10 273 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 2:26.33
11 52 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:27.80
12 137 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:28.13
13 250 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 2:28.38
14 225 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:28.41
15 42 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 2:28.61
16 245 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 2:29.02
17 33 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:29.25
18 221 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:29.84
19 63 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 2:29.97
20 283 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:30.16
21 364 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:30.84
22 172 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 2:33.21
23 119 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:33.23
24 383 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 2:35.91

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.2.2022 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 345 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 NL 2:18.53
2 385 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 2:19.04
3 394 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 2:19.14
4 16 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 2:19.60
5 231 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 PB 2:19.87
6 239 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 2:19.94
7 409 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 2:20.94
8 74 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:24.78
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200345Václavíková Anna (FMIST)32.86
400345Václavíková Anna (FMIST)1:08.33
600345Václavíková Anna (FMIST)1:43.98
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 26.2.2022 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 212 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 9 NL 4:18.93
2 362 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 4:19.89
3 372 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 4:20.70
4 218 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 4:22.67
5 295 Karel MalýKarel Malý 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 4:22.68
6 336 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 4:27.13
7 187 Ondřej KozojedOndřej Kozojed 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5 PB 4:28.93
8 31 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 18 PB 4:31.08
9 117 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:39.25
10 298 Matyáš ŠtegmannMatyáš Štegmann 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16 PB 4:39.34
11 373 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 4:40.90
12 280 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17 PB 4:45.64
13 361 Václav SlaninaVáclav Slanina 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 PB 4:49.29
14 296 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 PB 4:49.29
15 340 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 PB 4:49.67
16 278 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 15 PB 4:49.68
17 129 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14 PB 4:53.32
1 Ondřej PlicOndřej Plic 09 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 13 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400218Procházka Matěj (JESPR)1:04.94
800 2:17.53
1200212Toul Filip (4DVCB)3:31.52
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 26.2.2022 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 392 Klára BittnerováKlára Bittnerová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 4:52.14
2 101 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 4:55.41
3 160 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 4:55.90
4 32 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 4:56.46
5 302 Anna JoskováAnna Josková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 5:03.24
6 301 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 5:03.74
7 368 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 5:05.27
8 236 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 5:07.00
9 110 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 17 PB 5:09.81
10 237 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 16 PB 5:10.62
11 80 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 12 PB 5:12.24
12 252 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 5:16.05
13 13 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 PB 5:16.58
14 70 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 PB 5:18.09
15 410 Jana ZdrubeckáJana Zdrubecká 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 PB 5:21.30
16 210 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13 PB 5:22.42
17 203 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 5:32.19
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400392Bittnerová Klára (TJCHO)1:13.17
800392Bittnerová Klára (TJCHO)2:35.79
1200392Bittnerová Klára (TJCHO)3:58.83
Celkem 17 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 27.2.2022 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 78 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 9 PB 09:46.16
2 50 Dan Tristan SlunečnýDan Tristan Slunečný 07 AK KroměřížAK Kroměříž 7 PB 09:50.66
3 291 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 09:51.52
4 339 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 09:54.62
5 77 Petr GalaPetr Gala 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 10:08.54
6 310 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 16 PB 10:10.51
7 370 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10:13.60
8 293 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 10:15.75
9 76 Adam BradáčAdam Bradáč 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 10:29.10
10 44 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 PB 10:31.41
11 192 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 PB 10:34.35
12 111 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 11 PB 10:35.03
13 235 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 15 PB 10:35.29
14 34 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17 10:47.25
15 201 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 PB 11:05.17
190 Martin ŠírMartin Šír 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 DNS
144 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 14 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100078Kačur Dan (LOVOS)3:07.26
200078Kačur Dan (LOVOS)6:29.62
Celkem 17 závodníků

3000 m - Žákyně

(ne, 27.2.2022 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 40 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 MR 10:47.22
2 12 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 10:50.98
3 341 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11:27.58
4 120 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11:30.25
5 346 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11:55.06
6 25 Eliška PšenkováEliška Pšenková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17 PB 11:59.92
7 81 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 12:02.87
8 388 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12:09.54
9 215 Tereza TučkováTereza Tučková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 16 12:22.97
10 140 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 15 PB 12:23.70
11 253 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 PB 12:23.86
12 216 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 PB 12:47.31
13 148 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 13 13:04.82
14 118 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13:10.34
15 214 Anna PiklováAnna Piklová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 12 13:17.28
16 127 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 10 PB 14:06.35
284 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100040Železníková Monika (UHHRD)3:32.53
200040Železníková Monika (UHHRD)7:11.57
Celkem 17 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.2.2022 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 349 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 NL 08.16
2 281 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.40
3 359 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 08.41
4 399 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.44
5 3 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.57
6 270 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 08.58
7 20 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 PB 08.69
8 241 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.96
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 26.2.2022 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 349 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 NL 08.09 Q
2 270 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 08.69 Q
3 20 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 PB 08.77 q
4 2 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 PB 09.09
5 208 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.21
6 240 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.68
150 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2022 - 14:26) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 281 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 08.38 Q
2 3 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.68 Q
3 241 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 PB 08.81 q
4 84 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.84
5 353 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.07
6 206 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 09.18
7 114 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.22
8 276 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 09.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2022 - 14:32) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 399 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.37 Q
2 359 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 08.46 Q
3 382 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 09.01
4 352 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.02
5 62 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.08
6 130 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 09.08
7 83 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.29
8 96 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.35
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 349 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 NL 08.09 Q
2 399 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.37 Q
3 281 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 08.38 Q
4 359 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 08.46 Q
5 3 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.68 Q
6 270 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 08.69 Q
7 20 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 PB 08.77 q
8 241 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 PB 08.81 q
9 84 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.84
10 382 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 09.01
11 352 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.02
12 353 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.07
13 62 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.08
14 130 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 09.08
15 2 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 PB 09.09
16 206 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 09.18
17 208 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.21
18 114 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.22
19 276 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 09.26
20 83 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.29
21 96 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.35
22 240 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.68
150 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 DNF

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 26.2.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 158 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.81 Q
2 98 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 09.00 Q
3 47 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09.01 q
4 180 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 09.14
5 147 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 =PB 09.30
6 162 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.38
86 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2022 - 14:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 177 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.83 Q
2 251 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 09.07 Q
3 357 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 09.12
4 99 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 09.15
5 379 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 09.22
6 68 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.47
7 179 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.57
8 87 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2022 - 14:12) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 09.02 Q
2 169 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 09.06 Q
3 93 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 =PB 09.08 q
4 193 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.21
5 390 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 09.21
6 136 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 09.26
7 66 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.61
8 407 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09.61
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 158 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.81 Q
2 177 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.83 Q
3 98 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 09.00 Q
4 47 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09.01 q
5 29 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 09.02 Q
6 169 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 09.06 Q
7 251 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 09.07 Q
8 93 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 =PB 09.08 q
9 357 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 09.12
10 180 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 09.14
11 99 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 09.15
12 193 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.21
13 390 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 09.21
14 379 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 09.22
15 136 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 09.26
16 147 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 =PB 09.30
17 162 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.38
18 68 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.47
19 179 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.57
20 87 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.58
21 66 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.61
22 407 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09.61
86 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.2.2022 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 177 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.68
2 158 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.73
3 93 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 PB 08.98
4 47 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.10
5 251 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.13
6 29 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.13
7 98 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.18
8 169 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.61
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 27.2.2022 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ježek D., Ježek J., Koreček M., Pecina A. Ježek D., Ježek J., Koreček M., Pecina A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:39.52
2 Veselý Š., Novák R., Šantrůček K., Hnida J. Veselý Š., Novák R., Šantrůček K., Hnida J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:41.83
3 Špička M., Hus N., Vacík S., Toman T. Špička M., Hus N., Vacík S., Toman T. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:41.99
4 Velička O., Kostka L., Honců T., Christl D. Velička O., Kostka L., Honců T., Christl D. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:46.39
5 Müller P., Zitterbart T., Flek Š., Svojanovský P. Müller P., Zitterbart T., Flek Š., Svojanovský P. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 1:48.08
6 A - Dušek P., Strnad V., Stoklasa P., Outrata Š. A - Dušek P., Strnad V., Stoklasa P., Outrata Š. AC PardubiceAC Pardubice 2 1:49.41
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.2.2022 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Koptík L., Bednář F., Veselý V., Vojáček F. Koptík L., Bednář F., Veselý V., Vojáček F. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:35.52
2 Bříza A., Těšík M., Hruška A., Koucký M. Bříza A., Těšík M., Hruška A., Koucký M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:41.44
3 A - Lýr M., Burda D., Švec D., Šerý J. A - Lýr M., Burda D., Švec D., Šerý J. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 1:42.10
4 Apltauer V., Krupka V., Nocar M., Pernica A. Apltauer V., Krupka V., Nocar M., Pernica A. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:43.30
5 Poděbradský T., Veselý R., Hrach V., Jirák J. Poděbradský T., Veselý R., Hrach V., Jirák J. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 1:45.21
Obšil B., Nesvadba D., Obšil J., Bujnoch Š. Obšil B., Nesvadba D., Obšil J., Bujnoch Š. Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 DQ 24.7
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 27.2.2022 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beneš V., Šašek M., Šidík P., Šašek J. Beneš V., Šašek M., Šidík P., Šašek J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:37.56
2 Friedl M., Fišer M., Červinka J., Petráň M. Friedl M., Fišer M., Červinka J., Petráň M. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 1:38.65
3 Čoka T., Oborný M., Čoka J., Čermák J. Čoka T., Oborný M., Čoka J., Čermák J. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 1:43.41
4 Veselý O., Severa T., Zajíc M., Matoušek S. Veselý O., Severa T., Zajíc M., Matoušek S. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:43.60
5 B - Hladík Š., Bubeník V., Stříteský J., Páleník T. B - Hladík Š., Bubeník V., Stříteský J., Páleník T. AC PardubiceAC Pardubice 5 1:54.25
B - Benda A., Tomín A., Křehla V., Linha N. B - Benda A., Tomín A., Křehla V., Linha N. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 DQ 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Koptík L., Bednář F., Veselý V., Vojáček F. Koptík L., Bednář F., Veselý V., Vojáček F. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:35.52
2 Beneš V., Šašek M., Šidík P., Šašek J. Beneš V., Šašek M., Šidík P., Šašek J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:37.56
3 Friedl M., Fišer M., Červinka J., Petráň M. Friedl M., Fišer M., Červinka J., Petráň M. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 1:38.65
4 Ježek D., Ježek J., Koreček M., Pecina A. Ježek D., Ježek J., Koreček M., Pecina A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:39.52
5 Bříza A., Těšík M., Hruška A., Koucký M. Bříza A., Těšík M., Hruška A., Koucký M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:41.44
6 Veselý Š., Novák R., Šantrůček K., Hnida J. Veselý Š., Novák R., Šantrůček K., Hnida J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:41.83
7 Špička M., Hus N., Vacík S., Toman T. Špička M., Hus N., Vacík S., Toman T. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:41.99
8 A - Lýr M., Burda D., Švec D., Šerý J. A - Lýr M., Burda D., Švec D., Šerý J. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 1:42.10
9 Apltauer V., Krupka V., Nocar M., Pernica A. Apltauer V., Krupka V., Nocar M., Pernica A. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:43.30
10 Čoka T., Oborný M., Čoka J., Čermák J. Čoka T., Oborný M., Čoka J., Čermák J. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 1:43.41
11 Veselý O., Severa T., Zajíc M., Matoušek S. Veselý O., Severa T., Zajíc M., Matoušek S. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:43.60
12 Poděbradský T., Veselý R., Hrach V., Jirák J. Poděbradský T., Veselý R., Hrach V., Jirák J. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 1:45.21
13 Velička O., Kostka L., Honců T., Christl D. Velička O., Kostka L., Honců T., Christl D. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:46.39
14 Müller P., Zitterbart T., Flek Š., Svojanovský P. Müller P., Zitterbart T., Flek Š., Svojanovský P. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 1:48.08
15 A - Dušek P., Strnad V., Stoklasa P., Outrata Š. A - Dušek P., Strnad V., Stoklasa P., Outrata Š. AC PardubiceAC Pardubice 2 1:49.41
16 B - Hladík Š., Bubeník V., Stříteský J., Páleník T. B - Hladík Š., Bubeník V., Stříteský J., Páleník T. AC PardubiceAC Pardubice 5 1:54.25
Obšil B., Nesvadba D., Obšil J., Bujnoch Š. Obšil B., Nesvadba D., Obšil J., Bujnoch Š. Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 DQ 24.7
B - Benda A., Tomín A., Křehla V., Linha N. B - Benda A., Tomín A., Křehla V., Linha N. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 DQ 17.3.1

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 27.2.2022 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Grumlová S., Benešová A., Schederová A., Bébrová S. Grumlová S., Benešová A., Schederová A., Bébrová S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:47.21
2 A - Johnová A., Štanclová T., Plačková L., Kličková B. A - Johnová A., Štanclová T., Plačková L., Kličková B. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:49.28
3 Dvořáková A., Kvapilová L., Veselá K., Rojková A. Dvořáková A., Kvapilová L., Veselá K., Rojková A. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:51.30
4 A - Jamborová A., Vyňuchalová K., Jiráčková M., Manychová L. A - Jamborová A., Vyňuchalová K., Jiráčková M., Manychová L. AC PardubiceAC Pardubice 5 1:53.06
5 Hronovská T., Sládková A., Černovská B., Krmašová K. Hronovská T., Sládková A., Černovská B., Krmašová K. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:55.03
6 Fíziková S., Tučková T., Paťhová L., Kdýrová S. Fíziková S., Tučková T., Paťhová L., Kdýrová S. SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 2:00.75
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.2.2022 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Mertlová A., Šnajdrová K., Rumlová K., Chmelíková N. A - Mertlová A., Šnajdrová K., Rumlová K., Chmelíková N. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:49.85
2 Kyselá B., Reichová A., Bašistová C., Fischbachová P. Kyselá B., Reichová A., Bašistová C., Fischbachová P. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 1:49.90
3 Levinská T., Kaděrová K., Kopalová M., Hornová E. Levinská T., Kaděrová K., Kopalová M., Hornová E. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:50.16
4 Záhořová K., Horáková S., Lichá V., Danielová L. Záhořová K., Horáková S., Lichá V., Danielová L. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 1:52.76
5 Šímová E., Vltavská L., Kostelníková E., Radvanová M. Šímová E., Vltavská L., Kostelníková E., Radvanová M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:54.68
6 Cíchová K., Breznenová A., Krejčí B., Saidlová R. Cíchová K., Breznenová A., Krejčí B., Saidlová R. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 1:56.43
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 27.2.2022 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pokorná V., Petrová N., Fučíková N., Hlaváčková M. Pokorná V., Petrová N., Fučíková N., Hlaváčková M. SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 1:48.94
2 Fojtíková O., Miklovičová V., Balcerová K., Jarošová E. Fojtíková O., Miklovičová V., Balcerová K., Jarošová E. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:50.30
3 Vokáčová E., Čadová K., Kapicová M., Peterková N. Vokáčová E., Čadová K., Kapicová M., Peterková N. SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 1:51.59
4 Chválová J., Kopecká M., Lánská K., Čiberová Z. Chválová J., Kopecká M., Lánská K., Čiberová Z. SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 1:54.27
5 B - Koděrová S., Vorlová E., Popiolková G., Hillerová I. B - Koděrová S., Vorlová E., Popiolková G., Hillerová I. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:55.45
6 B - Dařbujánová D., Nekolová N., Jamborová A., Slabihoudová T. B - Dařbujánová D., Nekolová N., Jamborová A., Slabihoudová T. AC PardubiceAC Pardubice 1 1:58.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 27.2.2022 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Chalupová A., Juráková A., Šnyrychová S., Huňková A. Chalupová A., Juráková A., Šnyrychová S., Huňková A. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 1:49.49
2 B - Ježová K., Holubcová K., Petrušová K., Koubková A. B - Ježová K., Holubcová K., Petrušová K., Koubková A. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:50.97
3 A - Hynková S., Kamarytová K., Mohoutová A., Skřivánková E. A - Hynková S., Kamarytová K., Mohoutová A., Skřivánková E. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 1:51.40
4 Turtenwaldová S., Benešová V., Škrabánková T., Hegenbartová A. Turtenwaldová S., Benešová V., Škrabánková T., Hegenbartová A. ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 1:52.89
5 Lapáčková T., Novotná I., Pelešková G., Vaňková K. Lapáčková T., Novotná I., Pelešková G., Vaňková K. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 1:54.70
6 Petrášová T., Knopfová S., Vozárová P., Štrachová B. Petrášová T., Knopfová S., Vozárová P., Štrachová B. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:02.51
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 27.2.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tocháčková A., Prokopová A., Mandíková D., Zmrzlá L. Tocháčková A., Prokopová A., Mandíková D., Zmrzlá L. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 1:46.72
2 Stratilová J., Šinclová A., Stejskalová A., Šafářová J. Stratilová J., Šinclová A., Stejskalová A., Šafářová J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 1:48.23
3 B - Štruplová K., Tichá Ž., Řeháčková L., Moulisová M. B - Štruplová K., Tichá Ž., Řeháčková L., Moulisová M. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 1:54.57
4 Plachá N., Kadlíková A., Krejčí A., Šteflová A. Plachá N., Kadlíková A., Krejčí A., Šteflová A. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:55.53
5 Dobášová E., Miňovská V., Maldonado E., Heroldová K. Dobášová E., Miňovská V., Maldonado E., Heroldová K. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 2:02.42
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 27.2.2022 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Pischnothová S., Baumrukrová A., Veselá L., Kundrátová M. A - Pischnothová S., Baumrukrová A., Veselá L., Kundrátová M. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 1:45.43
2 Veselková J., Bulderbergsová B., Hronová N., Daněčková S. Veselková J., Bulderbergsová B., Hronová N., Daněčková S. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:46.08
3 Káňová K., Poštulková P., Udvarosová B., Štefková N. Káňová K., Poštulková P., Udvarosová B., Štefková N. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:46.61
4 Pohunková E., Fizková B., Fúsiková J., Sedlářová M. Pohunková E., Fizková B., Fúsiková J., Sedlářová M. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 1:48.03
5 Novotná K., Procházková S., Kuchyňková K., Rosová N. Novotná K., Procházková S., Kuchyňková K., Rosová N. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:01.71
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 27.2.2022 - 13:08) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novotná A., Čápová K., Krbcová J., Zavadilová J. Novotná A., Čápová K., Krbcová J., Zavadilová J. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 1:54.20
2 Vojtášková B., Gedeonová V., Malá L., Hrubá K. Vojtášková B., Gedeonová V., Malá L., Hrubá K. Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 1:56.03
3 B - Bartoníčková B., Ouhrabková M., Bajerová V., Seifertová N. B - Bartoníčková B., Ouhrabková M., Bajerová V., Seifertová N. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 1:56.18
Grábnerová D., Kučerová T., Truhlářová E., Skuhravá K. Grábnerová D., Kučerová T., Truhlářová E., Skuhravá K. AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 DQ 17.3.1
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Pischnothová S., Baumrukrová A., Veselá L., Kundrátová M. A - Pischnothová S., Baumrukrová A., Veselá L., Kundrátová M. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 1:45.43
2 Veselková J., Bulderbergsová B., Hronová N., Daněčková S. Veselková J., Bulderbergsová B., Hronová N., Daněčková S. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:46.08
3 Káňová K., Poštulková P., Udvarosová B., Štefková N. Káňová K., Poštulková P., Udvarosová B., Štefková N. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:46.61
4 Tocháčková A., Prokopová A., Mandíková D., Zmrzlá L. Tocháčková A., Prokopová A., Mandíková D., Zmrzlá L. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 1:46.72
5 Grumlová S., Benešová A., Schederová A., Bébrová S. Grumlová S., Benešová A., Schederová A., Bébrová S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:47.21
6 Pohunková E., Fizková B., Fúsiková J., Sedlářová M. Pohunková E., Fizková B., Fúsiková J., Sedlářová M. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 1:48.03
7 Stratilová J., Šinclová A., Stejskalová A., Šafářová J. Stratilová J., Šinclová A., Stejskalová A., Šafářová J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 1:48.23
8 Pokorná V., Petrová N., Fučíková N., Hlaváčková M. Pokorná V., Petrová N., Fučíková N., Hlaváčková M. SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 1:48.94
9 A - Johnová A., Štanclová T., Plačková L., Kličková B. A - Johnová A., Štanclová T., Plačková L., Kličková B. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:49.28
10 Chalupová A., Juráková A., Šnyrychová S., Huňková A. Chalupová A., Juráková A., Šnyrychová S., Huňková A. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 1:49.49
11 A - Mertlová A., Šnajdrová K., Rumlová K., Chmelíková N. A - Mertlová A., Šnajdrová K., Rumlová K., Chmelíková N. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:49.85
12 Kyselá B., Reichová A., Bašistová C., Fischbachová P. Kyselá B., Reichová A., Bašistová C., Fischbachová P. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 1:49.90
13 Levinská T., Kaděrová K., Kopalová M., Hornová E. Levinská T., Kaděrová K., Kopalová M., Hornová E. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:50.16
14 Fojtíková O., Miklovičová V., Balcerová K., Jarošová E. Fojtíková O., Miklovičová V., Balcerová K., Jarošová E. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:50.30
15 B - Ježová K., Holubcová K., Petrušová K., Koubková A. B - Ježová K., Holubcová K., Petrušová K., Koubková A. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:50.97
16 Dvořáková A., Kvapilová L., Veselá K., Rojková A. Dvořáková A., Kvapilová L., Veselá K., Rojková A. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:51.30
17 A - Hynková S., Kamarytová K., Mohoutová A., Skřivánková E. A - Hynková S., Kamarytová K., Mohoutová A., Skřivánková E. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 1:51.40
18 Vokáčová E., Čadová K., Kapicová M., Peterková N. Vokáčová E., Čadová K., Kapicová M., Peterková N. SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 1:51.59
19 Záhořová K., Horáková S., Lichá V., Danielová L. Záhořová K., Horáková S., Lichá V., Danielová L. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 1:52.76
20 Turtenwaldová S., Benešová V., Škrabánková T., Hegenbartová A. Turtenwaldová S., Benešová V., Škrabánková T., Hegenbartová A. ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 1:52.89
21 A - Jamborová A., Vyňuchalová K., Jiráčková M., Manychová L. A - Jamborová A., Vyňuchalová K., Jiráčková M., Manychová L. AC PardubiceAC Pardubice 5 1:53.06
22 Novotná A., Čápová K., Krbcová J., Zavadilová J. Novotná A., Čápová K., Krbcová J., Zavadilová J. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 1:54.20
23 Chválová J., Kopecká M., Lánská K., Čiberová Z. Chválová J., Kopecká M., Lánská K., Čiberová Z. SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 1:54.27
24 B - Štruplová K., Tichá Ž., Řeháčková L., Moulisová M. B - Štruplová K., Tichá Ž., Řeháčková L., Moulisová M. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 1:54.57
25 Šímová E., Vltavská L., Kostelníková E., Radvanová M. Šímová E., Vltavská L., Kostelníková E., Radvanová M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:54.68
26 Lapáčková T., Novotná I., Pelešková G., Vaňková K. Lapáčková T., Novotná I., Pelešková G., Vaňková K. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 1:54.70
27 Hronovská T., Sládková A., Černovská B., Krmašová K. Hronovská T., Sládková A., Černovská B., Krmašová K. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:55.03
28 B - Koděrová S., Vorlová E., Popiolková G., Hillerová I. B - Koděrová S., Vorlová E., Popiolková G., Hillerová I. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:55.45
29 Plachá N., Kadlíková A., Krejčí A., Šteflová A. Plachá N., Kadlíková A., Krejčí A., Šteflová A. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:55.53
30 Vojtášková B., Gedeonová V., Malá L., Hrubá K. Vojtášková B., Gedeonová V., Malá L., Hrubá K. Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 1:56.03
31 B - Bartoníčková B., Ouhrabková M., Bajerová V., Seifertová N. B - Bartoníčková B., Ouhrabková M., Bajerová V., Seifertová N. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 1:56.18
32 Cíchová K., Breznenová A., Krejčí B., Saidlová R. Cíchová K., Breznenová A., Krejčí B., Saidlová R. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 1:56.43
33 B - Dařbujánová D., Nekolová N., Jamborová A., Slabihoudová T. B - Dařbujánová D., Nekolová N., Jamborová A., Slabihoudová T. AC PardubiceAC Pardubice 1 1:58.00
34 Fíziková S., Tučková T., Paťhová L., Kdýrová S. Fíziková S., Tučková T., Paťhová L., Kdýrová S. SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 2:00.75
35 Novotná K., Procházková S., Kuchyňková K., Rosová N. Novotná K., Procházková S., Kuchyňková K., Rosová N. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:01.71
36 Dobášová E., Miňovská V., Maldonado E., Heroldová K. Dobášová E., Miňovská V., Maldonado E., Heroldová K. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 2:02.42
37 Petrášová T., Knopfová S., Vozárová P., Štrachová B. Petrášová T., Knopfová S., Vozárová P., Štrachová B. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:02.51
Grábnerová D., Kučerová T., Truhlářová E., Skuhravá K. Grábnerová D., Kučerová T., Truhlářová E., Skuhravá K. AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 DQ 17.3.1

skok vysoký - Žáci

(ne, 27.2.2022 - 11:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,49 1,54 1,59 1,64 1,68 1,72 1,75 1,78 1,82 1,84 1,86
1 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 18 NL 1.84 - - - O O O O O O O XXX
2 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 9 PB 1.75 - O O O XO XXO XO XXX
3 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 10 SB 1.75 - O O O XO O XXO XXX
4 Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 11 PB 1.75 O O O O XO XXO XXO XXX
5 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 16 1.72 - - O O O O XXX
6 Pavel HýblPavel Hýbl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 14 1.72 - O O XO O O XXX
7 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 12 =PB 1.72 O - O O XO XO XXX
8 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 17 1.72 - - O O O XXO XXX
9= Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 13 1.64 O O O O XXX
9= Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 8 1.64 O O O O XXX
11 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 2 1.59 O O O XXX
12 Martin KorečekMartin Koreček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1 PB 1.59 XO O XO XXX
13 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 6 1.59 O O XXO XXX
14 Jiří KuntošJiří Kuntoš
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3 1.54 O XXO XXX
15 Jakub FialaJakub Fiala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 5 1.49 O r
Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 15 NM - - - XXX
Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 7 DNS
Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4 DNS
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 27.2.2022 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,44 1,49 1,53 1,57 1,60 1,63 1,65 1,68 1,70 1,72 1,75
1 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 16 NL 1.72 O O O O O O O O O XO XXX
2 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 19 1.63 - O O XO XO O XXX
3 Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC BrnoJAC Brno
07 14 PB 1.63 - O O O O XXO XXX
4 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 13 PB 1.60 O XO O XO O XXX
5 Aneta MarkováAneta Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 18 1.60 - O XO XXO XO XXX
6 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 7 PB 1.57 O O O O XXX
7 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 9 PB 1.57 O O XXO O XXX
8 Sára MelezínkováSára Melezínková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 5 =PB 1.53 O O O XXX
9 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 17 1.53 O XO O XXX
10 Nikola SeďováNikola Seďová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 10 1.53 O O XO XXX
11 Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 2 PB 1.53 O O XXO XXX
12= Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 1.49 O O XXX
12= Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 4 1.49 O O XXX
12= Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 8 1.49 O O XXX
15 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 11 1.49 XXO O XXX
16 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 15 1.49 O XO XXX
17= Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 6 1.49 O XXO XXX
17= Barbora BrožováBarbora Brožová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 1 1.49 O XXO XXX
19 Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3 1.44 O XXX
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 26.2.2022 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,30 2,50 2,70 2,90 3,05 3,20 3,30 3,40 3,50 3,55 3,60 3,65 3,70 3,75
1 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 14 NL 3.70 - - - - - - O O XO O O O O XXX
2 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 13 PB 3.60 - - - O O O XO XO O O O - X- XX
3 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 11 PB 3.50 - - - - O O XO O O XXX
4 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 12 3.40 - - - XO O O O XO XXX
5= Vojtěch VeselýVojtěch Veselý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 9 PB 3.20 - XO O O O O XXX
5= Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 10 3.20 - - - O XO O XXX
7 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 8 PB 3.20 - - O XXO XXO XO XXX
8 Ondřej OžanaOndřej Ožana
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 7 2.90 O XO O XXO XXX
9 Antonín MálekAntonín Málek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 6 2.90 - XXO O XXO XXX
10= Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 4 =PB 2.70 O O O XXX
10= Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 3 PB 2.70 O O O XXX
12 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 5 2.70 O XXO XXO XXX
13 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 2 2.50 O O XXX
14 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 1 2.30 XO XXX
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 27.2.2022 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,39 2,54 2,69 2,84 2,94 3,04 3,14 3,24 3,29 3,50 3,70 3,76 3,80
1 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 17 MR 3.76 - - - - - - - - O O O XXO XXX
2 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 15 PB 3.04 O O O XO O O XXX
3 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 13 PB 3.04 - - O XO XO O XXX
4 Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 14 PB 3.04 O O O O O XXO XXX
5 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 10 PB 3.04 XO O O O O XXO XXX
6 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 16 3.04 - O XO O XO XXO XXX
7 Mia ČadkováMia Čadková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 6 PB 2.94 O O O XO O XXX
8 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 11 PB 2.94 O O O XO XO XXX
9 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 PB 2.84 O O O O XXX
10 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 12 2.84 O O O XO XXX
11 Kristýna WowrováKristýna Wowrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 PB 2.69 XO O O XXX
12 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 7 2.54 O O XXX
13 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4 2.54 XO XO XXX
14 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 9 2.54 XO XXO XXX
Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 3 NM XXX
Nikola GrygarováNikola Grygarová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
08 2 NM XXX
Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 5 NM XXX
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 26.2.2022 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 17 NL 6.50 6.07 X 6.32 6.32 6.50 X X
2 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 18 PB 6.45 5.93 6.45 6.28 6.45 5.97 6.39 6.36
3 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 16 PB 6.13 X 6.13 5.87 6.13 6.13 6.12 X
4 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 13 PB 6.02 5.45 6.02 5.80 6.02 X 5.67 5.86
5 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 15 5.99 5.84 5.99 5.95 5.99 5.87 5.72 5.48
6 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 6 PB 5.74 5.56 5.50 5.65 5.65 5.53 5.67 5.74
7 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1 PB 5.64 5.53 5.62 5.64 5.64 5.16 X 5.46
8 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 10 5.64 X X 5.64 5.64 X X X
9 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 14 5.61 5.61 X 5.56 5.61
10 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4 5.59 5.59 5.55 5.36 5.59
11 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 9 5.57 5.56 5.20 5.57 5.57
12 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 7 5.55 5.54 5.55 5.54 5.55
13 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 11 5.52 5.52 5.43 X 5.52
14 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 5.44 X X 5.44 5.44
15 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 5 5.36 5.36 5.36 X 5.36
16 Tomáš HorákTomáš Horák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3 5.35 5.28 5.35 5.28 5.35
17 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 2 5.35 X 5.23 5.35 5.35
Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 12 NM X X X -
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 27.2.2022 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 18 5.49 X 5.35 4.77 5.35 5.49 5.39 5.26
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 10 PB 5.41 5.23 5.32 5.33 5.33 5.41 5.35 5.38
3 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 16 5.40 5.26 5.40 5.33 5.40 X 5.15 X
4 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 15 5.40 4.93 5.18 5.20 5.20 X 5.30 5.40
5 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 14 5.31 X 5.17 5.22 5.22 5.31 X X
6 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 17 5.28 X 5.28 4.84 5.28 5.25 X 4.90
7 Eliška JaníkováEliška Janíková
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
07 8 5.24 5.21 5.21 X 5.21 5.20 5.23 5.24
8 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 13 5.19 5.06 4.93 5.19 5.19 5.13 5.13 5.11
9= Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 2 5.15 X X 5.15 5.15
9= Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 4 5.15 X X 5.15 5.15
11 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 11 5.14 X 5.14 5.13 5.14
12 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 1 5.06 5.06 4.96 X 5.06
13 Stela TomanováStela Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
07 7 5.05 5.03 5.05 X 5.05
14 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 5 5.03 4.93 5.03 X 5.03
15 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 12 4.94 X X 4.94 4.94
16 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 3 4.91 4.91 4.76 4.85 4.91
17 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
08 9 4.88 X X 4.88 4.88
18 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 6 4.80 4.77 4.79 4.80 4.80
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 27.2.2022 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5.