Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

Pardubice (9. 4. 2022)

půlmaratón - Muži

(so, 9.4.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:05:33
2 3 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:05:39
3 4 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:06:55
4 2 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1:07:05
5 90 Tomáš KřivohlávekTomáš Křivohlávek 95 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1:07:10
6 6 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1:07:24
7 5 Petr PechekPetr Pechek 83 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1:08:10
8 10 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:08:17
9 26 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:08:39
10 81 Karel SplítekKarel Splítek 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:08:43
11 63 Tomáš HudecTomáš Hudec 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1:08:52
12 84 Jonáš HubáčekJonáš Hubáček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:08:55
13 60 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1:08:57
14 70 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:09:12
15 9 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:09:22
16 43 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:09:31
17 78 Matěj ZimaMatěj Zima 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:09:34
18 52 Pavel BrlicaPavel Brlica 93 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1:09:50
19 68 Pavel ŠedíkPavel Šedík 85 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1:10:30
20 7 David PlnýDavid Plný 93 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 1:10:38
21 24 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1:10:56
22 96 David VašDavid Vaš 90 #tymdejvid#tymdejvid 1:11:21
23 82 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1:11:39
24 31 Petr MurasPetr Muras 89 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:11:42
25 53 Jan MrázekJan Mrázek 81 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 1:12:27
26 85 Jaroslav BlažekJaroslav Blažek 93 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 1:12:36
27 30 Josef NovákJosef Novák 97 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1:12:39
28 39 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 1:12:41
29 80 Michal BurianMichal Burian 94 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:12:47
30 8 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 1:12:53
31 62 Ladislav SukLadislav Suk 83 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:13:29
32 88 Ondřej JílekOndřej Jílek 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1:13:42
33 32 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:14:02
34 75 Pavel DvořákPavel Dvořák 82 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1:14:41
35 28 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1:14:52
36 27 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:15:12
37 74 Filip BukovjanFilip Bukovjan 90 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1:15:16
38 79 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:15:17
39 45 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:15:43
40 59 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1:15:44
41 77 Dalibor BartošDalibor Bartoš 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:15:59
42 49 Martin FrelichMartin Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:16:06
43 57 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:16:33
44 86 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:16:42
45 50 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:17:25
46 17 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:17:32
47 73 Jan PavelkaJan Pavelka 82 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1:17:34
48 46 Ondřej TeskaOndřej Teska 86 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:17:38
49 47 Vojtěch OplVojtěch Opl 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:17:47
50 54 Ondřej DominikOndřej Dominik 77 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 1:17:53
51 11 Luboš FáberaLuboš Fábera 87 SportRacesSportRaces 1:18:43
52 21 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1:18:49
53 18 Vladimír HamáčekVladimír Hamáček 85 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1:18:50
54 72 Aleš BrabenecAleš Brabenec 87 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1:18:51
55 95 Jan MüglJan Mügl 89 #tymdejvid#tymdejvid 1:19:30
56 34 Jiří ČervenkaJiří Červenka 86 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1:19:33
57 55 Jan KočíbJan Kočíb 79 Štefko Running TeamŠtefko Running Team 1:19:36
58 40 Pavel ProcházkaPavel Procházka 94 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 1:19:40
59 19 Zbyněk LetkoZbyněk Letko 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1:19:46
60 41 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 01 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1:19:57
61 23 Josef PetrůJosef Petrů 86 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 1:19:58
62 89 Jakub JílekJakub Jílek 92 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1:20:10
63 38 Luboš HerelLuboš Herel 71 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:20:26
64 71 Martin FořtMartin Fořt 68 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:20:33
65 83 Ivo ŠťastnýIvo Šťastný 89 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1:20:48
66 33 Rostislav ŠtefánekRostislav Štefánek 77 ASK DěčínASK Děčín 1:23:24
67 48 Vladislav DufkaVladislav Dufka 91 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 1:23:38
68 12 Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1:23:40
69 44 Ondřej ČápOndřej Čáp 74 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1:23:54
70 91 Václav HladíkVáclav Hladík 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:24:11
71 29 František DosoudilFrantišek Dosoudil 70 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1:24:46
72 64 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1:32:10
73 87 Pavel TvrdíkPavel Tvrdík 86 Energy sports team Bolatice, z.s.Energy sports team Bolatice... 1:33:30
69 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
15 Viktor HradečnýViktor Hradečný 80 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
61 Lukáš KučeraLukáš Kučera 81 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
65 Jan SedláčekJan Sedláček 78 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
93 Karel ZadákKarel Zadák 78 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM DNS
94 Richard BrázdaRichard Brázda 75 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM DNS
56 Jan RadaJan Rada 69 Štefko Running TeamŠtefko Running Team DNS
22 Pavel JelenPavel Jelen 91 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod DNF
37 Patrik PastorPatrik Pastor 01 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... DQ
13 Adam ŽandaAdam Žanda 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
14 Tomáš SteinerTomáš Steiner 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
16 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
20 Tomáš HejlTomáš Hejl 83 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNS
25 Tomáš MikaTomáš Mika 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
35 David KalábDavid Kaláb 87 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. DNS
36 Radek HűblRadek Hűbl 88 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
42 Martin MuzikářMartin Muzikář 87 Český běžecký klub, z.s.Český běžecký klub, z.s. DNS
51 František LinduškaFrantišek Linduška 94 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... DNS
58 Vojtěch BližňákVojtěch Bližňák 83 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
66 Jan BartasJan Bartas 83 SK BabiceSK Babice DNS
67 Petr HarnošPetr Harnoš 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
76 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
92 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 96 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 7km 10km 17km 20,5km
1 1 Jiří Homoláč 21:03 30:48 54:00 1:03:53
2 3 Vladimír Marčík 21:03 30:47 53:59 1:04:00
3 4 Marek Chrascina 21:19 31:30 55:22 1:05:18
4 2 Vít Pavlišta 21:19 31:31 55:22 1:05:23
5 90 Tomáš Křivohlávek 21:20 31:31 55:22 1:05:29
6 6 Jan Kohut 21:19 31:31 55:21 1:05:42
7 5 Petr Pechek 21:54 32:14 56:18 1:06:30
8 10 Tomáš Edlman 22:09 32:28 56:18 1:06:35
9 26 Roman Paulík 22:09 32:28 56:29 1:06:56
10 81 Karel Splítek 22:10 32:29 56:39 1:07:00
11 63 Tomáš Hudec 22:10 32:28 56:38 1:07:04
12 84 Jonáš Hubáček 22:09 32:29 56:41 1:07:13
13 60 Adam Szymanik 22:09 32:28 56:40 1:07:12
14 70 Lukáš Krýsl 21:54 32:24 56:52 1:07:28
15 9 Jan Sýkora 21:54 32:24 57:08 1:07:43
16 43 Ondřej Chour 22:11 32:47 57:11 1:07:44
17 78 Matěj Zima 22:10 32:40 57:11 1:07:47
18 52 Pavel Brlica 22:32 33:07 57:38 1:08:09
19 68 Pavel Šedík 22:18 33:07 58:06 1:08:48
20 7 David Plný 21:32 32:24 57:52 1:08:48
21 24 Jan Máša 23:03 33:47 58:27 1:09:17
22 96 David Vaš 22:10 32:47 58:24 1:09:26
23 82 Jan Videcký 23:04 34:00 59:17 1:10:00
24 31 Petr Muras 22:56 33:48 59:02 1:09:57
25 53 Jan Mrázek 22:52 33:47 59:35 1:10:39
26 85 Jaroslav Blažek 23:03 34:00 59:35 1:10:46
27 30 Josef Novák 23:03 33:47 58:46 1:10:36
28 39 Lukáš Kozlík 23:21 34:19 59:49 1:10:54
29 80 Michal Burian 23:20 34:13 59:47 1:10:59
30 8 Kamil Krunka 22:52 33:48 59:36 1:11:01
31 62 Ladislav Suk 23:43 34:41 1:00:25 1:11:38
32 88 Ondřej Jílek 23:13 34:15 1:00:19 1:11:46
33 32 Matouš Vrzala 23:53 34:57 1:01:04 1:12:18
34 75 Pavel Dvořák 23:43 34:54 1:01:09 1:12:47
35 28 Pavel Procházka 23:56 35:11 1:01:28 1:13:07
36 27 Pavel Dymák 23:42 34:41 1:00:58 1:13:17
37 74 Filip Bukovjan 23:08 34:37 1:01:40 1:13:22
38 79 David Štros 23:47 35:00 1:01:28 1:13:20
39 45 Vojtěch Koželuh 25:05 36:39 1:02:58 1:13:59
40 59 Michal Šandera 23:57 35:11 1:01:53 1:13:47
41 77 Dalibor Bartoš 24:10 35:34 1:02:24 1:14:06
42 49 Martin Frelich 24:20 35:42 1:02:24 1:14:09
43 57 Jiří Procházka 24:10 35:36 1:02:25 1:14:30
44 86 Pavel Štěpáník 23:58 35:37 1:02:53 1:14:49
45 50 Vojtěch Bárta 23:53 35:01 1:01:59 1:15:14
46 17 Michal Jarolím 23:56 35:24 1:03:09 1:15:35
47 73 Jan Pavelka 24:11 35:51 1:03:26 1:15:35
48 46 Ondřej Teska 25:24 37:04 1:04:09 1:15:47
49 47 Vojtěch Opl 25:15 37:03 1:04:09 1:15:52
50 54 Ondřej Dominik 25:04 36:45 1:03:58 1:15:58
51 11 Luboš Fábera 25:05 36:39 1:04:14 1:16:47
52 21 Jakub Patúc 25:04 36:54 1:04:42 1:17:02
53 18 Vladimír Hamáček 25:26 37:24 1:04:51 1:16:50
54 72 Aleš Brabenec 25:29 37:24 1:04:55 1:16:57
55 95 Jan Mügl 24:30 36:18 1:04:21 1:17:19
56 34 Jiří Červenka 24:10 36:07 1:04:32 1:17:29
57 55 Jan Kočíb 25:16 37:03 1:04:46 1:17:36
58 40 Pavel Procházka 25:29 37:27 1:05:03 1:17:35
59 19 Zbyněk Letko 25:16 37:03 1:04:50 1:17:40
60 41 Petr Škrobák 26:00 37:58 1:05:51 1:18:00
61 23 Josef Petrů 25:48 37:54 1:05:53 1:18:00
62 89 Jakub Jílek 25:28 37:23 1:05:11 1:18:05
63 38 Luboš Herel 25:58 38:09 1:06:23 1:18:31
64 71 Martin Fořt 26:09 38:19 1:06:19 1:18:34
65 83 Ivo Šťastný 25:29 37:27 1:05:44 1:18:39
66 33 Rostislav Štefánek 26:09 38:30 1:08:23 1:21:20
67 48 Vladislav Dufka 26:04 38:31 1:07:57 1:21:26
68 12 Martin Moravec 25:34 38:07 1:07:54 1:21:34
69 44 Ondřej Čáp 26:15 38:35 1:08:17 1:21:50
70 91 Václav Hladík 25:35 37:53 1:07:06 1:21:44
71 29 František Dosoudil 26:03 38:33 1:08:58 1:22:41
72 64 Jakub Rada 29:20 43:03 1:15:25 1:29:46
73 87 Pavel Tvrdík 29:06 42:48 1:16:08 1:31:04
69 Petr Pospíšil 29:04 43:58 1:34:09 -
15 Viktor Hradečný - - - -
61 Lukáš Kučera - - - -
65 Jan Sedláček - - - -
93 Karel Zadák - - - -
94 Richard Brázda - - - -
56 Jan Rada - - - -
22 Pavel Jelen 22:10 - - -
37 Patrik Pastor 24:18 36:08 1:03:57 1:17:10
13 Adam Žanda - - - -
14 Tomáš Steiner - - - -
16 Jan Švadlenka - - - -
20 Tomáš Hejl - - - -
25 Tomáš Mika - - - -
35 David Kaláb - - - -
36 Radek Hűbl - - - -
42 Martin Muzikář - - - -
51 František Linduška - - - -
58 Vojtěch Bližňák - - - -
66 Jan Bartas - - - -
67 Petr Harnoš - - - -
76 Pavel Kubričan - - - -
92 René Sasyn - - - -

půlmaratón - Ženy

(so, 9.4.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 120 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:13:29
2 123 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1:16:40
3 125 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:18:57
4 163 Valerie SoukupováValerie Soukupová 89 Sportovní klub Studenec, z.s.Sportovní klub Studenec, z.s. 1:19:39
5 121 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1:19:54
6 124 Eva FilipiováEva Filipiová 86 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1:20:34
7 122 Barbora MacurováBarbora Macurová 99 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1:21:11
8 160 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 86 Maratón klub Kladno, z.s.Maratón klub Kladno, z.s. 1:21:20
9 154 Markéta VechetováMarkéta Vechetová 91 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1:21:57
10 140 Aneta KhýrováAneta Khýrová 93 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 1:22:53
11 149 Barbora ChumlenováBarbora Chumlenová 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1:24:32
12 134 Hana VičarováHana Vičarová 88 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1:24:47
13 159 Eliška Vlachová HutováEliška Vlachová Hutová 88 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1:24:54
14 151 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1:25:01
15 164 Veronika ŠindelářováVeronika Šindelářová 88 #tymdejvid#tymdejvid 1:25:16
16 128 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1:26:03
17 148 Hana Švestková StružkováHana Švestková Stružková 83 Atletický klub Račí údolíAtletický klub Račí údolí 1:26:08
18 139 Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice 1:26:23
19 161 Klára PřibylováKlára Přibylová 88 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 1:26:45
20 158 Eva ŠimonovskáEva Šimonovská 79 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1:27:03
21 162 Adélka SemrádováAdélka Semrádová 94 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:27:40
22 136 Romana Rudolf LojkováRomana Rudolf Lojková 94 Hobby Runners z. s.Hobby Runners z. s. 1:29:03
23 135 Magdalena ČejkováMagdalena Čejková 88 Hobby Runners z. s.Hobby Runners z. s. 1:29:10
24 157 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:30:02
25 145 Klára KohoutováKlára Kohoutová 94 Štefko Running TeamŠtefko Running Team 1:30:33
26 141 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:30:43
27 131 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1:31:22
28 166 Iva KroužilováIva Kroužilová 77 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:31:31
29 144 Lucie NovákováLucie Nováková 93 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1:31:54
30 146 Barbora RadováBarbora Radová 67 Štefko Running TeamŠtefko Running Team 1:32:09
31 126 Adéla StavinohováAdéla Stavinohová 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:33:06
32 153 Simona TůmováSimona Tůmová 94 Energy sports team Bolatice, z.s.Energy sports team Bolatice... 1:33:30
33 155 Iveta FořtováIveta Fořtová 72 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:37:10
34 167 Jitka VodehnalováJitka Vodehnalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1:39:54
35 127 Zora DoležalováZora Doležalová 88 SportRacesSportRaces 1:40:20
36 137 Ilona ŠvastalováIlona Švastalová 81 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1:42:04
37 142 Radana HušákováRadana Hušáková 76 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:43:35
38 150 Lenka BayerováLenka Bayerová 68 AO TJ Sokol UnhošťAO TJ Sokol Unhošť 1:44:28
129 Ivana VávrůIvana Vávrů 88 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. DNS
130 Irena AmbrožováIrena Ambrožová 88 Hobby Runners z. s.Hobby Runners z. s. DNS
138 Adriana HorňováAdriana Horňová 00 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko DNS
165 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ŠAK PardubiceŠAK Pardubice DNS
132 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
133 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
143 Markéta VávrováMarkéta Vávrová 85 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. DNS
147 Zuzana KotěšovcováZuzana Kotěšovcová 83 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
152 Zuzana BartasováZuzana Bartasová 84 SK BabiceSK Babice DNS
156 Lenka KoubkováLenka Koubková 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 48 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 7km 10km 17km 20,5km
1 120 Tereza Hrochová 23:08 34:21 1:00:25 1:11:39
2 123 Gabriela Veigertová 24:10 35:35 1:02:30 1:14:39
3 125 Petra Kotlíková 25:17 37:03 1:04:26 1:16:55
4 163 Valerie Soukupová 25:16 37:03 1:05:08 1:17:39
5 121 Adéla Koláčková 24:49 36:45 1:05:09 1:17:57
6 124 Eva Filipiová 26:08 38:20 1:06:18 1:18:35
7 122 Barbora Macurová 25:07 37:24 1:06:18 1:19:05
8 160 Kateřina Kašparová 26:12 38:20 1:06:23 1:19:12
9 154 Markéta Vechetová 26:09 38:20 1:06:38 1:19:52
10 140 Aneta Khýrová 25:59 38:22 1:07:35 1:20:46
11 149 Barbora Chumlenová 27:25 40:11 1:09:38 1:22:31
12 134 Hana Vičarová 26:15 38:44 1:09:22 1:22:47
13 159 Eliška Vlachová Hutová 26:50 39:30 1:09:18 1:22:42
14 151 Tereza Kubíčková 27:01 39:56 1:09:42 1:22:52
15 164 Veronika Šindelářová 27:12 40:10 1:10:01 1:23:12
16 128 Anežka Křížová 27:45 40:53 1:10:57 1:23:57
17 148 Hana Švestková Stružková 27:13 40:09 1:10:27 1:24:00
18 139 Marta Fenclová 27:20 40:09 1:10:08 1:24:03
19 161 Klára Přibylová 27:23 40:25 1:11:08 1:24:33
20 158 Eva Šimonovská 28:03 41:03 1:11:30 1:24:52
21 162 Adélka Semrádová 27:25 40:27 1:11:29 1:25:20
22 136 Romana Rudolf Lojková 28:53 42:15 1:13:28 1:26:52
23 135 Magdalena Čejková 29:03 42:28 1:13:31 1:26:59
24 157 Daniela Treglerová 28:54 42:21 1:13:40 1:27:49
25 145 Klára Kohoutová 29:05 42:29 1:14:16 1:28:20
26 141 Lenka Pardamcová 27:46 40:58 1:13:31 1:28:20
27 131 Tereza Šedová 28:00 41:46 1:14:23 1:29:04
28 166 Iva Kroužilová 29:06 42:47 1:14:58 1:29:12
29 144 Lucie Nováková 29:12 42:51 1:15:05 1:29:30
30 146 Barbora Radová 29:21 43:04 1:15:26 1:29:46
31 126 Adéla Stavinohová 29:05 42:57 1:16:09 1:30:54
32 153 Simona Tůmová 29:06 42:48 1:16:08 1:31:04
33 155 Iveta Fořtová 29:48 44:25 1:19:06 1:34:39
34 167 Jitka Vodehnalová 30:27 45:18 1:21:18 1:37:22
35 127 Zora Doležalová 31:16 46:13 1:22:05 1:37:52
36 137 Ilona Švastalová 31:58 47:07 1:23:24 1:39:29
37 142 Radana Hušáková 32:13 47:39 1:24:44 1:41:00
38 150 Lenka Bayerová 32:30 48:14 1:25:31 1:41:49
129 Ivana Vávrů - - - -
130 Irena Ambrožová - - - -
138 Adriana Horňová - - - -
165 Barbora Teclová - - - -
132 Hana Legerská - - - -
133 Regina Procházková - - - -
143 Markéta Vávrová - - - -
147 Zuzana Kotěšovcová - - - -
152 Zuzana Bartasová - - - -
156 Lenka Koubková - - - -